ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

srbi su nam '99. odrzali lekciju iz ratovanja

Page 10 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Go down

srbi su nam '99. odrzali lekciju iz ratovanja - Page 10 Empty Re: srbi su nam '99. odrzali lekciju iz ratovanja

Post by IL Risorto 27/3/2019, 14:14

crvenkasti wrote:
סמאל wrote:Nekako mi je laknulo,sad se ne moram mučit kao crvenkasti.Ne moram ni postat Srbin,mogu odmah postat ćetnik.
To je jednako kao da preskočiš prijemni i odmah polažeš završni. cheers

A zašto ti imaš toliko snažnu ambiciju postati kao crvenkasti?
Ne,ja msilim da sam ja postao ti,prije nego si ti postao ti.
Pitaj Jastreba,on zna,mi smo bili na jednom sajtu,,leksikon-yu -mitologiji,čak i prije nego smo došli na net.hr,i prije nego smo znali za crvenkastog.

IL Risorto

Posts : 11191
2015-07-23


Back to top Go down

srbi su nam '99. odrzali lekciju iz ratovanja - Page 10 Empty Re: srbi su nam '99. odrzali lekciju iz ratovanja

Post by vuksadinare 27/3/2019, 14:17

pismejker wrote:
vuksadinare wrote:
pismejker wrote:ajm oovako..Srbi se imaju mooda suprotstaviti Americi,a Hrvati nemaju...kraj price.. :cleanteeth
kak cemo se suprostaviti ako smo saveznici..aj nek srbi imaju moooda suprostavit se putinu :D
ma kakvi saveznici...bićezi...

Evo primjer..HV je htioneku akciju napraviti na svoju ruku,pri oslobadjanju,a Jameri su priprijetili bumbanjem..Hrvati se ponizno povukli.. :cleanteeth
dok smo na papiru i ugovoru saveznici saveznici smo..ako pozeimo raskinut ugovor nismo :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

srbi su nam '99. odrzali lekciju iz ratovanja - Page 10 Empty Re: srbi su nam '99. odrzali lekciju iz ratovanja

Post by crvenkasti 27/3/2019, 14:20

סמאל wrote:
crvenkasti wrote:
סמאל wrote:Nekako mi je laknulo,sad se ne moram mučit kao crvenkasti.Ne moram ni postat Srbin,mogu odmah postat ćetnik.
To je jednako kao da preskočiš prijemni i odmah polažeš završni. cheers

A zašto ti imaš toliko snažnu ambiciju postati kao crvenkasti?
Ne,ja msilim da sam ja postao ti,prije nego si ti postao ti.
Pitaj Jastreba,on zna,mi smo bili na jednom sajtu,,leksikon-yu -mitologiji,čak i prije nego smo došli na net.hr,i prije nego smo znali za crvenkastog.

Ti si samo loša, nezanimljiva i prazna imitacija crvenkastog.

Nikad nećeš biti ni približno kao on.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29501
2014-04-17


Back to top Go down

srbi su nam '99. odrzali lekciju iz ratovanja - Page 10 Empty Re: srbi su nam '99. odrzali lekciju iz ratovanja

Post by Guest 27/3/2019, 14:24

vuksadinare wrote:
pismejker wrote:
vuksadinare wrote:
pismejker wrote:ajm oovako..Srbi se imaju mooda suprotstaviti Americi,a Hrvati nemaju...kraj price.. :cleanteeth
kak cemo se suprostaviti ako smo saveznici..aj nek srbi imaju moooda suprostavit se putinu :D
ma kakvi saveznici...bićezi...

Evo primjer..HV je htioneku akciju napraviti na svoju ruku,pri oslobadjanju,a Jameri su priprijetili bumbanjem..Hrvati se ponizno povukli.. :cleanteeth
dok smo na papiru i ugovoru saveznici saveznici smo..ako pozeimo raskinut ugovor nismo :D

rekoh,bićezi..nemojte si previse umisljati..samo ste Proxyiji koji bi u eventualnom ratu sluzili kao logisticka baza,i istom tom ulogom bili na crosshairu neprijateljskog tabora...za jemericke interese..
Ono,poznato je da su vas Rusi kroz povijest mrcvarili i gazili... lol! lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

srbi su nam '99. odrzali lekciju iz ratovanja - Page 10 Empty Re: srbi su nam '99. odrzali lekciju iz ratovanja

Post by vuksadinare 27/3/2019, 14:31

pismejker wrote:
vuksadinare wrote:
pismejker wrote:
vuksadinare wrote:
pismejker wrote:ajm oovako..Srbi se imaju mooda suprotstaviti Americi,a Hrvati nemaju...kraj price.. :cleanteeth
kak cemo se suprostaviti ako smo saveznici..aj nek srbi imaju moooda suprostavit se putinu :D
ma kakvi saveznici...bićezi...

Evo primjer..HV je htioneku akciju napraviti na svoju ruku,pri oslobadjanju,a Jameri su priprijetili bumbanjem..Hrvati se ponizno povukli.. :cleanteeth
dok smo na papiru i ugovoru saveznici saveznici smo..ako pozeimo raskinut ugovor nismo :D

rekoh,bićezi..nemojte si previse umisljati..samo ste Proxyiji koji bi u eventualnom ratu sluzili kao logisticka baza,i istom tom ulogom bili na crosshairu neprijateljskog tabora...za jemericke interese..
Ono,poznato je da su vas Rusi kroz povijest mrcvarili i gazili... lol! lol! lol!
e moj pis ja sam milil da si ti pametniji ali nisi..kao prvo mi smo premali da bi bili nekom prvi na meti...kao drugo...nas kontigent u nato misijama sve ukupno je nesto veci od 1%...kao trece rujke imaju tu kod nas dosta biznisa da bi isli protiv sebe...kao cetvrto papir je papir ugovorna obaveza..a svako raskidanje na osobnu inzistiranje normalno nosi sa sobom apoene koje moras placati..druga stvar ako se raskine međusobnim dogovorom...ili ako nato savez odredi da te izbaci
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

srbi su nam '99. odrzali lekciju iz ratovanja - Page 10 Empty Re: srbi su nam '99. odrzali lekciju iz ratovanja

Post by Guest 27/3/2019, 14:34

vuksadinare wrote:
pismejker wrote:
vuksadinare wrote:
pismejker wrote:
vuksadinare wrote:
kak cemo se suprostaviti ako smo saveznici..aj nek srbi imaju moooda suprostavit se putinu :D
ma kakvi saveznici...bićezi...

Evo primjer..HV je htioneku akciju napraviti na svoju ruku,pri oslobadjanju,a Jameri su priprijetili bumbanjem..Hrvati se ponizno povukli.. :cleanteeth
dok smo na papiru i ugovoru saveznici saveznici smo..ako pozeimo raskinut ugovor nismo :D

rekoh,bićezi..nemojte si previse umisljati..samo ste Proxyiji koji bi u eventualnom ratu sluzili kao logisticka baza,i istom tom ulogom bili na crosshairu neprijateljskog tabora...za jemericke interese..
Ono,poznato je da su vas Rusi kroz povijest mrcvarili i gazili... lol! lol! lol!
e moj pis ja sam milil da si ti pametniji ali nisi..kao prvo mi smo premali da bi bili nekom prvi na meti...kao drugo...nas kontigent u nato misijama sve ukupno je nesto veci od 1%...kao trece rujke imaju tu kod nas dosta biznisa da bi isli protiv sebe...kao cetvrto papir je papir ugovorna obaveza..a svako raskidanje na osobnu inzistiranje normalno nosi sa sobom apoene koje moras placati..druga stvar ako se raskine međusobnim dogovorom...ili ako nato savez odredi da te izbaci

e moj Fuk,a ja mislio da vidis da je danas dan za zajebanciju i podjebavanje.... Basketball Basketball Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

srbi su nam '99. odrzali lekciju iz ratovanja - Page 10 Empty Re: srbi su nam '99. odrzali lekciju iz ratovanja

Post by Guest 27/3/2019, 14:35

Ipak,ono o Proxyijima ozbiljno mislio,mislim i mislit cu,jerbo su Jameri sve,samo ne neki dobrohotnici..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

srbi su nam '99. odrzali lekciju iz ratovanja - Page 10 Empty Re: srbi su nam '99. odrzali lekciju iz ratovanja

Post by Sora 27/3/2019, 15:10

סמאל wrote:
Sora wrote:Kucice  : od satora do groba 

srpski gazde 
Friska muslimanska roba 


srbi su nam '99. odrzali lekciju iz ratovanja - Page 10 Img_4925
I vi pokušavate zamaskirat genocid nad Srbima u vrijeme NDH.Pubijali ste milion Srba i onda ste očekivali kako će Srbi i 91.god. sjedit skrštenih ruku,pa da ih vodite kao ovce na klanje kao što ste ih vodili 1941.
Ko se jednom opeče,puše i na hladno.
Sta ovaj Ludak radi na slobodi? 
Kavez 
Banana 
Bičem po guzici kad skače 
Itd

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

srbi su nam '99. odrzali lekciju iz ratovanja - Page 10 Empty Re: srbi su nam '99. odrzali lekciju iz ratovanja

Post by Sora 27/3/2019, 15:11

pismejker wrote:Ipak,ono o Proxyijima ozbiljno mislio,mislim i mislit cu,jerbo su Jameri sve,samo ne neki dobrohotnici..
PIS 
Sta je to Proxy ?

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

srbi su nam '99. odrzali lekciju iz ratovanja - Page 10 Empty Re: srbi su nam '99. odrzali lekciju iz ratovanja

Post by prckov 27/3/2019, 15:17

Sora wrote:
pismejker wrote:Ipak,ono o Proxyijima ozbiljno mislio,mislim i mislit cu,jerbo su Jameri sve,samo ne neki dobrohotnici..
PIS 
Sta je to Proxy ?
kako neznas
pa to ti je cinculator

_________________
It was always the women, and above all the young ones, who were the most bigotet adherents of the party, the swallowers of slogans, the amateur spies and nosers-out of unortodoxy.
Orwell 1984
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

srbi su nam '99. odrzali lekciju iz ratovanja - Page 10 Empty Re: srbi su nam '99. odrzali lekciju iz ratovanja

Post by Guest 27/3/2019, 15:20

Sora wrote:
pismejker wrote:Ipak,ono o Proxyijima ozbiljno mislio,mislim i mislit cu,jerbo su Jameri sve,samo ne neki dobrohotnici..
PIS 
Sta je to Proxy ?

u IT zargonu..najjednostavnije,kompjuter preko kojeg pristupas indirektno podacima,mrezi,internetu,golim zenama...
da si zastitis ID,namjeru,pracenje,a ako zakon to progoni i krivicni progon..

u Vojnom zargonu..drzave,preko kojih politikom i vojnim djelovanjem,indirektno napadas "neprijatelja",osiguravajuci sebe od štete i drugih djelovanja...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

srbi su nam '99. odrzali lekciju iz ratovanja - Page 10 Empty Re: srbi su nam '99. odrzali lekciju iz ratovanja

Post by immortal 27/3/2019, 16:24

crvenkasti wrote:
mortal wrote:
ja sam pojačala radio dok su naši prenosili diretno uspaničeno izvješće srpskog radija i napadu 
čulo se i rukanje u pozadini
obuzela me euforija, zadovoljstvo kao odmazda

Mebi se dignuo i pimpek od uzbuđenja ... a tebi?
:hekla ako tvoj narod nije imao milosti prema Hrvatskom narodu
zašto bi bilo tko od zlu izloženih Hrvata s milosrđem gledao na vas
trebali ste paziti što radite.. ne napadati
oni koji su imali obzira na obzir su i naišli
nekad pukne po nevinima.. nismo mi prvi započeli

vidim da si brisao dio moje poruke o poginulim Hrvatima iz razreda, susjeda, firme..... razbitog centra.....rastjeranog naroda..
zlo koje ste počinili ti ne daje veliko opravdanje za prozivanje radi stanja mog duha u trenutku napada na vas
ljudi smo
ne možemo pobjeći od toga
immortal
immortal

Female
Posts : 23277
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

srbi su nam '99. odrzali lekciju iz ratovanja - Page 10 Empty Re: srbi su nam '99. odrzali lekciju iz ratovanja

Post by Šandor Winnetou 27/3/2019, 19:05

prckov wrote:
Sora wrote:
pismejker wrote:Ipak,ono o Proxyijima ozbiljno mislio,mislim i mislit cu,jerbo su Jameri sve,samo ne neki dobrohotnici..
PIS 
Sta je to Proxy ?
kako neznas
pa to ti je cinculator
ja mislim da se radi tu o gefufni :D

_________________
srbi su nam '99. odrzali lekciju iz ratovanja - Page 10 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

srbi su nam '99. odrzali lekciju iz ratovanja - Page 10 Empty Re: srbi su nam '99. odrzali lekciju iz ratovanja

Post by darth_vader 27/3/2019, 20:55

AssadNaPodmornici wrote:pa otvaraj onda te teme na ruskom forumu, tamo ćeš naći puno razumjevanja. 
kao što vidiš, nas boli kurac zato što su vas bombardirali 99, dapače gotovo 100% nas smatra da su vas trebali bombardirati već 91godine, bilo bi bolje i za vas i za nas.. niti bi se mi morali ratovati sa vama idućih 5godina, a bogami i vama bi bilo bolje.. ovako je bruka kada se zna da ste izgubili rat od hrvata, slovenaca, a i muslimani iz bih su vas znali guziti, onako da vas je tuklo 91, ste mogli živjeti u mitovima "da nije bilo NATOa 91 , osvojili bi i Zagreb i Split i Ljubljanu i Sarajevo"


Točnije, žao nam je da se srpski gradovi nisu pretvorili u Vukovar. Redom. Odlično ste prošli. Ne kmečite nam tu više, pička vam materina usrana i posrana te besramna.  :kickass
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

srbi su nam '99. odrzali lekciju iz ratovanja - Page 10 Empty Re: srbi su nam '99. odrzali lekciju iz ratovanja

Post by dijagram 27/3/2019, 21:44

jasambrend wrote:
AssadNaPodmornici wrote:pa otvaraj onda te teme na ruskom forumu, tamo ćeš naći puno razumjevanja. 
kao što vidiš, nas boli kurac zato što su vas bombardirali 99, dapače gotovo 100% nas smatra da su vas trebali bombardirati već 91godine, bilo bi bolje i za vas i za nas.. niti bi se mi morali ratovati sa vama idućih 5godina, a bogami i vama bi bilo bolje.. ovako je bruka kada se zna da ste izgubili rat od hrvata, slovenaca, a i muslimani iz bih su vas znali guziti, onako da vas je tuklo 91, ste mogli živjeti u mitovima "da nije bilo NATOa 91 , osvojili bi i Zagreb i Split i Ljubljanu i Sarajevo"


Točnije, žao nam je da se srpski gradovi nisu pretvorili u Vukovar. Redom. Odlično ste prošli. Ne kmečite nam tu više, pička vam materina usrana i posrana te besramna.  :kickass
:rim
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18836
2015-08-09


Back to top Go down

srbi su nam '99. odrzali lekciju iz ratovanja - Page 10 Empty Re: srbi su nam '99. odrzali lekciju iz ratovanja

Post by Guest 27/3/2019, 21:49

dijagram wrote:
jasambrend wrote:
AssadNaPodmornici wrote:pa otvaraj onda te teme na ruskom forumu, tamo ćeš naći puno razumjevanja. 
kao što vidiš, nas boli kurac zato što su vas bombardirali 99, dapače gotovo 100% nas smatra da su vas trebali bombardirati već 91godine, bilo bi bolje i za vas i za nas.. niti bi se mi morali ratovati sa vama idućih 5godina, a bogami i vama bi bilo bolje.. ovako je bruka kada se zna da ste izgubili rat od hrvata, slovenaca, a i muslimani iz bih su vas znali guziti, onako da vas je tuklo 91, ste mogli živjeti u mitovima "da nije bilo NATOa 91 , osvojili bi i Zagreb i Split i Ljubljanu i Sarajevo"


Točnije, žao nam je da se srpski gradovi nisu pretvorili u Vukovar. Redom. Odlično ste prošli. Ne kmečite nam tu više, pička vam materina usrana i posrana te besramna.  :kickass
:rim
ko kmeci
pizda li vam materina
gde pise u tekstu da knecimo
kenjate
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

srbi su nam '99. odrzali lekciju iz ratovanja - Page 10 Empty Re: srbi su nam '99. odrzali lekciju iz ratovanja

Post by Guest 27/3/2019, 21:51

Srbi su lud narod..ono na mostovima je moglo zavrsiti i rusenjem mosta..e sada da li je to ludost ili hrabrost ne znam..Ali ja tamo sigurno ne bi stajao:::)))Neki nadrogirani kauboj mogao je sprasit jednu raketu da snimi kako tijela lete po zraku..Njima su ionako isprani mozgovi kao i Hrvatima;::::)))
Jebo te..onaj nevidljivi ..svi piloti imaju sa sobom lokator..a oni su bili uvjereni da ih nitko ne moze skinuti pa piloti tih zrakoplova u opremi za spasavanje nisu imali taj mali odasiljac.Sta ti ej samouvjerenost.....::::)))))))))))??????????????????????
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

srbi su nam '99. odrzali lekciju iz ratovanja - Page 10 Empty Re: srbi su nam '99. odrzali lekciju iz ratovanja

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 10 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum