ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Page 43 of 50 Previous  1 ... 23 ... 42, 43, 44 ... 46 ... 50  Next

Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 43 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by veber Fri 13 Jul - 12:33

dzango wrote:Ne znam kako da ti kažem, ali na Mundijalu se ne dele medalje. Samo Boginja kao trofej za pobednika. Mi smo osvojili Mundijal do 20 godina i trenutno stanje stvari je da mi imamo titulu a vi imate kurac.
ma jok.

da se ne dijele koji kiki bi igrali za drugo ili treće mijesto?

veber

Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 43 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by epikur37 Fri 13 Jul - 12:34

https://scontent-vie.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/37039725_2112578079016018_1475302995385122816_n.jpg?_nc_cat=0&oh=238afddec654b7d26bc081749e29138c&oe=5BDA6676

sandi blagonić....antropolog liberal
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 43 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by vuksadinare Fri 13 Jul - 12:34

Hektorović wrote:
dzango wrote:Ne znam kako da ti kažem, ali na Mundijalu se ne dele medalje. Samo Boginja kao trofej za pobednika. Mi smo osvojili Mundijal do 20 godina i trenutno stanje stvari je da mi imamo titulu a vi imate kurac.

Juniorska natjecanja se ne pikaju previše :D Niti se uzimaju za ozbiljno. 

Pa gdje su vam ti igrači sad :D Eno u ovom videu kmečanje kako nemate niti jednog važnog igrača, playmakera, kako su svi samo tupani :D
juniorska takmicenja su vise za licenciranje i buduce moguce transfere mladih igraca....srpski treneri su bolji od nasih sto se tice rada u mlađim kategorijama...njihov problem je kad se ode na viseu profesionalnu fazu...gdje dosta njihovih mladih igraca nestane...ili zavrsi u prosjecnosti...u srbiji su doveli neke trenere mlađih kategorija koji su se skolovali na poznatim skolama mlađih kategorija poput ajaxove,barcelonine,milanove...njihovi treneri su tamo isli kalit zanat i preuzimali funkciju trenera srbije u mlađim kategorijama dok su ovi nasi u mlađim kategorijama su kurac mrdnuli iz hrvatske..prelijeni bili..srecom sto su se nasi talentirani mladi igraci se profilirali kao profici u najboljim svjetskim klubovima...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 43 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by Guest Fri 13 Jul - 12:35

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 43 Maxresdefault


Srbija - Prvak sveta u golubarstvu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 43 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by T. Fri 13 Jul - 12:36

šuleta doslovno posralo... :)

_________________
Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 43 60810
T.
T.

Posts : 17408
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 43 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by Noor Fri 13 Jul - 12:36

dzango wrote:
Noor wrote:
dzango wrote:
Noor wrote:
dzango wrote:
Daće Bog.
oće, oće...na sveto nigdarjevo, pa ni tada
Ne reci dva puta. Kada je Engleska zadnji put igrala polufinale, Hrvatsla nije ni postojala. Možda u polufinalu bude igrala baš sa Engleskom.
mi broncu već imamo 20 godina, a vi?
sad imamo i srebro, a vi?

btw, pričala sam o krajini, ne srbiji :)
al kad već o tome, džangi, kad igra srbija?

ne znam kako da ti kažem, ali na Mundijalu se ne dele medalje. Samo Boginja kao trofej za pobednika. Mi smo osvojili Mundijal do 20 godina i trenutno stanje stvari je da mi imamo titulu a vi imate kurac.
ne dijele, no drugo mjesto je uvijek srebrno, a treće brončano dijelilo se išta ili ništa...a vi ste milijunima svjetlosnih godina daleko daleko i od onog drvenog

ne znam kako da ti kažem da je Mundijal do 20 godina jako je lijep uspjeh, ali generalno nebitan, tako da ono boldano imate vi, a mi na korak do pravog Mundijala..i Zlatne boginje
no i da je ne osvojimo, nema veze...i zbog ovog do sada ima da nam se klanjate :)

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 43 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by Guest Fri 13 Jul - 12:39

T. wrote:šuleta doslovno posralo... :)

Svi ti pehari i priznanja iza Šuleta su dokaz da je orao bespotrebno favorizovan na grbu u odnosu na goluba gaćana.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 43 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by vuksadinare Fri 13 Jul - 12:40

inace znam lika koji radi sa nasim mladim nogometasima...bio ej prje nekoliko godina u srbiji kao gost njihove reprezentacije u mlađim kategorijama...doslovno je ostao zadivljen profesionalnoscu njihovih trenera u mlađim kategorijama..i radom sa igracima...svaki trener prakticno sudjeluje u zivotu svakog njihovog mladog igraca..24 sata...treninzi su im na nivou rada u ajaxu,barceloni...disciplina je dobra..ali kako njihovi treneri isticu sve to zavrsi njihovim prelaskom u profesionalen vode gdje poberu neku pinku,umsile se ako potpisu za velike klubove i tu sve onda stane i to s ereflektiar na njihovu seniorsku reprezentaciju pa i glubove..iskoci nekoliko igraca iz tih generacija ali to niej dovoljno....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 43 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by T. Fri 13 Jul - 12:41

Noor wrote:
dzango wrote:
Noor wrote:
dzango wrote:
Noor wrote:
oće, oće...na sveto nigdarjevo, pa ni tada
Ne reci dva puta. Kada je Engleska zadnji put igrala polufinale, Hrvatsla nije ni postojala. Možda u polufinalu bude igrala baš sa Engleskom.
mi broncu već imamo 20 godina, a vi?
sad imamo i srebro, a vi?

btw, pričala sam o krajini, ne srbiji :)
al kad već o tome, džangi, kad igra srbija?

ne znam kako da ti kažem, ali na Mundijalu se ne dele medalje. Samo Boginja kao trofej za pobednika. Mi smo osvojili Mundijal do 20 godina i trenutno stanje stvari je da mi imamo titulu a vi imate kurac.
ne dijele, no drugo mjesto je uvijek srebrno, a treće brončano dijelilo se išta ili ništa...a vi ste milijunima svjetlosnih godina daleko daleko i od onog drvenog

ne znam kako da ti kažem da je Mundijal do 20 godina jako je lijep uspjeh, ali generalno nebitan, tako da ono boldano imate vi, a mi na korak do pravog Mundijala..i Zlatne boginje
no i da je ne osvojimo, nema veze...i zbog ovog do sada ima da nam se klanjate :)

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 43 Hrvatska-reprezentacija

ne nasjedaj na mučke provokacije... ;)
T.
T.

Posts : 17408
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 43 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by Noor Fri 13 Jul - 12:45

T. wrote:
Noor wrote:
dzango wrote:
Noor wrote:
dzango wrote:
Ne reci dva puta. Kada je Engleska zadnji put igrala polufinale, Hrvatsla nije ni postojala. Možda u polufinalu bude igrala baš sa Engleskom.
mi broncu već imamo 20 godina, a vi?
sad imamo i srebro, a vi?

btw, pričala sam o krajini, ne srbiji :)
al kad već o tome, džangi, kad igra srbija?

ne znam kako da ti kažem, ali na Mundijalu se ne dele medalje. Samo Boginja kao trofej za pobednika. Mi smo osvojili Mundijal do 20 godina i trenutno stanje stvari je da mi imamo titulu a vi imate kurac.
ne dijele, no drugo mjesto je uvijek srebrno, a treće brončano dijelilo se išta ili ništa...a vi ste milijunima svjetlosnih godina daleko daleko i od onog drvenog

ne znam kako da ti kažem da je Mundijal do 20 godina jako je lijep uspjeh, ali generalno nebitan, tako da ono boldano imate vi, a mi na korak do pravog Mundijala..i Zlatne boginje
no i da je ne osvojimo, nema veze...i zbog ovog do sada ima da nam se klanjate :)

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 43 Hrvatska-reprezentacija

ne nasjedaj na mučke provokacije... ;)
pa znam da su tada dobili, ali mislila sam možda se više ne djeli, kad stručnjak tako kaže
eto, za mene nije čudo, al komšija fudbalerski expert nema plavog pojma :)
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 43 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by Guest Fri 13 Jul - 12:47

Kakve bre medalje ??   Svašta od vas....


Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 43 2116894_big-lnd
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 43 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by Noor Fri 13 Jul - 12:48

nemojte džangiju sol na ranu...ustaše, pa još s medaljama

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 43 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by Guest Fri 13 Jul - 12:50

Noor wrote:nemojte džangiju sol na ranu...ustaše, pa još s medaljama

Nema veze....deči fudbal se više ceni od fudbala za odrasle.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 43 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by Noor Fri 13 Jul - 12:51

kofein wrote:
Noor wrote:nemojte džangiju sol na ranu...ustaše, pa još s medaljama

Nema veze....deči fudbal se više ceni od fudbala za odrasle.

:rofl
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 43 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by epikur37 Fri 13 Jul - 12:52

Srbi komentiraju kako nikada nisu bili tako blizu pehara svjetskog prvaka kao sada, kada nedostaje malo da dođe u Zagreb. 

Pročitajte više na: https://www.vecernji.hr/premium/dalic-ponizni-tvorac-novog-hrvatskog-mita-1258090 - www.vecernji.hr


:D
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 43 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by Hektorović Fri 13 Jul - 12:52

vuksadinare wrote:inace znam lika koji radi sa nasim mladim nogometasima...bio ej prje nekoliko godina u srbiji kao gost njihove reprezentacije u mlađim kategorijama...doslovno je ostao zadivljen profesionalnoscu njihovih trenera u mlađim kategorijama..i radom sa igracima...svaki trener prakticno sudjeluje u zivotu svakog njihovog mladog igraca..24 sata...treninzi su im na nivou rada u ajaxu,barceloni...disciplina je dobra..ali kako njihovi treneri isticu sve to zavrsi njihovim prelaskom u profesionalen vode gdje poberu neku pinku,umsile se ako potpisu za velike klubove i tu sve onda stane i to s ereflektiar na njihovu seniorsku reprezentaciju pa i glubove..iskoci nekoliko igraca iz tih generacija ali to niej dovoljno....

Ukratko imaju problem u mentalitetu. Unatoč sustavu.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 43 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by veber Fri 13 Jul - 12:52

Noor wrote:nemojte džangiju sol na ranu...ustaše, pa još s medaljama
jebemu i u formuli dobiju za drugo i treće, dok sam bio sa šogijem na jednom reliju bili smo četvrti ukupno i prvi u N, za prvo u n dobili pehare, a za 4 stvarno drvene.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 43 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by Piglet Fri 13 Jul - 12:53

kofein wrote:
Noor wrote:nemojte džangiju sol na ranu...ustaše, pa još s medaljama

Nema veze....deči fudbal se više ceni od fudbala za odrasle.
Juniorski nogomet se ne vodi kao igranje za državu. Neki od srpskih "šampionskih" klinaca su kasnije otišli igrati za Crnu Goru i druge države, potpuno nebitno za koga su nastupali kao klinci.


Last edited by Piglet on Fri 13 Jul - 12:54; edited 1 time in total
Piglet
Piglet

Posts : 1449
2016-02-24


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 43 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by veber Fri 13 Jul - 12:53

kofein wrote:
Noor wrote:nemojte džangiju sol na ranu...ustaše, pa još s medaljama

Nema veze....deči fudbal se više ceni od fudbala za odrasle.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 43 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by dzango Fri 13 Jul - 12:55

T. wrote:
dzango wrote:
Noor wrote:
dzango wrote:
Noor wrote:
oće, oće...na sveto nigdarjevo, pa ni tada
Ne reci dva puta. Kada je Engleska zadnji put igrala polufinale, Hrvatsla nije ni postojala. Možda u polufinalu bude igrala baš sa Engleskom.
mi broncu već imamo 20 godina, a vi?
sad imamo i srebro, a vi?

btw, pričala sam o krajini, ne srbiji :)
al kad već o tome, džangi, kad igra srbija?
Ne znam kako da ti kažem, ali na Mundijalu se ne dele medalje. Samo Boginja kao trofej za pobednika. Mi smo osvojili Mundijal do 20 godina i trenutno stanje stvari je da mi imamo titulu a vi imate kurac.

jok, dijele se bureci i jogurt...
Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 43 Hrvatska-reprezentacija
Dobili su uspomenu da obrišu dupe. Jedino je Boginja pravi trofej i broji se. Nije ti ovo Olimpijada.

_________________
Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 43 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28141
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 43 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by vuksadinare Fri 13 Jul - 12:57

Hektorović wrote:
vuksadinare wrote:inace znam lika koji radi sa nasim mladim nogometasima...bio ej prje nekoliko godina u srbiji kao gost njihove reprezentacije u mlađim kategorijama...doslovno je ostao zadivljen profesionalnoscu njihovih trenera u mlađim kategorijama..i radom sa igracima...svaki trener prakticno sudjeluje u zivotu svakog njihovog mladog igraca..24 sata...treninzi su im na nivou rada u ajaxu,barceloni...disciplina je dobra..ali kako njihovi treneri isticu sve to zavrsi njihovim prelaskom u profesionalen vode gdje poberu neku pinku,umsile se ako potpisu za velike klubove i tu sve onda stane i to s ereflektiar na njihovu seniorsku reprezentaciju pa i glubove..iskoci nekoliko igraca iz tih generacija ali to niej dovoljno....

Ukratko imaju problem u mentalitetu. Unatoč sustavu.
tocno...oni dosta ulazu u te mlade igarce..imaju odlican kamp koji ej otvoren prije 6,7 godina...tereni,saune,hotel...uvjeti odlicni..ocito su oni najprije mislim njihov savez gledali priliku kroz zaradu vise nego sto su mislili na seniorsku reprezentaciju...srbija izvozi poslovnim rijecnikom najvise mladih igraca u europske,azijske klubove...i na tom zarađuje perje fss...no trpi zbog tog njihova A reprezentacija...ali pinka je pinka..previse 'menađera',mafija...korupcija u fss..gdje sigurno njihovi funkcioneri u fss uzimaju dobru proviziju i svi zarađuju na osobnom planu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 43 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 43 of 50 Previous  1 ... 23 ... 42, 43, 44 ... 46 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum