ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Znastvenici dokazali: 90% Dalmatinca su na mentalnoj razini Stefanije iz Velikog Brata

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Znastvenici dokazali: 90% Dalmatinca su na mentalnoj razini Stefanije iz Velikog Brata - Page 4 Empty Re: Znastvenici dokazali: 90% Dalmatinca su na mentalnoj razini Stefanije iz Velikog Brata

Post by darth_vader 13/9/2015, 14:22

mativka wrote::D Ili ovaj:



Neponovljivi klasik...

darth_vader

Posts : 19734
2014-04-17


Back to top Go down

Znastvenici dokazali: 90% Dalmatinca su na mentalnoj razini Stefanije iz Velikog Brata - Page 4 Empty Re: Znastvenici dokazali: 90% Dalmatinca su na mentalnoj razini Stefanije iz Velikog Brata

Post by IL Risorto 13/9/2015, 14:43

Linea je klasik,ali Stripi je bolji,barem meni.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11191
2015-07-23


Back to top Go down

Znastvenici dokazali: 90% Dalmatinca su na mentalnoj razini Stefanije iz Velikog Brata - Page 4 Empty Re: Znastvenici dokazali: 90% Dalmatinca su na mentalnoj razini Stefanije iz Velikog Brata

Post by jastreb 13/9/2015, 14:44

mativka wrote: Ne znam čemu, jer dalmatinke su jako lijepe žene i ne znam odakle izviru svi ti kompleksi...
Ma to je jedna opća predrasuda.

Ono,Splićanke ,ili Dalmatinke su najljepše žene u bivšoj Jugi.

Malo sutra.

Svugdje ćeš naći lijepih žena,pa tako i u Dalmaciji,ali tvrditi sada da su Dalmatinke ekstra ljepše od Ličanki,Slavonki, Bosanki,ili Hercegovki,to je već jedno (samo)zavaravanje i pretjerivanje.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Znastvenici dokazali: 90% Dalmatinca su na mentalnoj razini Stefanije iz Velikog Brata - Page 4 Empty Re: Znastvenici dokazali: 90% Dalmatinca su na mentalnoj razini Stefanije iz Velikog Brata

Post by jastreb 13/9/2015, 14:45

Stripi i Gustav bili su mi najdraži crtaći na našim kanalima.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Znastvenici dokazali: 90% Dalmatinca su na mentalnoj razini Stefanije iz Velikog Brata - Page 4 Empty Re: Znastvenici dokazali: 90% Dalmatinca su na mentalnoj razini Stefanije iz Velikog Brata

Post by jastreb 13/9/2015, 14:51

A sada ni Dalmatince ne možeš staviti sve pod jednu kapu.

Ima tu razlika ohoho.

Kao prvo imaš ih katolika i pravoslavaca,a ima i nešto malo Latina.

Onda imaš ove iz gradova i ove iz manjih mjesta,a još je veća podjela na ove sa obale,na Vlaje i na Bodule. I oni se međusobno razlikuju ko nebo i zemlja.

Dubrovčani,meni uopće i ne bacaju na Dalmatince,već na neke izdvojene entitete,dočim mi oni iz Metkovića i doline Neretve bacaju na Hercegovce,pa i na Bosance.

Imoćani su opet neka treća vrsta. To su uglavnom marljivi i radišni ljudi,za razliku od Splićana koji ne podnose snig i zimu i težak rad i ki volidu sidit pod smokvon,pit vino i toćat noge u moru.

Uglavnom ,da skratim....O Dalmatincima je jako teško napraviti nekakvu stručnu dijagnozu,jer nije svaki dalmatinac Boris Dvornik,ili Mišo Kovač.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Znastvenici dokazali: 90% Dalmatinca su na mentalnoj razini Stefanije iz Velikog Brata - Page 4 Empty Re: Znastvenici dokazali: 90% Dalmatinca su na mentalnoj razini Stefanije iz Velikog Brata

Post by L'âme 13/9/2015, 15:10

Ti si samo naceo malo tu slojevitost,jastrebe,ali dovoljno za rubriku zanimljivosti.
A,o ljudima koji generaliziraju da bi vrijeđali, ne treba ni trositi rijeci ;)

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Znastvenici dokazali: 90% Dalmatinca su na mentalnoj razini Stefanije iz Velikog Brata - Page 4 Empty Re: Znastvenici dokazali: 90% Dalmatinca su na mentalnoj razini Stefanije iz Velikog Brata

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum