ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Užas: Đoković pobijedio Nadala

Page 2 of 43 Previous  1, 2, 3 ... 22 ... 43  Next

Go down

Užas: Đoković pobijedio Nadala - Page 2 Empty Re: Užas: Đoković pobijedio Nadala

Post by epikur37 27/1/2019, 14:45

Serbia Strong wrote:
epikur37 wrote:
Serbia Strong wrote:Počeo je da jede ribu, ali to kenjanje o vegnastvu je malo deplasirano-verovali ili ne, Serena Williams je vegan.

Čestitke Nole, još jednom si potvrdio da si najveći teniser ikada i jedan od najvećih sportista svih vremena. Uz Teslu možda i najznačajniji Srbin koji je ikada hodao zemljom.

Tesla je Hrvat.

Uz Đokovića najveći Srbin današnjice je Milorad Dodik.


Ne plaši se,

P.S. Mile ronhil je govno od Srbina...

Njah, možeš mu pljunut pod prozor... većeg državnika s obe strane drine niste imali još od Koštunice.

epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Užas: Đoković pobijedio Nadala - Page 2 Empty Re: Užas: Đoković pobijedio Nadala

Post by Guest 27/1/2019, 14:46

On je kurac, a ne državnik...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Užas: Đoković pobijedio Nadala - Page 2 Empty Re: Užas: Đoković pobijedio Nadala

Post by epikur37 27/1/2019, 14:47

Serbia Strong wrote:On je kurac, a ne državnik...


Smiješan si, a vidim podržavaš i strane agenture protiv RS-a, lipo, lipo...pravi sendvičar.
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Užas: Đoković pobijedio Nadala - Page 2 Empty Re: Užas: Đoković pobijedio Nadala

Post by Guest 27/1/2019, 14:48

Čestitke,Đoković je sam vrh svjeckog sporta.. :beer
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Užas: Đoković pobijedio Nadala - Page 2 Empty Re: Užas: Đoković pobijedio Nadala

Post by Guest 27/1/2019, 14:50

epikur37 wrote:
Serbia Strong wrote:On je kurac, a ne državnik...


Smiješan si, a vidim podržavaš i strane agenture protiv RS-a, lipo, lipo...pravi sendvičar.


Hahaaha, smešan si-pravi SNS/Mile ronhil bot-sendvičar.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Užas: Đoković pobijedio Nadala - Page 2 Empty Re: Užas: Đoković pobijedio Nadala

Post by Guest 27/1/2019, 14:53

ako se ne varam
nadal tokom turnira ao nije izgubio
nijedan set.
u funalu je izgubio sva tri u nizu.
ocekivao sam vise od nadala.
poz svim nasim klincima koji
su bodrili noleta ispred arene u melbrunu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Užas: Đoković pobijedio Nadala - Page 2 Empty Re: Užas: Đoković pobijedio Nadala

Post by RayMabus 27/1/2019, 14:53

Čestitke Đokoviću , nisan pratija no vidin po rezultatu da je razbija ovog drugog

Već su ga malo otpisali zbog godina no još u svići ima uja

Bravo
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Užas: Đoković pobijedio Nadala - Page 2 Empty Re: Užas: Đoković pobijedio Nadala

Post by marcellus 27/1/2019, 14:54

dzango wrote:
Eroo wrote:Dakle, poslušao je moj savjet i počeo jesti i meso...jebale ga babe vračare, skoro pa su ga uništile. :)
Ne jede meso. Ali se vratio Vajda. Ispalo je da stvar nije u ishrani već u treneru.

ne bi ga ni malo mesa ubilo. Kakav je to Srbin koji ne jede meso?

_________________
Užas: Đoković pobijedio Nadala - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Užas: Đoković pobijedio Nadala - Page 2 Empty Re: Užas: Đoković pobijedio Nadala

Post by marcellus 27/1/2019, 14:54

to mi je nešto, štajaznam, ko zagorac koji ne pije (ili rus)

_________________
Užas: Đoković pobijedio Nadala - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Užas: Đoković pobijedio Nadala - Page 2 Empty Re: Užas: Đoković pobijedio Nadala

Post by dzango 27/1/2019, 15:10

marcellus wrote:
dzango wrote:
Eroo wrote:Dakle, poslušao je moj savjet i počeo jesti i meso...jebale ga babe vračare, skoro pa su ga uništile. :)
Ne jede meso. Ali se vratio Vajda. Ispalo je da stvar nije u ishrani već u treneru.

ne bi ga ni malo mesa ubilo. Kakav je to Srbin koji ne jede meso?
Neobičan Srbin. Ni Tesla nije ništa jebavao a jedan je od najveih naučnika svih vremena. Da ovaj jede meso ili da je onaj jebavao okolo, opet bi bili najbolji. Samo su sebe uskratili svojom ludom glavom ali nije lako biti genije. Ispada da negde mora da trpi.
dzango
dzango

Posts : 28141
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Užas: Đoković pobijedio Nadala - Page 2 Empty Re: Užas: Đoković pobijedio Nadala

Post by kaya 27/1/2019, 15:29

crvenkasti wrote:Trebalo bi uvesti sankcije Srbiji. Ili carine, tako nešto.
Crveni uzalud ti, nismo mi srbija i nemamo sulju da stisava tv kada
nogometasi  igraju, nacija grize nogu od ljubomore a sportski urednici se smjenjuju dok ne nadu nekoga s komornim glasom bez euforije.
Za ovog i tako skoro svi navijaju i nece ih nitko proglasiti drzavnim neprijateljima.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Užas: Đoković pobijedio Nadala - Page 2 Empty Re: Užas: Đoković pobijedio Nadala

Post by Hektorović 27/1/2019, 15:53

epikur37 wrote:
Serbia Strong wrote:On je kurac, a ne državnik...


Smiješan si, a vidim podržavaš i strane agenture protiv RS-a, lipo, lipo...pravi sendvičar.

A što očekuješ od low iq asfalt srbende...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Užas: Đoković pobijedio Nadala - Page 2 Empty Re: Užas: Đoković pobijedio Nadala

Post by Ringo10 27/1/2019, 16:09

Bogumi, ova i slijedeca godina su Novakove. Ako bude igrao punim kapacitetom ja ne vidim ko ga moze zaustaviti.

Mislim da su sva 4 Grand Slam turnira ove godine njegova.

Mozda French Open moze biti problem jer je Nadal specijalist za tu vrstu podloge ... ali tesko da i tu moze zaustavit ovoga ludjaka.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Užas: Đoković pobijedio Nadala - Page 2 Empty Re: Užas: Đoković pobijedio Nadala

Post by dzango 27/1/2019, 16:17

Ringo10 wrote:Bogumi, ova i slijedeca godina su Novakove. Ako bude igrao punim kapacitetom ja ne vidim ko ga moze zaustaviti.

Mislim da su sva 4 Grand Slam turnira ove godine njegova.

Mozda French Open moze biti problem jer je Nadal specijalist za tu vrstu podloge ... ali tesko da i tu moze zaustavit ovoga ludjaka.
Danas ga je rutinski odučio od tenisa. Kao da nije finale. Ako ovako nastave u Parizu, ovaj nema šta da traži.
dzango
dzango

Posts : 28141
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Užas: Đoković pobijedio Nadala - Page 2 Empty Re: Užas: Đoković pobijedio Nadala

Post by vuksadinare 27/1/2019, 16:20

pizzon wrote:
vuksadinare wrote:Ovaj  crvenkasti mrzi hrvate iz dna duse...najvise

zasto ?

zato sto tebi smeta svaki uspeh srba
ako moze da to prodje neprimeceno
budala covek
zato jer je kenjao pa dobio po cunki on i stari mu..valjda mislili da mogu a drugi ce trpjeti..na kraju zajebali se u racunici
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Užas: Đoković pobijedio Nadala - Page 2 Empty Re: Užas: Đoković pobijedio Nadala

Post by kaya 27/1/2019, 16:29

pizzon wrote:

tesla je srbin
rodjen u au
Je, u au. A kod vas su svi od 15-19 stoljeca zapravo rodeni u turskoj !
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Užas: Đoković pobijedio Nadala - Page 2 Empty Re: Užas: Đoković pobijedio Nadala

Post by Guest 27/1/2019, 16:38

Hektorović wrote:
epikur37 wrote:
Serbia Strong wrote:On je kurac, a ne državnik...


Smiješan si, a vidim podržavaš i strane agenture protiv RS-a, lipo, lipo...pravi sendvičar.

A što očekuješ od low iq asfalt srbende...


Gskk
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Užas: Đoković pobijedio Nadala - Page 2 Empty Re: Užas: Đoković pobijedio Nadala

Post by Ringo10 27/1/2019, 16:39

dzango wrote:
Ringo10 wrote:Bogumi, ova i slijedeca godina su Novakove. Ako bude igrao punim kapacitetom ja ne vidim ko ga moze zaustaviti.

Mislim da su sva 4 Grand Slam turnira ove godine njegova.

Mozda French Open moze biti problem jer je Nadal specijalist za tu vrstu podloge ... ali tesko da i tu moze zaustavit ovoga ludjaka.
Danas ga je rutinski odučio od tenisa. Kao da nije finale. Ako ovako nastave u Parizu, ovaj nema šta da traži.
NAdal ce biti ipak ozbiljniji protivnik u narednom periodu. Ipak se jos uvijek tek vraca nakon povreda.

Ali bez obzira mislim da su ova i slijedeca godina Novakove u potpunosti.

Mislim da ce u naredne tri godine prestici Federera po broju Grand Slam titula.

A Nadala mozda vec ove a ako ne onda slijedece sigurno.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Užas: Đoković pobijedio Nadala - Page 2 Empty Re: Užas: Đoković pobijedio Nadala

Post by Hektorović 27/1/2019, 16:47

epikur37 wrote:
Serbia Strong wrote:Počeo je da jede ribu, ali to kenjanje o vegnastvu je malo deplasirano-verovali ili ne, Serena Williams je vegan.

Čestitke Nole, još jednom si potvrdio da si najveći teniser ikada i jedan od najvećih sportista svih vremena. Uz Teslu možda i najznačajniji Srbin koji je ikada hodao zemljom.

Tesla je Hrvat.

Uz Đokovića najveći Srbin današnjice je Milorad Dodik.
Užas: Đoković pobijedio Nadala - Page 2 Dodik-11

Dodik vuče, Đoković gleda iz pozadine :D
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Užas: Đoković pobijedio Nadala - Page 2 Empty Re: Užas: Đoković pobijedio Nadala

Post by Ringo10 27/1/2019, 16:51

Djokovic je Hrvat bez obzira kako se izjasnjavao. 

Po majci se gleda ...
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Užas: Đoković pobijedio Nadala - Page 2 Empty Re: Užas: Đoković pobijedio Nadala

Post by dzango 27/1/2019, 16:55

Ringo10 wrote:Djokovic je Hrvat bez obzira kako se izjasnjavao. 

Po majci se gleda ...
Šta je onda Luka Modrić?
dzango
dzango

Posts : 28141
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Užas: Đoković pobijedio Nadala - Page 2 Empty Re: Užas: Đoković pobijedio Nadala

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 43 Previous  1, 2, 3 ... 22 ... 43  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum