ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Izumiranje kulture automobila: Zašto mladi ljudi automobil smatraju nepotrebnim

Page 4 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Izumiranje kulture automobila: Zašto mladi ljudi automobil smatraju nepotrebnim - Page 4 Empty Re: Izumiranje kulture automobila: Zašto mladi ljudi automobil smatraju nepotrebnim

Post by veber 2/3/2017, 20:33

longi di ti živiš?


pa to je već of.

veber

Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Izumiranje kulture automobila: Zašto mladi ljudi automobil smatraju nepotrebnim - Page 4 Empty Re: Izumiranje kulture automobila: Zašto mladi ljudi automobil smatraju nepotrebnim

Post by RayMabus 2/3/2017, 20:33

Evo 100 kila može , taman za mene , ja imam oko 95 na visino od metar i osamdeset ....znaci jaci muškarac to može vozit , žene sve mogu osim onih debelih jel ....hi hi hi

Izumiranje kulture automobila: Zašto mladi ljudi automobil smatraju nepotrebnim - Page 4 AirBoard2
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Izumiranje kulture automobila: Zašto mladi ljudi automobil smatraju nepotrebnim - Page 4 Empty Re: Izumiranje kulture automobila: Zašto mladi ljudi automobil smatraju nepotrebnim

Post by RayMabus 2/3/2017, 20:35

veber wrote:longi di ti živiš?


pa to je već of.
U Kaštelima ...ma vidija sam ja to na internetu al sad prije 15 dana prvi put u živo ...mali odlicno vozi ...odma stop šta je to kako to funkcionira ....moram to sebi nabavit.

RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Izumiranje kulture automobila: Zašto mladi ljudi automobil smatraju nepotrebnim - Page 4 Empty Re: Izumiranje kulture automobila: Zašto mladi ljudi automobil smatraju nepotrebnim

Post by veber 2/3/2017, 20:37

nađi si na jubito kako dalmatinac čiti snijeg u njemačkoj.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Izumiranje kulture automobila: Zašto mladi ljudi automobil smatraju nepotrebnim - Page 4 Empty Re: Izumiranje kulture automobila: Zašto mladi ljudi automobil smatraju nepotrebnim

Post by RayMabus 2/3/2017, 20:39

A vidi baze weberu ...to je howercraft ...a jbte-


La airboard (tavola ad aria) è il primo hovercraft commerciale utilizzabile come uno scooter, ovverosia per il trasporto di una persona.

https://it.wikipedia.org/wiki/Airboard
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Izumiranje kulture automobila: Zašto mladi ljudi automobil smatraju nepotrebnim - Page 4 Empty Re: Izumiranje kulture automobila: Zašto mladi ljudi automobil smatraju nepotrebnim

Post by RayMabus 2/3/2017, 20:42

RayMabus wrote:A vidi baze weberu ...to je howercraft ...a jbte-


La airboard (tavola ad aria) è il primo hovercraft commerciale utilizzabile come uno scooter, ovverosia per il trasporto di una persona.

https://it.wikipedia.org/wiki/Airboard
A nije , ovo je iz onog filma povratak u buducnost ...vidim da su neke mjere od metar i po pa sam skužija da nije to to ....cek da nađem prave specifikacije ...nema ghovneta na itnernetu.

Nije hovercraft ....bilo mi i cudno da je.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Izumiranje kulture automobila: Zašto mladi ljudi automobil smatraju nepotrebnim - Page 4 Empty Re: Izumiranje kulture automobila: Zašto mladi ljudi automobil smatraju nepotrebnim

Post by veber 2/3/2017, 20:43

RayMabus wrote:A vidi baze weberu ...to je howercraft ...a jbte-


La airboard (tavola ad aria) è il primo hovercraft commerciale utilizzabile come uno scooter, ovverosia per il trasporto di una persona.

https://it.wikipedia.org/wiki/Airboard
jebote koliko poznavanalje latinskog pomaže u čitanju talijanskog
shvatio cijeli kontekst

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Izumiranje kulture automobila: Zašto mladi ljudi automobil smatraju nepotrebnim - Page 4 Empty Re: Izumiranje kulture automobila: Zašto mladi ljudi automobil smatraju nepotrebnim

Post by RayMabus 2/3/2017, 20:45

Evo ga :

https://en.wikipedia.org/wiki/Self-balancing_scooter


In 2014, several such devices appeared in China, and by 2015, they became widely popular in the United States, following numerous celebrity appearances with the device

Na baterije ....ima i do 140 kila model.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Izumiranje kulture automobila: Zašto mladi ljudi automobil smatraju nepotrebnim - Page 4 Empty Re: Izumiranje kulture automobila: Zašto mladi ljudi automobil smatraju nepotrebnim

Post by RayMabus 2/3/2017, 20:47

veber wrote:
RayMabus wrote:A vidi baze weberu ...to je howercraft ...a jbte-


La airboard (tavola ad aria) è il primo hovercraft commerciale utilizzabile come uno scooter, ovverosia per il trasporto di una persona.

https://it.wikipedia.org/wiki/Airboard
jebote koliko poznavanalje latinskog pomaže u čitanju talijanskog
shvatio cijeli kontekst
A znaš latinski ? U pravu si samo kod mene je obrnuto , znam talijanski ...latinski je majka talijanskoga i to ono najbliža od svih latinskih jezika ( španjolska , portugal , francuska i ostali koji imaju hrpu latinskih rijeci ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Izumiranje kulture automobila: Zašto mladi ljudi automobil smatraju nepotrebnim - Page 4 Empty Re: Izumiranje kulture automobila: Zašto mladi ljudi automobil smatraju nepotrebnim

Post by Guest 2/3/2017, 20:49

Idem autom i tocka. :)

Ima nekakav osjecaj slobode kad imas auto, kad upravljas, odlucujes na cesti...ono, male stvari, uparkiravanje iz prve.

Uciti voziti jest veliki utrosak vremena, narocito jer se to ne moze nauciti kroz par godina, treba ici postepeno, a strpljenja se nema.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izumiranje kulture automobila: Zašto mladi ljudi automobil smatraju nepotrebnim - Page 4 Empty Re: Izumiranje kulture automobila: Zašto mladi ljudi automobil smatraju nepotrebnim

Post by RayMabus 2/3/2017, 20:50

Ima i ovo , isto zgodno  :

https://en.wikipedia.org/wiki/Self-balancing_scooter

A za segway sam cuja al to je malo veliko ....ovo malo govno bi moga preklopit pa na rusak na leđa ...zato mi je zapalo za oko.

Segway :

https://en.wikipedia.org/wiki/Segway_PT


Ono šta oni mali vozi najbolje , ono moš na leđa u ruska stavit ( preklopit il onako u komadu ) a i ovo mi je odlicna šema :

Izumiranje kulture automobila: Zašto mladi ljudi automobil smatraju nepotrebnim - Page 4 Images?q=tbn:ANd9GcTBKH5lzDUNzZyOHB8bO5rrwwDzmWvKQA7M6auzhVk2GW_wiSh6fw
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Izumiranje kulture automobila: Zašto mladi ljudi automobil smatraju nepotrebnim - Page 4 Empty Re: Izumiranje kulture automobila: Zašto mladi ljudi automobil smatraju nepotrebnim

Post by RayMabus 2/3/2017, 20:55

Uglavnom vidim da ima tri stvari : segway al to mi je veliko dakle tako moš i sa motorom / skuterom ....no ovo elektricni skuter i elektricni jednobicikl ....odlicna šema ....mali su ....moš u rusak i na rame.

Zgodno a funkcionira.

Izumiranje kulture automobila: Zašto mladi ljudi automobil smatraju nepotrebnim - Page 4 Airwheel_X3_Self_balancing_Electric_Unicycle_Sco


Tehnologija napreduje ...napravit ce oni ovo od još lakših materijala i na preklapanje.

Ovo kod onog maloga je meni to odma palo na pamet ....preklopit i na leđa ....kad ti e vozi samo skineš i stanenš na to.

Izumiranje kulture automobila: Zašto mladi ljudi automobil smatraju nepotrebnim - Page 4 Two-wheel-self-balancing-scooter-electric-board-segway

Izumiranje kulture automobila: Zašto mladi ljudi automobil smatraju nepotrebnim - Page 4 9k=
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Izumiranje kulture automobila: Zašto mladi ljudi automobil smatraju nepotrebnim - Page 4 Empty Re: Izumiranje kulture automobila: Zašto mladi ljudi automobil smatraju nepotrebnim

Post by veber 2/3/2017, 20:57

kolerik wrote:Uciti voziti jest veliki utrosak vremena, narocito jer se to ne moze nauciti kroz par godina, treba ici postepeno, a strpljenja se nema.
jebote, makni se sa ceste ako tako stvarno misliš i voziš.

btw vezano uz temu.

za oružje svake godine moraš ići na liječnički pregled. i to malo ozbiljniji.3
za vozački...svatko ga dobije.

za brod do 30t istisnine odeš u lučku kapetaniju i za pol vure dobiješ dozvolu. ni orao ni kopao niti znaš kaj je bura, tramontana ili bonaca.

sačuvao nas bog zakonodavca.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Izumiranje kulture automobila: Zašto mladi ljudi automobil smatraju nepotrebnim - Page 4 Empty Re: Izumiranje kulture automobila: Zašto mladi ljudi automobil smatraju nepotrebnim

Post by RayMabus 2/3/2017, 21:05

Možda se u LA voze na ovom elektricnomskejtu pa koji ce im kuraz auto ...ono grad ...ima gradski prijevoz a ovo samo u rusak i kad ti treba skineš i staneš na to i voziš se....za male relacije ako ima kolnika odlicna šema ...pa šta ce ti auto ako ima odlican gradski prijevoz plus ovo ?

Auto je tu samo bespotrebi trošak koji je i skup.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Izumiranje kulture automobila: Zašto mladi ljudi automobil smatraju nepotrebnim - Page 4 Empty Re: Izumiranje kulture automobila: Zašto mladi ljudi automobil smatraju nepotrebnim

Post by Yehudi 2/3/2017, 21:15

epikur37 wrote:Tasksi je isto komforno rješenje u zadru je veći dio godine 20 kn gdje god po gradu, još te i pričeka ako ćeš nešto sitno obaviti, stiže u roku  odmah.


   Izumiranje kulture automobila: Zašto mladi ljudi automobil smatraju nepotrebnim - Page 4 1f60e 

 A i ja sam nekako navika da me se vozi vamo tamo   :10
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Izumiranje kulture automobila: Zašto mladi ljudi automobil smatraju nepotrebnim - Page 4 Empty Re: Izumiranje kulture automobila: Zašto mladi ljudi automobil smatraju nepotrebnim

Post by Serbinho-3 2/3/2017, 22:02

Samo voz, ali u Italiji, nov, cist, moderan.
Cak i van grada su ovde vozovi broj jedan, ali idu preko 300km na sat.
Sednes, gledas net, malo cice, sve kulturno sredjeno, dok auto guzve, onaj psuje, drugi se hvata za kosulju, kome to treba.........
Ovde recimo ne postoje ti busevi van grada, samo vozovi...
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27345
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Izumiranje kulture automobila: Zašto mladi ljudi automobil smatraju nepotrebnim - Page 4 Empty Re: Izumiranje kulture automobila: Zašto mladi ljudi automobil smatraju nepotrebnim

Post by RayMabus 2/3/2017, 22:05

Serbinho-3 wrote:Samo voz, ali u Italiji, nov, cist, moderan.
Cak i van grada su ovde vozovi broj jedan, ali idu preko 300km na sat.
Sednes, gledas net, malo cice, sve kulturno sredjeno, dok auto guzve, onaj psuje, drugi se hvata za kosulju, kome to treba.........
Ovde recimo ne postoje ti busevi van grada, samo vozovi...
Pa postoje busevi van grada tamo gdje nema željeznice , možda nema za Milano jer ima dobru željeznicku mrežu pa nema neke potrebe al imaš to malo van te zone ...ono Bergamo za okolna mjesta u doline i to ....nema željeznice tu pa imaš te autobuse za tamo.

Imaš buseve i u Milanu za van grada , vozio se ja kad smo išli u neki hotel , redovna bus linija za negdje skroz na rubu grada a nema želejznice za tu zonu pa ima bus....možda neideš okolo pa nekoristiš al ima al uglavnom je metro i vlak.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Izumiranje kulture automobila: Zašto mladi ljudi automobil smatraju nepotrebnim - Page 4 Empty Re: Izumiranje kulture automobila: Zašto mladi ljudi automobil smatraju nepotrebnim

Post by Guest 2/3/2017, 22:28

jastreb wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Ja vlak volim jer ima prostora i obicno idem s nekim. Zivlja je prica, ima odredene privatnosti i to. Autobus mi je muka Isusova gdje god da idem s istim. Svaki put nekakvo sranje, neki debil radi kojeg svi ispastaju, jebena guzva ko sardine...nemogu ocima vidit autobuse.
Lani se u busu jedan pijani usro na sjedalicu. Šofer i kondukter nisu ništa idjeli,a lik je izašo van. kažu da su ga uhvatili da bi ga izbumbetali ko mačku.


Aaaaaa....... sigurno su se i oni usmrdili od te makljaže ili ga nisu udarali po usranom području.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izumiranje kulture automobila: Zašto mladi ljudi automobil smatraju nepotrebnim - Page 4 Empty Re: Izumiranje kulture automobila: Zašto mladi ljudi automobil smatraju nepotrebnim

Post by epikur37 2/3/2017, 22:33

Yehudi wrote:
epikur37 wrote:Tasksi je isto komforno rješenje u zadru je veći dio godine 20 kn gdje god po gradu, još te i pričeka ako ćeš nešto sitno obaviti, stiže u roku  odmah.


   Izumiranje kulture automobila: Zašto mladi ljudi automobil smatraju nepotrebnim - Page 4 1f60e 

 A i ja sam nekako navika da me se vozi vamo tamo   :10


Znam sve ove iz Denisa....oke ljudi a vele i plaća je redovna i dobra.
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Izumiranje kulture automobila: Zašto mladi ljudi automobil smatraju nepotrebnim - Page 4 Empty Re: Izumiranje kulture automobila: Zašto mladi ljudi automobil smatraju nepotrebnim

Post by Brain32 3/3/2017, 01:05

Bah, tipične pederske New Age fore. Uostalom što očekivati od zemlje gdje 99% vozača nema mentalni kapacitet vozit auto sa ručnim mjenjačem...
Brain32
Brain32

Male
Posts : 1394
2014-04-15


Back to top Go down

Izumiranje kulture automobila: Zašto mladi ljudi automobil smatraju nepotrebnim - Page 4 Empty Re: Izumiranje kulture automobila: Zašto mladi ljudi automobil smatraju nepotrebnim

Post by Serbinho-3 3/3/2017, 01:37

RayMabus wrote:
Serbinho-3 wrote:Samo voz, ali u Italiji, nov, cist, moderan.
Cak i van grada su ovde vozovi broj jedan, ali idu preko 300km na sat.
Sednes, gledas net, malo cice, sve kulturno sredjeno, dok auto guzve, onaj psuje, drugi se hvata za kosulju, kome to treba.........
Ovde recimo ne postoje ti busevi van grada, samo vozovi...
Pa postoje busevi van grada tamo gdje nema željeznice , možda nema za Milano jer ima dobru željeznicku mrežu pa nema neke potrebe al imaš to malo van te zone ...ono Bergamo za okolna mjesta u doline i to ....nema željeznice tu pa imaš te autobuse za tamo.

Imaš buseve i u Milanu za van grada , vozio se ja kad smo išli u neki hotel , redovna bus linija za negdje skroz na rubu grada a nema želejznice za tu zonu pa ima bus....možda neideš okolo pa nekoristiš al ima al uglavnom je metro i 
Postoje, transfer za Malpensu aerodrom, Bergamo aerodrom, Linate, nije da nema, ali je voz broj 1.
Bio bi i tamo da ide preko 300 na sat.
Enterijer aviona je kanta u odnosu na ove a i stjuardese su vrhunske.
Jednom negde u Toskani ili gde u ruralnom delu mokrim u noci, gledam zvezde, kad u jednom trenutku nesto kao flash se pojavi i nestalo.
Otrca ja do rodjaka, otvorenog slica, pita me sta bi.
Djavo neki proleti.
Smeje se, kaze voz.
Brz ko ekser, koji prestize munju.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27345
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Izumiranje kulture automobila: Zašto mladi ljudi automobil smatraju nepotrebnim - Page 4 Empty Re: Izumiranje kulture automobila: Zašto mladi ljudi automobil smatraju nepotrebnim

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum