ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Page 33 of 42 Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 37 ... 42  Next

Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 33 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 2/7/2017, 11:06

asilovski wrote:
Noor wrote:
asilovski wrote:
Noor wrote:ljudi, pa nemojte linčovat metildu što su joj djeca odlični studenti i zbog prosjeka oslobođeni školarine...imaju prava na to i zasluženo.
Svi su oslobođeni školarine ako su redovni studenti a to je jugo boljševičko nasljeđe zločinca tita
nisu, samo redovni koji u roku sve daju, ako ti koji ispit prenosiš u sljedeću ak. godinu...plaćaš ga
+ uvijek i SVI upisninu, ok to je 250 kn
Pa sta sam ja rekao? Dobro sa druge strane osim prirodnih i tehničkih fakulteta ja  ne znam tko bi plaćao ta đubriva od čardak fakulteta ono deda stric unuk i tazbina
jesi, rekao si za redovne, no nije dovoljno biti redovan student (pri tom mislim na ono da nisi vanredni), nego moraš položiti sve prije upisa u sljedeću godinu. tek tada si oslobođen...

Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 33 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by epikur37 2/7/2017, 11:07

Eroo wrote:
Pinochet wrote:
Triny wrote:
Pinochet wrote:ja sam prve tri godine plaćao studij, (jebiga nisam sve ispite davao u roku :D :D ) ali sam zadnje dvije godine štrebao, i imao besplatan studij-..

sve jedno totalno zakurac i totalny waste of time, bolje bi bilo da sam neki dobar zanat izučio, ili 3-4 zanata
Jesi siguran da je bio besplatan?

kužim, nije bio besplatan, ali govorim jezikom čardak uhljeba..
Zadnje dvije godine studija sam imao veću stipendiju nego šta je bio republički prosjek plaća.
Općina dala, jebiga...Na kraju se ispostavilo da im je to bilo jedno od pametnijih ulaganja. :D

Slično, treću godinu financirao gospodin sorosh, četvrtu županija, a doktorski (nažalost prekinut) vlada...



epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 33 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Eroo 2/7/2017, 11:07

Pinochet wrote:
asilovski wrote:
Pinochet wrote:svi su ovdje i to zanimljivo čardakastanci , ili su genijalci, ili ekipi iz čardaka djeca genijalci.. a onda kako ste uspjeli vi iz čardaka sa tako kvalitetnim genima razjebati državu?
Hehe dobrovsi primjetio apsolutno svi su ingeniozni mozarti u svojim domenima, ljudi renesanse nevjerojatnih psiho fizičkih performansi a državu pretekli čergari i mećkari a narod masovno bježi

a točno to :D

svi genijalci, svi imali petice, svima dica petice, najbolji studenti, odmah se otimaju za njih.. a na kraju ista ta čardak ekipa sa takvih genijalcima i genijalnom dicom, razjebali državu u tolikom omjeru, da prije 30godina kada su srbi i komunjare vladale državom, bili smo 2 ili 3. najrazvijenija zemlja istočne Europe, sada smo predzadnja ,

..tako da poruka čaradak genijalcima i njihovoj genijalnoj djeci.. hvala vam na vašoj pameti, odmorite se , i pustite nas ostale prosječne Hrvate da dišemo i živimo..
Biti srebrni i zlatni na državnom takmičenju u znanju nije mala stvar.
Vi prosječni se nemate šta bunit. Prosječni ste i pomirite se s time.
Nisu vam ništa krivi oni šta je Bog nagradio sposobnošću...očigledno je da s njima ima poseban plan.
Da si vjernik znao bi to i sam. Ja se, na primjer, do boljih od mene odnosim s dubokim poštovanjem....
Eroo
Eroo

Posts : 78074
2016-07-22


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 33 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 2/7/2017, 11:08

dijagram wrote:veber i yoda su krivi za sve
 i matilda skupa s metildom
sve su to ,...krivi su 
triny i noor su nakrivlje
iskrivile se pod teretom koji nose:)
:rim
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 33 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Kermit 2/7/2017, 11:09

veber wrote:
Pinochet wrote:
zaposlit će se oni.. preko čardak HDZ veze i uvaliti na državnu cicu , ti ćeš ih hraniti , budu bez brige
moja djeca će vjerovatno završiti negdje u eu. govore dva jezika, engleski i njemački. mala je upisala španjolski, a tata je bio na par razgovora u austriji pa po svemu sudeć svi bumo zgibali van.

a čardak ekipa neka se jebe.
Ne znam sada više ljudinide nego prije godinu dana idu majstori, it, muzičari, doktori bog te pitaj a jutarnji govorivda nam nikad bolje
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 33 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 2/7/2017, 11:09

@epikur.....vrati pare Sorosu  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 33 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by veber 2/7/2017, 11:09

Noor wrote:pa ako sam dobro pratila, mislim da su joj pozavršavali neke studije na filozofskom, a znamo kako se kasnije teško zaposliti s tim faksovima...bar koliko čujem.
kaj ti je sin završil?
to su oni lijevi faxovi koji mi završimo za dvije godine.
tko završi slijedeće faxove je manga:
-strojarstvo
-fer
-arhitektura
-medicina

ostalo su prolazne stavke

mali je završio kemiju i to onu koja se koristi u praksi.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 33 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Trinity 2/7/2017, 11:10

veber wrote:
Pinochet wrote:
zaposlit će se oni.. preko čardak HDZ veze i uvaliti na državnu cicu , ti ćeš ih hraniti , budu bez brige
moja djeca će vjerovatno završiti negdje u eu. govore dva jezika, engleski i njemački. mala je upisala španjolski, a tata je bio na par razgovora u austriji pa po svemu sudeć svi bumo zgibali van.

a čardak ekipa neka se jebe.
Ja gledam što više posla preseliti van i ćerce lagano uvodim u posao.
Za sada nema potrebe za seljenjem, dovoljno da su računi vani.  :)
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 33 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 2/7/2017, 11:10

veber wrote:
Noor wrote:pa ako sam dobro pratila, mislim da su joj pozavršavali neke studije na filozofskom, a znamo kako se kasnije teško zaposliti s tim faksovima...bar koliko čujem.
kaj ti je sin završil?
to su oni lijevi faxovi koji mi završimo za dvije godine.
tko završi slijedeće faxove je manga:
-strojarstvo
-fer
-arhitektura građevina
-medicina

ostalo su prolazne stavke

mali je završio kemiju i to onu koja se koristi u praksi.
ovako da! :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 33 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 2/7/2017, 11:11

Eroo wrote:
Pinochet wrote:
asilovski wrote:
Pinochet wrote:svi su ovdje i to zanimljivo čardakastanci , ili su genijalci, ili ekipi iz čardaka djeca genijalci.. a onda kako ste uspjeli vi iz čardaka sa tako kvalitetnim genima razjebati državu?
Hehe dobrovsi primjetio apsolutno svi su ingeniozni mozarti u svojim domenima, ljudi renesanse nevjerojatnih psiho fizičkih performansi a državu pretekli čergari i mećkari a narod masovno bježi

a točno to :D

svi genijalci, svi imali petice, svima dica petice, najbolji studenti, odmah se otimaju za njih.. a na kraju ista ta čardak ekipa sa takvih genijalcima i genijalnom dicom, razjebali državu u tolikom omjeru, da prije 30godina kada su srbi i komunjare vladale državom, bili smo 2 ili 3. najrazvijenija zemlja istočne Europe, sada smo predzadnja ,

..tako da poruka čaradak genijalcima i njihovoj genijalnoj djeci.. hvala vam na vašoj pameti, odmorite se , i pustite nas ostale prosječne Hrvate da dišemo i živimo..
Biti srebrni i zlatni na državnom takmičenju u znanju nije mala stvar.
Vi prosječni se nemate šta bunit. Prosječni ste i pomirite se s time.
Nisu vam ništa krivi oni šta je Bog nagradio sposobnošću...očigledno je da s njima ima poseban plan.
Da si vjernik znao bi to i sam. Ja se, na primjer,  do boljih od mene odnosim s dubokim poštovanjem....

hvala vama čardak genijalcima, hvala vam što ste razjebali i popljačkali državi, i hvala i tebi što se hvališ kako ilegalno glasuješ u RH na lokalnim izborima.
mi "prosječni hrvati" smo ponosni na naše čardak bosansko-hdz-vlaške genijalce, koji nakon 25godina vlasti, nekada državu koja je bila druga ili treća najrazvijenija zemlja istočne Europe dok su njome vladali "srbi i komunjare" sada nakon vlasti vas bosansko-vlaških-čardak genijalaca, sada smo druga od zada, Rumunjska nas ostavlja u prašini, a Bugari koji su još jedini iza nas, upravo su poslali satelit u svemir, dok vi genijalci vrtite krunice u prevari zvanoj Međugorje i pljačkate i dalje,

hvala vam, i veoma poštujem i tebe, i tvoje genijalno potomstvo, i metildino genijalno potomstvo, i regočevo, i norino, - veoma vas respektiran i vodite nas u bolje sutra i izbavite od zla - uspješno kao i do sada
Amin
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 33 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Eroo 2/7/2017, 11:12

epikur37 wrote:
Eroo wrote:
Pinochet wrote:
Triny wrote:
Pinochet wrote:ja sam prve tri godine plaćao studij, (jebiga nisam sve ispite davao u roku :D :D ) ali sam zadnje dvije godine štrebao, i imao besplatan studij-..

sve jedno totalno zakurac i totalny waste of time, bolje bi bilo da sam neki dobar zanat izučio, ili 3-4 zanata
Jesi siguran da je bio besplatan?

kužim, nije bio besplatan, ali govorim jezikom čardak uhljeba..
Zadnje dvije godine studija sam imao veću stipendiju nego šta je bio republički prosjek plaća.
Općina dala, jebiga...Na kraju se ispostavilo da im je to bilo jedno od pametnijih ulaganja. :D

Slično, treću godinu financirao gospodin sorosh, četvrtu županija,  a doktorski (nažalost prekinut) vlada...
Sjećam se da mi je netko došao i rekao da ima stipendiju za me.
I buduća (zakonita! :D ) žena mi počela radit...lova do krova.
Eroo
Eroo

Posts : 78074
2016-07-22


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 33 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by mutava baštarda 2/7/2017, 11:14

epikur37 wrote:
Eroo wrote:
Pinochet wrote:
Triny wrote:
Pinochet wrote:ja sam prve tri godine plaćao studij, (jebiga nisam sve ispite davao u roku :D :D ) ali sam zadnje dvije godine štrebao, i imao besplatan studij-..

sve jedno totalno zakurac i totalny waste of time, bolje bi bilo da sam neki dobar zanat izučio, ili 3-4 zanata
Jesi siguran da je bio besplatan?

kužim, nije bio besplatan, ali govorim jezikom čardak uhljeba..
Zadnje dvije godine studija sam imao veću stipendiju nego šta je bio republički prosjek plaća.
Općina dala, jebiga...Na kraju se ispostavilo da im je to bilo jedno od pametnijih ulaganja. :D

Slično, treću godinu financirao gospodin sorosh, četvrtu županija,  a doktorski (nažalost prekinut) vlada...



ti kao i orban, dobio od soroša pare za studij, a sad sereš po njemu...
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 33 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by veber 2/7/2017, 11:15

Noor wrote:
veber wrote:-arhitektura građevina
ovako da! :D
ma to je isto.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 33 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by dijagram 2/7/2017, 11:17

epi je potkopavao sorosa iznutra
unistavao ga ekonomski
slicno ko nase komunjare diktatora
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18836
2015-08-09


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 33 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by aben 2/7/2017, 11:17

nojbolje stvori u životu su besplatne, 
ljubav, kišnica, školovanje, zdravstveno osiguranje ..

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 33 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 2/7/2017, 11:17

Pinochet wrote:
hvala vam, i veoma poštujem i tebe, i tvoje genijalno potomstvo, i metildino genijalno potomstvo, i regočevo, i norino, - veoma vas respektiran i vodite nas u bolje sutra i izbavite od zla - uspješno kao i do sada
Amin
a što sam ja tebi yodica skrivila?
gdje si vidio da ja branim loše poteze ove vlade? čak i Milanovićevu sam kritizirala, a bila sam njegov glasač.
previše čitaš onog lajavca gnječa, vjeruj mi lupa u prazno, voli on srati o ljudima koje uopće ne pozna. ja o njemu znam više nego on o meni, pa nikad nisam ovdje ni slova napisala. niti budem.


Last edited by Noor on 2/7/2017, 11:18; edited 2 times in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 33 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 2/7/2017, 11:18

Noor wrote:
Pinochet wrote:
hvala vam, i veoma poštujem i tebe, i tvoje genijalno potomstvo, i metildino genijalno potomstvo, i regočevo, i norino, - veoma vas respektiran i vodite nas u bolje sutra i izbavite od zla - uspješno kao i do sada
Amin
a što sam ja tebi yodica skrivila? gdje si vidio da ja branim loše poteze ove vlade? čak i Milanovićevu sam kritizirala, a bila sam njegov glasač.
previše čitaš onog lajavca gnječa, vjeruj mi lupa u prazno, voli on srati o ljudima koje uopće ne pozna. ja o njemu znam više nego on o meni, pa nikad nisam ovdje ni slova napisala. niti budem.

Ok. isprike tebi, ostatak ekipe ostaje

yoda
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 33 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by dijagram 2/7/2017, 11:21

Noor wrote:
Pinochet wrote:
hvala vam, i veoma poštujem i tebe, i tvoje genijalno potomstvo, i metildino genijalno potomstvo, i regočevo, i norino, - veoma vas respektiran i vodite nas u bolje sutra i izbavite od zla - uspješno kao i do sada
Amin
a što sam ja tebi yodica skrivila?
gdje si vidio da ja branim loše poteze ove vlade? čak i Milanovićevu sam kritizirala, a bila sam njegov glasač.
previše čitaš onog lajavca gnječa, vjeruj mi lupa u prazno, voli on srati o ljudima koje uopće ne pozna. ja o njemu znam više nego on o meni, pa nikad nisam ovdje ni slova napisala. niti budem.
nece da se zeni, a godine idu
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18836
2015-08-09


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 33 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by mutava baštarda 2/7/2017, 11:21

dijagram wrote:epi je potkopavao sorosa iznutra
unistavao ga ekonomski
slicno ko nase komunjare diktatora
par tisuća naših uhljeba bi uništilo i "švicarsku"

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 33 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Eroo 2/7/2017, 11:22

Pinochet wrote:
Eroo wrote:
Pinochet wrote:
asilovski wrote:
Pinochet wrote:svi su ovdje i to zanimljivo čardakastanci , ili su genijalci, ili ekipi iz čardaka djeca genijalci.. a onda kako ste uspjeli vi iz čardaka sa tako kvalitetnim genima razjebati državu?
Hehe dobrovsi primjetio apsolutno svi su ingeniozni mozarti u svojim domenima, ljudi renesanse nevjerojatnih psiho fizičkih performansi a državu pretekli čergari i mećkari a narod masovno bježi

a točno to :D

svi genijalci, svi imali petice, svima dica petice, najbolji studenti, odmah se otimaju za njih.. a na kraju ista ta čardak ekipa sa takvih genijalcima i genijalnom dicom, razjebali državu u tolikom omjeru, da prije 30godina kada su srbi i komunjare vladale državom, bili smo 2 ili 3. najrazvijenija zemlja istočne Europe, sada smo predzadnja ,

..tako da poruka čaradak genijalcima i njihovoj genijalnoj djeci.. hvala vam na vašoj pameti, odmorite se , i pustite nas ostale prosječne Hrvate da dišemo i živimo..
Biti srebrni i zlatni na državnom takmičenju u znanju nije mala stvar.
Vi prosječni se nemate šta bunit. Prosječni ste i pomirite se s time.
Nisu vam ništa krivi oni šta je Bog nagradio sposobnošću...očigledno je da s njima ima poseban plan.
Da si vjernik znao bi to i sam. Ja se, na primjer,  do boljih od mene odnosim s dubokim poštovanjem....

hvala vama čardak genijalcima, hvala vam što ste razjebali i popljačkali državi, i hvala i tebi što se hvališ kako ilegalno glasuješ u RH na lokalnim izborima.
mi "prosječni hrvati" smo ponosni na naše čardak bosansko-hdz-vlaške genijalce, koji nakon 25godina vlasti, nekada državu koja je bila druga ili treća najrazvijenija zemlja istočne Europe dok su njome vladali "srbi i komunjare" sada nakon vlasti vas bosansko-vlaških-čardak genijalaca, sada smo druga od zada, Rumunjska nas ostavlja u prašini, a Bugari koji su još jedini iza nas, upravo su poslali satelit u svemir, dok vi genijalci vrtite krunice u prevari zvanoj Međugorje i pljačkate i dalje,

hvala vam, i veoma poštujem i tebe, i tvoje genijalno potomstvo, i metildino genijalno potomstvo, i regočevo, i norino, - veoma vas respektiran i vodite nas u bolje sutra i izbavite od zla - uspješno kao i do sada
Amin
Nemam ništa s vašom državom niti s glasovanjem, tako da ti ta primjedba, barem što se mene tiče, ne drži.
Svi moji članovi su korisni članovi društva. Ne mogu si zamisliti da bi moglo biti drugačije.
A prosječni...hja, zamislite da vam je to uloga na ovom svijetu. I pčele imaju svoju vojsku, trutove, maticu, radilice i i tako... jocolor
Eroo
Eroo

Posts : 78074
2016-07-22


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 33 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by mutava baštarda 2/7/2017, 11:22

Pinochet wrote:
Noor wrote:
Pinochet wrote:
hvala vam, i veoma poštujem i tebe, i tvoje genijalno potomstvo, i metildino genijalno potomstvo, i regočevo, i norino, - veoma vas respektiran i vodite nas u bolje sutra i izbavite od zla - uspješno kao i do sada
Amin
a što sam ja tebi yodica skrivila? gdje si vidio da ja branim loše poteze ove vlade? čak i Milanovićevu sam kritizirala, a bila sam njegov glasač.
previše čitaš onog lajavca gnječa, vjeruj mi lupa u prazno, voli on srati o ljudima koje uopće ne pozna. ja o njemu znam više nego on o meni, pa nikad nisam ovdje ni slova napisala. niti budem.

Ok. isprike tebi, ostatak ekipe ostaje

yoda
kuku lele, za ovo nema oprosta...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 33 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 33 of 42 Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 37 ... 42  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum