ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

srbi su nam '99. odrzali lekciju iz ratovanja

Page 8 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

srbi su nam '99. odrzali lekciju iz ratovanja - Page 8 Empty Re: srbi su nam '99. odrzali lekciju iz ratovanja

Post by vuksadinare Wed 27 Mar - 11:12

Gianni De Michelis

'Miloseviceva fiksacija sa Kosovom i Albancima je bila nevjerojatna.Nisu ga toliko ni zanimali ni Hrvati ni Slovenci a cini mi se ni Srbi u Hrvatskoj.Svaki nas razgovor sa njim poceo bi i zavrsio sa Kosovom.Imao sam dojam da ne mrzi Albance vec da ih prezire'.

vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

srbi su nam '99. odrzali lekciju iz ratovanja - Page 8 Empty Re: srbi su nam '99. odrzali lekciju iz ratovanja

Post by Eroo Wed 27 Mar - 11:13

crvenkasti wrote:
kaya wrote:
crvenkasti wrote:
kaya wrote:
Eroo wrote:
Crvenkasti kaže da je to zbog neovlaštenog paljenja mikrovalnih pećica. :)
Nemam pojma jel zbog pecnice ali je zbilja frapantno. 
Pazi sve drzave u europi u eu i nato i oni u europi al oni nisu u nato nego njih nato bombardira ?! 
Pa gdje to jos ima..to i da nemas pojma o nicemu ti je na prvu cudno..
Rusiju koja nije nato je svijet sam za sebe ili svicarska , to ne racunam  uopce.

To je bio test kojim su ispitivali do koje točke mogu ići.
Slijedilo je arapsko proljeće, Gruzija, Ukrajina, itd.
A nemam pojma, moguce. Al ono .. nato  bombardira drzavu usred europe. 
Pa to zbilja cujes jednom u zivotu.

Zašto je bitno je li u Europi ili nije?

Vidi što su napravili od Libije? Sirije? Potpuno uređene i funcionalne države iz čistog mira razjebali da se nikad više ne oporave.
Ti ništa ne razumješ.
Funkcioniraju točno onako kako je i bilo predviđeno. Da je bolje ne bi ni valjalo. :)
Eroo
Eroo

Posts : 78075
2016-07-22


Back to top Go down

srbi su nam '99. odrzali lekciju iz ratovanja - Page 8 Empty Re: srbi su nam '99. odrzali lekciju iz ratovanja

Post by crvenkasti Wed 27 Mar - 11:23

Putin:

“It was our Western partners who created the precedent; they did it themselves, with their own hands, as it were, in a situation that was totally analogous to the Crimean situation, by recognizing Kosovo’s secession from Serbia as legitimate,” said Putin. And then, as he cited American statements on Kosovo, he got more and more worked up until he said, “They wrote it themselves. They spread this all over the world. They screwed everybody—and now they are outraged!” (The Kremlin’s official translators, who are forever civilizing the Russian president’s speech, translated this sentence as “They wrote this, disseminated it all over the world, had everyone agree, and now they are outraged!” The expression Putin used, however, was “vsekh nagnuli,” street slang for having had nonconsensual anal sex with everybody, rather than for having everybody agree.)
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29501
2014-04-17


Back to top Go down

srbi su nam '99. odrzali lekciju iz ratovanja - Page 8 Empty Re: srbi su nam '99. odrzali lekciju iz ratovanja

Post by vuksadinare Wed 27 Mar - 11:23

Gianni de Michellis

'Za razliku od Milosevica,vojni vrh JNA,Borislav Jovic i jos neki ljudi iz Milosevicevog okruzenja puno vise su bili orjentirani na sukob sa Slovenijom,Hrvatskom a puno manje smo pricali o Kosovu jer su smatrali da je za njih Kosovo zavrsena prica i da Albanci nemaju ni miligram sansi da dobiju ono sto zele.Za njih su prava opasnost bili Hrvati i Slovenci jer su smatrali da nema puno sansi da oni ostanu u Jugoslaviji pa je valjalo rjesiti pitanje Srba na podrucju Hrvatske i Bosne i Hercegovine i za njih je to bio najvazniji interes.'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

srbi su nam '99. odrzali lekciju iz ratovanja - Page 8 Empty Re: srbi su nam '99. odrzali lekciju iz ratovanja

Post by crvenkasti Wed 27 Mar - 11:24

Putin:

This happened in Yugoslavia; we remember 1999 very well. It was hard to believe, even seeing it with my own eyes, that at the end of the 20th century, one of Europe’s capitals, Belgrade, was under missile attack for several weeks, and then came the real intervention. Was there a UN Security Council resolution on this matter, allowing for these actions? Nothing of the sort. And then, they hit Afghanistan, Iraq, and frankly violated the UN Security Council resolution on Libya, when instead of imposing the so-called no-fly zone over it they started bombing it too.

There was a whole series of controlled “colour” revolutions. Clearly, the people in those nations, where these events took place, were sick of tyranny and poverty, of their lack of prospects; but these feelings were taken advantage of cynically. Standards were imposed on these nations that did not in any way correspond to their way of life, traditions, or these peoples’ cultures. As a result, instead of democracy and freedom, there was chaos, outbreaks in violence and a series of upheavals. The Arab Spring turned into the Arab Winter.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29501
2014-04-17


Back to top Go down

srbi su nam '99. odrzali lekciju iz ratovanja - Page 8 Empty Re: srbi su nam '99. odrzali lekciju iz ratovanja

Post by Eroo Wed 27 Mar - 11:40

"Tvoje pravo je ograničeno s istim takvim mojim pravom"
Prirodni zakon!

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78075
2016-07-22


Back to top Go down

srbi su nam '99. odrzali lekciju iz ratovanja - Page 8 Empty Re: srbi su nam '99. odrzali lekciju iz ratovanja

Post by kaya Wed 27 Mar - 12:05

crvenkasti wrote:
kaya wrote:
crvenkasti wrote:
kaya wrote:
Eroo wrote:
Crvenkasti kaže da je to zbog neovlaštenog paljenja mikrovalnih pećica. :)
Nemam pojma jel zbog pecnice ali je zbilja frapantno. 
Pazi sve drzave u europi u eu i nato i oni u europi al oni nisu u nato nego njih nato bombardira ?! 
Pa gdje to jos ima..to i da nemas pojma o nicemu ti je na prvu cudno..
Rusiju koja nije nato je svijet sam za sebe ili svicarska , to ne racunam  uopce.

To je bio test kojim su ispitivali do koje točke mogu ići.
Slijedilo je arapsko proljeće, Gruzija, Ukrajina, itd.
A nemam pojma, moguce. Al ono .. nato  bombardira drzavu usred europe. 
Pa to zbilja cujes jednom u zivotu.

Zašto je bitno je li u Europi ili nije?

Vidi što su napravili od Libije? Sirije? Potpuno uređene i funcionalne države iz čistog mira razjebali da se nikad više ne oporave.
Dobro je, rasturili su ih i sad ovi divljaci plove na kokosovoj kori k nama. 
A Europa, pa cudno mi jer ... mi je cudno...ovo po pustinji znam da rade.
Al u europi.. pa to ti je nesto kao da u leglu stenaca jedan mijauce a drugi ga cudno gledaju.
Tako mi nekako ovo, srbija u europi a ovi bombardiraju. sad tko je tu lud?!
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

srbi su nam '99. odrzali lekciju iz ratovanja - Page 8 Empty Re: srbi su nam '99. odrzali lekciju iz ratovanja

Post by IL Risorto Wed 27 Mar - 12:14

pizzon wrote:mi, srbi, pripadamo samo interesima
srpskog naroda i samo njima mora
da sluzimo. evoluiranjem svojih stavova paralelno sa svetom kome
pripadamo, evropom.
vreme starih podela vise se nece
vratiti. samo se iznurujemo, postajemo predmet analize i posmatranja.
:vaultboy1 svaka čast,ovo kao da sam ja napisao.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11191
2015-07-23


Back to top Go down

srbi su nam '99. odrzali lekciju iz ratovanja - Page 8 Empty Re: srbi su nam '99. odrzali lekciju iz ratovanja

Post by vuksadinare Wed 27 Mar - 12:14

סמאל wrote:
pizzon wrote:mi, srbi, pripadamo samo interesima
srpskog naroda i samo njima mora
da sluzimo. evoluiranjem svojih stavova paralelno sa svetom kome
pripadamo, evropom.
vreme starih podela vise se nece
vratiti. samo se iznurujemo, postajemo predmet analize i posmatranja.
:vaultboy1 svaka čast,ovo kao da sam ja napisao.
:D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

srbi su nam '99. odrzali lekciju iz ratovanja - Page 8 Empty Re: srbi su nam '99. odrzali lekciju iz ratovanja

Post by crvenkasti Wed 27 Mar - 12:15

kaya wrote:
crvenkasti wrote:
kaya wrote:
crvenkasti wrote:
kaya wrote:
Nemam pojma jel zbog pecnice ali je zbilja frapantno. 
Pazi sve drzave u europi u eu i nato i oni u europi al oni nisu u nato nego njih nato bombardira ?! 
Pa gdje to jos ima..to i da nemas pojma o nicemu ti je na prvu cudno..
Rusiju koja nije nato je svijet sam za sebe ili svicarska , to ne racunam  uopce.

To je bio test kojim su ispitivali do koje točke mogu ići.
Slijedilo je arapsko proljeće, Gruzija, Ukrajina, itd.
A nemam pojma, moguce. Al ono .. nato  bombardira drzavu usred europe. 
Pa to zbilja cujes jednom u zivotu.

Zašto je bitno je li u Europi ili nije?

Vidi što su napravili od Libije? Sirije? Potpuno uređene i funcionalne države iz čistog mira razjebali da se nikad više ne oporave.
Dobro je, rasturili su ih i sad ovi divljaci plove na kokosovoj kori k nama. 
A Europa, pa cudno mi jer ... mi je cudno...ovo po pustinji znam da rade.
Al u europi.. pa to ti je nesto kao da u leglu stenaca jedan mijauce a drugi ga cudno gledaju.
Tako mi nekako ovo, srbija u europi a ovi bombardiraju. sad tko je tu lud?!

Pa napisao sam ti što je Putin rekao:

"This happened in Yugoslavia; we remember 1999 very well. It was hard to believe, even seeing it with my own eyes, that at the end of the 20th century, one of Europe’s capitals, Belgrade, was under missile attack for several weeks, and then came the real intervention."

Ni on nije mogao vjerovati svojim očima.
A kad on nije, što se onda mi imamo čuditi?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29501
2014-04-17


Back to top Go down

srbi su nam '99. odrzali lekciju iz ratovanja - Page 8 Empty Re: srbi su nam '99. odrzali lekciju iz ratovanja

Post by vuksadinare Wed 27 Mar - 12:21

Izgleda da je nekom normalno da srbi bombarduju druge ali nije normalno da netko drugi bombarduje srbe :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

srbi su nam '99. odrzali lekciju iz ratovanja - Page 8 Empty Re: srbi su nam '99. odrzali lekciju iz ratovanja

Post by IL Risorto Wed 27 Mar - 12:29

vuksadinare wrote:Izgleda da je nekom normalno da srbi bombarduju druge ali nije normalno da netko drugi bombarduje srbe :)
Ne,Srbi nisu nikada bombardovali nikog iz neke objesti,kao što to čine Amerikanci,Francuzi,Britanci,koji bombarduju države s kojima nemaju ama baš nikakve dodirne točke,izuzev nafte,dok Srbi ako su koga i bombardovali,onda su to isključivo činili kako bi obranili srpsku nejač i starce.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11191
2015-07-23


Back to top Go down

srbi su nam '99. odrzali lekciju iz ratovanja - Page 8 Empty Re: srbi su nam '99. odrzali lekciju iz ratovanja

Post by AssadNaPodmornici Wed 27 Mar - 12:32

סמאל wrote:
vuksadinare wrote:Izgleda da je nekom normalno da srbi bombarduju druge ali nije normalno da netko drugi bombarduje srbe :)
Ne,Srbi nisu nikada bombardovali nikog iz neke objesti,kao što to čine Amerikanci,Francuzi,Britanci,koji bombarduju države s kojima nemaju ama baš nikakve dodirne točke,izuzev nafte,dok Srbi ako su koga i bombardovali,onda su to isključivo činili kako bi obranili srpsku nejač i starce.
lol!
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21836
2018-06-14


Back to top Go down

srbi su nam '99. odrzali lekciju iz ratovanja - Page 8 Empty Re: srbi su nam '99. odrzali lekciju iz ratovanja

Post by AssadNaPodmornici Wed 27 Mar - 12:33

crvenkasti wrote:
kaya wrote:
crvenkasti wrote:
kaya wrote:
crvenkasti wrote:

To je bio test kojim su ispitivali do koje točke mogu ići.
Slijedilo je arapsko proljeće, Gruzija, Ukrajina, itd.
A nemam pojma, moguce. Al ono .. nato  bombardira drzavu usred europe. 
Pa to zbilja cujes jednom u zivotu.

Zašto je bitno je li u Europi ili nije?

Vidi što su napravili od Libije? Sirije? Potpuno uređene i funcionalne države iz čistog mira razjebali da se nikad više ne oporave.
Dobro je, rasturili su ih i sad ovi divljaci plove na kokosovoj kori k nama. 
A Europa, pa cudno mi jer ... mi je cudno...ovo po pustinji znam da rade.
Al u europi.. pa to ti je nesto kao da u leglu stenaca jedan mijauce a drugi ga cudno gledaju.
Tako mi nekako ovo, srbija u europi a ovi bombardiraju. sad tko je tu lud?!

Pa napisao sam ti što je Putin rekao:

"This happened in Yugoslavia; we remember 1999 very well. It was hard to believe, even seeing it with my own eyes, that at the end of the 20th century, one of Europe’s capitals, Belgrade, was under missile attack for several weeks, and then came the real intervention."

Ni on nije mogao vjerovati svojim očima.
A kad on nije, što se onda mi imamo čuditi?
gle dođete na Hrvatski forum nakon svih vaših sranja 91-95 , kmečati kako vam je napravljena nepravda.

to je kao da dođu Njemci u Izrael nakon WW2 kmečati kako je napravljena nepravda prema njima za vrijeme rata.  falio si forum za to.
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21836
2018-06-14


Back to top Go down

srbi su nam '99. odrzali lekciju iz ratovanja - Page 8 Empty Re: srbi su nam '99. odrzali lekciju iz ratovanja

Post by Sora Wed 27 Mar - 12:38

Kucice  : od satora do groba 

srpski gazde 
Friska muslimanska roba 


srbi su nam '99. odrzali lekciju iz ratovanja - Page 8 Img_4925

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

srbi su nam '99. odrzali lekciju iz ratovanja - Page 8 Empty Re: srbi su nam '99. odrzali lekciju iz ratovanja

Post by Sora Wed 27 Mar - 12:40

Pa Jbt 

Stvarno mi jedna stvar nejasna 
Tko misli u danasnje doba da se genocid moze sakriti 
Ili prebaciti krivnju na druge 

Eto ne kuzim koja to mora biti krtencina da ne vidi krivnju Srba i Karadžića

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

srbi su nam '99. odrzali lekciju iz ratovanja - Page 8 Empty Re: srbi su nam '99. odrzali lekciju iz ratovanja

Post by crvenkasti Wed 27 Mar - 12:44

AssadNaPodmornici wrote:
crvenkasti wrote:
kaya wrote:
crvenkasti wrote:
kaya wrote:
A nemam pojma, moguce. Al ono .. nato  bombardira drzavu usred europe. 
Pa to zbilja cujes jednom u zivotu.

Zašto je bitno je li u Europi ili nije?

Vidi što su napravili od Libije? Sirije? Potpuno uređene i funcionalne države iz čistog mira razjebali da se nikad više ne oporave.
Dobro je, rasturili su ih i sad ovi divljaci plove na kokosovoj kori k nama. 
A Europa, pa cudno mi jer ... mi je cudno...ovo po pustinji znam da rade.
Al u europi.. pa to ti je nesto kao da u leglu stenaca jedan mijauce a drugi ga cudno gledaju.
Tako mi nekako ovo, srbija u europi a ovi bombardiraju. sad tko je tu lud?!

Pa napisao sam ti što je Putin rekao:

"This happened in Yugoslavia; we remember 1999 very well. It was hard to believe, even seeing it with my own eyes, that at the end of the 20th century, one of Europe’s capitals, Belgrade, was under missile attack for several weeks, and then came the real intervention."

Ni on nije mogao vjerovati svojim očima.
A kad on nije, što se onda mi imamo čuditi?
gle dođete na Hrvatski forum nakon svih vaših sranja 91-95 , kmečati kako vam je napravljena nepravda.

to je kao da dođu Njemci u Izrael nakon WW2 kmečati kako je napravljena nepravda prema njima za vrijeme rata.  falio si forum za to.

Reci to Putinu.
Ja sam Hrvat. Ja se slažem sa svim s čim trebam.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29501
2014-04-17


Back to top Go down

srbi su nam '99. odrzali lekciju iz ratovanja - Page 8 Empty Re: srbi su nam '99. odrzali lekciju iz ratovanja

Post by vuksadinare Wed 27 Mar - 12:48

jedna runda za majstora crvenkastog  lol!..a i jastrebu paše.. lol!

https://www.youtube.com/watch?v=tS1AEf_psQ4
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

srbi su nam '99. odrzali lekciju iz ratovanja - Page 8 Empty Re: srbi su nam '99. odrzali lekciju iz ratovanja

Post by AssadNaPodmornici Wed 27 Mar - 12:49

pa otvaraj onda te teme na ruskom forumu, tamo ćeš naći puno razumjevanja. 
kao što vidiš, nas boli kurac zato što su vas bombardirali 99, dapače gotovo 100% nas smatra da su vas trebali bombardirati već 91godine, bilo bi bolje i za vas i za nas.. niti bi se mi morali ratovati sa vama idućih 5godina, a bogami i vama bi bilo bolje.. ovako je bruka kada se zna da ste izgubili rat od hrvata, slovenaca, a i muslimani iz bih su vas znali guziti, onako da vas je tuklo 91, ste mogli živjeti u mitovima "da nije bilo NATOa 91 , osvojili bi i Zagreb i Split i Ljubljanu i Sarajevo"

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21836
2018-06-14


Back to top Go down

srbi su nam '99. odrzali lekciju iz ratovanja - Page 8 Empty Re: srbi su nam '99. odrzali lekciju iz ratovanja

Post by crvenkasti Wed 27 Mar - 12:55

AssadNaPodmornici wrote:pa otvaraj onda te teme na ruskom forumu, tamo ćeš naći puno razumjevanja. 
kao što vidiš, nas boli kurac zato što su vas bombardirali 99, dapače gotovo 100% nas smatra da su vas trebali bombardirati već 91godine, bilo bi bolje i za vas i za nas.. niti bi se mi morali ratovati sa vama idućih 5godina, a bogami i vama bi bilo bolje.. ovako je bruka kada se zna da ste izgubili rat od hrvata, slovenaca, a i muslimani iz bih su vas znali guziti, onako da vas je tuklo 91, ste mogli živjeti u mitovima "da nije bilo NATOa 91 , osvojili bi i Zagreb i Split i Ljubljanu i Sarajevo"

Kako ono ide:

Putin mam je neprijatelj u Ukrajini, ali nam je prijatelj u Siriji.

Mi mrzimo partizane, ali volimo to što smo i mi bili partizani.

Mi nismo ustaše, ali ponosimo što smo ustaše.

itd..
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29501
2014-04-17


Back to top Go down

srbi su nam '99. odrzali lekciju iz ratovanja - Page 8 Empty Re: srbi su nam '99. odrzali lekciju iz ratovanja

Post by IL Risorto Wed 27 Mar - 12:55

Sora wrote:Kucice  : od satora do groba 

srpski gazde 
Friska muslimanska roba 


srbi su nam '99. odrzali lekciju iz ratovanja - Page 8 Img_4925
I vi pokušavate zamaskirat genocid nad Srbima u vrijeme NDH.Pubijali ste milion Srba i onda ste očekivali kako će Srbi i 91.god. sjedit skrštenih ruku,pa da ih vodite kao ovce na klanje kao što ste ih vodili 1941.
Ko se jednom opeče,puše i na hladno.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11191
2015-07-23


Back to top Go down

srbi su nam '99. odrzali lekciju iz ratovanja - Page 8 Empty Re: srbi su nam '99. odrzali lekciju iz ratovanja

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum