ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Masakr u sinagogi u Pittsburghu

Page 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Masakr u sinagogi u Pittsburghu - Page 3 Empty Re: Masakr u sinagogi u Pittsburghu

Post by Yehudim 28/10/2018, 09:19

Ringo10 wrote:Ova antižidovska atmosfera koja se stvara sa pripisivanjem Židovima svih zala ovoga svijeta vrlo je mračna pojava.

Ako neko i smatra da Izrael vodi pogrešnu politiku i da moćni židovski lobiji rade ovo ili ono, to mu ne daje za pravo da oružjem udara na obične ljude i vjernike u njihovim bogomoljama.

Znam dosta Židova ovdje. Ima ih i bogatijih i siromašnijih, i ovakvih i onakvih. Ljudi ko i svaki drugi.

Treba se odupruijeti stereotipima jer oni su veliko zlo koje navodi ljude na ovakve zločine.

 Objasni to maloumnoj -mortalki- i sl.

--------------------------------------------------

 Sorosh ili Madoff su nepoželjni u Izraelu ili u zajednicama.

No primitivci ( mortal i sl ) znaju jedino da su oni Židovi i to je dovoljno da sav narod gledaju 

kao da su svi zli multimilijunaši koji su " krivi " za njezinu bijedu i minuse na računu.

 Neprijatelj je uvijek stranac , inovjernik, makar bio udaljen tisućama Km..........kriv je uvijek netko drugi.

--------------------------------------------------

  U samom Izraelu ima 1.5 Mil. ljudi, Židova, koji su na granici siromaštva..........ali šta o tome zna - mortalka- ( ili markićka ili sl. )

Mentalni nivo takvih spodoba zbilja nije za ikakvu komunikaciju sa njima.

Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Masakr u sinagogi u Pittsburghu - Page 3 Empty Re: Masakr u sinagogi u Pittsburghu

Post by RayMabus 28/10/2018, 09:24

Mortalki nećeš ništa objasnit 

Morat ćete i vi malo vazelina nabaviti jer stvari u Americi utječu i na Evropu
RayMabus
RayMabus

Posts : 181962
2014-04-11


Back to top Go down

Masakr u sinagogi u Pittsburghu - Page 3 Empty Re: Masakr u sinagogi u Pittsburghu

Post by Eroo 28/10/2018, 09:29

abraham wrote:Kao i obicno rasprava je otklizala u "nepoznatom" smijeru. Bilo kako bilo iz dijela forumasa izbija, boljsevicko, balkansko mediteranski trulez koji jos nije izvjetrio iz vremena kada je "on" hodao po zemlji. Zanimljivo je ovo pljuvanje po zidovima. Ne pljuvanje vec izbacivanje flokula bez ikakovog sustava i zadrske. Tako je bilo i u staroj Yu koja nije imala diplomatske odnose sa drzavom Izrael a Yassir se osjecao kao kod kuce sa pistoljem za pojasom. Drugi problem (govorim za EU) je sta sada zidovi na zapadu upadaju u zamku da drze lojtre leftardima i dizu galamu na neku ekstremnu desnicu iako im u realnom zivotu svaka ugroza dolazi od strane MENA kancera koji se dovukao u zadnjih dva desetljeca. Zidovi pokusavaju biti politicki korektni a obruc se steze.Kila mozga.....

Mi znamo svoj put, a jasan je i današnjem israelskom državnom vodstvu.
Jehudim i Sveto nisu autentični Židovi, zato im nikada i ne odgovaram kao Židovima.
Njihova pljuvačina po nama me jednostavno ne dotikavle. :)

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78041
2016-07-22


Back to top Go down

Masakr u sinagogi u Pittsburghu - Page 3 Empty Re: Masakr u sinagogi u Pittsburghu

Post by Eroo 28/10/2018, 09:35

RayMabus wrote:Izrael je saveznik
Hrvati smo simpatizirali Židove i onda kad je to bilo strogo zabranjeno.


PS:
Da se mene pita naselio bi ih u dalmatinsku Zagoru i Liku.
Oni bi od tih prostora znali  napraviti Misir.
Naravno, ako bi pristali na ovakav moj prijedlog... :)


Last edited by Eroo on 28/10/2018, 09:38; edited 1 time in total

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78041
2016-07-22


Back to top Go down

Masakr u sinagogi u Pittsburghu - Page 3 Empty Re: Masakr u sinagogi u Pittsburghu

Post by RayMabus 28/10/2018, 09:35

Mortalka u Hrvatskoj kad su ove stvari u pitanju neigra no igra Mortalka u Njemačkoj, Engleskoj i zapadu općenito gdje je smještena moć i krupni kapital i ove stvari su tamo vrh tema

Može ovdje biti i četiri milijuna Mortalki ali nikad nemaju težinu ko ovi na zapadu
RayMabus
RayMabus

Posts : 181962
2014-04-11


Back to top Go down

Masakr u sinagogi u Pittsburghu - Page 3 Empty Re: Masakr u sinagogi u Pittsburghu

Post by crvenkasti 28/10/2018, 09:39

To je pravi nacist. Puno bolji nego mi.

Mi smo kurac, a ne ustaše.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29500
2014-04-17


Back to top Go down

Masakr u sinagogi u Pittsburghu - Page 3 Empty Re: Masakr u sinagogi u Pittsburghu

Post by RayMabus 28/10/2018, 09:40

AfD ima židovsku sekciju

Šta to znači?

Da nežele neonaciste u svojim redovima 

To je dobro
RayMabus
RayMabus

Posts : 181962
2014-04-11


Back to top Go down

Masakr u sinagogi u Pittsburghu - Page 3 Empty Re: Masakr u sinagogi u Pittsburghu

Post by crvenkasti 28/10/2018, 09:41

Eroo wrote:
RayMabus wrote:Izrael je saveznik
Hrvati smo simpatizirali Židove i onda kad je to bilo strogo zabranjeno.


PS:
Da se mene pita naselio bi ih u dalmatinsku Zagoru i Liku.
Oni bi od tih prostora znali  napraviti Misir.
Naravno, ako bi pristali na ovakav moj prijedlog... :)

Ili oko Jasenvoca. I tamo je isto sad sve prazno.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29500
2014-04-17


Back to top Go down

Masakr u sinagogi u Pittsburghu - Page 3 Empty Re: Masakr u sinagogi u Pittsburghu

Post by Eroo 28/10/2018, 09:42

crvenkasti wrote:To je pravi nacist. Puno bolji nego mi.

Mi smo kurac, a ne ustaše.
Pređi ti međ' četnike, to ti je blaža varijanta. A možeš računati i na dobru  peMziju... :D

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78041
2016-07-22


Back to top Go down

Masakr u sinagogi u Pittsburghu - Page 3 Empty Re: Masakr u sinagogi u Pittsburghu

Post by RayMabus 28/10/2018, 09:45

crvenkasti wrote:To je pravi nacist. Puno bolji nego mi.

Mi smo kurac, a ne ustaše.
Ustaše i nisu bili antisemiti, štaviše bilo je puno židova u ustašama

I onda doša Hitler i naredija da se to sve smakne

Gornji dio Ndh je bio pod upravom Njemačke

Židovi u Splitu su najebali tek 43 kad su došle Švabe
RayMabus
RayMabus

Posts : 181962
2014-04-11


Back to top Go down

Masakr u sinagogi u Pittsburghu - Page 3 Empty Re: Masakr u sinagogi u Pittsburghu

Post by crvenkasti 28/10/2018, 09:47

RayMabus wrote:
crvenkasti wrote:To je pravi nacist. Puno bolji nego mi.

Mi smo kurac, a ne ustaše.
Ustaše i nisu bili antisemiti, štaviše bilo je puno židova u ustašama

I onda doša Hitler i naredija da se to sve smakne

Gornji dio Ndh je bio pod upravom Njemačke

Židovi u Splitu su najebali tek 43 kad su došle Švabe

Znam. Hitler nam je rekao: možete pobiti sve Srbe, ali pod uvjetom da pobijete i sve Židove.

Što smo drugo mogli?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29500
2014-04-17


Back to top Go down

Masakr u sinagogi u Pittsburghu - Page 3 Empty Re: Masakr u sinagogi u Pittsburghu

Post by Eroo 28/10/2018, 09:49

crvenkasti wrote:
RayMabus wrote:
crvenkasti wrote:To je pravi nacist. Puno bolji nego mi.

Mi smo kurac, a ne ustaše.
Ustaše i nisu bili antisemiti, štaviše bilo je puno židova u ustašama

I onda doša Hitler i naredija da se to sve smakne

Gornji dio Ndh je bio pod upravom Njemačke

Židovi u Splitu su najebali tek 43 kad su došle Švabe

Znam. Hitler nam je rekao: možete pobiti sve Srbe, ali pod uvjetom da pobijete i sve Židove.

Što smo drugo mogli?
A koji Hitler vam je naredio da nakon rata tamanite civile na Križnom putu i po Hercegovini?

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78041
2016-07-22


Back to top Go down

Masakr u sinagogi u Pittsburghu - Page 3 Empty Re: Masakr u sinagogi u Pittsburghu

Post by RayMabus 28/10/2018, 09:51

Sumnjam da se Hitler previše zamarao Srbima no zbog jedne stvari vas nije volio 

Hitler je Austrijanc i nije vas volio zbog atentata u Sarajevu
RayMabus
RayMabus

Posts : 181962
2014-04-11


Back to top Go down

Masakr u sinagogi u Pittsburghu - Page 3 Empty Re: Masakr u sinagogi u Pittsburghu

Post by marcellus 28/10/2018, 09:52

Ringo10 wrote:Ova antižidovska atmosfera koja se stvara sa pripisivanjem Židovima svih zala ovoga svijeta vrlo je mračna pojava.

Ako neko i smatra da Izrael vodi pogrešnu politiku i da moćni židovski lobiji rade ovo ili ono, to mu ne daje za pravo da oružjem udara na obične ljude i vjernike u njihovim bogomoljama.

Znam dosta Židova ovdje. Ima ih i bogatijih i siromašnijih, i ovakvih i onakvih. Ljudi ko i svaki drugi.

Treba se odupruijeti stereotipima jer oni su veliko zlo koje navodi ljude na ovakve zločine.

židovke i židovi koje ja znam uglavnom odgovaraju stereotipima  (klasični glazbenik iz ustaško-židoveske familije, doktorica i njen stari koji je bio sudac vrhovnog suda, emigrirala u ameriku debelo prije rata, beskrajno inteligentna i pomalo patološki škrta, a da i deda koji je preživio jasenovac al je svejedno više mrzio komunjare koje su mu ukrale kuće po zagrebu i dionice i imanja po slavoniji nego ujkane), doktor dijelom bračanin dijelom židov također uvijek zaboravi novčanik kad ga je red platit rundu, također vrlo inteligentan, odudara jedino jedna mala lezba didžejka jer je jedina od ekipe koja nikad nema prebite.

To što odgovaraju u manjoj ili većoj mjeri stereotipima, kao i velika većina ljudi da se ne lažemo jer stereotipi nisu pali s marsa, ne znači da ih se smije ubijati ili diskriminirati.

a i ne razumijem logiku "Ne odgovaraju stereotipima pa ih ne treba ubijati"
znači da treba ubijati one koji odgovaraju stereotipima?

_________________
Masakr u sinagogi u Pittsburghu - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Masakr u sinagogi u Pittsburghu - Page 3 Empty Re: Masakr u sinagogi u Pittsburghu

Post by crvenkasti 28/10/2018, 09:56

Eroo wrote:
crvenkasti wrote:
RayMabus wrote:
crvenkasti wrote:To je pravi nacist. Puno bolji nego mi.

Mi smo kurac, a ne ustaše.
Ustaše i nisu bili antisemiti, štaviše bilo je puno židova u ustašama

I onda doša Hitler i naredija da se to sve smakne

Gornji dio Ndh je bio pod upravom Njemačke

Židovi u Splitu su najebali tek 43 kad su došle Švabe

Znam. Hitler nam je rekao: možete pobiti sve Srbe, ali pod uvjetom da pobijete i sve Židove.

Što smo drugo mogli?
A koji Hitler vam je naredio da nakon rata tamanite civile na Križnom putu i po Hercegovini?

To su odvratni srbožidovski komunisti osvećivali Hrvatima jer smo ih s pravom htjeli sve potamaniti.

Da nismo ništa bili krivi govori i činjenica da smo za sve to vrijeme imali i svesrdnu pomoć Njemačke i Vatikana.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29500
2014-04-17


Back to top Go down

Masakr u sinagogi u Pittsburghu - Page 3 Empty Re: Masakr u sinagogi u Pittsburghu

Post by RayMabus 28/10/2018, 09:56

RayMabus wrote:Sumnjam da se Hitler previše zamarao Srbima no zbog jedne stvari vas nije volio 

Hitler je Austrijanc i nije vas volio zbog atentata u Sarajevu
Masakr u sinagogi u Pittsburghu - Page 3 Gavriloprinciphit


http://serbianna.com/blogs/savich/archives/2489
RayMabus
RayMabus

Posts : 181962
2014-04-11


Back to top Go down

Masakr u sinagogi u Pittsburghu - Page 3 Empty Re: Masakr u sinagogi u Pittsburghu

Post by RayMabus 28/10/2018, 10:10

Sve se svodi na to da nam opet sa zapada neuvale svoj antisemitizam 

Fala kurcu pa postoji država Izrael danas 

Ako ništa drugo bar imaju di pobić
RayMabus
RayMabus

Posts : 181962
2014-04-11


Back to top Go down

Masakr u sinagogi u Pittsburghu - Page 3 Empty Re: Masakr u sinagogi u Pittsburghu

Post by AlfaOmega 28/10/2018, 11:49

A kad pobignu, onda će im Arijevska rasa (ali ona prava, ne švabe) dati lekcije u plivanju.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10355
2015-09-11


Back to top Go down

Masakr u sinagogi u Pittsburghu - Page 3 Empty Re: Masakr u sinagogi u Pittsburghu

Post by Yehudim 28/10/2018, 12:14

Eroo wrote:
abraham wrote:Kao i obicno rasprava je otklizala u "nepoznatom" smijeru. Bilo kako bilo iz dijela forumasa izbija, boljsevicko, balkansko mediteranski trulez koji jos nije izvjetrio iz vremena kada je "on" hodao po zemlji. Zanimljivo je ovo pljuvanje po zidovima. Ne pljuvanje vec izbacivanje flokula bez ikakovog sustava i zadrske. Tako je bilo i u staroj Yu koja nije imala diplomatske odnose sa drzavom Izrael a Yassir se osjecao kao kod kuce sa pistoljem za pojasom. Drugi problem (govorim za EU) je sta sada zidovi na zapadu upadaju u zamku da drze lojtre leftardima i dizu galamu na neku ekstremnu desnicu iako im u realnom zivotu svaka ugroza dolazi od strane MENA kancera koji se dovukao u zadnjih dva desetljeca. Zidovi pokusavaju biti politicki korektni a obruc se steze.Kila mozga.....

Mi znamo svoj put, a jasan je i današnjem israelskom državnom vodstvu.
Jehudim i Sveto nisu autentični Židovi, zato im nikada i ne odgovaram kao Židovima.
Njihova pljuvačina po nama me jednostavno ne dotikavle. :)

 Ni ti Ero  nisi  autentični Hrvat

Najmanje si Hrvat, ti si Bosanac...Bošnjak ili već kako, fol Hercegovac ( iz Zenice biće )

i pomalo Slovenac

  Kako se tek onda tebi obraćati.

 Mislim ono........moš ti reći da si  žensko, transvestit, shemale ili već šta ti padne na pamet

ja to mogu prihvatiti jer si zagovornik USA neoliberalizma.

 Ako Michael jackson može reći da je bijelac i muško reći da je žensko.............pa moreš i ti da si Hrvat

mada u RH nikad nisi živio..............ali koga briga, zar ne.

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Masakr u sinagogi u Pittsburghu - Page 3 Empty Re: Masakr u sinagogi u Pittsburghu

Post by Eroo 28/10/2018, 12:37

Yehudim wrote:
i pomalo Slovenac
 
Politički u svakom slučaju. Čudno bi bilo da nisam.
Ne mislim tebi i sličnim dotepencima a la Sora, već
mentalno zdravim i inelektualno nepodkapacitiranim. :D

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78041
2016-07-22


Back to top Go down

Masakr u sinagogi u Pittsburghu - Page 3 Empty Re: Masakr u sinagogi u Pittsburghu

Post by melkior 28/10/2018, 12:44

marcellus wrote:
Ringo10 wrote:Ova antižidovska atmosfera koja se stvara sa pripisivanjem Židovima svih zala ovoga svijeta vrlo je mračna pojava.

Ako neko i smatra da Izrael vodi pogrešnu politiku i da moćni židovski lobiji rade ovo ili ono, to mu ne daje za pravo da oružjem udara na obične ljude i vjernike u njihovim bogomoljama.

Znam dosta Židova ovdje. Ima ih i bogatijih i siromašnijih, i ovakvih i onakvih. Ljudi ko i svaki drugi.

Treba se odupruijeti stereotipima jer oni su veliko zlo koje navodi ljude na ovakve zločine.

židovke i židovi koje ja znam uglavnom odgovaraju stereotipima  (klasični glazbenik iz ustaško-židoveske familije, doktorica i njen stari koji je bio sudac vrhovnog suda, emigrirala u ameriku debelo prije rata, beskrajno inteligentna i pomalo patološki škrta, a da i deda koji je preživio jasenovac al je svejedno više mrzio komunjare koje su mu ukrale kuće po zagrebu i dionice i imanja po slavoniji nego ujkane), doktor dijelom bračanin dijelom židov također uvijek zaboravi novčanik kad ga je red platit rundu, također vrlo inteligentan, odudara jedino jedna mala lezba didžejka jer je jedina od ekipe koja nikad nema prebite.

To što odgovaraju u manjoj ili većoj mjeri stereotipima, kao i velika većina ljudi da se ne lažemo jer stereotipi nisu pali s marsa, ne znači da ih se smije ubijati ili diskriminirati.

a i ne razumijem logiku "Ne odgovaraju stereotipima pa ih ne treba ubijati"
znači da treba ubijati one koji odgovaraju stereotipima?
Dakle, stereotipno i stvarno odgovaraju onome što je Hitler mislio o njima  affraid jocolor
avatar
melkior

Posts : 17244
2015-08-09


Back to top Go down

Masakr u sinagogi u Pittsburghu - Page 3 Empty Re: Masakr u sinagogi u Pittsburghu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum