ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Odluka vec donesena,vojni rok se vraca

Page 2 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Odluka vec donesena,vojni rok se vraca - Page 2 Empty Re: Odluka vec donesena,vojni rok se vraca

Post by catabbath Mon 30 Jan - 11:00

vuksadinare wrote:ja ne idem zbog koline i plenkija..moj dom je hrvatska koju cine planine,more,ravnice,ljudi....i duznost mi ej da stanem u obranu..a sad da li je na celu plenki,kolinda,zoki,trump,putin manje vazno...kuca je kuca..ja drugu nemam..korijeni su tu..a ne na marsu

Zato jer je tebi u principu dosadno u životu i bez rata, uglavnom si još uvijek u provoj polovici 90tih, iz nekog razloga ti to fali. Zato sam i napomenuo onih "par tisuća" takvih.

catabbath

Posts : 12434
2015-08-21


Back to top Go down

Odluka vec donesena,vojni rok se vraca - Page 2 Empty Re: Odluka vec donesena,vojni rok se vraca

Post by vuksadinare Mon 30 Jan - 11:02

dawson wrote:
vuksadinare wrote:ja ne idem zbog koline i plenkija..moj dom je hrvatska koju cine planine,more,ravnice,ljudi....i duznost mi ej da stanem u obranu..a sad da li je na celu plenki,kolinda,zoki,trump,putin manje vazno...kuca je kuca..ja drugu nemam..korijeni su tu..a ne na marsu

Zato jer je tebi u principu dosadno u životu i bez rata, uglavnom si još uvijek u provoj polovici 90tih, iz nekog razloga ti to fali. Zato sam i napomenuo onih "par tisuća" takvih.
nije mi dosadno..radim,imam grunt,obitelj,idem na izlete,igram nogomet..ali patriotska duznost je duznost...ne diram ako me dirnes idem
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99841
2015-09-08


Back to top Go down

Odluka vec donesena,vojni rok se vraca - Page 2 Empty Re: Odluka vec donesena,vojni rok se vraca

Post by govinda Mon 30 Jan - 11:02

vuksadinare wrote:
govinda wrote:
vuksadinare wrote:
govinda wrote:Jbt, kad budete jurisali na Rusiji opet cete proci kao prosli put pod Staljingradom, hihihihihi
uopce ovaj vojni rok niej zbog rusije....nego jednostavno odgovor na politiku susjedstva ili komsiluka...cuj da ti meni prijetis,sto ja trebam uciniti?..sjediti i ecati dok ne dođu srpski ili tko zna koji tenkovi..ili pokusati to sprijeciti
a sto ce vam biti vojska spremna, de ne zajebaji...
..bit ce ne boj se..bolej i tebi ili vama da se spremate..nemate mnogo prijatelja u svijetu..a neprijatelja ko u prici...vazi i za nas da se razumijemo da smo u slicnoj poziciji
Za sta da se spremam? Boli me kurac za Bakira, eno mu Sebije pa nek ona ratuje...

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Odluka vec donesena,vojni rok se vraca - Page 2 Empty Re: Odluka vec donesena,vojni rok se vraca

Post by catabbath Mon 30 Jan - 11:07

vuksadinare wrote:..ali patriotska duznost je duznost...

Kad Kolinda preseli obitelj iz Bruxellesa u HR i kad zlatna mladež bude išla u vojsku onda možemo pričati o doboljublju...
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12434
2015-08-21


Back to top Go down

Odluka vec donesena,vojni rok se vraca - Page 2 Empty Re: Odluka vec donesena,vojni rok se vraca

Post by vuksadinare Mon 30 Jan - 11:09

dawson wrote:
vuksadinare wrote:..ali patriotska duznost je duznost...

Kad Kolinda preseli obitelj iz Bruxellesa u HR i kad zlatna mladež bude išla u vojsku onda možemo pričati o doboljublju...
...preselit ce..ili ej nece odnosno njih biti..ovaj put je situacija malo drugacija nego devedesetih...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99841
2015-09-08


Back to top Go down

Odluka vec donesena,vojni rok se vraca - Page 2 Empty Re: Odluka vec donesena,vojni rok se vraca

Post by Guest Mon 30 Jan - 11:11

dawson wrote:
vuksadinare wrote:..ali patriotska duznost je duznost...

Kad Kolinda preseli obitelj iz Bruxellesa u HR i kad zlatna mladež bude išla u vojsku onda možemo pričati o doboljublju...

ako mogu prinčevi William i Henry, može i mali Kitarović. ispravno. mada, s njim ko i bez njega.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Odluka vec donesena,vojni rok se vraca - Page 2 Empty Re: Odluka vec donesena,vojni rok se vraca

Post by vuksadinare Mon 30 Jan - 11:12

ja sam se uvjerio da od takvih puno pomoci nema vise stete..pa cemu ih onda gurati da najebes skupa sa njim...zbog gluposti
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99841
2015-09-08


Back to top Go down

Odluka vec donesena,vojni rok se vraca - Page 2 Empty Re: Odluka vec donesena,vojni rok se vraca

Post by aben Mon 30 Jan - 11:14

vojni rok! 
napokon će država dovesti malo reda među mladež, nakon ča to ni uspila u 12 godin školovanja.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

Odluka vec donesena,vojni rok se vraca - Page 2 Empty Re: Odluka vec donesena,vojni rok se vraca

Post by govinda Mon 30 Jan - 11:17

aben wrote:vojni rok! 
napokon će država dovesti malo reda među mladež, nakon ča to ni uspila u 12 godin školovanja.
Ko ne odlsuzi vojsku ne moze da se zeni, je li tako kod vas, sta si vec?

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Odluka vec donesena,vojni rok se vraca - Page 2 Empty Re: Odluka vec donesena,vojni rok se vraca

Post by sitting_bull Mon 30 Jan - 11:29

vuksadinare wrote:
sitting_bull wrote:do 2019. neće imati koga unovačiti.

100.000 kandidata je već napustilo hrvatsku, do 2019. će još 200.000 kandidata napustiti hrvatsku tako da će sva muška populacija u dobi 20-30 godina biti nedostupna.

rekoh ja kako je plavuša katalizator za razbucavanje hrvatske.

prvo je srala o zajedništvu, a gotovo svaki potez joj  vodi podjelama.
sad potiče iseljavanje kao da joj s dna kacu srce bije u grudima...
...koje podjele?...da nije nje ne bi znao da iams spijuna u veleposlanickim redovima vise godina....sto su po tom pitanju napravili josipovic i mesic?..nista...
ti stvarno misliš kako kako soa nema pojma o poslu koji radi.
dapače, danas je vrlo malo špijuna za koje obavještajne službe ne znaju, a koji su ubačeni na važne pozicije.

i ovaj je slučaj isfabriciran kako bi se sanirala šteta od turizma u americi koji su platili građani hrvatske.
velika stručnjakinja je tako maknula i čovjeka s vrha soa-e jer je u njega kao izgubila povjerenje.
ne se povlačiti po društvima neprimjerenim funkciji pa nećeš upasti u vidokrug u kojem ne želiš biti.

po tom kriteriju plavuša je davno trebala odlepršati s Pantovčaka, pogotova sada kad je pitanje ima li i gazda donald još povjerenje u nju.
u josipovićevo vrijeme je npr. provaljena slovenska muljaža oko arbitraže temeljem čega je arbitraža kompromitirana i kao takva odbačena od strane hrvatskog sabora.
uostalom, i plavuša je na druženjima s orbanom u mađarskoj istupala kontra postupanja hrvatske vlade glede izbjeglica, a i tko zna glede čega još.

slučajna precjednica koja od sebe neprestano radi slučajeve...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11154
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Odluka vec donesena,vojni rok se vraca - Page 2 Empty Re: Odluka vec donesena,vojni rok se vraca

Post by Ringo10 Mon 30 Jan - 11:34

dawson wrote:
vuksadinare wrote:sto ja trebam uciniti?..sjediti i ecati

Upravo to. Sjediti i čekati da se par tisća budala s jedne i par tisuća budala s druge strane završe klati i onda sve po starom. Da nebi možda je išao ginuti za Kolindu i Plenkija
Ne nego za svoju zemlju.

Ili bi razgulio i pustio da ti okupiraju domovinu.

Nisam ni ja ratovao devedesetih ni za samog Tuđmana nego za Hrvatsku i hrvatski narod u BiH. A sad to što smo i u BiH popušili, drugi je par opanaka.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Odluka vec donesena,vojni rok se vraca - Page 2 Empty Re: Odluka vec donesena,vojni rok se vraca

Post by vuksadinare Mon 30 Jan - 11:36

Ringo10 wrote:
dawson wrote:
vuksadinare wrote:sto ja trebam uciniti?..sjediti i ecati

Upravo to. Sjediti i čekati da se par tisća budala s jedne i par tisuća budala s druge strane završe klati i onda sve po starom. Da nebi možda je išao ginuti za Kolindu i Plenkija
Ne nego za svoju zemlju.

Ili bi razgulio i pustio da ti okupiraju domovinu.

Nisam ni ja ratovao devedesetih ni za samog Tuđmana nego za Hrvatsku i hrvatski narod u BiH. A sad to što smo i u BiH popušili, drugi je par opanaka.
pa ja to stalno govorim..ovi su svi prolazni zemlja ostaje..kakva je da ej..oces ti svoj stan ili kucu zapaliti ako vidis po kutovima paucinu...?...neces..ali mozes metlom po glavi onog tko nije ocistio tu paucinu..ali kucu sigurno neces zbog takvog zapaliti
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99841
2015-09-08


Back to top Go down

Odluka vec donesena,vojni rok se vraca - Page 2 Empty Re: Odluka vec donesena,vojni rok se vraca

Post by Guest Mon 30 Jan - 11:36

kada sam posli faksa htio dobrovoljni vojni rok, em nemožeš nemaš vezu .

tko im jebe mater, ja znam tko neće ići na te vojne rokove, nisam lud da gubim mjesec dana života za HDZovu zlatnu mladež i uhljebe, koji me pripremaju za iduću pljačku

neka u rovove idu djeca uhljeba i djeca saborskih zastupnika
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Odluka vec donesena,vojni rok se vraca - Page 2 Empty Re: Odluka vec donesena,vojni rok se vraca

Post by govinda Mon 30 Jan - 11:37

Ringo10 wrote:
dawson wrote:
vuksadinare wrote:sto ja trebam uciniti?..sjediti i ecati

Upravo to. Sjediti i čekati da se par tisća budala s jedne i par tisuća budala s druge strane završe klati i onda sve po starom. Da nebi možda je išao ginuti za Kolindu i Plenkija
Ne nego za svoju zemlju.

Ili bi razgulio i pustio da ti okupiraju domovinu.

Nisam ni ja ratovao devedesetih ni za samog Tuđmana nego za Hrvatsku i hrvatski narod u BiH. A sad to što smo i u BiH popušili, drugi je par opanaka.
A ti si ratovao, pobjeguljo iz Sarajeva? Sto mi idete na kurac vi dezerteri koji se ovdje na forumima kurcite nekim ratovanjima..sisaj ga, papcino sa Alipasina.

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Odluka vec donesena,vojni rok se vraca - Page 2 Empty Re: Odluka vec donesena,vojni rok se vraca

Post by vuksadinare Mon 30 Jan - 11:39

Pinochet wrote:kada sam posli faksa htio dobrovoljni vojni rok, em nemožeš nemaš vezu .

tko im jebe mater, ja znam tko neće ići na te vojne rokove, nisam lud da gubim mjesec dana života za HDZovu zlatnu mladež i uhljebe, koji me pripremaju za iduću pljačku

neka u rovove idu djeca uhljeba i djeca saborskih zastupnika
..nije to slucaj samo kod nas...nego..ja sam se uvjerio da od takvih nemas puno koristi niti na liniji...ja sam skoro izgubio bezveze glavu zbog nekog sina od nekog lokalnog serifa jer lik se kao htio dokazati...uopce ne razmisljajuci nego eto ja cu vama pokazati da nisam nikakav 'tatin sin'...pa nas uvalio umalo u samoubilacku pogibelj..zapovjednik ja isti dan transferirao doma serifu.'bolje tebe tamo a nama glava na ramenu'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99841
2015-09-08


Back to top Go down

Odluka vec donesena,vojni rok se vraca - Page 2 Empty Re: Odluka vec donesena,vojni rok se vraca

Post by govinda Mon 30 Jan - 11:39

vuksadinare wrote:
Pinochet wrote:kada sam posli faksa htio dobrovoljni vojni rok, em nemožeš nemaš vezu .

tko im jebe mater, ja znam tko neće ići na te vojne rokove, nisam lud da gubim mjesec dana života za HDZovu zlatnu mladež i uhljebe, koji me pripremaju za iduću pljačku

neka u rovove idu djeca uhljeba i djeca saborskih zastupnika
..nije to slucaj samo kod nas...nego..ja sam se uvjerio da od takvih nemas puno koristi niti na liniji...ja sam skoro izgubio bezveze glavu zbog nekog sina od nekog lokalnog serifa jer lik se kao htio dokazati...uopce ne razmisljajuci nego eto ja cu vama pokazati da nisam nikakav 'tatin sin'...pa nas uvalio umalo u samoubilacku pogibelj..zapovjednik ja isti dan transferirao doma serifu.'bolje tebe tamo a nama glava na ramenu'
podsjecas me na americke republikance koje imam na FB..ista prica, domoljublje, vojska...

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Odluka vec donesena,vojni rok se vraca - Page 2 Empty Re: Odluka vec donesena,vojni rok se vraca

Post by vuksadinare Mon 30 Jan - 11:41

..ili ako netko i dođe iz 'zlatne mladezi'..onda se qurtzi..'tko sam ti ja sam ti'..i unosi razdor i demoralizira ljude..cast iznimkama..nisu takvi navikli na teskoce...pa vise stete nego koristi
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99841
2015-09-08


Back to top Go down

Odluka vec donesena,vojni rok se vraca - Page 2 Empty Re: Odluka vec donesena,vojni rok se vraca

Post by Ringo10 Mon 30 Jan - 11:42

govinda wrote:
Ringo10 wrote:
dawson wrote:
vuksadinare wrote:sto ja trebam uciniti?..sjediti i ecati

Upravo to. Sjediti i čekati da se par tisća budala s jedne i par tisuća budala s druge strane završe klati i onda sve po starom. Da nebi možda je išao ginuti za Kolindu i Plenkija
Ne nego za svoju zemlju.

Ili bi razgulio i pustio da ti okupiraju domovinu.

Nisam ni ja ratovao devedesetih ni za samog Tuđmana nego za Hrvatsku i hrvatski narod u BiH. A sad to što smo i u BiH popušili, drugi je par opanaka.
A ti si ratovao, pobjeguljo iz Sarajeva? Sto mi idete na kurac vi dezerteri koji se ovdje na forumima kurcite nekim ravoanjima..sisaj ga, papcino sa Alipasina.
Otišao u Australiju početkom 2000-te. Cijeli rat proveo u Sarajevu i okolo njega. Držali obranu u gradu, a redovito izlazili kroz tunel na bojišnice izvan grada.

Ostao u SA do kraja rata. Demobiliziran 16 Aprila-Travnja 1996. U noći na 13-14 Januar- Siječanj 1993 na brdu Žuč teško povrijeđen od granate, sa trajnim oštećenjem kičme. Za sad guram sa tim poisljedicama relativno dobro, ali godine se nižu i postaje teže... vidjet ćemo. 

Jel ti ovo dosta SDA efendijo.

P.S. I nisam sa Alipašina nego sa Čengić Vile.


Last edited by Ringo10 on Mon 30 Jan - 11:43; edited 1 time in total
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Odluka vec donesena,vojni rok se vraca - Page 2 Empty Re: Odluka vec donesena,vojni rok se vraca

Post by Guest Mon 30 Jan - 11:43

vuksadinare wrote:
Pinochet wrote:kada sam posli faksa htio dobrovoljni vojni rok, em nemožeš nemaš vezu .

tko im jebe mater, ja znam tko neće ići na te vojne rokove, nisam lud da gubim mjesec dana života za HDZovu zlatnu mladež i uhljebe, koji me pripremaju za iduću pljačku

neka u rovove idu djeca uhljeba i djeca saborskih zastupnika
..nije to slucaj samo kod nas...nego..ja sam se uvjerio da od takvih nemas puno koristi niti na liniji...ja sam skoro izgubio bezveze glavu zbog nekog sina od nekog lokalnog serifa jer lik se kao htio dokazati...uopce ne razmisljajuci nego eto ja cu vama pokazati da nisam nikakav 'tatin sin'...pa nas uvalio umalo u samoubilacku pogibelj..zapovjednik ja isti dan transferirao doma serifu.'bolje tebe tamo a nama glava na ramenu'

samo vi sretno kod iduće rokačine....

ja znam koga neće biti..

usput Srbija od bjelorusije i rusije dobija avijaciju, ako ih modernizira i bude održavala, imati će 25 Mig-29 aviona(mi imamo nekoliko Mig-21), imati će 400-500 modernizirannih T-72  tenkova(mi imamo 30ak), od Njemaca nabavljaju i borbene helikoptere, imaju vlastitu proizvodnju artiljerije..

izbije li sljedeći rat sa srbijom ,našamrali bi nas ko beba zvečku, ---- 91 si se mogao nositi sa njima, jer ljudi su bili u nadi da se ratuju za bolju budućnost sebe i svoje djece, plus srbi su bili genocidni, pa ... 

sada država RH nebi mogla skupiti 20 000 vojno sposobnih vojnika, iskreno nebi niti srbija mogla 20 000, ali srbi bi imali mig-29etke i tenkove pa bi vas našamarali.. 

izginula bi sirotinja iz slavonije i dalmacije, uhljebi u zagrebu bi stali na državnoj sisi, a kolinda i plenković i zoki bi sa familijom utekli na zapadu, a da negovorim privatizacija i pljačka

aj sretno vam sa tim vojnim rokovima
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Odluka vec donesena,vojni rok se vraca - Page 2 Empty Re: Odluka vec donesena,vojni rok se vraca

Post by govinda Mon 30 Jan - 11:48

Ringo10 wrote:
govinda wrote:
Ringo10 wrote:
dawson wrote:
vuksadinare wrote:sto ja trebam uciniti?..sjediti i ecati

Upravo to. Sjediti i čekati da se par tisća budala s jedne i par tisuća budala s druge strane završe klati i onda sve po starom. Da nebi možda je išao ginuti za Kolindu i Plenkija
Ne nego za svoju zemlju.

Ili bi razgulio i pustio da ti okupiraju domovinu.

Nisam ni ja ratovao devedesetih ni za samog Tuđmana nego za Hrvatsku i hrvatski narod u BiH. A sad to što smo i u BiH popušili, drugi je par opanaka.
A ti si ratovao, pobjeguljo iz Sarajeva? Sto mi idete na kurac vi dezerteri koji se ovdje na forumima kurcite nekim ravoanjima..sisaj ga, papcino sa Alipasina.
Otišao u Australiju početkom 2000-te. Cijeli rat proveo u Sarajevu i okolo njega. Držali obranu u gradu, a redovito izlazili kroz tunel na bojišnice izvan grada.

Ostao u SA do kraja rata. Demobiliziran 16 Aprila-Travnja 1996. U noći na 13-14 Januar- Siječanj 1993 na brdu Žuč teško povrijeđen od granate, sa trajnim oštećenjem kičme. Za sad guram sa tim poisljedicama relativno dobro, ali godine se nižu i postaje teže... vidjet ćemo. 

Jel ti ovo dosta SDA efendijo.

P.S. I nisam sa Alipašina nego sa Čengić Vile.
I ja sam na ovom forumu visok, plavokos, plavook i najveci jebac...

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Odluka vec donesena,vojni rok se vraca - Page 2 Empty Re: Odluka vec donesena,vojni rok se vraca

Post by Guest Mon 30 Jan - 11:49

ja iman 7 državljanstava, i 13 patenata i zvali su me radit u japan i usa u velike firme ali nisam htio iz principa
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Odluka vec donesena,vojni rok se vraca - Page 2 Empty Re: Odluka vec donesena,vojni rok se vraca

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum