ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ISELJENIČKI LIST KUKA

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

ISELJENIČKI LIST KUKA - Page 2 Empty Re: ISELJENIČKI LIST KUKA

Post by Guest 1/3/2019, 23:59

RayMabus wrote:Ma glup mi je zakon iz točke gledišta nekog tko je doša privremeno radit tamo na.godini dvije , doša san radit a ne molit se tu.

Normalno da bi ih odjeba , to druga stvar da tamo živiš pa ajd nego ti si skakvac koji je tu skočija a on te uvjetuje ako neplatiš bit ćeš eskomuniciran.

A pa eto neću ti iz dišpeta platit.

favela boy

Guest
Guest


Back to top Go down

ISELJENIČKI LIST KUKA - Page 2 Empty Re: ISELJENIČKI LIST KUKA

Post by RayMabus 1/3/2019, 23:59

Nevidim smisao da plaćaš nešto šta nekoristiš , 500 eura za šta a neuđem u tu crkvu nego kod sebe doma. Pa dat ću tih 500 eura u svoje selo. Šta ću tebi davat , nit te vidim nit išta. Koju ti uslugu meni daješ pa ću tebi dat ? Dat ću svon selu. Bar znan kome dajen.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

ISELJENIČKI LIST KUKA - Page 2 Empty Re: ISELJENIČKI LIST KUKA

Post by RayMabus 2/3/2019, 00:01

Gnječ wrote:
RayMabus wrote:Ma glup mi je zakon iz točke gledišta nekog tko je doša privremeno radit tamo na.godini dvije , doša san radit a ne molit se tu.

Normalno da bi ih odjeba , to druga stvar da tamo živiš pa ajd nego ti si skakvac koji je tu skočija a on te uvjetuje ako neplatiš bit ćeš eskomuniciran.

A pa eto neću ti iz dišpeta platit.

favela boy
Jok scientologija.

Usluga i novac. Šta ću plaćat nekom uslugu a nekoristim je ? Platit ću je tamo di idem u crkvu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

ISELJENIČKI LIST KUKA - Page 2 Empty Re: ISELJENIČKI LIST KUKA

Post by Guest 2/3/2019, 00:01

RayMabus wrote:Nevidim smisao da plaćaš nešto šta nekoristiš , 500 eura za šta a neuđem u tu crkvu nego kod sebe doma. Pa dat ću tih 500 eura u svoje selo. Šta ću tebi davat , nit te vidim nit išta. Koju ti uslugu meni daješ pa ću tebi dat ? Dat ću svon selu. Bar znan kome dajen.

jebote, ti kurca ne razumiš.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ISELJENIČKI LIST KUKA - Page 2 Empty Re: ISELJENIČKI LIST KUKA

Post by Guest 2/3/2019, 00:03

RayMabus wrote:
Gnječ wrote:
RayMabus wrote:Ma glup mi je zakon iz točke gledišta nekog tko je doša privremeno radit tamo na.godini dvije , doša san radit a ne molit se tu.

Normalno da bi ih odjeba , to druga stvar da tamo živiš pa ajd nego ti si skakvac koji je tu skočija a on te uvjetuje ako neplatiš bit ćeš eskomuniciran.

A pa eto neću ti iz dišpeta platit.

favela boy
Jok scientologija.

Usluga i novac. Šta ću plaćat nekom uslugu a nekoristim je ? Platit ću je tamo di idem u crkvu.

skupa ti je scijentološka crkva kao i vatikanska.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ISELJENIČKI LIST KUKA - Page 2 Empty Re: ISELJENIČKI LIST KUKA

Post by RayMabus 2/3/2019, 00:03

Gnječ wrote:
RayMabus wrote:Nevidim smisao da plaćaš nešto šta nekoristiš , 500 eura za šta a neuđem u tu crkvu nego kod sebe doma. Pa dat ću tih 500 eura u svoje selo. Šta ću tebi davat , nit te vidim nit išta. Koju ti uslugu meni daješ pa ću tebi dat ? Dat ću svon selu. Bar znan kome dajen.

jebote, ti kurca ne razumiš.
Normalno da razumin , zato i nebi da ni lipe Nijemcima ako tamo neidem u crkvu nit išta.

Jasno ko dan. Eskomuicirat ćeš me zbog toga ? Super. Doviđenja za sva vremena.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

ISELJENIČKI LIST KUKA - Page 2 Empty Re: ISELJENIČKI LIST KUKA

Post by Guest 2/3/2019, 00:07

RayMabus wrote:
Gnječ wrote:
RayMabus wrote:Nevidim smisao da plaćaš nešto šta nekoristiš , 500 eura za šta a neuđem u tu crkvu nego kod sebe doma. Pa dat ću tih 500 eura u svoje selo. Šta ću tebi davat , nit te vidim nit išta. Koju ti uslugu meni daješ pa ću tebi dat ? Dat ću svon selu. Bar znan kome dajen.

jebote, ti kurca ne razumiš.
Normalno da razumin , zato i nebi da ni lipe Nijemcima ako tamo neidem u crkvu nit išta.

Jasno ko dan. Eskomuicirat ćeš me zbog toga ? Super. Doviđenja za sva vremena.

jebote ovdje u NDH ti otmu od plaće htio ti ili ne bio katolik ili neke druge vjere ili agnostik ateist plaćaš jebenoj katoličkoj crkvi u rvata i vatikanu reket.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ISELJENIČKI LIST KUKA - Page 2 Empty Re: ISELJENIČKI LIST KUKA

Post by RayMabus 2/3/2019, 00:10

Gnječ wrote:
RayMabus wrote:
Gnječ wrote:
RayMabus wrote:Nevidim smisao da plaćaš nešto šta nekoristiš , 500 eura za šta a neuđem u tu crkvu nego kod sebe doma. Pa dat ću tih 500 eura u svoje selo. Šta ću tebi davat , nit te vidim nit išta. Koju ti uslugu meni daješ pa ću tebi dat ? Dat ću svon selu. Bar znan kome dajen.

jebote, ti kurca ne razumiš.
Normalno da razumin , zato i nebi da ni lipe Nijemcima ako tamo neidem u crkvu nit išta.

Jasno ko dan. Eskomuicirat ćeš me zbog toga ? Super. Doviđenja za sva vremena.

jebote ovdje u NDH ti otmu od plaće htio ti ili ne bio katolik ili neke druge vjere ili agnostik ateist plaćaš jebenoj katoličkoj crkvi u rvata i vatikanu  reket.
Pa uzmu i tebi pa je to ok.

500 eura godišnje tamo nije puno samo ti ja zbog scientološkog principa novac / usluga to neću platit dok istih 500 eura ako adresiraš na crkvu koju koristim oću .

Nije stvar u 500 eura nego ti neću platit nešto šta nekoristim.

Jasno ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

ISELJENIČKI LIST KUKA - Page 2 Empty Re: ISELJENIČKI LIST KUKA

Post by RayMabus 2/3/2019, 00:16

Nek naprave ugovor , ja dođem radit tamo crkveni porez ide kc u Hrvatskoj.Nećeš to napravit.Pa ok. Onda ništa. Nula kuna. Gubiš vjernike.

Eskomunicirat će te radi pesto eura koje nećeš da platiš jer nekoristiš usluge. Odlično. Doviđenja. A doviđenja zato jer nema zdravog razuma tu pa nemamo više šta pričat.

KRAJ RASPRAVE
RayMabus
RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

ISELJENIČKI LIST KUKA - Page 2 Empty Re: ISELJENIČKI LIST KUKA

Post by RayMabus 2/3/2019, 00:23

88 tisuća im se ispisalo iz crkve jer neznaju kome ide novac. Iduće.godine će im se ispisat isto toliko i tako sve dok sistem nekrahira jer je bezveze postavljen.

Di ide lova ? Kome ? Aha.

Zapiši di ide lova ? U neku katoličku bolnicu ? Ok evo ti. Popu u latinskoj Americi za novi Mercedes. Ne može.

Reka san Ne može.

RayMabus
RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

ISELJENIČKI LIST KUKA - Page 2 Empty Re: ISELJENIČKI LIST KUKA

Post by RayMabus 2/3/2019, 00:29

Reka san Ne može



I sad nek nastave gubit vjernike , amo dalje
RayMabus
RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

ISELJENIČKI LIST KUKA - Page 2 Empty Re: ISELJENIČKI LIST KUKA

Post by RayMabus 2/3/2019, 00:58

Taj zakon je loše napravljen za ljude koji su stranci u Njemačkoj odnosno preciznije koji nekoriste usluge crkve u samoj Njemačkoj.

Zatim Njemačka kao država i Vatikan su se postavili kao suci koji će određivat tko je katolik a tko ne ako ovaj neželi plačat nešto šta nekoristi.

Pa normalno da se ljudi ispisuju i neplaćaju taj porez. Kad izgube dvadeset milijuna vjernika onda će shvatit koju su pizdariju napravili.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

ISELJENIČKI LIST KUKA - Page 2 Empty Re: ISELJENIČKI LIST KUKA

Post by jastreb 2/3/2019, 06:23

T. wrote:Normalno je da naši ljudi ne daju novac njemačkoj crkvi, već crkvi u hrvata... 
Pa ja ovdje već godinama pišem da je CUH posebna sekta toliko različita od ostatka RKC-a.

I sam je Bozanić istu više puta nazvao Stepinčevom crkvom,a naziv CUH toliko je istican,da bi neupućeni ili nekakav putnik namjrnik mogao pomisliti da se radi o nekoj odijeljenoj sljedbi.

Uostalom pripadnici CUH-a imaju kudikamo više sličnosti sa pripadnicima SPC-a iz Dalmacije ili Like,nego li sa katolicima iz Brazila,Meksika,Portugala,pa čak i Slovenije.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

ISELJENIČKI LIST KUKA - Page 2 Empty Re: ISELJENIČKI LIST KUKA

Post by Regoč 2/3/2019, 07:15

Tko ne plati, ne trjeba ni rabiti usluge koje Crkva pruža.

_________________
ISELJENIČKI LIST KUKA - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

ISELJENIČKI LIST KUKA - Page 2 Empty Re: ISELJENIČKI LIST KUKA

Post by veber 2/3/2019, 07:57

Regoč wrote:Tko ne plati, ne trjeba ni rabiti usluge koje Crkva pruža.
slažem se.

i pride ukinut harač poznat kao vatikanski ugovor.
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

ISELJENIČKI LIST KUKA - Page 2 Empty Re: ISELJENIČKI LIST KUKA

Post by Sora 2/3/2019, 08:53

jastreb wrote:
T. wrote:Normalno je da naši ljudi ne daju novac njemačkoj crkvi, već crkvi u hrvata... 
Pa ja ovdje već godinama pišem da je CUH posebna sekta toliko različita od ostatka RKC-a.

I sam je Bozanić istu više puta nazvao Stepinčevom crkvom,a naziv CUH toliko je istican,da bi neupućeni ili nekakav putnik namjrnik mogao pomisliti da se radi o nekoj odijeljenoj sljedbi.

Uostalom pripadnici CUH-a imaju kudikamo više sličnosti sa pripadnicima SPC-a iz Dalmacije ili Like,nego li sa katolicima iz Brazila,Meksika,Portugala,pa čak i Slovenije.
Da 
Time izjednačavaju drzavu i crkvu 
I onda da nismo katotalibanija 
Jesmo 
Poput Irana ili afgsnistana 
Skoro se i vidi to naoko affraid
Same crkve ..

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

ISELJENIČKI LIST KUKA - Page 2 Empty Re: ISELJENIČKI LIST KUKA

Post by Sora 2/3/2019, 08:54

Regoč wrote:Tko ne plati, ne trjeba ni rabiti usluge koje Crkva pruža.
Ni ne treba 
Pokopala sam dvoje iz obitelji bez popa 
To kao dokaz da se pred smrt i u smrti mora vratiti vjeri 
Ne mora

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

ISELJENIČKI LIST KUKA - Page 2 Empty Re: ISELJENIČKI LIST KUKA

Post by RayMabus 2/3/2019, 10:12

jastreb wrote:
T. wrote:Normalno je da naši ljudi ne daju novac njemačkoj crkvi, već crkvi u hrvata... 
Pa ja ovdje već godinama pišem da je CUH posebna sekta toliko različita od ostatka RKC-a.

I sam je Bozanić istu više puta nazvao Stepinčevom crkvom,a naziv CUH toliko je istican,da bi neupućeni ili nekakav putnik namjrnik mogao pomisliti da se radi o nekoj odijeljenoj sljedbi.

Uostalom pripadnici CUH-a imaju kudikamo više sličnosti sa pripadnicima SPC-a iz Dalmacije ili Like,nego li sa katolicima iz Brazila,Meksika,Portugala,pa čak i Slovenije.
Nepizdi. I drugi ogranci KC su za sebe i imaju slične posebnosti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

ISELJENIČKI LIST KUKA - Page 2 Empty Re: ISELJENIČKI LIST KUKA

Post by RayMabus 2/3/2019, 10:14

Slovenac iz Kranja se krsti ,pričešćuje i ženi u župi Kranj a ne Diseldorf

Koji će kurac plaćat kc u Diseldorfu išta ? Kome ? Šta ? Nekoristi njihove usluge.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

ISELJENIČKI LIST KUKA - Page 2 Empty Re: ISELJENIČKI LIST KUKA

Post by prckov 2/3/2019, 10:15

dobro, a jel mogu odustat od finansiranja raznih udruga koje im ne koriste

_________________
It was always the women, and above all the young ones, who were the most bigotet adherents of the party, the swallowers of slogans, the amateur spies and nosers-out of unortodoxy.
Orwell 1984
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

ISELJENIČKI LIST KUKA - Page 2 Empty Re: ISELJENIČKI LIST KUKA

Post by Šandor Winnetou 2/3/2019, 11:54

prckov wrote:dobro, a jel mogu odustat od finansiranja raznih udruga koje im ne koriste
to ne bi bilo u redu, yeho, sora, jastreb i tampondžija debo će ti sve to detaljno objasniti :clown

_________________
ISELJENIČKI LIST KUKA - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

ISELJENIČKI LIST KUKA - Page 2 Empty Re: ISELJENIČKI LIST KUKA

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum