ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Film koji mrze braniteljske udruge proglašen najboljim švicarskim dokumentarcem

Page 6 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Next

Go down

Film koji mrze braniteljske udruge proglašen najboljim švicarskim dokumentarcem - Page 6 Empty Re: Film koji mrze braniteljske udruge proglašen najboljim švicarskim dokumentarcem

Post by vuksadinare 1/4/2019, 21:04

Jebote irud kad se sjetim da su mi zbog lika koji je doslovno umno blozanac slomili ruku jer sam ga stitio da ga skvadra ne potrga...da bi on meni godinu iza toga rekao da je on 'ugrozen' od mene..da bi lik  dokstak godina iza tog dogadjaja a bio dio skvadre koja je ovog 'frku' htjela zasorat rekao sto si to govno djikansko branio..smece..poslije mi bilo zao sto mi je zbog njega ruka bila slomljena...to su ti zagrebacki i hrvatski 'djikani' koji pricaju lijepe bajke a u osnovi su proljevi

vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Film koji mrze braniteljske udruge proglašen najboljim švicarskim dokumentarcem - Page 6 Empty Re: Film koji mrze braniteljske udruge proglašen najboljim švicarskim dokumentarcem

Post by Guest 1/4/2019, 21:05

frka wrote:by kaya Today at 14:36

A jbg, sad ga i ti pretjerujes. U ratu ima svega, budala, ubojica, kretena a i onih dobrih koji zavrse u ratu  jel..
======================================================================
Pa naravno da je tako ..ali opravdavati  takve na bilo kojoj strani samo mogu bolesni i pokvareni umovi..to je poanta mojih upisa..
Kada shvatite ono o cemu ja tipkam shvatit cete i  korijenje odakle dolazi tih vasih problema..Ulove Arkana ..i onda ga puste da bi na srpskoj strani bila napravljena ista matrica kao i kod hrvata...a kada su to vidjeli muslimani ...i oni svoje iz Zenice pustili..pa  udri..kolji..pljackaj...Poslije  na medijima...cujes...Hrvat...Musliman..Srbin...ubio tko zan koliko ljudi...a nitko ne kaze kriminalaz..sijao se strah i mnozila mrznja medju malim ljudima koji ce kasnije na svim stranama platiti najvecu cijenu rata...dok su kriminalci cak i u ratu sa svih strana fino radili posao..Ma...
Istina je da se u svakom ratu umiješa i nakot kojih se i njihov narod treba sramiti.
Istina je da su se pojedinačni zločini događali sa svih strana. Nema opravdanja za zločine bez obzira tko ih je počinio. 
Istina je da uvijek nayebu oni najmanje krivi, starčad, žene i djeca. Oni plate cijenu za onaj spomenuti nakot. 

Nažalost, to je tako. Nema lijepog rata.  Nema ništa lijepo i veličanstveno u ratu. Rat je zlo i samo bolesni umovi ga mogu priželjkivati i zazivati.




Ali je jedanko tako istina u Hr se nije vodio građanski rat. Hrvatska je bila napadnuta od strane Srbije koja je tada kontrolirala JNA i bila višebrojno nadmoćna. Rat se vodio na Hrvatskom teritoriju, a ne na Srbijanskom.  Točka. 
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Film koji mrze braniteljske udruge proglašen najboljim švicarskim dokumentarcem - Page 6 Empty Re: Film koji mrze braniteljske udruge proglašen najboljim švicarskim dokumentarcem

Post by Šandor Winnetou 1/4/2019, 21:09

Sora wrote:Prokleti islamisti 
Prokleti jigonostalgicari 
Prokleti pederi 
Prokleti Srbi, masoni
Prokleti leftardi 
Prokleti Kinezi, rusi. Englezi 
Prokleti komunisti. Antifasisti . Povjesnicari s FF 
Ajd da i ti nešto pogodiš :vaultboy1 :vaultboy1

_________________
Film koji mrze braniteljske udruge proglašen najboljim švicarskim dokumentarcem - Page 6 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

Film koji mrze braniteljske udruge proglašen najboljim švicarskim dokumentarcem - Page 6 Empty Re: Film koji mrze braniteljske udruge proglašen najboljim švicarskim dokumentarcem

Post by Guest 1/4/2019, 21:10

Rabarbara wrote:
frka wrote:by kaya Today at 14:36

A jbg, sad ga i ti pretjerujes. U ratu ima svega, budala, ubojica, kretena a i onih dobrih koji zavrse u ratu  jel..
======================================================================
Pa naravno da je tako ..ali opravdavati  takve na bilo kojoj strani samo mogu bolesni i pokvareni umovi..to je poanta mojih upisa..
Kada shvatite ono o cemu ja tipkam shvatit cete i  korijenje odakle dolazi tih vasih problema..Ulove Arkana ..i onda ga puste da bi na srpskoj strani bila napravljena ista matrica kao i kod hrvata...a kada su to vidjeli muslimani ...i oni svoje iz Zenice pustili..pa  udri..kolji..pljackaj...Poslije  na medijima...cujes...Hrvat...Musliman..Srbin...ubio tko zan koliko ljudi...a nitko ne kaze kriminalaz..sijao se strah i mnozila mrznja medju malim ljudima koji ce kasnije na svim stranama platiti najvecu cijenu rata...dok su kriminalci cak i u ratu sa svih strana fino radili posao..Ma...
Istina je da se u svakom ratu umiješa i nakot kojih se i njihov narod treba sramiti.
Istina je da su se pojedinačni zločini događali sa svih strana. Nema opravdanja za zločine bez obzira tko ih je počinio. 
Istina je da uvijek nayebu oni najmanje krivi, starčad, žene i djeca. Oni plate cijenu za onaj spomenuti nakot. 

Nažalost, to je tako. Nema lijepog rata.  Nema ništa lijepo i veličanstveno u ratu. Rat je zlo i samo bolesni umovi ga mogu priželjkivati i zazivati.




Ali je jedanko tako istina u Hr se nije vodio građanski rat. Hrvatska je bila napadnuta od strane Srbije koja je tada kontrolirala JNA i bila višebrojno nadmoćna. Rat se vodio na Hrvatskom teritoriju, a ne na Srbijanskom.  Točka. 
:tu :tu :tu
Mejkmo Lov not vor... cheers
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Film koji mrze braniteljske udruge proglašen najboljim švicarskim dokumentarcem - Page 6 Empty Re: Film koji mrze braniteljske udruge proglašen najboljim švicarskim dokumentarcem

Post by Guest 1/4/2019, 21:15

frka wrote:by kaya Today at 14:49

@frka wrote:

U pAVILJONU 22 vadlli su ljudima na zivo zlatne zube..pa su to kasnije  preprodavali jednom drugom koji je to topio i nosio dalje u inozemstvo na prodaju..
Ma nemoj bre da zajebavas, pa tko je hodao sa zlatnim zubima 1991, nije to 1941..
Ne znam sto je u paviljonu  bilo, ovi mercepovci su banditi.
Al mislim da pretjerujes.
=======================================================================================
Okej u pravu si...nisu bili zlatni zubi nego krune...a to je isti kurac za mene..Pokusavate...me  ismijavati zbog pogresnog koriscenja jedne obicne rijeci koja vam sluzi kao neki dokaz kako ja izmisljam..Jadno...bijedno i pokvareno..Ali to je tipicno kod vas monstruma gdje je vaznije rec zub mjesto zlatna navlaka...Nikada svoje tekstove ne ispravljam...napisem iz glave ono sto u njoj imam..Meni ste vi ipak nedovrseni organizmi...sto bi vas srpski frend rekao..parencijumi bre:::)))U prevodu ..jebem vam mater svima odreda ...:::::))Eto sa ste zadovoljni..kaj ne??? A ono govno Marcela zaobilazim  u sirokom krugu..i da sve je onako kako vi mislite i kazete,,,pa nemre drugacije biti::))
Ne, ne ismijava te nitko zbog krivog izraza zub-krunica. Svejedno je kako si napisao. 

Smiješno je da netko 1991. ima zlatne zube, navlake ili krunice u ustima. Osim možda neki stariji Rom.


Da, bilo je mučenja, ali to sa zlatnim zubima ne prolazi u 91. 

I ne moraš odmah početi psovati.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Film koji mrze braniteljske udruge proglašen najboljim švicarskim dokumentarcem - Page 6 Empty Re: Film koji mrze braniteljske udruge proglašen najboljim švicarskim dokumentarcem

Post by Šandor Winnetou 1/4/2019, 21:16

Rabarbara wrote:
dzango wrote:
debotoijusto wrote:
dzango wrote:A možda su u pravu?

kolega testeras  :D
kako napreduje setnja ?
Nikako. Udario me auto i izlomio kao pičku. Evo me u bolnici.
Auklinac.
Dobro si prošao. Nije ti slomila prste, vidim možeš tipkati. :)
Naravno da je dobro prošao, da je rus sada bi propričao srpski

FENOMEN: Rus pao s osmog sprata i progovorio srpski!

_________________
Film koji mrze braniteljske udruge proglašen najboljim švicarskim dokumentarcem - Page 6 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

Film koji mrze braniteljske udruge proglašen najboljim švicarskim dokumentarcem - Page 6 Empty Re: Film koji mrze braniteljske udruge proglašen najboljim švicarskim dokumentarcem

Post by kaya 1/4/2019, 21:17

Ma.. svaki rat je hibrid i vise elemenata ima. Bio je i gradanski. Ako ti gradani ograde teritorij kao knin i ne smije nitko prolaziti  onda je i gradanski  rat.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Film koji mrze braniteljske udruge proglašen najboljim švicarskim dokumentarcem - Page 6 Empty Re: Film koji mrze braniteljske udruge proglašen najboljim švicarskim dokumentarcem

Post by kaya 1/4/2019, 21:21

frka wrote:by kaya Today at 14:49

@frka wrote:

U pAVILJONU 22 vadlli su ljudima na zivo zlatne zube..pa su to kasnije  preprodavali jednom drugom koji je to topio i nosio dalje u inozemstvo na prodaju..
Ma nemoj bre da zajebavas, pa tko je hodao sa zlatnim zubima 1991, nije to 1941..
Ne znam sto je u paviljonu  bilo, ovi mercepovci su banditi.
Al mislim da pretjerujes.
=======================================================================================
Okej u pravu si...nisu bili zlatni zubi nego krune...a to je isti kurac za mene..Pokusavate...me  ismijavati zbog pogresnog koriscenja jedne obicne rijeci koja vam sluzi kao neki dokaz kako ja izmisljam..Jadno...bijedno i pokvareno..Ali to je tipicno kod vas monstruma gdje je vaznije rec zub mjesto zlatna navlaka...Nikada svoje tekstove ne ispravljam...napisem iz glave ono sto u njoj imam..Meni ste vi ipak nedovrseni organizmi...sto bi vas srpski frend rekao..parencijumi bre:::)))U prevodu ..jebem vam mater svima odreda ...:::::))Eto sa ste zadovoljni..kaj ne??? A ono govno Marcela zaobilazim  u sirokom krugu..i da sve je onako kako vi mislite i kazete,,,pa nemre drugacije biti::))
Ne duri se. 91 su imali one ... amalgame ( crne ispune i vjecne :).
A postojali su i drugi nacini da ih opljackaju, udu u stan i uzmu nesto vrijedno.
Tesko da bi se bavili vadenjem krunice i stomatologijom kada mogu u uniformi u stan i pokupiti marke jel..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Film koji mrze braniteljske udruge proglašen najboljim švicarskim dokumentarcem - Page 6 Empty Re: Film koji mrze braniteljske udruge proglašen najboljim švicarskim dokumentarcem

Post by Šandor Winnetou 1/4/2019, 21:22

kaya wrote:Ma.. svaki rat je hibrid i vise elemenata ima. Bio je i gradanski. Ako ti gradani ograde teritorij kao knin i ne smije nitko prolaziti  onda je i gradanski  rat.
Ja vas ne kužim, što se imate uopće dopisivati o ratu sa smrdljivim četnikom???? Pa to četničko govance frka više smrdi od svih forumskih četnika zajedno i to kad su najpijaniji i upadnu u septičku.

_________________
Film koji mrze braniteljske udruge proglašen najboljim švicarskim dokumentarcem - Page 6 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

Film koji mrze braniteljske udruge proglašen najboljim švicarskim dokumentarcem - Page 6 Empty Re: Film koji mrze braniteljske udruge proglašen najboljim švicarskim dokumentarcem

Post by vuksadinare 1/4/2019, 21:25

kaya wrote:Ma.. svaki rat je hibrid i vise elemenata ima. Bio je i gradanski. Ako ti gradani ograde teritorij kao knin i ne smije nitko prolaziti  onda je i gradanski  rat.
Gradjanski rat je gradjanski kad dvije sukobljene strane su u sukobu ali priznaju zajednicku drzavu...ali se bore za vlast u toj drzavi..kao npr u americi,sri lanci,vijetnamu...ali u hrvatskoj jedna strana nije priznavala hrvatsku nit je zeljela u njoj zivjeti htjela odcijepit komad teritorija i prikljucit drugoj drzavi..to se zove agresija uz pomoc druge drzave..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Film koji mrze braniteljske udruge proglašen najboljim švicarskim dokumentarcem - Page 6 Empty Re: Film koji mrze braniteljske udruge proglašen najboljim švicarskim dokumentarcem

Post by vuksadinare 1/4/2019, 21:26

vuksadinare wrote:
kaya wrote:Ma.. svaki rat je hibrid i vise elemenata ima. Bio je i gradanski. Ako ti gradani ograde teritorij kao knin i ne smije nitko prolaziti  onda je i gradanski  rat.
Gradjanski rat je gradjanski kad dvije sukobljene strane su u sukobu ali priznaju zajednicku drzavu...ali se bore za vlast u toj drzavi..kao npr u americi,sri lanci,vijetnamu...ali u hrvatskoj jedna strana nije priznavala hrvatsku nit je zeljela u njoj zivjeti htjela odcijepit komad teritorija i prikljucit drugoj drzavi..to se zove agresija uz pomoc druge drzave..
Plus cak nisu zeljeli mirovine iz hrvatske vec su ih dobijali od druge drzave srbije
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Film koji mrze braniteljske udruge proglašen najboljim švicarskim dokumentarcem - Page 6 Empty Re: Film koji mrze braniteljske udruge proglašen najboljim švicarskim dokumentarcem

Post by Guest 1/4/2019, 21:27

tre wrote:
kaya wrote:Ma.. svaki rat je hibrid i vise elemenata ima. Bio je i gradanski. Ako ti gradani ograde teritorij kao knin i ne smije nitko prolaziti  onda je i gradanski  rat.
Ja vas ne kužim, što se imate uopće dopisivati o ratu sa smrdljivim četnikom???? Pa to četničko govance frka više smrdi od svih forumskih četnika zajedno i to kad su najpijaniji i upadnu u septičku.
Ne kužim ni ja tebe. 

Zašto bi mi bilo koga trebali gledati tvojim očima kad već imamo svoje? 

Zašto ne pričati s nekim s kime se ne slažemo?

Jako malo je ljudi tu s kojima se u potpunosti slažem, ali to ne znači da ne trebam komunicirati i sa onima koji nisu u toj ekipi. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Film koji mrze braniteljske udruge proglašen najboljim švicarskim dokumentarcem - Page 6 Empty Re: Film koji mrze braniteljske udruge proglašen najboljim švicarskim dokumentarcem

Post by Šandor Winnetou 1/4/2019, 21:28

vuksadinare wrote:
kaya wrote:Ma.. svaki rat je hibrid i vise elemenata ima. Bio je i gradanski. Ako ti gradani ograde teritorij kao knin i ne smije nitko prolaziti  onda je i gradanski  rat.
Gradjanski rat je gradjanski kad dvije sukobljene strane su u sukobu ali priznaju zajednicku drzavu...ali se bore za vlast u toj drzavi..kao npr u americi,sri lanci,vijetnamu...ali u hrvatskoj jedna strana nije priznavala hrvatsku nit je zeljela u njoj zivjeti htjela odcijepit komad teritorija i prikljucit drugoj drzavi..to se zove agresija uz pomoc druge drzave..
Točno vuče, nema tu elemenata građanskog rata nego isključivo srpska agresija u svrhu stvaranja velike smrdije. Uostalom međunarodni sud pravde je donio takvu odluku a o tome je kolega speare pisao na stotine puta.

_________________
Film koji mrze braniteljske udruge proglašen najboljim švicarskim dokumentarcem - Page 6 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

Film koji mrze braniteljske udruge proglašen najboljim švicarskim dokumentarcem - Page 6 Empty Re: Film koji mrze braniteljske udruge proglašen najboljim švicarskim dokumentarcem

Post by Guest 1/4/2019, 21:31

tre wrote:
Rabarbara wrote:
dzango wrote:
debotoijusto wrote:
dzango wrote:A možda su u pravu?

kolega testeras  :D
kako napreduje setnja ?
Nikako. Udario me auto i izlomio kao pičku. Evo me u bolnici.
Auklinac.
Dobro si prošao. Nije ti slomila prste, vidim možeš tipkati. :)
Naravno da je dobro prošao, da je rus sada bi propričao srpski

FENOMEN: Rus pao s osmog sprata i progovorio srpski!
On nije pao. Pregažen je od strane nesavjesne smotane vozačice.
Nadam se samo da neće postati ženstven.  :D

Džango, ne zamjeri na zezi.  :)

Mogu ja i gore. Prvo mi je pala na pamet mjesečnica, ali sam se suzdržala i ostala pristojna.  :ashamed
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Film koji mrze braniteljske udruge proglašen najboljim švicarskim dokumentarcem - Page 6 Empty Re: Film koji mrze braniteljske udruge proglašen najboljim švicarskim dokumentarcem

Post by Guest 1/4/2019, 21:32

Rabarbara wrote:
tre wrote:
kaya wrote:Ma.. svaki rat je hibrid i vise elemenata ima. Bio je i gradanski. Ako ti gradani ograde teritorij kao knin i ne smije nitko prolaziti  onda je i gradanski  rat.
Ja vas ne kužim, što se imate uopće dopisivati o ratu sa smrdljivim četnikom???? Pa to četničko govance frka više smrdi od svih forumskih četnika zajedno i to kad su najpijaniji i upadnu u septičku.
Ne kužim ni ja tebe. 

Zašto bi mi bilo koga trebali gledati tvojim očima kad već imamo svoje? 

Zašto ne pričati s nekim s kime se ne slažemo?

Jako malo je ljudi tu s kojima se u potpunosti slažem, ali to ne znači da ne trebam komunicirati i sa onima koji nisu u toj ekipi. :)
Poanta FORUMA kao takvog..ja bas volim raspravljati sa onima koji drugacije misle..dobro,sa Votkom bes ne previse jer utusi,ali razlicita misljenja i stavovi su poticajni za razgovor i komunikacije..
Tko niej sposoban komunicirati taj je sposoban samo lajati.. :starac
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Film koji mrze braniteljske udruge proglašen najboljim švicarskim dokumentarcem - Page 6 Empty Re: Film koji mrze braniteljske udruge proglašen najboljim švicarskim dokumentarcem

Post by Guest 1/4/2019, 21:37

by Rabarbara Today at 15:05

@frka wrote:
by kaya Today at 14:36

A jbg, sad ga i ti pretjerujes. U ratu ima svega, budala, ubojica, kretena a i onih dobrih koji zavrse u ratu jel..
======================================================================
Pa naravno da je tako ..ali opravdavati takve na bilo kojoj strani samo mogu bolesni i pokvareni umovi..to je poanta mojih upisa..
Kada shvatite ono o cemu ja tipkam shvatit cete i korijenje odakle dolazi tih vasih problema..Ulove Arkana ..i onda ga puste da bi na srpskoj strani bila napravljena ista matrica kao i kod hrvata...a kada su to vidjeli muslimani ...i oni svoje iz Zenice pustili..pa udri..kolji..pljackaj...Poslije na medijima...cujes...Hrvat...Musliman..Srbin...ubio tko zan koliko ljudi...a nitko ne kaze kriminalaz..sijao se strah i mnozila mrznja medju malim ljudima koji ce kasnije na svim stranama platiti najvecu cijenu rata...dok su kriminalci cak i u ratu sa svih strana fino radili posao..Ma...
Istina je da se u svakom ratu umiješa i nakot kojih se i njihov narod treba sramiti.
Istina je da su se pojedinačni zločini događali sa svih strana. Nema opravdanja za zločine bez obzira tko ih je počinio.
Istina je da uvijek nayebu oni najmanje krivi, starčad, žene i djeca. Oni plate cijenu za onaj spomenuti nakot.

Nažalost, to je tako. Nema lijepog rata. Nema ništa lijepo i veličanstveno u ratu. Rat je zlo i samo bolesni umovi ga mogu priželjkivati i zazivati


Ali je jedanko tako istina u Hr se nije vodio građanski rat. Hrvatska je bila napadnuta od strane Srbije koja je tada kontrolirala JNA i bila višebrojno nadmoćna. Rat se vodio na Hrvatskom teritoriju, a ne na Srbijanskom. Točka.
============================================================================================================================
Sve fino napises i onda useres na kraju po obicaju sa tockom..:)))Sto nisi stavila usklicnik ..pitanje..:))Al' dobro to si ti..vrticka teta,,mora biti kako ona misli i kaze..a ja se bas onda volim posrat da mi teta promijeni pelene:::)))


Sve si ponovila ono sto ja tvrdim osim sto nisi trebala iznositi pjesnicke balade o ratu..To svatko sa imalo mozga razumije i smatra da u ratu nema milosti ni sazaljenja...ali kod civiliziranih ratnika ima zenevska konvencija..koju npsi rata nikada ne postuju.Kada iznosis tvrdnje o Srbiji i JNA..mislim da si tu tanka i uska..a mozda si i ti potpala pod komunisticki vid propagande drzite lopova..To je malo duza tema ..a ja se ispricavam jer mi se ne da trkeljati o tome,,samo ti misli i dalje da je tako..To nije lose za tebe i za tvoju istinu...a ja sam svoju vidio na licu mjesta..I bio vizionar ne samo sto ce se desiti na tim prostorima .Cijelu svoju sa obitelj maknuo iz vukojebine..hvala bogu svi mladi i uspjesni skolovani imju i vise nego sto im treba..a najvaznije je da su izrasli u normalne ljude kojima je Hrvatska samo nesto sto cuju rijetko iz mojih usta..Imam i dalje frendove koji mi skoro svake godine ponavljaju kako sam bio u pravu...ne shvacaju da me zaboli kurac tko je u pravu nego me interesira istina..Poslije toliko godina vele ..eh da sam ja bio tvoje pameti..doduse neki su i smogli snage pa otisli..Domovina je tamo gdje se osjecac dobro..a ja se u cijelom svijetu osjecam dobro osim u Cro..Docu jedino po kakvu mirovinu ako bandi ostane jos pokoja kunica u budzetu..vidim da su poceli razbijati i djecije prasice kasice...treba platiti kamate...svaka budala misli kako moze vozati mercedesa ili Porschea...ali nemaju pojma koliko to kosta...ma..s nekim sam te pomijesao..::)))



avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Film koji mrze braniteljske udruge proglašen najboljim švicarskim dokumentarcem - Page 6 Empty Re: Film koji mrze braniteljske udruge proglašen najboljim švicarskim dokumentarcem

Post by Šandor Winnetou 1/4/2019, 21:38

Rabarbara wrote:
tre wrote:
kaya wrote:Ma.. svaki rat je hibrid i vise elemenata ima. Bio je i gradanski. Ako ti gradani ograde teritorij kao knin i ne smije nitko prolaziti  onda je i gradanski  rat.
Ja vas ne kužim, što se imate uopće dopisivati o ratu sa smrdljivim četnikom???? Pa to četničko govance frka više smrdi od svih forumskih četnika zajedno i to kad su najpijaniji i upadnu u septičku.
Ne kužim ni ja tebe. 

Zašto bi mi bilo koga trebali gledati tvojim očima kad već imamo svoje? 

Zašto ne pričati s nekim s kime se ne slažemo?

Jako malo je ljudi tu s kojima se u potpunosti slažem, ali to ne znači da ne trebam komunicirati i sa onima koji nisu u toj ekipi. :)
Da te nisam forumski upoznao rekao bi da ti je 18 godina i da si zato naivna ko francuska sobarica no očito forumskog staža imaš i tu je nešto drugo u pitanju kod tebe.
Naime nije problem pisati sa osobom drugačijeg mišljenje (npr ti i ja), problem je kada se iznose ogavne kvalifikacije u kojima ti/on/ja samo raspravom ideš na mlin budaletinama kao što je ovaj četnik frka koji se prodaje za Hrvata.
Na primjer budaletina napiše da su na ustaškoj strani u građanskom ratu 91 bili samo krimosi a vi mu idete niz dlaku i pokušavate reći da to baš i nije tako umjesto da budaletinu odma opalite nogom u jaja i smjestite tamo gdje mu je mjesto, na primjer u pi**i materinoj. I zato kažem da vas ne kužim jer lik očito manipulira s vama sasvim dobrano kad ne vidite koje pizdarije piše i kad sa njim idete u raspravu a da ne uviđate agendu njegovih upisa.

_________________
Film koji mrze braniteljske udruge proglašen najboljim švicarskim dokumentarcem - Page 6 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

Film koji mrze braniteljske udruge proglašen najboljim švicarskim dokumentarcem - Page 6 Empty Re: Film koji mrze braniteljske udruge proglašen najboljim švicarskim dokumentarcem

Post by Šandor Winnetou 1/4/2019, 21:40

Rabarbara wrote:
tre wrote:
Rabarbara wrote:
dzango wrote:
debotoijusto wrote:

kolega testeras  :D
kako napreduje setnja ?
Nikako. Udario me auto i izlomio kao pičku. Evo me u bolnici.
Auklinac.
Dobro si prošao. Nije ti slomila prste, vidim možeš tipkati. :)
Naravno da je dobro prošao, da je rus sada bi propričao srpski

FENOMEN: Rus pao s osmog sprata i progovorio srpski!
On nije pao. Pregažen je od strane nesavjesne smotane vozačice.
Nadam se samo da neće postati ženstven.  :D

Džango, ne zamjeri na zezi.  :)

Mogu ja i gore. Prvo mi je pala na pamet mjesečnica, ali sam se suzdržala i ostala pristojna.  :ashamed
Pao, pregažen ili skočio isti kiki, bitno da je udaren u glavu :P

_________________
Film koji mrze braniteljske udruge proglašen najboljim švicarskim dokumentarcem - Page 6 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

Film koji mrze braniteljske udruge proglašen najboljim švicarskim dokumentarcem - Page 6 Empty Re: Film koji mrze braniteljske udruge proglašen najboljim švicarskim dokumentarcem

Post by vuksadinare 1/4/2019, 21:42

tre wrote:
Rabarbara wrote:
tre wrote:
kaya wrote:Ma.. svaki rat je hibrid i vise elemenata ima. Bio je i gradanski. Ako ti gradani ograde teritorij kao knin i ne smije nitko prolaziti  onda je i gradanski  rat.
Ja vas ne kužim, što se imate uopće dopisivati o ratu sa smrdljivim četnikom???? Pa to četničko govance frka više smrdi od svih forumskih četnika zajedno i to kad su najpijaniji i upadnu u septičku.
Ne kužim ni ja tebe. 

Zašto bi mi bilo koga trebali gledati tvojim očima kad već imamo svoje? 

Zašto ne pričati s nekim s kime se ne slažemo?

Jako malo je ljudi tu s kojima se u potpunosti slažem, ali to ne znači da ne trebam komunicirati i sa onima koji nisu u toj ekipi. :)
Da te nisam forumski upoznao rekao bi da ti je 18 godina i da si zato naivna ko francuska sobarica no očito forumskog staža imaš i tu je nešto drugo u pitanju kod tebe.
Naime nije problem pisati sa osobom drugačijeg mišljenje (npr ti i ja), problem je kada se iznose ogavne kvalifikacije u kojima ti/on/ja samo raspravom ideš na mlin budaletinama kao što je ovaj četnik frka koji se prodaje za Hrvata.
Na primjer budaletina napiše da su na ustaškoj strani u građanskom ratu 91 bili samo krimosi a vi mu idete niz dlaku i pokušavate reći da to baš i nije tako umjesto da budaletinu odma opalite nogom u jaja i smjestite tamo gdje mu je mjesto, na primjer u pi**i materinoj. I zato kažem da vas ne kužim jer lik očito manipulira s vama sasvim dobrano kad ne vidite koje pizdarije piše i kad sa njim idete u raspravu a da ne uviđate agendu njegovih upisa.
Ja sam ga prokuzio odmah..to je 'soj' slican onom zbog koga mi je ruka slomljena..sve fini se prave ako ide voda na njihov mlin..ali ako malo skrene cud se odmah mijenja..a potpuno skrene..odmah pizdarija..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Film koji mrze braniteljske udruge proglašen najboljim švicarskim dokumentarcem - Page 6 Empty Re: Film koji mrze braniteljske udruge proglašen najboljim švicarskim dokumentarcem

Post by RayMabus 1/4/2019, 21:46

kaya wrote:Ma.. svaki rat je hibrid i vise elemenata ima. Bio je i gradanski. Ako ti gradani ograde teritorij kao knin i ne smije nitko prolaziti  onda je i gradanski  rat.
Ti su građani samo poslužili kao instrument velikosrpske ideologije ...pa na kraju dobili traktorijadu iz države koju su napali.

Ne vidim nikakvi problem. Pali traktor. Basketball
RayMabus
RayMabus

Posts : 182125
2014-04-11


Back to top Go down

Film koji mrze braniteljske udruge proglašen najboljim švicarskim dokumentarcem - Page 6 Empty Re: Film koji mrze braniteljske udruge proglašen najboljim švicarskim dokumentarcem

Post by Sora 1/4/2019, 21:47

U imovinskom ratu 91. Koji nije nikada objavljen sudjelovsli su i građani hrvatske Srbi i Hrvati na suprotnim stranama. Prema tome rat je građanski. Puno vise nego agresija. 
Jer da je bila agresija ne bi hrvatski ministar pravosuđa pustio na slobodu ARKANA i druge srpske tj cetnicke oficire koje su ulovili u RH. 
usput, rat jr trajao nepotrebno 5 godina , dovoljno za pljacku hrvatske i pokusaj dijeljenja bih. 
Po karakteru je bio KONTRAREVOLUCIJA kpja je poništila sve pozitivno  iz SOCIJSLISTICKE drzave. 
A sad se glodajte po pitanju jrl bio građanski ili ne. 
Nista pametno novo necete reci. Jer ste picke kojima drugi sole pamet

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Film koji mrze braniteljske udruge proglašen najboljim švicarskim dokumentarcem - Page 6 Empty Re: Film koji mrze braniteljske udruge proglašen najboljim švicarskim dokumentarcem

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum