ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Italija u recesiji

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Italija u recesiji - Page 3 Empty Re: Italija u recesiji

Post by RayMabus 31/1/2019, 13:58

pismejker wrote:
RayMabus wrote:
pismejker wrote:
RayMabus wrote:Mladi su iselili a ovi 40+ godina to ti nije spremno na selidbu ako može neki poslić kraj kuće radit a može jer nezaposlenost pada iz godine u godinu

Nemoš sve gledat kao brojke tj kao ekonomista , nešto je i u ...psihi

ako nemas koga parazitirati,itekako moras biti spreman na selidbu..jel..najvise vidjam iz RH bas ljude preko 45,pa i vise.. :cleanteeth
To ti je vrlo diskutabilna tema no mora se pravit razlika između 200 tisuća mlađih od 35 godina i 200 tisuća onih 40+ godina

Postoji velika razlika tu kad je minjanje ustaljenih životnih obrazaca u pitanju
Longi,Sila Boga ne pita,,to je bilo u mom slucaju..onda ne razmisljas o navikama i onom sto bi volio i pasalo ti..jednostavno se fajtas za opstanak..i to je to..Sve dok netko ima i najmanju sansu da prezivljava cak i na grbi drugog,nece ici..no kad nema nish da moze prezivjeti,onda je vrijeme pakiranju.. :cleanteeth
Ne , tema je bila : Odlazak Hrvata u Njemačku

Na šta je moj odgovor bio : Ipak ne baš

Eno ti sve objašnjeno u gornjim postovima

RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Italija u recesiji - Page 3 Empty Re: Italija u recesiji

Post by Guest 31/1/2019, 13:59

vuksadinare wrote:
AssadNaPodmornici wrote:računaj da je slavonija i dalje žestoka vukojebina, tamo ima i dalje 800 000 ljudi.. ima hrpa zaposlenih što rade za lokalne hdzove katoličke krkane za 3000kn plaću.. takvi mogu put njemačke.
ti zapeo za slavoniju ko ray za makedoniju..koji kurac imate fetiš na njih.. :D ...razumijem ak imas rodbine u slavoniji....ili ako si zbog neceg sentimentalno vezan..mozda jebes kakvu salvonku sve je to ok...ali vise pricas o slavoniji nego o imotskom koji ti je na pracku daleko...sve pet sto vodis brigu o slavoniju ali onom u osijeku jebe se za tebe u splitu..oni misle da si povlasteniji u drzavi do njih..vjeruj mi..ne tretiraju te nsita bolej od purgera..cak u zadnej vrijeme vise njih cijene nego vas doli...jer misleda cicate lovu iz drzavnog proracuna a dobro zarađujete od turizma...a oni trebaju tu lovu
gluposti..sve od najmanje do najvece...ako je tko fer pley igrac onda su to slavonci..navikli da sam irade..nego takvi kamenjarci kao ti su uvijek mutikase koji gledaju vodu zamutiti i onda iz nje svoju korist izvuci.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Italija u recesiji - Page 3 Empty Re: Italija u recesiji

Post by RayMabus 31/1/2019, 14:14

Malo se uozbiljite , nezaposlenost pada , Austrija otvara svoje tržište rada , 40+ generacija nije sklona selidbi za stalno , Švabi treba određena radna snaga , tražit će je u zemljama zapadnog Balkana

Nema tu više tu u Hrvatskoj ljudskog resursa koji može zadovoljiti potražnju za radnom snagom u Njemačkoj

Pa njima triba 1,2 miljona radnika da bi im ekonomija plivala iznad vode , sad su pali na 1% gospodarskog rasta

Tonu
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Italija u recesiji - Page 3 Empty Re: Italija u recesiji

Post by vuksadinare 31/1/2019, 14:18

pismejker wrote:
vuksadinare wrote:
AssadNaPodmornici wrote:računaj da je slavonija i dalje žestoka vukojebina, tamo ima i dalje 800 000 ljudi.. ima hrpa zaposlenih što rade za lokalne hdzove katoličke krkane za 3000kn plaću.. takvi mogu put njemačke.
ti zapeo za slavoniju ko ray za makedoniju..koji kurac imate fetiš na njih.. :D ...razumijem ak imas rodbine u slavoniji....ili ako si zbog neceg sentimentalno vezan..mozda jebes kakvu salvonku sve je to ok...ali vise pricas o slavoniji nego o imotskom koji ti je na pracku daleko...sve pet sto vodis brigu o slavoniju ali onom u osijeku jebe se za tebe u splitu..oni misle da si povlasteniji u drzavi do njih..vjeruj mi..ne tretiraju te nsita bolej od purgera..cak u zadnej vrijeme vise njih cijene nego vas doli...jer misleda cicate lovu iz drzavnog proracuna a dobro zarađujete od turizma...a oni trebaju tu lovu
gluposti..sve od najmanje do najvece...ako je tko fer pley igrac onda su to slavonci..navikli da sam irade..nego takvi kamenjarci kao ti su uvijek mutikase koji gledaju vodu zamutiti i onda iz nje svoju korist izvuci.. :cleanteeth
nisi razumio post po obicaju...rekao sam da ej zapeo za slavonce ko pes za kost...a oni njega smatraju bas ovo sto si meni napisao...dapace...danas slavonci smatraju dalmose da najvise cicaju drzavni proracun a zarađuju finu lovicu od turizma...i da to sto cicaju bi trebalo ici vise za slavoniju a manje dobiju od dalmacije
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Italija u recesiji - Page 3 Empty Re: Italija u recesiji

Post by AssadNaPodmornici 31/1/2019, 14:23

u dalmaciji svega 3-4% ljudi su vlasnici imovine u turizmu(tipa apartamni, hoteli, restorani, brodovi itd).. 3-4%.. ostalih 96-97% nije

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21834
2018-06-14


Back to top Go down

Italija u recesiji - Page 3 Empty Re: Italija u recesiji

Post by RayMabus 31/1/2019, 14:25

Neznam šta Slavonci misle , znam šta ja mislim , obje regije guši centralizacija , jedan od razloga zašto sam poslao obitelji s troje male djece u Županji da dogradi sobicu za djecu

Sad se radi most na Savi , to je spoj sa budućom autocestom prema jugu dakle ta regija mora postat prometno atraktivnija da bi bila zanimljivija za otvaranje nekakvih tvornica , pogona i slično
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Italija u recesiji - Page 3 Empty Re: Italija u recesiji

Post by vuksadinare 31/1/2019, 14:27

AssadNaPodmornici wrote:u dalmaciji svega 3-4% ljudi su vlasnici imovine u turizmu(tipa apartamni, hoteli, restorani, brodovi itd).. 3-4%.. ostalih 96-97% nije
ali gradovi na obali uberi finu pinku od turizma da su u plusu...evo i split je zadnje dvije godine u svom proracunu u plusu...vecinom zbog love od turizma..a 90% slavonskih gradova i mjesta je u minusu debelom...dobro vecina i onih u zagori...sinj je jedini u zagori u plusu u proracunu..ali bormes oni su zadnjih par godina dosta ulozili u razvojne programe poput turizma narocito sto se tice alke,velike gospe i prirodnih ljepota...te su privukli neke ulagace jer su smanjili podsta fiskalne namete...drnis,imotski,knin,benkovac banana
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Italija u recesiji - Page 3 Empty Re: Italija u recesiji

Post by RayMabus 31/1/2019, 14:30

vuksadinare wrote:
AssadNaPodmornici wrote:u dalmaciji svega 3-4% ljudi su vlasnici imovine u turizmu(tipa apartamni, hoteli, restorani, brodovi itd).. 3-4%.. ostalih 96-97% nije
ali gradovi na obali uberi finu pinku od turizma da su u plusu...evo i split je zadnje dvije godine u svom proracunu u plusu...vecinom zbog love od turizma..a 90% slavonskih gradova i mjesta je u minusu debelom...dobro vecina i onih u zagori...sinj je jedini u zagori u plusu u proracunu..ali bormes oni su zadnjih par godina dosta ulozili u razvojne programe poput turizma narocito sto se tice alke,velike gospe i prirodnih ljepota...te su privukli neke ulagace jer su smanjili podsta fiskalne namete...drnis,imotski,knin,benkovac banana
Pa ? Za šta nas se optužuje ?

Ja san kriv šta ovima Slavonija nije atraktivna nego im je atraktivna Istra , Kvarner i Dalmacija !?!?!?


https://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/hrvatska/clanak/id/586908/htz-u-2019-sest-novih-izravnih-zracnih-linija-iz-francuske-u-hrvatsku-evo-koje-ce-gradove-novi-letovi-povezivati


Aj nemoj me jebat u zdrav mozak molim te
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Italija u recesiji - Page 3 Empty Re: Italija u recesiji

Post by vuksadinare 31/1/2019, 14:35

RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:
AssadNaPodmornici wrote:u dalmaciji svega 3-4% ljudi su vlasnici imovine u turizmu(tipa apartamni, hoteli, restorani, brodovi itd).. 3-4%.. ostalih 96-97% nije
ali gradovi na obali uberi finu pinku od turizma da su u plusu...evo i split je zadnje dvije godine u svom proracunu u plusu...vecinom zbog love od turizma..a 90% slavonskih gradova i mjesta je u minusu debelom...dobro vecina i onih u zagori...sinj je jedini u zagori u plusu u proracunu..ali bormes oni su zadnjih par godina dosta ulozili u razvojne programe poput turizma narocito sto se tice alke,velike gospe i prirodnih ljepota...te su privukli neke ulagace jer su smanjili podsta fiskalne namete...drnis,imotski,knin,benkovac banana
Pa ? Za šta nas se optužuje ?

Ja san kriv šta ovima Slavonija nije atraktivna nego im je atraktivna Istra , Kvarner i Dalmacija !?!?!?


https://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/hrvatska/clanak/id/586908/htz-u-2019-sest-novih-izravnih-zracnih-linija-iz-francuske-u-hrvatsku-evo-koje-ce-gradove-novi-letovi-povezivati


Aj nemoj me jebat u zdrav mozak molim te
o ima slavonija finih prirodnih ljepota..papuk,psunj,drava,dunav...seoski turizam..baranja se dosta tusristicki razvila pa je nesto odskocila od slavonije..ja i zena prosle godine bili na sesokom imanju koji se bavi seoskim turizmom i opg-om u kopacevu...zaista nam bilo ok..a skoro pa cijelu godinu su popunjeni ne samo domacim vec i starnim gostima..najvise njemcima,mađarima,svicarcima,nizozemcima...cak mi je bilo ljepse nego na moru...a kad se klope sjetim..ajmeee..fiš,cobanac,sarma..kolaci..mmm
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Italija u recesiji - Page 3 Empty Re: Italija u recesiji

Post by RayMabus 31/1/2019, 14:36

Pa nek privuću turiste , šta si uvatija mene , ko da in tko šta zabranjuje

A krvi ti Isusove rasprave jebate
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Italija u recesiji - Page 3 Empty Re: Italija u recesiji

Post by vuksadinare 31/1/2019, 14:39

vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:
AssadNaPodmornici wrote:u dalmaciji svega 3-4% ljudi su vlasnici imovine u turizmu(tipa apartamni, hoteli, restorani, brodovi itd).. 3-4%.. ostalih 96-97% nije
ali gradovi na obali uberi finu pinku od turizma da su u plusu...evo i split je zadnje dvije godine u svom proracunu u plusu...vecinom zbog love od turizma..a 90% slavonskih gradova i mjesta je u minusu debelom...dobro vecina i onih u zagori...sinj je jedini u zagori u plusu u proracunu..ali bormes oni su zadnjih par godina dosta ulozili u razvojne programe poput turizma narocito sto se tice alke,velike gospe i prirodnih ljepota...te su privukli neke ulagace jer su smanjili podsta fiskalne namete...drnis,imotski,knin,benkovac banana
Pa ? Za šta nas se optužuje ?

Ja san kriv šta ovima Slavonija nije atraktivna nego im je atraktivna Istra , Kvarner i Dalmacija !?!?!?


https://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/hrvatska/clanak/id/586908/htz-u-2019-sest-novih-izravnih-zracnih-linija-iz-francuske-u-hrvatsku-evo-koje-ce-gradove-novi-letovi-povezivati


Aj nemoj me jebat u zdrav mozak molim te
o ima slavonija finih prirodnih ljepota..papuk,psunj,drava,dunav...seoski turizam..baranja se dosta tusristicki razvila pa je nesto odskocila od slavonije..ja i zena prosle godine bili na sesokom imanju koji se bavi seoskim turizmom i opg-om u kopacevu...zaista nam bilo ok..a skoro pa cijelu godinu su popunjeni ne samo domacim vec i starnim gostima..najvise njemcima,mađarima,svicarcima,nizozemcima...cak mi je bilo ljepse nego na moru...a kad se klope sjetim..ajmeee..fiš,cobanac,sarma..kolaci..mmm
..kobasice,kulen..ajme..ima tri apartmana...pa smo isli u obliznji kopacki rit...meni jaci cak od plitvica..jer je bas ono iskonska divljina...gotovo prasuma...a mozes vidjet i divlje zivotinje poput vepra,srna,razlicitih vrsta ptica pogotovo...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Italija u recesiji - Page 3 Empty Re: Italija u recesiji

Post by vuksadinare 31/1/2019, 14:39

RayMabus wrote:Pa nek privuću turiste , šta si uvatija mene , ko da in tko šta zabranjuje

A krvi ti Isusove rasprave jebate
ja sam te spomenuo u kontekstu makedonije a ne slavonije...ljudi jer vi citate :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Italija u recesiji - Page 3 Empty Re: Italija u recesiji

Post by RayMabus 31/1/2019, 14:42

Pa nemogu se ja zamarat s time oće li neka općina u Lici il Slavoniji privlačit turiste

Najbolje da ja to radin za njih a oni da kukaju

Ajde jebi gospu
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Italija u recesiji - Page 3 Empty Re: Italija u recesiji

Post by RayMabus 31/1/2019, 14:49

Šta ja znam šta on ima i koju turističku ponudu , neznan kako mu selo izgleda a šta očekuju ? Da in in netko iz Istre dovodi turiste gori.Da ih vučemo za rukav ? Možda puškon da ih gonjamo ? Šta ja znam di će turista ić , ko da netko njih na silu dovodi.

Ja znan šta me zanima i to upiren , i sad imaš most na Savi spojen autocestom do Osijek i doli u Bosni se gradi koridor 5c do Dalmacije

E tu upiren a ne di će i šta će oni turisti ovo ono , šta oče , da ih puškon tiramo na sjever ,idiotizam
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Italija u recesiji - Page 3 Empty Re: Italija u recesiji

Post by vuksadinare 31/1/2019, 14:55

RayMabus wrote:Pa nemogu se ja zamarat s time oće li neka općina u Lici il Slavoniji privlačit turiste

Najbolje da ja to radin za njih a oni da kukaju

Ajde jebi gospu
lika tursticki dobro stoji ako nisi upoznat :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Italija u recesiji - Page 3 Empty Re: Italija u recesiji

Post by Guest 31/1/2019, 14:59





treba provesti strukturne reforme, stegnut remen, srezat potrošnju

grijeh je trošiti, potrošnja je nemoralna

smrt je život
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Italija u recesiji - Page 3 Empty Re: Italija u recesiji

Post by RayMabus 31/1/2019, 15:02

vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:Pa nemogu se ja zamarat s time oće li neka općina u Lici il Slavoniji privlačit turiste

Najbolje da ja to radin za njih a oni da kukaju

Ajde jebi gospu
lika tursticki dobro stoji ako nisi upoznat :)
Znan , traže 450 sezonskih radnika , to će uvest iz Bihaća

Plitvice traže 450.sezonskih radnika , bila vijest jučer
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Italija u recesiji - Page 3 Empty Re: Italija u recesiji

Post by catabbath 31/1/2019, 15:20

Sad će im EU(Njemačka) opet pokušati uvaliti nekog marionetskog premijera.

_________________
Italija u recesiji - Page 3 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12434
2015-08-22


Back to top Go down

Italija u recesiji - Page 3 Empty Re: Italija u recesiji

Post by AssadNaPodmornici 31/1/2019, 15:20

vuksadinare wrote:
AssadNaPodmornici wrote:u dalmaciji svega 3-4% ljudi su vlasnici imovine u turizmu(tipa apartamni, hoteli, restorani, brodovi itd).. 3-4%.. ostalih 96-97% nije
ali gradovi na obali uberi finu pinku od turizma da su u plusu...evo i split je zadnje dvije godine u svom proracunu u plusu...vecinom zbog love od turizma..a 90% slavonskih gradova i mjesta je u minusu debelom...dobro vecina i onih u zagori...sinj je jedini u zagori u plusu u proracunu..ali bormes oni su zadnjih par godina dosta ulozili u razvojne programe poput turizma narocito sto se tice alke,velike gospe i prirodnih ljepota...te su privukli neke ulagace jer su smanjili podsta fiskalne namete...drnis,imotski,knin,benkovac banana
ubere više grad Zagreb od turizma na Jadranskoj obali, ali uberu nešto i gradovi u Dalmaciji. Što je i normalno(osim da ZG živi od našeg turizma). Kurac bi bandić natrpao pola bosne u ministarstav i holding, i kurac bi grad zagreb imao minus 60milijardi kuna deficita na razlici uvoza i izvoza, da nije jadranska obale i 10milijardi € deviza, 

ja bih radije da dio turističkih deviza se potroši u slavoniji nego u Zagrebu, ali to je krivica RH države. Zato ZG ima napuhan standard, 75% standarda EU, iako lupaju pečate, a Slavonci crnče od jutra do mraka za 3000kn.. Pa neka i drugi put Slavonci glasuju za takav sustav

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21834
2018-06-14


Back to top Go down

Italija u recesiji - Page 3 Empty Re: Italija u recesiji

Post by vuksadinare 31/1/2019, 15:22

AssadNaPodmornici wrote:
vuksadinare wrote:
AssadNaPodmornici wrote:u dalmaciji svega 3-4% ljudi su vlasnici imovine u turizmu(tipa apartamni, hoteli, restorani, brodovi itd).. 3-4%.. ostalih 96-97% nije
ali gradovi na obali uberi finu pinku od turizma da su u plusu...evo i split je zadnje dvije godine u svom proracunu u plusu...vecinom zbog love od turizma..a 90% slavonskih gradova i mjesta je u minusu debelom...dobro vecina i onih u zagori...sinj je jedini u zagori u plusu u proracunu..ali bormes oni su zadnjih par godina dosta ulozili u razvojne programe poput turizma narocito sto se tice alke,velike gospe i prirodnih ljepota...te su privukli neke ulagace jer su smanjili podsta fiskalne namete...drnis,imotski,knin,benkovac banana
ubere više grad Zagreb od turizma na Jadranskoj obali, ali uberu nešto i gradovi u Dalmaciji. Što je i normalno(osim da ZG živi od našeg turizma). Kurac bi bandić natrpao pola bosne u ministarstav i holding, i kurac bi grad zagreb imao minus 60milijardi kuna deficita na razlici uvoza i izvoza, da nije jadranska obale i 10milijardi € deviza, 

ja bih radije da dio turističkih deviza se potroši u slavoniji nego u Zagrebu, ali to je krivica RH države. Zato ZG ima napuhan standard, 75% standarda EU, iako lupaju pečate, a Slavonci crnče od jutra do mraka za 3000kn.. Pa neka i drugi put Slavonci glasuju za takav sustav
zagreb je proglasen najboljim turistickim gradom za ovu sezonu..ti ocito pojma nemas kako se zg tursiticki razvio..ima vise nocenja nego sva cetri dalamtinska grada zajedno..jesi glup..pa zagreb je samo od adventa zgrnio love ko split za cijelu ljetnu sezonu :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Italija u recesiji - Page 3 Empty Re: Italija u recesiji

Post by AssadNaPodmornici 31/1/2019, 15:24

vuksadinare wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
vuksadinare wrote:
AssadNaPodmornici wrote:u dalmaciji svega 3-4% ljudi su vlasnici imovine u turizmu(tipa apartamni, hoteli, restorani, brodovi itd).. 3-4%.. ostalih 96-97% nije
ali gradovi na obali uberi finu pinku od turizma da su u plusu...evo i split je zadnje dvije godine u svom proracunu u plusu...vecinom zbog love od turizma..a 90% slavonskih gradova i mjesta je u minusu debelom...dobro vecina i onih u zagori...sinj je jedini u zagori u plusu u proracunu..ali bormes oni su zadnjih par godina dosta ulozili u razvojne programe poput turizma narocito sto se tice alke,velike gospe i prirodnih ljepota...te su privukli neke ulagace jer su smanjili podsta fiskalne namete...drnis,imotski,knin,benkovac banana
ubere više grad Zagreb od turizma na Jadranskoj obali, ali uberu nešto i gradovi u Dalmaciji. Što je i normalno(osim da ZG živi od našeg turizma). Kurac bi bandić natrpao pola bosne u ministarstav i holding, i kurac bi grad zagreb imao minus 60milijardi kuna deficita na razlici uvoza i izvoza, da nije jadranska obale i 10milijardi € deviza, 

ja bih radije da dio turističkih deviza se potroši u slavoniji nego u Zagrebu, ali to je krivica RH države. Zato ZG ima napuhan standard, 75% standarda EU, iako lupaju pečate, a Slavonci crnče od jutra do mraka za 3000kn.. Pa neka i drugi put Slavonci glasuju za takav sustav
zagreb je proglasen najboljim turistickim gradom za ovu sezonu..ti ocito pojma nemas kako se zg tursiticki razvio..ima vise nocenja nego sva cetri dalamtinska grada zajedno..jesi glup..pa zagreb je samo od adventa zgrnio love ko split za cijelu ljetnu sezonu :D
imaš li statističke podatke? pokupio je unutarnju potrošnju, što nije "loše" , ali koliko je pokupio stranih deviza? a koliko su stranih deviza ZG građani potrošili na skijanju itd? mogu se kladiti kada bi gledao količinu stranih deviza da bi ZG bio u minusu
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21834
2018-06-14


Back to top Go down

Italija u recesiji - Page 3 Empty Re: Italija u recesiji

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum