ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Masakr u sinagogi u Pittsburghu

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Masakr u sinagogi u Pittsburghu - Page 6 Empty Re: Masakr u sinagogi u Pittsburghu

Post by Šandor Winnetou 28/10/2018, 18:43

pismejker wrote:
tre wrote:
pismejker wrote:
tre wrote:
pismejker wrote:

Iz drugih razloga ..i nije bas bilo toliko...dovoljan je jedan poziv,a kako rekoh,i moja je odgovornost ako se ndam navuci od strane porovokatora...zasad je glavni razlog kultura komunikacije..Weber je isto nes priredjivao,ista stvar..uz to..nisam uvijek na raspolahganjujer radim,u drzavi gdje da se zivi mora se raditi,nema borackih mirovina i slicno.. :clown
u jebote sad si me dotukao argumentima a ne lažima! odlazim postiđen uz ovjerenu izjavu da si ti najbolji i najljepši i najkuratiji i sa najvećim mudima u sjevernoj hemisferi a vjerojatno i šire :offt
Pa nisi vrijedan lazi,kak oda kazem..jebe me se sto mislis,bez obzira o cemu govorim..vjeruj ili ne,tvoj problem..niti smo ikad bili frendovi niti cemo ikad biti..ono,povrsna wirtualna komunikacija..e sad,opceprihvacena misao je da bi ljudi u izrazu trebali biti kulturni,cisto radi opceugodne atmosfere,ne samo za diskutante,nego i za ostale forumase..jel..ne moras ti niti radi cega odlaziti postidjen..A ostalo..pa priznaj postojanje boljih od sebe..ja sam svjestan te cinjenice,budi i ti.. :)
ajde srbo ne pizdi, vidiš da sam ti sve priznao pa nije jasno sa kime se to svađaš, sa mnom ili ss svojim šumotvorinama :)
Milivoje,opet nepristojan..ccccc...Sto sam priznao..?To da sa nekulturnim nivoom ne zelim imati fizickog kontakta..Priznajem naravno..biram drustvo a ti nikad neces biti na nivou kultuire i izraza,da bi pozelio biti u tvom drustvu..Ne svadjam se sa nikim,samo ti pristojno odgovaram.. :D
više ni čitati ne znaš koliko si ljut :cleanteeth ajde srbo smiri živce i duboko diši :)

Šandor Winnetou

Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

Masakr u sinagogi u Pittsburghu - Page 6 Empty Re: Masakr u sinagogi u Pittsburghu

Post by Guest 28/10/2018, 19:01

tre wrote:
pismejker wrote:
tre wrote:
pismejker wrote:
tre wrote:
u jebote sad si me dotukao argumentima a ne lažima! odlazim postiđen uz ovjerenu izjavu da si ti najbolji i najljepši i najkuratiji i sa najvećim mudima u sjevernoj hemisferi a vjerojatno i šire :offt
Pa nisi vrijedan lazi,kak oda kazem..jebe me se sto mislis,bez obzira o cemu govorim..vjeruj ili ne,tvoj problem..niti smo ikad bili frendovi niti cemo ikad biti..ono,povrsna wirtualna komunikacija..e sad,opceprihvacena misao je da bi ljudi u izrazu trebali biti kulturni,cisto radi opceugodne atmosfere,ne samo za diskutante,nego i za ostale forumase..jel..ne moras ti niti radi cega odlaziti postidjen..A ostalo..pa priznaj postojanje boljih od sebe..ja sam svjestan te cinjenice,budi i ti.. :)
ajde srbo ne pizdi, vidiš da sam ti sve priznao pa nije jasno sa kime se to svađaš, sa mnom ili ss svojim šumotvorinama :)
Milivoje,opet nepristojan..ccccc...Sto sam priznao..?To da sa nekulturnim nivoom ne zelim imati fizickog kontakta..Priznajem naravno..biram drustvo a ti nikad neces biti na nivou kultuire i izraza,da bi pozelio biti u tvom drustvu..Ne svadjam se sa nikim,samo ti pristojno odgovaram.. :D
više ni čitati ne znaš koliko si ljut :cleanteeth  ajde srbo  smiri živce i duboko diši :)
Ljut??Ma zasto??..bas mi je danas dan super..nekad bi mozda bio ljut,ali u danasnje vrijeme,nakon 5 godina boravka u uljudjenom i kulturnom okolisu..dobro i istinito ipak jeste ona.,..medju kim si takav si... :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Masakr u sinagogi u Pittsburghu - Page 6 Empty Re: Masakr u sinagogi u Pittsburghu

Post by Šandor Winnetou 28/10/2018, 19:07

pismejker wrote:
tre wrote:
pismejker wrote:
tre wrote:
pismejker wrote:
Pa nisi vrijedan lazi,kak oda kazem..jebe me se sto mislis,bez obzira o cemu govorim..vjeruj ili ne,tvoj problem..niti smo ikad bili frendovi niti cemo ikad biti..ono,povrsna wirtualna komunikacija..e sad,opceprihvacena misao je da bi ljudi u izrazu trebali biti kulturni,cisto radi opceugodne atmosfere,ne samo za diskutante,nego i za ostale forumase..jel..ne moras ti niti radi cega odlaziti postidjen..A ostalo..pa priznaj postojanje boljih od sebe..ja sam svjestan te cinjenice,budi i ti.. :)
ajde srbo ne pizdi, vidiš da sam ti sve priznao pa nije jasno sa kime se to svađaš, sa mnom ili ss svojim šumotvorinama :)
Milivoje,opet nepristojan..ccccc...Sto sam priznao..?To da sa nekulturnim nivoom ne zelim imati fizickog kontakta..Priznajem naravno..biram drustvo a ti nikad neces biti na nivou kultuire i izraza,da bi pozelio biti u tvom drustvu..Ne svadjam se sa nikim,samo ti pristojno odgovaram.. :D
više ni čitati ne znaš koliko si ljut :cleanteeth  ajde srbo  smiri živce i duboko diši :)
Ljut??Ma zasto??..bas mi je danas dan super..nekad bi mozda bio ljut,ali u danasnje vrijeme,nakon 5 godina boravka u uljudjenom i kulturnom okolisu..dobro i istinito ipak jeste ona.,..medju kim si takav si... :cleanteeth
onda se puno družiš sa srbima pa lažeš ko i oni mada držim ipak da si srbo :D

_________________
Masakr u sinagogi u Pittsburghu - Page 6 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

Masakr u sinagogi u Pittsburghu - Page 6 Empty Re: Masakr u sinagogi u Pittsburghu

Post by Guest 28/10/2018, 19:24

tre wrote:
pismejker wrote:
tre wrote:
pismejker wrote:
tre wrote:
ajde srbo ne pizdi, vidiš da sam ti sve priznao pa nije jasno sa kime se to svađaš, sa mnom ili ss svojim šumotvorinama :)
Milivoje,opet nepristojan..ccccc...Sto sam priznao..?To da sa nekulturnim nivoom ne zelim imati fizickog kontakta..Priznajem naravno..biram drustvo a ti nikad neces biti na nivou kultuire i izraza,da bi pozelio biti u tvom drustvu..Ne svadjam se sa nikim,samo ti pristojno odgovaram.. :D
više ni čitati ne znaš koliko si ljut :cleanteeth  ajde srbo  smiri živce i duboko diši :)
Ljut??Ma zasto??..bas mi je danas dan super..nekad bi mozda bio ljut,ali u danasnje vrijeme,nakon 5 godina boravka u uljudjenom i kulturnom okolisu..dobro i istinito ipak jeste ona.,..medju kim si takav si... :cleanteeth
onda se puno družiš sa srbima pa lažeš ko i oni mada držim ipak da si srbo :D
Poznam neke Srbe,istina,jednom deda jos pravi odlicne kobase i dimljene proizvode,a ima 85 godina..ima i svoj restoran,i Hrvati i Srbi i svi pametni tamo jedu..pogotovo kad vol zavrsi na raznju...Srbi ne lazu..vi u panici mutite stvari..dakle vi lazete i muljate..E da sam bas Srbo... :clown
Usput,deda od tog Srbina ima na profilu vacapa slku sajkace sa kokardom...no pravi jebeno dimljeno meso,pa mi to nije bitno.. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Masakr u sinagogi u Pittsburghu - Page 6 Empty Re: Masakr u sinagogi u Pittsburghu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum