ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

IZGRADNJA ŽIČARE STAJE-NOVA MASOVNA GROBNICA- ZAGREB

Page 4 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

IZGRADNJA ŽIČARE STAJE-NOVA MASOVNA GROBNICA- ZAGREB - Page 4 Empty Re: IZGRADNJA ŽIČARE STAJE-NOVA MASOVNA GROBNICA- ZAGREB

Post by immortal Wed 27 Feb - 19:12

pismejker wrote:
Ringo10 wrote:
kaya wrote:
marcellus wrote:
Yehudim wrote:

 Ti sve gleda i zapisa  ki pravi reporter ?

 Ukolko sati je to bilo ?

Ne znaš niti šta je nadjeno niti koliko već se ložiš gor od mortalke.

 A šta ako se ispostavi da su pobijeni bili njemački naci vojnici 

.....ili je pokopano par stradalih vojnika bilo koje strane?

   Ne, mortalki i tebi je bitno odmah po pronalasku prve svinjske kosti

 kmečati o ubijenim - jadnim ( nevinim ) usraškim koljačima

po sljemenu su partizanske masovne grobnice,

https://dnevnik.hr/vijesti/crna-kronika/u-masovnoj-grobnici-u-gracanima-30-vrlo-mladih-zrtava-komunistickog-zlocina-iz-1945.html

pobili i bolesnike iz bolnice

http://www.novilist.hr/Vijesti/Crna-kronika/U-masovnom-grobistu-Obernjak-ekshumirani-ostaci-36-osoba?meta_refresh=true


oni su tamo vodili ubijat, u šumu
ustaše nisu išle u šumu strijeljat, eventualno tražit partizane, oni bi svoje strijeljali u vojarni ili logoru, eventualno na ulici za primjer


Da. Tih masovnih grobnica od partizana ima oko 1000 lokacija. Sada u nekoj je 20 ljudi u nekoj naravno vise.
Ako su ih pronasli vecinu i svugdje je isto, nema odjece da sakriju identitet, izda ih tek ponesto sto nisu uklonili, zica,  metak  ili pijuk po glavi onda je mjesta  za sumnju  malo tko je unutra i tko bi mogao biti pocinitelj. Nacisti? Tesko , oni su pobjegli ranije. Za sljeme se zna u svakom slucaju, tu nece biti iznenadenja. 
Ovo cudenje mi onak, kao da u aushwitzu nadu grobnicu pa se netko pita tko bi mogao biti tamo ?! Paaaa, jedno 99,9 % zidovi. Tako i ovo .
Ono što mene fascinira je to kako vi sve to znate a opet ništa ne znate.

Odakle vama tih 1000 lokacija. I kako znate koliko je u njima ostataka žrtava i o kome se radi. TI kažeš ZNA SE. A kako se zna.  
MAsovna grobnica je po definiciji svaka u kojoj su više od dv ije osobe. 

I čim se nađu nekakve kosti svi odmah skaču i svi sve znaju ... a niko pojma nema. 

Ni u Teznom nije pouzdano ustanoljeno o kome se radi. Ali vi sve znate. 

Ako se zna za te lokacije pa u čemu je problem da se izvrše iskapanja i da se ustanovi o kome se radi. 

Znaš šta je glavni problem sa hrvatima kad se radi o 2 sv ratu. Isti onakav kao sa Srbima kad se radi o ratu devedesetih. 

Srbi svo to sranje iz devedesetih svode na Oluju i eventualno Bljesak. 

Hrvati sav 2. sv rat svode na ta revanšistička razračunavanja iz SVibnja 1945te i tu se potpuno samoidentificiraju sa gubitničkom stranom. 

A taj rat je mnogo zajebanioja i kompliciranija pojava od tih partizanskih odmazdi iz Svibnja 45te. Tim odmazdama je predhodilo toliko toga gadnoga a što je i rezultiralo tim zločinima. 

Jer izvinite, ali nakon svega se te odmazde NISU MOGLE IZBJEĆI. I njih nije naredio ni Tito ni ekipa oko njega nego je vjerojatno riječ o samovolji na terenu. 
A Tile nije bio tolika bdala pa da procesuira svoje komandante i borce nakon rata, jer da je to pokušao, ne bi opstao.

Svoditi taj rat samo na te odmazde i zločine pobjednika nije ništa drugo doli zamagljivanje prave suštine stvari, traženje alibija za poražene i povijesni revizionizam. 

Jer ja stvarno ne znam kako su Hitlerovi kolaboratori, a upravo je o njima riječ kako god vi njih krstili i tepali im, ja ne znam kako su mogli očekivati bilo šta drugo osim takve osvete.

A ja smatram da su čak i dobro prošli s obzirom na sva sranja koja su počinili. 

I ta razračunavanja su u suštini od sekundarnog značaja i manje više nebitna pojava u velikom svjetskom sukobu dva zakrvljena bloka na život i smrt, sukoba koji je okončan nuklearnim oružjem. 
Nebitna pojava i kolateralna šteta bez obzira na to koliko Hrvati to emotivno doživljavali. I nisu samo oni tu stradali ali se daleko najviše emotivno identificiraju sa poraženom ustaškom stranom u tome ratu.

A kad je riječ o tim žrtvama do sad se to moglo istražiti milijun puta, moglo se istražiti potpuna istina o toj bolnici u Zagrebu, o Sljemenu i svemu. I o tih ne 1000 nego oko 900 navodnih lokacija, neke pojedinačne, a neke grupne ili masovne. Postoje podaci i o imenima i identitetima, sve se može naći ako se hoće jer je odgovarajuća sihurnosna služba bivše države itekako posjedovala sve te podatke i spiskove. 

Sve se to moglo i još može istražiti i da se to jednom stavi AdActa. Ali nema se interesa jer onda se ne bi moglu muljati i petljati i manipulirati po potrebi.


Poboldano i ocrvenjeno,da neuk i prilicnopriglup narod konacno shvati.,.Nish ne bi dodo,Ringec je sve savrseno elaborirao.. :tu :tu :tu

Ringec vodi vodu na svoj mlin. Zanemaruje prava Hrvatskog naroda. Povodi se mržnjom, nasilnim potrebama i željama,  stavlja ih ispred zakona a silna objašnjenja i opravdanja ne može pokriti ni jednim zakonom kao ni zdravim razumom.

immortal

Posts : 23276
2014-04-16


Back to top Go down

IZGRADNJA ŽIČARE STAJE-NOVA MASOVNA GROBNICA- ZAGREB - Page 4 Empty Re: IZGRADNJA ŽIČARE STAJE-NOVA MASOVNA GROBNICA- ZAGREB

Post by AssadNaPodmornici Wed 27 Feb - 19:13

Ringo10 wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
Ringo10 wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
Ringo10 wrote:
A kako mogu biti opravdano likvidirani  ljudi koji su izvučeni silom iz kuća i kreveta, potrpani u stočne vagone i poubijani samo zato što su pripadnici određene vjere i nacije.

Žrtve Jasenovca i sličnih stratišta na jednoj i likvidirani kvislinški vojnici na drugoj strani nakon 4 godine medjusobnog ubijanja NISU ISTA STVAR. 

Koliko god se vi upinjali da tvrdite suprotno.
kako u jasenovcu su ubijeni neprijatelji fašističog režima.  neki su bili bivši vojnici(antife, četnici) a neki njihovi članovi familije, neki civili
tako i partizani pobili  neprijatelje antifašističkog režima. neki su bili bivši vojnici(ustaše, četnici) a neki članovi familije, a neki civili
Četnika Đurišićevih bilo par stotina. I 15 000 Židova kao i nekoliko tisuća djece sa Kozare.

ŽAo mi je ali tvoji ustaše su bili Hitlerovi kolaboratori, nacistički saveznici Sila Osovine i snašlo ih je ono što nisu mogli izbjeći 

Počinili su teška sranja i nečuvena zla. Dobro su na kraju i prošli.

Kao što su i Hrvati nakon toga rata generalno JAKO DOBRO PROŠLI. Jako, jako dobro.

Obzirom na sve okolnosti prije toga.
dobro, tvoji su pobjedili 45, (iako ja kada gledam širu rodbinu iz dalmacije imao sam na svim stranama od partizana do domobrana - mislim da ne ustaše ali eto i domobrani su bili NDH)

ali su tvoji zato izgubili 95, i ti morao uteći u AUS, i još si dobro i prošao, ostala ti glavna ramenu s obzirom šta je tvoja familija radila sranja 45, i ti 91-95.. 
a za sebe, ponavljam domobrani 41-45, i iman i partizana 41-45 ,  neman ustaša koliko sam se raspita, a stari mi je bio par mjeseci na prvoj liniji crte mislim 93godine, pucao po tvojoj vojsci 91-95
Ovo je tipičan ustaški kretenski mentalni sklop.

Koji moji ludjače, koji moji

U AUS sam otišao iz Sarajeva jer nisam htio biti građanin 3. reda a to je sad sudbina manjine u BiH. Otišao 2000te.
pa normalno srbi izgubili rat u sarajevu , morao bježati.  kako rekoh mene nemožeš proizivati ustašom, jer koliko sam se raspita nitko nije bio u ustašama, bilo je domobrana i partizana recimo u nekoj bližoj familiji iz WW2

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21830
2018-06-14


Back to top Go down

IZGRADNJA ŽIČARE STAJE-NOVA MASOVNA GROBNICA- ZAGREB - Page 4 Empty Re: IZGRADNJA ŽIČARE STAJE-NOVA MASOVNA GROBNICA- ZAGREB

Post by Ringo10 Wed 27 Feb - 19:15

Iskra wrote:
Ringo10 wrote:
Iskra wrote:
Ringo10 wrote:
AssadNaPodmornici wrote:A da netko ovdje napiše da su oni u Jasenovcu pravedno likvidirani kako bi onda forumski antifasisti reagirali?
A kako mogu biti opravdano likvidirani  ljudi koji su izvučeni silom iz kuća i kreveta, potrpani u stočne vagone i poubijani samo zato što su pripadnici određene vjere i nacije.

Žrtve Jasenovca i sličnih stratišta na jednoj i likvidirani kvislinški vojnici na drugoj strani nakon 4 godine medjusobnog ubijanja NISU ISTA STVAR. 

Koliko god se vi upinjali da tvrdite suprotno.
Kako ti možeš biti siguran da masa tih ljudi nije također silom izvučena silom iz svojih kuća? "Drugovi" nisu bili imuni na te stvari, nije im bilo strano trpati djecu, starce i žene u logore, izgladnjivati ih, ubijati ih.
Drugovi su trpali ali nisu trpali djecu i civile po Golom Otoku i sličnim destinacijama.

Opet vaše ustaške bajke ...
Ne znam za Goli Otok ali znam za: Gakovo, Knićanin itd. Pišeš o nečemu o čemu pojma nemaš. Istraži malo pa tek onda možemo nastaviti prepisku.
Gakovo ...

Filksdojčeri me ne zanimaju. U Jugi su doživjeli isto što i u drugim zemljama koje je njihova soldateska okupirala.

Svi su listom poludjeli za Hitlerom ... e pa šta su tražili to su dobili. 

I nemoj mi Švaba i Talijana ... jebe mi se za njih i njihove egzoduse. 

Vi bi trebali biti zahvalni partizanima što su ih protjerali ...

Ali dobro, od ustaških debila to očekivati je previše. Njihov mentalitet je robovski prema Švabama i Talijanima.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

IZGRADNJA ŽIČARE STAJE-NOVA MASOVNA GROBNICA- ZAGREB - Page 4 Empty Re: IZGRADNJA ŽIČARE STAJE-NOVA MASOVNA GROBNICA- ZAGREB

Post by kaya Wed 27 Feb - 19:15

Ringo10 wrote:
kaya wrote:
Ringo10 wrote:
kaya wrote:
Ringo10 wrote:.
70% istraženo. Pa dobro daj mi linkove, podatke, činjenice, spiskove  ...

Hajde. PA ćemo onda raspravljati.
evo, danas ali malo kasnije ću ti popisati literaturu , službenu,  ne memoare maksa luburića i mortalke. 
ja tebe kužim na na neki način, ti nisi tu živio , odselio si 90 ih ili malo kasnije iz bosne u australiju i ti misliš da se danas zna kao što se znalo tada kada si ti otišao. vjeruj, to je istražen materijal 70%. 
evo ti ove bolnice brestovac, to je napuštena bolnica na sljemenu iz koje zna da su odveli ranjene i pobili ih  s tolikom točnošću kao što se zna da su iz vukovarske srbi odveli pacijente. s tom razliko da nisu smjeli javno pisati i govoriti o tome. 40 godina. nakon 40 godina su propričali i našli hrpe dokumenta. i sada ako ti znaš da su tamo lječili vojsku, da je ta vojska ubijena, da je njihov broj bio oko 200 , postoji i bolnička arhiva koja je bila pod prašinom 40 godina i ako okolo nađeš kosti, aj reci ti meni tko bi tamo mogao biti?
to kao da se pitaš tko je u frižedru smiljane strmec a fali joj sestra..e pa jbg..
Samo ti daj podatke i činjenice, pusti mi priču ...
ok, evo na kraju ovog uvoda ti je popisana literatura i članci , vezano konkretno za ovaj slučaj u bolnici. 
https://hr.wikipedia.org/wiki/Pokolj_ranjenika_iz_bolnice_Brestovac_1945.
linkovi se daju odmah i otvoriti, knjige ne..ali ako te baš zanima nije problem..
http://www.hrsvijet.net/index.php?option=com_content&view=article&id=16144:pokolj-ranjenika-u-bolnici-brestovac-1945&catid=28:povijesni-identitet&Itemid=112


Last edited by kaya on Wed 27 Feb - 19:19; edited 2 times in total
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

IZGRADNJA ŽIČARE STAJE-NOVA MASOVNA GROBNICA- ZAGREB - Page 4 Empty Re: IZGRADNJA ŽIČARE STAJE-NOVA MASOVNA GROBNICA- ZAGREB

Post by AssadNaPodmornici Wed 27 Feb - 19:16

pismejker wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
Ringo10 wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
Ringo10 wrote:
A kako mogu biti opravdano likvidirani  ljudi koji su izvučeni silom iz kuća i kreveta, potrpani u stočne vagone i poubijani samo zato što su pripadnici određene vjere i nacije.

Žrtve Jasenovca i sličnih stratišta na jednoj i likvidirani kvislinški vojnici na drugoj strani nakon 4 godine medjusobnog ubijanja NISU ISTA STVAR. 

Koliko god se vi upinjali da tvrdite suprotno.
kako u jasenovcu su ubijeni neprijatelji fašističog režima.  neki su bili bivši vojnici(antife, četnici) a neki njihovi članovi familije, neki civili
tako i partizani pobili  neprijatelje antifašističkog režima. neki su bili bivši vojnici(ustaše, četnici) a neki članovi familije, a neki civili
Četnika Đurišićevih bilo par stotina. I 15 000 Židova kao i nekoliko tisuća djece sa Kozare.

ŽAo mi je ali tvoji ustaše su bili Hitlerovi kolaboratori, nacistički saveznici Sila Osovine i snašlo ih je ono što nisu mogli izbjeći 

Počinili su teška sranja i nečuvena zla. Dobro su na kraju i prošli.

Kao što su i Hrvati nakon toga rata generalno JAKO DOBRO PROŠLI. Jako, jako dobro.

Obzirom na sve okolnosti prije toga.
dobro, tvoji su pobjedili 45, (iako ja kada gledam širu rodbinu iz dalmacije imao sam na svim stranama od partizana do domobrana - mislim da ne ustaše ali eto i domobrani su bili NDH)

ali su tvoji zato izgubili 95, i ti morao uteći u AUS, i još si dobro i prošao, ostala ti glavna ramenu s obzirom šta je tvoja familija radila sranja 45, i ti 91-95.. 
a za sebe, ponavljam domobrani 41-45, i iman i partizana 41-45 ,  neman ustaša koliko sam se raspita, a stari mi je bio par mjeseci na prvoj liniji crte mislim 93godine, pucao po tvojoj vojsci 91-95

a sto ti valjas gluposti...i naravno bez ikakvog argumenta i dokaza,sao tako,lomaca se zapali i covjek na tocku rascetvori..

ajd ti Yoda u teolosku skolu..njima je sve po difoltu,logikom koju i ti podrzavas.. :cleanteeth
gle lik bez ikakvog opravdanja sve naziva ustašama. recimo ja nevolim ustaše, niti sam koga ima u ustašama, a sve jedno me naziva ustašama. 
lik je svakog Hrvata nazvao ustašama. 
a znaš tko naziva sve Hrvate ustašama? Radikalni Srbi, dakle niti prosječan srbin, nego radikalni srbi i četnici i yugosloveni antifašisti. njima su svi hrvati ustaše. 
Prosječan Hrvat zna da u RH danas nema ustaša, ako ima ima ih par %, ja nesićam se kada sam ikoga igdje vidio u realnom svijetu da se bavi ustašama, ali četnicima na informer.rs i kurir.rs se svugdje prizivaju ustaše. dok u realnosti u RH su na vlasti non stop potomci komunista, i u RH je dozvoljeno slavljenje komunizma i partizana a zabranjeno je slavljenje ustaša. da je ovo ustaška država onda bi bilo obrnuto. 

čitam ga ko bibliju, može svoje Hrvatstvo prodati nekome drugome.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21830
2018-06-14


Back to top Go down

IZGRADNJA ŽIČARE STAJE-NOVA MASOVNA GROBNICA- ZAGREB - Page 4 Empty Re: IZGRADNJA ŽIČARE STAJE-NOVA MASOVNA GROBNICA- ZAGREB

Post by Ringo10 Wed 27 Feb - 19:17

AssadNaPodmornici wrote:
Ringo10 wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
Ringo10 wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
kako u jasenovcu su ubijeni neprijatelji fašističog režima.  neki su bili bivši vojnici(antife, četnici) a neki njihovi članovi familije, neki civili
tako i partizani pobili  neprijatelje antifašističkog režima. neki su bili bivši vojnici(ustaše, četnici) a neki članovi familije, a neki civili
Četnika Đurišićevih bilo par stotina. I 15 000 Židova kao i nekoliko tisuća djece sa Kozare.

ŽAo mi je ali tvoji ustaše su bili Hitlerovi kolaboratori, nacistički saveznici Sila Osovine i snašlo ih je ono što nisu mogli izbjeći 

Počinili su teška sranja i nečuvena zla. Dobro su na kraju i prošli.

Kao što su i Hrvati nakon toga rata generalno JAKO DOBRO PROŠLI. Jako, jako dobro.

Obzirom na sve okolnosti prije toga.
dobro, tvoji su pobjedili 45, (iako ja kada gledam širu rodbinu iz dalmacije imao sam na svim stranama od partizana do domobrana - mislim da ne ustaše ali eto i domobrani su bili NDH)

ali su tvoji zato izgubili 95, i ti morao uteći u AUS, i još si dobro i prošao, ostala ti glavna ramenu s obzirom šta je tvoja familija radila sranja 45, i ti 91-95.. 
a za sebe, ponavljam domobrani 41-45, i iman i partizana 41-45 ,  neman ustaša koliko sam se raspita, a stari mi je bio par mjeseci na prvoj liniji crte mislim 93godine, pucao po tvojoj vojsci 91-95
Ovo je tipičan ustaški kretenski mentalni sklop.

Koji moji ludjače, koji moji

U AUS sam otišao iz Sarajeva jer nisam htio biti građanin 3. reda a to je sad sudbina manjine u BiH. Otišao 2000te.
pa normalno srbi izgubili rat u sarajevu , morao bježati.  kako rekoh mene nemožeš proizivati ustašom, jer koliko sam se raspita nitko nije bio u ustašama, bilo je domobrana i partizana recimo u nekoj bližoj familiji iz WW2
Srbi u Sarajevu NISU IZGUBILI RAT TUPANE.

Postoji srpsko ili Istočno Sarajevo.

U BiH su Hrvati izgubili dobijeni rat.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

IZGRADNJA ŽIČARE STAJE-NOVA MASOVNA GROBNICA- ZAGREB - Page 4 Empty Re: IZGRADNJA ŽIČARE STAJE-NOVA MASOVNA GROBNICA- ZAGREB

Post by Šandor Winnetou Wed 27 Feb - 19:17

Ringo10 wrote:
Iskra wrote:
Ringo10 wrote:
AssadNaPodmornici wrote:A da netko ovdje napiše da su oni u Jasenovcu pravedno likvidirani kako bi onda forumski antifasisti reagirali?
A kako mogu biti opravdano likvidirani  ljudi koji su izvučeni silom iz kuća i kreveta, potrpani u stočne vagone i poubijani samo zato što su pripadnici određene vjere i nacije.

Žrtve Jasenovca i sličnih stratišta na jednoj i likvidirani kvislinški vojnici na drugoj strani nakon 4 godine medjusobnog ubijanja NISU ISTA STVAR. 

Koliko god se vi upinjali da tvrdite suprotno.
Kako ti možeš biti siguran da masa tih ljudi nije također silom izvučena silom iz svojih kuća? "Drugovi" nisu bili imuni na te stvari, nije im bilo strano trpati djecu, starce i žene u logore, izgladnjivati ih, ubijati ih.
Drugovi su trpali ali nisu trpali djecu i civile po Golom Otoku i sličnim destinacijama.

Opet vaše ustaške bajke ...
vjerojatno se prvi put srećeš sa korisnicom Iskrom a već znaš da je ustaša. Jel ti ne uviđaš svoj problem u tome da fanatično braniš koljačinu partizana do razine retardiranosti na način da svakoga tko išta kaže protiv partizana proglasiš ustašom isti tren i tu za tebe priča staje.

_________________
IZGRADNJA ŽIČARE STAJE-NOVA MASOVNA GROBNICA- ZAGREB - Page 4 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

IZGRADNJA ŽIČARE STAJE-NOVA MASOVNA GROBNICA- ZAGREB - Page 4 Empty Re: IZGRADNJA ŽIČARE STAJE-NOVA MASOVNA GROBNICA- ZAGREB

Post by Guest Wed 27 Feb - 19:19

mortal wrote:
pismejker wrote:
Ringo10 wrote:
kaya wrote:
marcellus wrote:

po sljemenu su partizanske masovne grobnice,

https://dnevnik.hr/vijesti/crna-kronika/u-masovnoj-grobnici-u-gracanima-30-vrlo-mladih-zrtava-komunistickog-zlocina-iz-1945.html

pobili i bolesnike iz bolnice

http://www.novilist.hr/Vijesti/Crna-kronika/U-masovnom-grobistu-Obernjak-ekshumirani-ostaci-36-osoba?meta_refresh=true


oni su tamo vodili ubijat, u šumu
ustaše nisu išle u šumu strijeljat, eventualno tražit partizane, oni bi svoje strijeljali u vojarni ili logoru, eventualno na ulici za primjer


Da. Tih masovnih grobnica od partizana ima oko 1000 lokacija. Sada u nekoj je 20 ljudi u nekoj naravno vise.
Ako su ih pronasli vecinu i svugdje je isto, nema odjece da sakriju identitet, izda ih tek ponesto sto nisu uklonili, zica,  metak  ili pijuk po glavi onda je mjesta  za sumnju  malo tko je unutra i tko bi mogao biti pocinitelj. Nacisti? Tesko , oni su pobjegli ranije. Za sljeme se zna u svakom slucaju, tu nece biti iznenadenja. 
Ovo cudenje mi onak, kao da u aushwitzu nadu grobnicu pa se netko pita tko bi mogao biti tamo ?! Paaaa, jedno 99,9 % zidovi. Tako i ovo .
Ono što mene fascinira je to kako vi sve to znate a opet ništa ne znate.

Odakle vama tih 1000 lokacija. I kako znate koliko je u njima ostataka žrtava i o kome se radi. TI kažeš ZNA SE. A kako se zna.  
MAsovna grobnica je po definiciji svaka u kojoj su više od dv ije osobe. 

I čim se nađu nekakve kosti svi odmah skaču i svi sve znaju ... a niko pojma nema. 

Ni u Teznom nije pouzdano ustanoljeno o kome se radi. Ali vi sve znate. 

Ako se zna za te lokacije pa u čemu je problem da se izvrše iskapanja i da se ustanovi o kome se radi. 

Znaš šta je glavni problem sa hrvatima kad se radi o 2 sv ratu. Isti onakav kao sa Srbima kad se radi o ratu devedesetih. 

Srbi svo to sranje iz devedesetih svode na Oluju i eventualno Bljesak. 

Hrvati sav 2. sv rat svode na ta revanšistička razračunavanja iz SVibnja 1945te i tu se potpuno samoidentificiraju sa gubitničkom stranom. 

A taj rat je mnogo zajebanioja i kompliciranija pojava od tih partizanskih odmazdi iz Svibnja 45te. Tim odmazdama je predhodilo toliko toga gadnoga a što je i rezultiralo tim zločinima. 

Jer izvinite, ali nakon svega se te odmazde NISU MOGLE IZBJEĆI. I njih nije naredio ni Tito ni ekipa oko njega nego je vjerojatno riječ o samovolji na terenu. 
A Tile nije bio tolika bdala pa da procesuira svoje komandante i borce nakon rata, jer da je to pokušao, ne bi opstao.

Svoditi taj rat samo na te odmazde i zločine pobjednika nije ništa drugo doli zamagljivanje prave suštine stvari, traženje alibija za poražene i povijesni revizionizam. 

Jer ja stvarno ne znam kako su Hitlerovi kolaboratori, a upravo je o njima riječ kako god vi njih krstili i tepali im, ja ne znam kako su mogli očekivati bilo šta drugo osim takve osvete.

A ja smatram da su čak i dobro prošli s obzirom na sva sranja koja su počinili. 

I ta razračunavanja su u suštini od sekundarnog značaja i manje više nebitna pojava u velikom svjetskom sukobu dva zakrvljena bloka na život i smrt, sukoba koji je okončan nuklearnim oružjem. 
Nebitna pojava i kolateralna šteta bez obzira na to koliko Hrvati to emotivno doživljavali. I nisu samo oni tu stradali ali se daleko najviše emotivno identificiraju sa poraženom ustaškom stranom u tome ratu.

A kad je riječ o tim žrtvama do sad se to moglo istražiti milijun puta, moglo se istražiti potpuna istina o toj bolnici u Zagrebu, o Sljemenu i svemu. I o tih ne 1000 nego oko 900 navodnih lokacija, neke pojedinačne, a neke grupne ili masovne. Postoje podaci i o imenima i identitetima, sve se može naći ako se hoće jer je odgovarajuća sihurnosna služba bivše države itekako posjedovala sve te podatke i spiskove. 

Sve se to moglo i još može istražiti i da se to jednom stavi AdActa. Ali nema se interesa jer onda se ne bi moglu muljati i petljati i manipulirati po potrebi.


Poboldano i ocrvenjeno,da neuk i prilicnopriglup narod konacno shvati.,.Nish ne bi dodo,Ringec je sve savrseno elaborirao.. :tu :tu :tu

Ringec vodi vodu na svoj mlin. Zanemaruje prava Hrvatskog naroda. Povodi se mržnjom, nasilnim potrebama i željama,  stavlja ih ispred zakona a silna objašnjenja i opravdanja ne može pokriti ni jednim zakonom kao ni zdravim razumom.

ako cemo iskreno,meni kojem je svejedno tko je srbin ili hrvat i povodim se standardno logikom,Ringec je jako dobar covjek i postenjacina,samo frustriran radi ghovana,koja su u zadnjih 25 godina pokrali i pokopali RH i njene gradjane
Koji NJEGOV mlin?? To sto ne prihvaca apsolutno nametanje neke drzavno pozeljne logike..??
Kako je oprao Hrvate,sto i sam jeste podrijetlom,tako je oprao i Srbe,posteno,jednako i bez pristranosti..
Koja mrznja??Sad i vi zapoceli kao oni sto proglase svakog Mrziteljem ako kaze da je crncuga crncuga??
Koji Zakoni??..
Predlazem da prvo procitas ponovno tekst,koji je izvrsno i izbalansirano slozen..
nis ja tu ne vidim osobne mlinove,mrznje i ostalo pobrojano,samo covjek kojem je pun kurtaz licemjerja,lopovluka i izvrtanja cinjenica u dnevnopoliticke svrhe... :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

IZGRADNJA ŽIČARE STAJE-NOVA MASOVNA GROBNICA- ZAGREB - Page 4 Empty Re: IZGRADNJA ŽIČARE STAJE-NOVA MASOVNA GROBNICA- ZAGREB

Post by AssadNaPodmornici Wed 27 Feb - 19:20

Ringo10 wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
Ringo10 wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
Ringo10 wrote:
Četnika Đurišićevih bilo par stotina. I 15 000 Židova kao i nekoliko tisuća djece sa Kozare.

ŽAo mi je ali tvoji ustaše su bili Hitlerovi kolaboratori, nacistički saveznici Sila Osovine i snašlo ih je ono što nisu mogli izbjeći 

Počinili su teška sranja i nečuvena zla. Dobro su na kraju i prošli.

Kao što su i Hrvati nakon toga rata generalno JAKO DOBRO PROŠLI. Jako, jako dobro.

Obzirom na sve okolnosti prije toga.
dobro, tvoji su pobjedili 45, (iako ja kada gledam širu rodbinu iz dalmacije imao sam na svim stranama od partizana do domobrana - mislim da ne ustaše ali eto i domobrani su bili NDH)

ali su tvoji zato izgubili 95, i ti morao uteći u AUS, i još si dobro i prošao, ostala ti glavna ramenu s obzirom šta je tvoja familija radila sranja 45, i ti 91-95.. 
a za sebe, ponavljam domobrani 41-45, i iman i partizana 41-45 ,  neman ustaša koliko sam se raspita, a stari mi je bio par mjeseci na prvoj liniji crte mislim 93godine, pucao po tvojoj vojsci 91-95
Ovo je tipičan ustaški kretenski mentalni sklop.

Koji moji ludjače, koji moji

U AUS sam otišao iz Sarajeva jer nisam htio biti građanin 3. reda a to je sad sudbina manjine u BiH. Otišao 2000te.
pa normalno srbi izgubili rat u sarajevu , morao bježati.  kako rekoh mene nemožeš proizivati ustašom, jer koliko sam se raspita nitko nije bio u ustašama, bilo je domobrana i partizana recimo u nekoj bližoj familiji iz WW2
Srbi u Sarajevu NISU IZGUBILI RAT TUPANE.

Postoji srpsko ili Istočno Sarajevo.

U BiH su Hrvati izgubili dobijeni rat.
istočno sarajevo je vukojebina iza brda, to ste sačuvali, izgubili ste glavni grad, mislim niste ga niti htjeli osvojiti, tukli ste ga iz daljine i rokali po civilima. moguće da si prije ratovanja za vojsku RS, odradio si vojni rok u "tkz" Krajini"..

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21830
2018-06-14


Back to top Go down

IZGRADNJA ŽIČARE STAJE-NOVA MASOVNA GROBNICA- ZAGREB - Page 4 Empty Re: IZGRADNJA ŽIČARE STAJE-NOVA MASOVNA GROBNICA- ZAGREB

Post by immortal Wed 27 Feb - 19:22

Regoč wrote:
Ringo10 wrote:
Yehudim wrote:Očito su to žrtve usraških likvidacija.

Ako se ispostavi da su žrve vezane žicom, zaklane

i da ima pokoja trudnica ili  starije žene, jasno je da su

ih pobile usraše.

Prepoznatljiv je - modus operandi -
A jesi li ti primijetio da gdje god neku kost nadju odmah krene čoporativno žalobno zavijanje za ustašama.  lol!

Oni da nadju kost dlakavog mamuta dugu dva metra  oni bi je proglasili ostacima nedužnog ustaše kojeg su ukokali partizani.
Dočim su tvoji gradili kosturnice ostatkom svinjah!
  :tu  :trlja
immortal
immortal

Female
Posts : 23276
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

IZGRADNJA ŽIČARE STAJE-NOVA MASOVNA GROBNICA- ZAGREB - Page 4 Empty Re: IZGRADNJA ŽIČARE STAJE-NOVA MASOVNA GROBNICA- ZAGREB

Post by AssadNaPodmornici Wed 27 Feb - 19:22

tre wrote:
Ringo10 wrote:
Iskra wrote:
Ringo10 wrote:
AssadNaPodmornici wrote:A da netko ovdje napiše da su oni u Jasenovcu pravedno likvidirani kako bi onda forumski antifasisti reagirali?
A kako mogu biti opravdano likvidirani  ljudi koji su izvučeni silom iz kuća i kreveta, potrpani u stočne vagone i poubijani samo zato što su pripadnici određene vjere i nacije.

Žrtve Jasenovca i sličnih stratišta na jednoj i likvidirani kvislinški vojnici na drugoj strani nakon 4 godine medjusobnog ubijanja NISU ISTA STVAR. 

Koliko god se vi upinjali da tvrdite suprotno.
Kako ti možeš biti siguran da masa tih ljudi nije također silom izvučena silom iz svojih kuća? "Drugovi" nisu bili imuni na te stvari, nije im bilo strano trpati djecu, starce i žene u logore, izgladnjivati ih, ubijati ih.
Drugovi su trpali ali nisu trpali djecu i civile po Golom Otoku i sličnim destinacijama.

Opet vaše ustaške bajke ...
vjerojatno se prvi put srećeš sa korisnicom Iskrom a već znaš da je ustaša. Jel ti ne uviđaš svoj problem u tome da fanatično braniš koljačinu partizana do razine retardiranosti na način da svakoga tko išta kaže protiv partizana proglasiš ustašom isti tren i tu za tebe priča staje.
kako rekoh, niti jedan čisti Hrvat, i oni radikalni ljevičari Hrvati, neće niti Mate Kapović niti niti jedan SDPovac nazvati SVE Hrvate ustašama. 

Čak niti većina Srba neće nazvati SVE Hrvate ustašama, jedino radikalni srpski antifašisti i četnici će govoriti da su svi Hrvati ustaše.  Čisti Hrvat pa makar bio iz najveće partizanske obitelji neće nikada reći da su svi Hrvati ustaše. niti su

dakle lik je pro-srpski boljševik ako ne i čedo

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21830
2018-06-14


Back to top Go down

IZGRADNJA ŽIČARE STAJE-NOVA MASOVNA GROBNICA- ZAGREB - Page 4 Empty Re: IZGRADNJA ŽIČARE STAJE-NOVA MASOVNA GROBNICA- ZAGREB

Post by Guest Wed 27 Feb - 19:22

AssadNaPodmornici wrote:
pismejker wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
Ringo10 wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
kako u jasenovcu su ubijeni neprijatelji fašističog režima.  neki su bili bivši vojnici(antife, četnici) a neki njihovi članovi familije, neki civili
tako i partizani pobili  neprijatelje antifašističkog režima. neki su bili bivši vojnici(ustaše, četnici) a neki članovi familije, a neki civili
Četnika Đurišićevih bilo par stotina. I 15 000 Židova kao i nekoliko tisuća djece sa Kozare.

ŽAo mi je ali tvoji ustaše su bili Hitlerovi kolaboratori, nacistički saveznici Sila Osovine i snašlo ih je ono što nisu mogli izbjeći 

Počinili su teška sranja i nečuvena zla. Dobro su na kraju i prošli.

Kao što su i Hrvati nakon toga rata generalno JAKO DOBRO PROŠLI. Jako, jako dobro.

Obzirom na sve okolnosti prije toga.
dobro, tvoji su pobjedili 45, (iako ja kada gledam širu rodbinu iz dalmacije imao sam na svim stranama od partizana do domobrana - mislim da ne ustaše ali eto i domobrani su bili NDH)

ali su tvoji zato izgubili 95, i ti morao uteći u AUS, i još si dobro i prošao, ostala ti glavna ramenu s obzirom šta je tvoja familija radila sranja 45, i ti 91-95.. 
a za sebe, ponavljam domobrani 41-45, i iman i partizana 41-45 ,  neman ustaša koliko sam se raspita, a stari mi je bio par mjeseci na prvoj liniji crte mislim 93godine, pucao po tvojoj vojsci 91-95

a sto ti valjas gluposti...i naravno bez ikakvog argumenta i dokaza,sao tako,lomaca se zapali i covjek na tocku rascetvori..

ajd ti Yoda u teolosku skolu..njima je sve po difoltu,logikom koju i ti podrzavas.. :cleanteeth
gle lik bez ikakvog opravdanja sve naziva ustašama. recimo ja nevolim ustaše, niti sam koga ima u ustašama, a sve jedno me naziva ustašama. 
lik je svakog Hrvata nazvao ustašama. 
a znaš tko naziva sve Hrvate ustašama? Radikalni Srbi, dakle niti prosječan srbin, nego radikalni srbi i četnici i yugosloveni antifašisti. njima su svi hrvati ustaše. 
Prosječan Hrvat zna da u RH danas nema ustaša, ako ima ima ih par %, ja nesićam se kada sam ikoga igdje vidio u realnom svijetu da se bavi ustašama, ali četnicima na informer.rs i kurir.rs se svugdje prizivaju ustaše. dok u realnosti u RH su na vlasti non stop potomci komunista, i u RH je dozvoljeno slavljenje komunizma i partizana a zabranjeno je slavljenje ustaša. da je ovo ustaška država onda bi bilo obrnuto. 

čitam ga ko bibliju, može svoje Hrvatstvo prodati nekome drugome.

Pa yoda,pored sume ne vidis drvece...toliko se sere o tim partizanima i ustasama,da vise nema srba i Hrvati,a svi cetveri su vec i Bogu i vragu dopizdjeli sa svojim opetovanim proserima..
Uvijek kad covjek pogleda forum od 10 topica,8 srbi i Hrvati,cetnici i partizani,Ustase i bogtepitajtkovise..

Nije problem kad vi proglasavate nekog srbinom,da mu kao porusite kredibilitet,iako sami imate vise srpske krvi u svojim venama nego on ista sa balkanom...

Daj,prvo pometite svoje dvoriste.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

IZGRADNJA ŽIČARE STAJE-NOVA MASOVNA GROBNICA- ZAGREB - Page 4 Empty Re: IZGRADNJA ŽIČARE STAJE-NOVA MASOVNA GROBNICA- ZAGREB

Post by Guest Wed 27 Feb - 19:24

Ringo10 wrote:
Iskra wrote:
Ringo10 wrote:
Iskra wrote:
Ringo10 wrote:
A kako mogu biti opravdano likvidirani  ljudi koji su izvučeni silom iz kuća i kreveta, potrpani u stočne vagone i poubijani samo zato što su pripadnici određene vjere i nacije.

Žrtve Jasenovca i sličnih stratišta na jednoj i likvidirani kvislinški vojnici na drugoj strani nakon 4 godine medjusobnog ubijanja NISU ISTA STVAR. 

Koliko god se vi upinjali da tvrdite suprotno.
Kako ti možeš biti siguran da masa tih ljudi nije također silom izvučena silom iz svojih kuća? "Drugovi" nisu bili imuni na te stvari, nije im bilo strano trpati djecu, starce i žene u logore, izgladnjivati ih, ubijati ih.
Drugovi su trpali ali nisu trpali djecu i civile po Golom Otoku i sličnim destinacijama.

Opet vaše ustaške bajke ...
Ne znam za Goli Otok ali znam za: Gakovo, Knićanin itd. Pišeš o nečemu o čemu pojma nemaš. Istraži malo pa tek onda možemo nastaviti prepisku.
Gakovo ...

Filksdojčeri me ne zanimaju. U Jugi su doživjeli isto što i u drugim zemljama koje je njihova soldateska okupirala.

Svi su listom poludjeli za Hitlerom ... e pa šta su tražili to su dobili. 

I nemoj mi Švaba i Talijana ... jebe mi se za njih i njihove egzoduse. 

Vi bi trebali biti zahvalni partizanima što su ih protjerali ...

Ali dobro, od ustaških debila to očekivati je previše. Njihov mentalitet je robovski prema Švabama i Talijanima.
Jedino si ti ovdje debil (i to debil na n-tu)! Djeca su dobila što su tražila?! Ako su mogli ubijati djecu Volksdeutschera onda im nije bilo strano ubijati i djecu ostalih naroda. Usput, jadan si do bola, totalno si gadljiv lik. FUJ!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

IZGRADNJA ŽIČARE STAJE-NOVA MASOVNA GROBNICA- ZAGREB - Page 4 Empty Re: IZGRADNJA ŽIČARE STAJE-NOVA MASOVNA GROBNICA- ZAGREB

Post by Ringo10 Wed 27 Feb - 19:24

AssadNaPodmornici wrote:
pismejker wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
Ringo10 wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
kako u jasenovcu su ubijeni neprijatelji fašističog režima.  neki su bili bivši vojnici(antife, četnici) a neki njihovi članovi familije, neki civili
tako i partizani pobili  neprijatelje antifašističkog režima. neki su bili bivši vojnici(ustaše, četnici) a neki članovi familije, a neki civili
Četnika Đurišićevih bilo par stotina. I 15 000 Židova kao i nekoliko tisuća djece sa Kozare.

ŽAo mi je ali tvoji ustaše su bili Hitlerovi kolaboratori, nacistički saveznici Sila Osovine i snašlo ih je ono što nisu mogli izbjeći 

Počinili su teška sranja i nečuvena zla. Dobro su na kraju i prošli.

Kao što su i Hrvati nakon toga rata generalno JAKO DOBRO PROŠLI. Jako, jako dobro.

Obzirom na sve okolnosti prije toga.
dobro, tvoji su pobjedili 45, (iako ja kada gledam širu rodbinu iz dalmacije imao sam na svim stranama od partizana do domobrana - mislim da ne ustaše ali eto i domobrani su bili NDH)

ali su tvoji zato izgubili 95, i ti morao uteći u AUS, i još si dobro i prošao, ostala ti glavna ramenu s obzirom šta je tvoja familija radila sranja 45, i ti 91-95.. 
a za sebe, ponavljam domobrani 41-45, i iman i partizana 41-45 ,  neman ustaša koliko sam se raspita, a stari mi je bio par mjeseci na prvoj liniji crte mislim 93godine, pucao po tvojoj vojsci 91-95

a sto ti valjas gluposti...i naravno bez ikakvog argumenta i dokaza,sao tako,lomaca se zapali i covjek na tocku rascetvori..

ajd ti Yoda u teolosku skolu..njima je sve po difoltu,logikom koju i ti podrzavas.. :cleanteeth
gle lik bez ikakvog opravdanja sve naziva ustašama. recimo ja nevolim ustaše, niti sam koga ima u ustašama, a sve 
JA sam bez dlake na jeziku i stvari nazivam kakve jesu.

Ako neko cijeli 2. sv rat svodi na ono što znamo kao Bleiburg, ako se samoidentificira sa gubtničkom stranom, ako samo nju žali i ako samo nad njom plače već desetljećima, ako mu ništa drugo u svemu nije bitno, ako sve živo gleda samo kroz prizmu Bleiburga, ako sve mjeri Bleiburgom, ako mu ne vrijede nikakve šire slike i analize tog rata i opet sve svodi na Bleiburg  ... onda taj za mene može biti samo i iskljuičivo sljedbenik tih istih koji su tu gubitnički okončali svoj neslavni put. 

Dakle ustaša. I šta ja tu mogu.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

IZGRADNJA ŽIČARE STAJE-NOVA MASOVNA GROBNICA- ZAGREB - Page 4 Empty Re: IZGRADNJA ŽIČARE STAJE-NOVA MASOVNA GROBNICA- ZAGREB

Post by AssadNaPodmornici Wed 27 Feb - 19:25

dobro ja ustaša , ti srpski četnik, ja prihvaćam , ali ti si taj koji je popušio 91-95 tako da me boli kurac.

možeš se jedino radovati da će RH država biti razjebana, ali neće niti Srbija puno bolje proći, tako još to što si popušio rat 91-95 i utekao u AUS ti je još pametna odluka bila

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21830
2018-06-14


Back to top Go down

IZGRADNJA ŽIČARE STAJE-NOVA MASOVNA GROBNICA- ZAGREB - Page 4 Empty Re: IZGRADNJA ŽIČARE STAJE-NOVA MASOVNA GROBNICA- ZAGREB

Post by Ringo10 Wed 27 Feb - 19:26

Iskra wrote:
Ringo10 wrote:
Iskra wrote:
Ringo10 wrote:
Iskra wrote:
Kako ti možeš biti siguran da masa tih ljudi nije također silom izvučena silom iz svojih kuća? "Drugovi" nisu bili imuni na te stvari, nije im bilo strano trpati djecu, starce i žene u logore, izgladnjivati ih, ubijati ih.
Drugovi su trpali ali nisu trpali djecu i civile po Golom Otoku i sličnim destinacijama.

Opet vaše ustaške bajke ...
Ne znam za Goli Otok ali znam za: Gakovo, Knićanin itd. Pišeš o nečemu o čemu pojma nemaš. Istraži malo pa tek onda možemo nastaviti prepisku.
Gakovo ...

Filksdojčeri me ne zanimaju. U Jugi su doživjeli isto što i u drugim zemljama koje je njihova soldateska okupirala.

Svi su listom poludjeli za Hitlerom ... e pa šta su tražili to su dobili. 

I nemoj mi Švaba i Talijana ... jebe mi se za njih i njihove egzoduse. 

Vi bi trebali biti zahvalni partizanima što su ih protjerali ...

Ali dobro, od ustaških debila to očekivati je previše. Njihov mentalitet je robovski prema Švabama i Talijanima.
Jedino si ti ovdje debil (i to debil na n-tu)! Djeca su dobila što su tražila?! Ako su mogli ubijati djecu Volksdeutschera onda im nije bilo strano ubijati i djecu ostalih naroda. Usput, jadan si do bola, totalno si gadljiv lik. FUJ!
Šta da im radim.. tako im je bilo svugdje...ne samo u Jugi. Tako to biva ...

Evo predlažem da se Hrvati organiziraju i da skupljaju novce i humanitarnu pomoć za potomke protjeranih folksdojčera ...
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

IZGRADNJA ŽIČARE STAJE-NOVA MASOVNA GROBNICA- ZAGREB - Page 4 Empty Re: IZGRADNJA ŽIČARE STAJE-NOVA MASOVNA GROBNICA- ZAGREB

Post by Ringo10 Wed 27 Feb - 19:28

AssadNaPodmornici wrote:
Ringo10 wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
Ringo10 wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
dobro, tvoji su pobjedili 45, (iako ja kada gledam širu rodbinu iz dalmacije imao sam na svim stranama od partizana do domobrana - mislim da ne ustaše ali eto i domobrani su bili NDH)

ali su tvoji zato izgubili 95, i ti morao uteći u AUS, i još si dobro i prošao, ostala ti glavna ramenu s obzirom šta je tvoja familija radila sranja 45, i ti 91-95.. 
a za sebe, ponavljam domobrani 41-45, i iman i partizana 41-45 ,  neman ustaša koliko sam se raspita, a stari mi je bio par mjeseci na prvoj liniji crte mislim 93godine, pucao po tvojoj vojsci 91-95
Ovo je tipičan ustaški kretenski mentalni sklop.

Koji moji ludjače, koji moji

U AUS sam otišao iz Sarajeva jer nisam htio biti građanin 3. reda a to je sad sudbina manjine u BiH. Otišao 2000te.
pa normalno srbi izgubili rat u sarajevu , morao bježati.  kako rekoh mene nemožeš proizivati ustašom, jer koliko sam se raspita nitko nije bio u ustašama, bilo je domobrana i partizana recimo u nekoj bližoj familiji iz WW2
Srbi u Sarajevu NISU IZGUBILI RAT TUPANE.

Postoji srpsko ili Istočno Sarajevo.

U BiH su Hrvati izgubili dobijeni rat.
istočno sarajevo je vukojebina iza brda, to ste sačuvali, izgubili ste glavni grad, mislim niste ga niti htjeli osvojiti, tukli ste ga iz daljine i rokali po civilima. moguće da si prije ratovanja za vojsku RS, odradio si vojni rok u "tkz" Krajini"..
Srbi su sačuvali u Sarajevu bar nešto a Hrvati baš ništa.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

IZGRADNJA ŽIČARE STAJE-NOVA MASOVNA GROBNICA- ZAGREB - Page 4 Empty Re: IZGRADNJA ŽIČARE STAJE-NOVA MASOVNA GROBNICA- ZAGREB

Post by Guest Wed 27 Feb - 19:29

AssadNaPodmornici wrote:dobro ja ustaša , ti srpski četnik, ja prihvaćam , ali ti si taj koji je popušio 91-95 tako da me boli kurac.

možeš se jedino radovati da će RH država biti razjebana, ali neće niti Srbija puno bolje proći, tako još to što si popušio rat 91-95 i utekao u AUS ti je još pametna odluka bila

O mantralo jedno..Yoda,od tako pametnog Mladca ocekujem malo vise koristenje Sinapsi..
Ovo cisto da vratis lopticu Ringecu,djkeluje otuzno...

Ringec je dobru logiku koristio..jedno malo je vas koji to mozete interno analizirati.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

IZGRADNJA ŽIČARE STAJE-NOVA MASOVNA GROBNICA- ZAGREB - Page 4 Empty Re: IZGRADNJA ŽIČARE STAJE-NOVA MASOVNA GROBNICA- ZAGREB

Post by Ringo10 Wed 27 Feb - 19:29

AssadNaPodmornici wrote:dobro ja ustaša , ti srpski četnik, ja prihvaćam , ali ti si taj koji je popušio 91-95 tako da me boli kurac.

možeš se jedino radovati da će RH država biti razjebana, ali neće niti Srbija puno bolje proći, tako još to što si popušio rat 91-95 i utekao u AUS ti je još pametna odluka bila
Hrvatska može bit razjebana samo ako je vi tamo sami razjebete a na dobrom ste putu.

A Srbija ... pa u suštini u istoj kaši.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

IZGRADNJA ŽIČARE STAJE-NOVA MASOVNA GROBNICA- ZAGREB - Page 4 Empty Re: IZGRADNJA ŽIČARE STAJE-NOVA MASOVNA GROBNICA- ZAGREB

Post by Guest Wed 27 Feb - 19:30

Ringo10 wrote:
AssadNaPodmornici wrote:dobro ja ustaša , ti srpski četnik, ja prihvaćam , ali ti si taj koji je popušio 91-95 tako da me boli kurac.

možeš se jedino radovati da će RH država biti razjebana, ali neće niti Srbija puno bolje proći, tako još to što si popušio rat 91-95 i utekao u AUS ti je još pametna odluka bila
Hrvatska može bit razjebana samo ako je vi tamo sami razjebete a na dobrom ste putu.

A Srbija ... pa u suštini u istoj kaši.

u biti,srbija bolje stoji,jer nije u EU...Da RH nije u EU,bio bi porazniji rezultat za RH...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

IZGRADNJA ŽIČARE STAJE-NOVA MASOVNA GROBNICA- ZAGREB - Page 4 Empty Re: IZGRADNJA ŽIČARE STAJE-NOVA MASOVNA GROBNICA- ZAGREB

Post by kaya Wed 27 Feb - 19:31

Ja ne bi rekla da je ringo ortodoksni  srbin , on je revoltiran ovim onim pa su mu svi ustase a u komunistickom pokretu vidi sve lijepo, nikako nesto lose :)
Medutim mislim,  posto je otisao  prije 20 godina i to ne iz hrvatske cak nego iz bih  da on naprosto  misli da se o tome zna koliko se znalo prije 20 godina, tj. minimalno. 
Ja se satre da mu objasnim da je to tako blesavo pitati danas tko je unutra kada nades kosti na sljemenu kao da sada pitas tko je u katynskoj sumi?! Kada se veo tajne digne otkrijes sve , nekad prije nekad kasnije.
Postoji jasno mogucnost da je netko ubio grupicu  ljudi 70 ih ili da su se sami ali ona je toliko minimalna kao da nadu kineza u jasenovcu.


Last edited by kaya on Wed 27 Feb - 19:33; edited 1 time in total
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

IZGRADNJA ŽIČARE STAJE-NOVA MASOVNA GROBNICA- ZAGREB - Page 4 Empty Re: IZGRADNJA ŽIČARE STAJE-NOVA MASOVNA GROBNICA- ZAGREB

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum