ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ISELJENIČKI LIST KUKA

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

ISELJENIČKI LIST KUKA - Page 4 Empty Re: ISELJENIČKI LIST KUKA

Post by prckov Sun 3 Mar - 14:22

Regoč wrote:
tre wrote:
vili40 wrote:Momentalno u hrvatskoj uvesti crkveni porez pa tko voli nek izvoli,svatko placa svoj racun.A onda cemo vidjeti dal smo stvarno po postotku veci vjernici od onih na Haitiju.Ja bih rekao da nismo,to je samo jos jedna laz u mnogobrojnom nizu a propaganda ne misli pokleknuti samo tako.
tako je,  istovremeno uvesti pederski porez, porez za babažabe, za tisuće drugih udruga i ngo govana pa ko voli nek izvoli. Zato podrška prijedlogu da svako plaća porez onomu što preferira a ne da se naša lova djeli šakom i kapom onima koje ne podržavamo
:vaultboy1
:tu

prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

ISELJENIČKI LIST KUKA - Page 4 Empty Re: ISELJENIČKI LIST KUKA

Post by Regoč Sun 3 Mar - 14:35

pismejker wrote:
Regoč wrote:
veber wrote:stalno se spominju te udruge. ima ih koje rade dobre stvari i dio su socijalne države. ima ih koje su same sebi svrha. ja sam pokušao pokrenut udrugu ljubitelja crvenog mesa grilaonog na jarunu. no ekipa s foruma je bila prelijena da se nađemo, registriramo i od grada poberemo 50 000kn godišnje plus rezerviran roštilj na jarunu.

činjenica je da se udruge financiraju po nečijoj procjeni, a da se Crkva plaća. bez obzira da li si ili nisi pripadnik te konfesije. zato mi se sviđa njemački prijedlog zakona da muslimani moraju plaćat porez na vjeru ili se odreći vjere.
I udruge financiramo, iako nismo toga određenja ili smo protivni njihovim stavom. Ako Debo ne želi finacirati moju Crkvu, zašto bih ja plaćal za njegov Iskorak?
Zato jer je Debo Progressivan,kao i te LGBTQFXY zadruge..sve treba podrzavati sto ide u smjeru razjebavanja Obitelji,moralnih standardova,zblizavanja ljudi...
stvoriti individuu,po mogucnosti sto sebicniju,imunu na tudje nevolje i probleme,sklonu trosenju 24/7 i sa Ajkujuom tople vode..idealnu potrosacko-hedonisticku jedinku,po mogucnosti ljevicarsko-liberalnih pogleda,komjunistickog odredjenja... lol! lol! lol!
:vaultboy1

_________________
ISELJENIČKI LIST KUKA - Page 4 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum