ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Penava : Srpska nejač neustaje na ustašku himnu

Page 6 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Penava : Srpska nejač neustaje na ustašku himnu - Page 6 Empty Re: Penava : Srpska nejač neustaje na ustašku himnu

Post by kaya 16/1/2019, 09:04

catabbath wrote:
vuksadinare wrote:penava je iamo 16 godina kad je bio rat u vukovaru ne 17,18 godina...inace obicaj ej bio da s enevoljko primaju maloljetnici narocito oni mlađi od 17 godina...koji su bas bili jos djeca...

Imao je 17. A radt je trajao koju godinu pa je imao 18,19,20. :). 27 godina kasnije Penava je domoljub u domoljubnoj fotelji a vlastitu nesposobnos opravdava floskulom da ga sabotiraju vlada, srbi i masoni. Kako to, kako to...
on se sad sa srbima bori .. u skoli .. jbg. 
da ovi u skoli uzmu pusku zbriso bi u zagreb .

kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Penava : Srpska nejač neustaje na ustašku himnu - Page 6 Empty Re: Penava : Srpska nejač neustaje na ustašku himnu

Post by kaya 16/1/2019, 09:05

vuksadinare wrote:
kaya wrote:
vuksadinare wrote:
kaya wrote:
tre wrote:
nema veze jel drag ili nije, za borbe u vukovaru je bio klinac  i ne kužim vašu poantu da ga napadate zbog toga a prigovarate recimo Dijagramu da pita gdje je ko bio 91 pa čak i teme o tome otvarate.
Da skratim tu priču penava je bio klinac i nabijem svakoga ko mu prigovara što nije bio u ratu, vojska je tu da štiti djecu a ne da ih mobilizira kao hitler ili tito svoju djecu u hitlerjugende i bombaše tipa boško buha
ne, za borbe u vukovaru je ladno mogao uzeti pusku, sa 17. 
sa 18, ja ih znam puno koji su otisli u vojsku. sa 18 se i ide u vojsku zar ne. 
penava je sve to izbjegao i otisao u zagreb.  to su cinjenice. 
a zasto pitam gdjes bio 91? pa zato jer to pitanje nije  rezervirano samo za potencijalne “ jugoslavene” .
ja bas recimo to volim pitati turbo domoljube iz hdz a a moze i od drugdje. 
jer kad dignes pokrov ispade da je beljak jugosloven iz zagreba  bio u ratu a penava domoljub otisao  u zagreb
nije mogao u rat ni sa 20 jer imao ispit na faksu .
penava je iamo 16 godina kad je bio rat u vukovaru ne 17,18 godina...inace obicaj ej bio da s enevoljko primaju maloljetnici narocito oni mlađi od 17 godina...koji su bas bili jos djeca...
znam. ali dok je napunio 18 i dalje je trajao rat. medutim profa zakazao ispite u zg.
jbg..isti slucaj sa plenkijem,zokijem,marasom,baukom...josipovic je cak bio npr.u titovoj gardi za koju se smatarlo da je elitna postrojba unutar jna pa nije ni prismrdio da makar bude u Narodnoj Zastiti u svom kvartu ako ne u zng-u,mup-u
pa je. isti slucaj.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Penava : Srpska nejač neustaje na ustašku himnu - Page 6 Empty Re: Penava : Srpska nejač neustaje na ustašku himnu

Post by kaya 16/1/2019, 09:07

@ vuk.. krsticevic je izvidao na sidu 91, al za  jna.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Penava : Srpska nejač neustaje na ustašku himnu - Page 6 Empty Re: Penava : Srpska nejač neustaje na ustašku himnu

Post by vuksadinare 16/1/2019, 09:12

kaya wrote:@ vuk.. krsticevic je izvidao na sidu 91, al za  jna.
ne..nekidan su bili podaci..pristupio ej u 4gbr u sedmom mjesecu 1991...godine te na pocetku bio obican vojnik izvidnik...u slobodnoj dalmaciji je bilo...podatke je dala udruga veterana 4gbr...dakle ovo o sidu je spin rojsa koji se kaci sa krsticevicem jos tamo od '95te..kad je krsto kao zapovjednik 4 gbr...dao posao drugoj inzinjerisjkoj postrojbi a ne rojsovoj a amenovao susak..sto rojs nikako nije mogao prozvakati jer je umsilio da je on u stavri suskov ljubimac..a rojsova inzin jerijska pukovnija je tad imala monopol na inzinjerijske poslove...uzgred uz krsticevcia rojs je optuzivao i stipetica..smatarjuci da su krsticevic i stipetic neke poslove stopirali a za koje je rojs smataro da on ima pravo na te poslove
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Penava : Srpska nejač neustaje na ustašku himnu - Page 6 Empty Re: Penava : Srpska nejač neustaje na ustašku himnu

Post by catabbath 16/1/2019, 09:16

Jadan MSAN general, svi mu smještaju, Ameri, Rojs, Srbi, Plenki, a on tako pošten i hrabar... Penava : Srpska nejač neustaje na ustašku himnu - Page 6 1f600

_________________
Penava : Srpska nejač neustaje na ustašku himnu - Page 6 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12434
2015-08-22


Back to top Go down

Penava : Srpska nejač neustaje na ustašku himnu - Page 6 Empty Re: Penava : Srpska nejač neustaje na ustašku himnu

Post by catabbath 16/1/2019, 09:18

I sposoban  Penava : Srpska nejač neustaje na ustašku himnu - Page 6 1f600

_________________
Penava : Srpska nejač neustaje na ustašku himnu - Page 6 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12434
2015-08-22


Back to top Go down

Penava : Srpska nejač neustaje na ustašku himnu - Page 6 Empty Re: Penava : Srpska nejač neustaje na ustašku himnu

Post by kaya 16/1/2019, 09:18

dobro, moguce. nego, brat penava je pravi aparatcik . poslje rata 27 godina bi  bavio preodgojem i odgojem djece u duhu samou..ovaj domoljublja. on bi cak kaznjavao roditelje jer ih nisu odgojili u duhu samoupravlj.. domoljublja. 
a koliko mu je stolica draga pokazuje  i to da se on slihta anemiju i place samo da ga ovaj ne izbaci iz stranke. 
pa ako je hrabar ( dobro to smo ustanovili da nije)  sto mu se otvoreno ne suprostavi ? 
ono ja sam protiv tebe javno pa onda kad me nitko ne vidim trcim tebi  i govorim ti da te volim i da me ne izbacis ..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Penava : Srpska nejač neustaje na ustašku himnu - Page 6 Empty Re: Penava : Srpska nejač neustaje na ustašku himnu

Post by vuksadinare 16/1/2019, 09:19

catabbath wrote:Jadan MSAN general, svi mu smještaju, Ameri, Rojs, Srbi, Plenki, a on tako pošten i hrabar... Penava : Srpska nejač neustaje na ustašku himnu - Page 6 1f600
da posten i hrabar je bio....sto dokazuje brdo snimaka iz rata...ne bi ga legendarni andrija matijas pauk drzao kraj sebe da nije tako bilo..a matijas nije svakog uzimao blizu sebe za kojeg je smatrao...da ne zeli biti blizu prvih linija..i rahim ademi je hvalio krsticevica...susak isto..a to sto je rojs ljubomoran jbg...on je stalno mislio da je tuđmanov i suskov ljubimac dok nije otkrio bolnu istinu da ipak nije donosno nije među prvima... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Penava : Srpska nejač neustaje na ustašku himnu - Page 6 Empty Re: Penava : Srpska nejač neustaje na ustašku himnu

Post by kaya 16/1/2019, 09:20

catabbath wrote:Jadan MSAN general, svi mu smještaju, Ameri, Rojs, Srbi, Plenki, a on tako pošten i hrabar... Penava : Srpska nejač neustaje na ustašku himnu - Page 6 1f600
da, i elokventan. 
kada ga karamarko nije stavio za ministra nadurio se ko baba .. iso ga rusit jer nije ministar :)
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Penava : Srpska nejač neustaje na ustašku himnu - Page 6 Empty Re: Penava : Srpska nejač neustaje na ustašku himnu

Post by vuksadinare 16/1/2019, 09:25

Evo jedne od izjava Rojsa gdje napada bivse pripadnike jna..'Ja sam se stavio na raspolaganje prvom predsjedniku doktoru Franji Tuđmanu i domovini jos 1990 godine kao pripadnik ATJ Lucko a gdje su tada bili Krsticevic,Stipetic,Agotic bili su u okupatorskoj JNA i sad sam ja bacen na margine a oni i dalje drmaju Hrvatskom vojskom.Neka mi te oficircine kazu sto su radili za vrijeme akcije na Plitvicama gdje je jedan od cetnickih metaka zavrsio u kundaku moje automastke puske'.
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Penava : Srpska nejač neustaje na ustašku himnu - Page 6 Empty Re: Penava : Srpska nejač neustaje na ustašku himnu

Post by catabbath 16/1/2019, 09:30

vuksadinare wrote:da posten i hrabar je bio...

Zanimljivo kako te razne lopove ratne profitere - kao poštene i hrabre i kako je Kaja primjetila elokventne prikaziju uvijek njihovi "poslovni pratneri" iz neke braniteljske udruke sa stranačkim predznakom.
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12434
2015-08-22


Back to top Go down

Penava : Srpska nejač neustaje na ustašku himnu - Page 6 Empty Re: Penava : Srpska nejač neustaje na ustašku himnu

Post by kaya 16/1/2019, 09:31

vuksadinare wrote:Evo jedne od izjava Rojsa gdje napada bivse pripadnike jna..'Ja sam se stavio na raspolaganje prvom predsjedniku doktoru Franji Tuđmanu i domovini jos 1990 godine kao pripadnik ATJ Lucko a gdje su tada bili Krsticevic,Stipetic,Agotic bili su u okupatorskoj JNA i sad sam ja bacen na margine a oni i dalje drmaju Hrvatskom vojskom.Neka mi te oficircine kazu sto su radili za vrijeme akcije na Plitvicama gdje je jedan od cetnickih metaka zavrsio u kundaku moje automastke puske'.
dobro ljubomoran je, al govori istinu. nije nista slagao. 
nego nije tema , tema je ovaj  koji trazi cetnike 2019 . 1991-95 bilo ih je kolko os pa ih nije potrazio jer je imao ispit. 
da ovima u skoli netko da puske pa da ih zgrabi bolest velika srbija vjerujem da bi sjetio da nije polozio matematiku ..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Penava : Srpska nejač neustaje na ustašku himnu - Page 6 Empty Re: Penava : Srpska nejač neustaje na ustašku himnu

Post by vuksadinare 16/1/2019, 09:31

catabbath wrote:
vuksadinare wrote:da posten i hrabar je bio...

Zanimljivo kako te razne lopove ratne profitere - kao poštene i hrabre i kako je Kaja primjetila elokventne prikaziju uvijek njihovi "poslovni pratneri" iz neke braniteljske udruke sa stranačkim predznakom.
ti si glup covjece bozji do boli...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Penava : Srpska nejač neustaje na ustašku himnu - Page 6 Empty Re: Penava : Srpska nejač neustaje na ustašku himnu

Post by kic 16/1/2019, 09:31


trebalo im je reci da je uglazbio hrvatski Srbin J. Runjanin..

s jedne strane nametanje nema smisla i bolje da se vide stvarni stavovi i osjecaji, a s druge mogli su bar u tisini ustati i ispostovati izvodjenje..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Penava : Srpska nejač neustaje na ustašku himnu - Page 6 Empty Re: Penava : Srpska nejač neustaje na ustašku himnu

Post by catabbath 16/1/2019, 09:32

vuksadinare wrote:ti si glup covjece bozji do boli...

Teško ti je prihvatiti da su ti idoli bandit do bandita...

_________________
Penava : Srpska nejač neustaje na ustašku himnu - Page 6 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12434
2015-08-22


Back to top Go down

Penava : Srpska nejač neustaje na ustašku himnu - Page 6 Empty Re: Penava : Srpska nejač neustaje na ustašku himnu

Post by veber 16/1/2019, 09:32

moj burke je imao 17 kada se prijavio u hv. i dok je "domoljub" ero strateški branio podrum u sloveniji moj buraz je poginuo u bespućima vukojebine zvane hercegovine, kao još 20ak dečkiju iz zagreba. samo iz te jedinice.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Penava : Srpska nejač neustaje na ustašku himnu - Page 6 Empty Re: Penava : Srpska nejač neustaje na ustašku himnu

Post by vuksadinare 16/1/2019, 09:35

kaya wrote:
vuksadinare wrote:Evo jedne od izjava Rojsa gdje napada bivse pripadnike jna..'Ja sam se stavio na raspolaganje prvom predsjedniku doktoru Franji Tuđmanu i domovini jos 1990 godine kao pripadnik ATJ Lucko a gdje su tada bili Krsticevic,Stipetic,Agotic bili su u okupatorskoj JNA i sad sam ja bacen na margine a oni i dalje drmaju Hrvatskom vojskom.Neka mi te oficircine kazu sto su radili za vrijeme akcije na Plitvicama gdje je jedan od cetnickih metaka zavrsio u kundaku moje automastke puske'.
dobro ljubomoran je, al govori istinu. nije nista slagao. 
nego nije tema , tema je ovaj  koji trazi cetnike 2019 . 1991-95 bilo ih je kolko os pa ih nije potrazio jer je imao ispit. 
da ovima u skoli netko da puske pa da ih zgrabi bolest velika srbija vjerujem da bi sjetio da nije polozio matematiku ..
pa i on ima cin generala..ne znam sto bi bio ljubomoran..nego jednostavno radi se cisto o poslovima gdje je rojs poceo gubiti monopol na inzinjerijske i građevinske radove u morh-u dok su ovi pobrojani tada bili zapovjednici u HV-u...a sto se onda stalno slikao sa krsticevicem,stipeticem,ademijem i drugima koji su bili 'oficircine' jna kako ih priziva za vrijeme rata...je dok mu nisu dirali poslove..onda su bili ok..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Penava : Srpska nejač neustaje na ustašku himnu - Page 6 Empty Re: Penava : Srpska nejač neustaje na ustašku himnu

Post by vuksadinare 16/1/2019, 09:35

veber wrote:moj burke je imao 17 kada se prijavio u hv. i dok je "domoljub" ero strateški branio podrum u sloveniji moj buraz je poginuo u bespućima vukojebine zvane hercegovine, kao još 20ak dečkiju iz zagreba. samo iz te jedinice.
u kojoj je on postrojbi bio?
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Penava : Srpska nejač neustaje na ustašku himnu - Page 6 Empty Re: Penava : Srpska nejač neustaje na ustašku himnu

Post by newuser 16/1/2019, 09:38

veber wrote:moj burke je imao 17 kada se prijavio u hv. i dok je "domoljub" ero strateški branio podrum u sloveniji moj buraz je poginuo u bespućima vukojebine zvane hercegovine, kao još 20ak dečkiju iz zagreba. samo iz te jedinice.
Gdje je stradao ako nije problem ovako javno, počivao u miru Božjem.
avatar
newuser

Posts : 1995
2015-09-09


Back to top Go down

Penava : Srpska nejač neustaje na ustašku himnu - Page 6 Empty Re: Penava : Srpska nejač neustaje na ustašku himnu

Post by veber 16/1/2019, 09:41

vuksadinare wrote:
veber wrote:moj burke je imao 17 kada se prijavio u hv. i dok je "domoljub" ero strateški branio podrum u sloveniji moj buraz je poginuo u bespućima vukojebine zvane hercegovine, kao još 20ak dečkiju iz zagreba. samo iz te jedinice.
u kojoj je on postrojbi bio?
gromovi
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Penava : Srpska nejač neustaje na ustašku himnu - Page 6 Empty Re: Penava : Srpska nejač neustaje na ustašku himnu

Post by veber 16/1/2019, 09:41

newuser wrote:
veber wrote:moj burke je imao 17 kada se prijavio u hv. i dok je "domoljub" ero strateški branio podrum u sloveniji moj buraz je poginuo u bespućima vukojebine zvane hercegovine, kao još 20ak dečkiju iz zagreba. samo iz te jedinice.
Gdje je stradao ako nije problem ovako javno, počivao u miru Božjem.
u mostaru
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Penava : Srpska nejač neustaje na ustašku himnu - Page 6 Empty Re: Penava : Srpska nejač neustaje na ustašku himnu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum