ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Odluka vec donesena,vojni rok se vraca

Page 4 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Odluka vec donesena,vojni rok se vraca - Page 4 Empty Re: Odluka vec donesena,vojni rok se vraca

Post by Guest 30/1/2017, 13:11

Ringo10 wrote:
Noor wrote:
maggie13 wrote:Da sam mlado musko, isla bih..nijedno znanje i vjestina nisu visak, pa ni sposobnost osnovne samoobrane i rukovanja oruzjem..

svačiji doprinos dobro dođe. ja bih se stavila na raspolaganje u svakom slučaju, a ako nisam ni za što, nek mi to kažu ili nek me nečem nauče :)
Ako si mlađa, mogla bi biti moralista ako si starija, pa peri i šivaj uniforme.

za moralisticu više nisam :)
ali, možda bi mogla biti iskorištena u inžinjeriji.

Guest
Guest


Back to top Go down

Odluka vec donesena,vojni rok se vraca - Page 4 Empty Re: Odluka vec donesena,vojni rok se vraca

Post by Guest 30/1/2017, 13:13

Noor wrote:
Pinochet wrote:kada sam posli faksa htio dobrovoljni vojni rok, em nemožeš nemaš vezu .

tko im jebe mater, ja znam tko neće ići na te vojne rokove, nisam lud da gubim mjesec dana života za HDZovu zlatnu mladež i uhljebe, koji me pripremaju za iduću pljačku

neka u rovove idu djeca uhljeba i djeca saborskih zastupnika

kukavički ćeš zbrisati i čekati da ti "budale" oslobode kućni prag, u slučaju da do nečeg dođe opet?

gle neman šta izgubiti, HDZ je iselio mladež ove države a svoju je djecu utrpa na državnu sisu i državne firme gdje razjebavaju i pljačkaju. dakle to je njihova država i neka se ratuju . 

RH je 1995 skupila 250 000 vojnika, sada sumnjam , priča sa frendom kojemu je stari bio od početka u ratu, a izbacili ga iz državne firme jer nije HDZovac, a na njegovo mjesto utrpali lokalnog HDZovca, ostao bez posla, bez cure, možeš misliti kako bi on trčao u idući rat..  i ostala mladost po njemačkoj.. vi u RH , nemate sada 50 000 vojno sposobnih muškaraca.. ako ste 1995 mogli dignuti 250 000 ljudi u dobi 20-35godina, sada ne možete u RH naći 50 000, od čega bi vam 30 000 uteklo odmah

aj samo se vi rokajte, ja ću doći iz Brisela kada završi rat, i uzet ću vam par firmi i posteati ću vam ministar.. sretno u rokačini.. jedino što imate sreće što i srbi su još gore prošli pa nisu nabrijani za ratovanje jer se boje nas hrvata,  međuim nabavljaju oružuje, tako da ja na vašem mjestu nebi provocirao srbe, jer za 2 godine bi mogli imati 25 Mig-29etki, sa tom avijacijom vam mogu soriti Zagareb i sve vojne baze u državi a vi možete samo psovati.. sretno vam
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Odluka vec donesena,vojni rok se vraca - Page 4 Empty Re: Odluka vec donesena,vojni rok se vraca

Post by Guest 30/1/2017, 13:17

Pinochet wrote:
Noor wrote:
Pinochet wrote:kada sam posli faksa htio dobrovoljni vojni rok, em nemožeš nemaš vezu .

tko im jebe mater, ja znam tko neće ići na te vojne rokove, nisam lud da gubim mjesec dana života za HDZovu zlatnu mladež i uhljebe, koji me pripremaju za iduću pljačku

neka u rovove idu djeca uhljeba i djeca saborskih zastupnika

kukavički ćeš zbrisati i čekati da ti "budale" oslobode kućni prag, u slučaju da do nečeg dođe opet?

gle neman šta izgubiti, HDZ je iselio mladež ove države a svoju je djecu utrpa na državnu sisu i državne firme gdje razjebavaju i pljačkaju. dakle to je njihova država i neka se ratuju . 

RH je 1995 skupila 250 000 vojnika, sada sumnjam , priča sa frendom kojemu je stari bio od početka u ratu, a izbacili ga iz državne firme jer nije HDZovac, a na njegovo mjesto utrpali lokalnog HDZovca, ostao bez posla, bez cure, možeš misliti kako bi on trčao u idući rat..  i ostala mladost po njemačkoj.. vi u RH , nemate sada 50 000 vojno sposobnih muškaraca.. ako ste 1995 mogli dignuti 250 000 ljudi u dobi 20-35godina, sada ne možete u RH naći 50 000, od čega bi vam 30 000 uteklo odmah

aj samo se vi rokajte, ja ću doći iz Brisela kada završi rat, i uzet ću vam par firmi i posteati ću vam ministar.. sretno u rokačini.. jedino što imate sreće što i srbi su još gore prošli pa nisu nabrijani za ratovanje jer se boje nas hrvata,  međuim nabavljaju oružuje, tako da ja na vašem mjestu nebi provocirao srbe, jer za 2 godine bi mogli imati 25 Mig-29etki, sa tom avijacijom vam mogu soriti Zagareb i sve vojne baze u državi a vi možete samo psovati.. sretno vam

volim kad se ljudi ovako sami od sebe izlegitimiraju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Odluka vec donesena,vojni rok se vraca - Page 4 Empty Re: Odluka vec donesena,vojni rok se vraca

Post by dijagram 30/1/2017, 13:20

Na sluzenje vojnog roka samo adezenjare i esdepenjare.
U slucaju rata njih skloniti na sigurno ,a mobilizirati sve ostalo, manje bitno.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18836
2015-08-09


Back to top Go down

Odluka vec donesena,vojni rok se vraca - Page 4 Empty Re: Odluka vec donesena,vojni rok se vraca

Post by aben 30/1/2017, 13:21

hm, jo bi se mogo joviti u ot vaš rat, i na prvon putu do bojišta stati na brukvu. onda na rehabilitacijubdo kraja rata, i unda polagano sređivati papiri za invalidsku mirovinu  eventualno iskati koju dionicu neke državne firme, muhte i preko reda upisati dite u čagod..i tako.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

Odluka vec donesena,vojni rok se vraca - Page 4 Empty Re: Odluka vec donesena,vojni rok se vraca

Post by Guest 30/1/2017, 13:22

aben wrote:hm, jo bi se mogo joviti u ot vaš rat, i na prvon putu do bojišta stati na brukvu. onda na rehabilitacijubdo kraja rata, i unda polagano sređivati papiri za invalidsku mirovinu  eventualno iskati koju dionicu neke državne firme, muhte i preko reda upisati dite u čagod..i tako.

taman posla, dobiješ antitetanus i to je to.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Odluka vec donesena,vojni rok se vraca - Page 4 Empty Re: Odluka vec donesena,vojni rok se vraca

Post by aben 30/1/2017, 13:24

Noor wrote:
aben wrote:hm, jo bi se mogo joviti u ot vaš rat, i na prvon putu do bojišta stati na brukvu. onda na rehabilitacijubdo kraja rata, i unda polagano sređivati papiri za invalidsku mirovinu  eventualno iskati koju dionicu neke državne firme, muhte i preko reda upisati dite u čagod..i tako.

taman posla, dobiješ antitetanus i to je to.
ima pravo, nema šanse srediti papire..

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

Odluka vec donesena,vojni rok se vraca - Page 4 Empty Re: Odluka vec donesena,vojni rok se vraca

Post by Guest 30/1/2017, 13:25

dijagram wrote:Na sluzenje vojnog roka samo adezenjare i esdepenjare.
U slucaju rata njih skloniti na sigurno ,a mobilizirati sve ostalo, manje bitno.

pa tako bi i ispalo nažalost, ali gle ovo, nije ova ekipa luda.. ja se družim sa ekipom koju hvata vojni rok, i to je ekipa sve desničari, ali nitko od njih nije spreman da ide na vojni rok, dok susjed HDZovac/SDPovka , drkali kurac cili život i starci im riješili egzistenciju na račun poreznih obveznika>.

nitko neće u rovove za takve debile, doduše našlo bi se možda 20 -30 000 ljudi i to je to.. 

kada meni dođe pozivnica za vojni rok, ja taj dan iden malo kod rodbine u njemačku raditi.. zovu me da ddojem tamo, imam posao i smještaj.. i svojim frendovima bi pomogao


neman ja posao inspektora u općini od 6000kn, pa sam na račun toga posla digao sebi kredit za stan, pa onda moram stati ovdje jer mi je posao u pitanju i u pitanju stan itd.. 

neka inspektori i njihova djeca i uhljebi se rokaju
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Odluka vec donesena,vojni rok se vraca - Page 4 Empty Re: Odluka vec donesena,vojni rok se vraca

Post by dijagram 30/1/2017, 13:28

Pinochet wrote:
dijagram wrote:Na sluzenje vojnog roka samo adezenjare i esdepenjare.
U slucaju rata njih skloniti na sigurno ,a mobilizirati sve ostalo, manje bitno.

pa tako bi i ispalo nažalost, ali gle ovo, nije ova ekipa luda.. ja se družim sa ekipom koju hvata vojni rok, i to je ekipa sve desničari, ali nitko od njih nije spreman da ide na vojni rok, dok susjed HDZovac/SDPovka , drkali kurac cili život i starci im riješili egzistenciju na račun poreznih obveznika>.

nitko neće u rovove za takve debile, doduše našlo bi se možda 20 -30 000 ljudi i to je to.. 

kada meni dođe pozivnica za vojni rok, ja taj dan iden malo kod rodbine u njemačku raditi.. zovu me da ddojem tamo, imam posao i smještaj.. i svojim frendovima bi pomogao


neman ja posao inspektora u općini od 6000kn, pa sam na račun toga posla digao sebi kredit za stan, pa onda moram stati ovdje jer mi je posao u pitanju i u pitanju stan itd.. 

neka inspektori i njihova djeca i uhljebi se rokaju
tri ces kod mene
prvo dvi godine celicenje na bausteli
onda dva tjedna vojna obuka pa opet baustela:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18836
2015-08-09


Back to top Go down

Odluka vec donesena,vojni rok se vraca - Page 4 Empty Re: Odluka vec donesena,vojni rok se vraca

Post by Guest 30/1/2017, 13:30

dijagram wrote:
Pinochet wrote:
dijagram wrote:Na sluzenje vojnog roka samo adezenjare i esdepenjare.
U slucaju rata njih skloniti na sigurno ,a mobilizirati sve ostalo, manje bitno.

pa tako bi i ispalo nažalost, ali gle ovo, nije ova ekipa luda.. ja se družim sa ekipom koju hvata vojni rok, i to je ekipa sve desničari, ali nitko od njih nije spreman da ide na vojni rok, dok susjed HDZovac/SDPovka , drkali kurac cili život i starci im riješili egzistenciju na račun poreznih obveznika>.

nitko neće u rovove za takve debile, doduše našlo bi se možda 20 -30 000 ljudi i to je to.. 

kada meni dođe pozivnica za vojni rok, ja taj dan iden malo kod rodbine u njemačku raditi.. zovu me da ddojem tamo, imam posao i smještaj.. i svojim frendovima bi pomogao


neman ja posao inspektora u općini od 6000kn, pa sam na račun toga posla digao sebi kredit za stan, pa onda moram stati ovdje jer mi je posao u pitanju i u pitanju stan itd.. 

neka inspektori i njihova djeca i uhljebi se rokaju
tri ces kod mene
prvo dvi godine celicenje na bausteli
onda dva tjedna vojna obuka pa opet baustela:)

uz uže za 5 sekundi, dotle ne puštaj :P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Odluka vec donesena,vojni rok se vraca - Page 4 Empty Re: Odluka vec donesena,vojni rok se vraca

Post by dijagram 30/1/2017, 13:31

Noor wrote:
dijagram wrote:
Pinochet wrote:
dijagram wrote:Na sluzenje vojnog roka samo adezenjare i esdepenjare.
U slucaju rata njih skloniti na sigurno ,a mobilizirati sve ostalo, manje bitno.

pa tako bi i ispalo nažalost, ali gle ovo, nije ova ekipa luda.. ja se družim sa ekipom koju hvata vojni rok, i to je ekipa sve desničari, ali nitko od njih nije spreman da ide na vojni rok, dok susjed HDZovac/SDPovka , drkali kurac cili život i starci im riješili egzistenciju na račun poreznih obveznika>.

nitko neće u rovove za takve debile, doduše našlo bi se možda 20 -30 000 ljudi i to je to.. 

kada meni dođe pozivnica za vojni rok, ja taj dan iden malo kod rodbine u njemačku raditi.. zovu me da ddojem tamo, imam posao i smještaj.. i svojim frendovima bi pomogao


neman ja posao inspektora u općini od 6000kn, pa sam na račun toga posla digao sebi kredit za stan, pa onda moram stati ovdje jer mi je posao u pitanju i u pitanju stan itd.. 

neka inspektori i njihova djeca i uhljebi se rokaju
tri ces kod mene
prvo dvi godine celicenje na bausteli
onda dva tjedna vojna obuka pa opet baustela:)

uz uže za 5 sekundi, dotle ne puštaj :P
yoda bilda, ne sumnjam da moze,al sto ce epi, samo trenira trcanje za bjezaniju, nista od takvih:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18836
2015-08-09


Back to top Go down

Odluka vec donesena,vojni rok se vraca - Page 4 Empty Re: Odluka vec donesena,vojni rok se vraca

Post by prckov 30/1/2017, 13:37

ajd dobro nagovorili ste me, docu i ja

_________________
It was always the women, and above all the young ones, who were the most bigotet adherents of the party, the swallowers of slogans, the amateur spies and nosers-out of unortodoxy.
Orwell 1984
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Odluka vec donesena,vojni rok se vraca - Page 4 Empty Re: Odluka vec donesena,vojni rok se vraca

Post by Guest 30/1/2017, 13:37

dijagram wrote:
Noor wrote:
dijagram wrote:
Pinochet wrote:
dijagram wrote:Na sluzenje vojnog roka samo adezenjare i esdepenjare.
U slucaju rata njih skloniti na sigurno ,a mobilizirati sve ostalo, manje bitno.

pa tako bi i ispalo nažalost, ali gle ovo, nije ova ekipa luda.. ja se družim sa ekipom koju hvata vojni rok, i to je ekipa sve desničari, ali nitko od njih nije spreman da ide na vojni rok, dok susjed HDZovac/SDPovka , drkali kurac cili život i starci im riješili egzistenciju na račun poreznih obveznika>.

nitko neće u rovove za takve debile, doduše našlo bi se možda 20 -30 000 ljudi i to je to.. 

kada meni dođe pozivnica za vojni rok, ja taj dan iden malo kod rodbine u njemačku raditi.. zovu me da ddojem tamo, imam posao i smještaj.. i svojim frendovima bi pomogao


neman ja posao inspektora u općini od 6000kn, pa sam na račun toga posla digao sebi kredit za stan, pa onda moram stati ovdje jer mi je posao u pitanju i u pitanju stan itd.. 

neka inspektori i njihova djeca i uhljebi se rokaju
tri ces kod mene
prvo dvi godine celicenje na bausteli
onda dva tjedna vojna obuka pa opet baustela:)

uz uže za 5 sekundi, dotle ne puštaj :P
yoda bilda, ne sumnjam da moze,al sto ce epi, samo trenira trcanje za bjezaniju, nista od takvih:)

:)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Odluka vec donesena,vojni rok se vraca - Page 4 Empty Re: Odluka vec donesena,vojni rok se vraca

Post by catabbath 30/1/2017, 13:46

maggie13 wrote:Da sam mlado musko, isla bih..nijedno znanje i vjestina nisu visak, pa ni sposobnost osnovne samoobrane i rukovanja oruzjem..

Šta ti misliš da ćeš naučiti za misec dana? Pa kad počneš trenirati bilo koju borilačku vještinu/samoobranu i sl. za toliko jedva naučiš štaku stisnuti pravilno :D

Da si mlado muško za tih misec dana po ljeti bi bilo bolje da ideš jebavati turistice lol!
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12434
2015-08-22


Back to top Go down

Odluka vec donesena,vojni rok se vraca - Page 4 Empty Re: Odluka vec donesena,vojni rok se vraca

Post by sitting_bull 30/1/2017, 13:50

priču o obveznom  vojnom roku lansirala je plavuša koja će laganini sa svojom djecom zapaliti, ili u brisel, ili u ameriku.

a vi drugarice i drugovi budale, pripremajte se za rat, već će vas ona obavijestiti kad rat započne...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11154
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Odluka vec donesena,vojni rok se vraca - Page 4 Empty Re: Odluka vec donesena,vojni rok se vraca

Post by vuksadinare 30/1/2017, 13:51

sitting_bull wrote:priču o obveznom  vojnom roku lansirala je plavuša koja će laganini sa svojom djecom zapaliti, ili u brisel, ili u ameriku.

a vi drugarice i drugovi budale, pripremajte se za rat, već će vas ona obavijestiti kad rat započne...
...pa sto ce nas obavjestavati...vec smo obavjesteni..e jesi i ti :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99841
2015-09-08


Back to top Go down

Odluka vec donesena,vojni rok se vraca - Page 4 Empty Re: Odluka vec donesena,vojni rok se vraca

Post by catabbath 30/1/2017, 13:52

Ne ide npr. domoljub Culej junior, pa nije Stevo uzalud nosio krvave gaće lol!


Last edited by dawson on 30/1/2017, 13:55; edited 1 time in total (Reason for editing : 123)
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12434
2015-08-22


Back to top Go down

Odluka vec donesena,vojni rok se vraca - Page 4 Empty Re: Odluka vec donesena,vojni rok se vraca

Post by prckov 30/1/2017, 14:03

sitting_bull wrote:priču o obveznom  vojnom roku lansirala je plavuša koja će laganini sa svojom djecom zapaliti, ili u brisel, ili u ameriku.

a vi drugarice i drugovi budale, pripremajte se za rat, već će vas ona obavijestiti kad rat započne...
di ces ti Milka otic ako zapuca
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Odluka vec donesena,vojni rok se vraca - Page 4 Empty Re: Odluka vec donesena,vojni rok se vraca

Post by govinda 30/1/2017, 15:08

Ringo10 wrote:
govinda wrote:
Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:
Pinochet wrote:

samo vi sretno kod iduće rokačine....

ja znam koga neće biti..

usput Srbija od bjelorusije i rusije dobija avijaciju, ako ih modernizira i bude održavala, imati će 25 Mig-29 aviona(mi imamo nekoliko Mig-21), imati će 400-500 modernizirannih T-72  tenkova(mi imamo 30ak), od Njemaca nabavljaju i borbene helikoptere, imaju vlastitu proizvodnju artiljerije..

izbije li sljedeći rat sa srbijom ,našamrali bi nas ko beba zvečku, ---- 91 si se mogao nositi sa njima, jer ljudi su bili u nadi da se ratuju za bolju budućnost sebe i svoje djece, plus srbi su bili genocidni, pa ... 

sada država RH nebi mogla skupiti 20 000 vojno sposobnih vojnika, iskreno nebi niti srbija mogla 20 000, ali srbi bi imali mig-29etke i tenkove pa bi vas našamarali.. 

izginula bi sirotinja iz slavonije i dalmacije, uhljebi u zagrebu bi stali na državnoj sisi, a kolinda i plenković i zoki bi sa familijom utekli na zapadu, a da negovorim privatizacija i pljačka

aj sretno vam sa tim vojnim rokovima
nemamo 30 tenkova vec sto pedeset..imam topnistva na lageru koliko hoces..problem zrakoplovstva stoji....usput za vjezbe ne korsitis 150 tenkova vec nekoliko desetaka ostali su na lageru...
Šta je ovo vučino, kakav je ovo antidomoljubni defetizam po forumu. Neću valjda ja morati dolaziti da pod stare dane priključujem obrani zemlje.
Malocas tvrdis da si branio Sarajevo, sad tvrdis da si branio Hrvatsku? Jbt, al vas je lako uhvatiti u lazi..ima jos takvih ovdje, specijalaca i branitelja :))))
Braneći Sarajevo, branili smo i BiH i Hrvatsku i naš narod u BiH.

Druga je stvar to što ste nam vi zabili nožinu u leđa i sada od BiH pravite ISIL-lakrdiju.
U Armiji BiH branio hrvatski narod? SLazem se sa time.

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Odluka vec donesena,vojni rok se vraca - Page 4 Empty Re: Odluka vec donesena,vojni rok se vraca

Post by govinda 30/1/2017, 15:11

Ja cu da dilam. Mora i vojska da se drogira.

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Odluka vec donesena,vojni rok se vraca - Page 4 Empty Re: Odluka vec donesena,vojni rok se vraca

Post by RayMabus 30/1/2017, 15:13

A je vojni rok ...vecernja škola ....ljetna.

BMK ja odradio šest mjeseci i onda na ljeto psihijatrica vojna me pustila na kupanje ....izbacio 20 ljudi iz kreveta u pol noci ....probudija još njih sto.

Piva ustaške pisme .....ujutro raport ...glavni general Borongaja me doceka i reka mi da cu mu jezikom lizat WC ...ja ga samo blido pogleda kao ono ok bmk.

Izaša za po ure s pečatom.

DOVIĐEMA.


RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Odluka vec donesena,vojni rok se vraca - Page 4 Empty Re: Odluka vec donesena,vojni rok se vraca

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum