ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Odluka vec donesena,vojni rok se vraca

Page 1 of 10 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Odluka vec donesena,vojni rok se vraca Empty Odluka vec donesena,vojni rok se vraca

Post by vuksadinare 30/1/2017, 09:53

http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/otkrivamo-odluka-prakticki-vec-donesena-evo-koliko-ce-trajati-obavezni-vojni-rok-u-hrvatskoj-a-i-sto-sve-ceka-mlade-rocnike/5568899/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99841
2015-09-08


Back to top Go down

Odluka vec donesena,vojni rok se vraca Empty Re: Odluka vec donesena,vojni rok se vraca

Post by vuksadinare 30/1/2017, 09:54

tek od 2019..a jesu brzi majke ti..sad,odmah,isti cas..tko ziv tko mrtav do tad..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99841
2015-09-08


Back to top Go down

Odluka vec donesena,vojni rok se vraca Empty Re: Odluka vec donesena,vojni rok se vraca

Post by Guest 30/1/2017, 09:55

a kolike vojarne su predane na upravljanje gradovima, prenamjenjene i slično...šteta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Odluka vec donesena,vojni rok se vraca Empty Re: Odluka vec donesena,vojni rok se vraca

Post by epikur37 30/1/2017, 09:58

vuksadinare wrote:tek od 2019..a jesu brzi majke ti..

Do tad će rat i završiti...
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Odluka vec donesena,vojni rok se vraca Empty Re: Odluka vec donesena,vojni rok se vraca

Post by vuksadinare 30/1/2017, 10:00

epikur37 wrote:
vuksadinare wrote:tek od 2019..a jesu brzi majke ti..

Do tad će rat i završiti...
moguce..sigurno opet umijesane prste imao todin covjek maric..'cek da vidim jel ima love u buđetu..gazda mi je prioritet'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99841
2015-09-08


Back to top Go down

Odluka vec donesena,vojni rok se vraca Empty Re: Odluka vec donesena,vojni rok se vraca

Post by Ringo10 30/1/2017, 10:03

vuksadinare wrote:tek od 2019..a jesu brzi majke ti..sad,odmah,isti cas..tko ziv tko mrtav do tad..
Koji je tebi racku. sta si se uspaničio.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Odluka vec donesena,vojni rok se vraca Empty Re: Odluka vec donesena,vojni rok se vraca

Post by vuksadinare 30/1/2017, 10:04

Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:tek od 2019..a jesu brzi majke ti..sad,odmah,isti cas..tko ziv tko mrtav do tad..
Koji je tebi racku. sta si se uspaničio.
nisam..ja sam vojnik...nek se mladi celice makar 2,3 mjeseca...kakobi rekao napoleon..'nema covjeka do vojnika'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99841
2015-09-08


Back to top Go down

Odluka vec donesena,vojni rok se vraca Empty Re: Odluka vec donesena,vojni rok se vraca

Post by Ringo10 30/1/2017, 10:09

vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:tek od 2019..a jesu brzi majke ti..sad,odmah,isti cas..tko ziv tko mrtav do tad..
Koji je tebi racku. sta si se uspaničio.
nisam..ja sam vojnik...nek se mladi celice makar 2,3 mjeseca...kakobi rekao napoleon..'nema covjeka do vojnika'
Slažem se sa uvođenjem vojnog roka jer su nam mlade generacije atrofirale. Ali treba pripremiti sve za to, nije to tek tako. Iako mislim da se moglo i tijekom 2018.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Odluka vec donesena,vojni rok se vraca Empty Re: Odluka vec donesena,vojni rok se vraca

Post by vuksadinare 30/1/2017, 10:12

Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:tek od 2019..a jesu brzi majke ti..sad,odmah,isti cas..tko ziv tko mrtav do tad..
Koji je tebi racku. sta si se uspaničio.
nisam..ja sam vojnik...nek se mladi celice makar 2,3 mjeseca...kakobi rekao napoleon..'nema covjeka do vojnika'
Slažem se sa uvođenjem vojnog roka jer su nam mlade generacije atrofirale. Ali treba pripremiti sve za to, nije to tek tako. Iako mislim da se moglo i tijekom 2018.
..ma kakvi 2018..2017 je tek pocela..moze se i tu vec nesto napraviti..jebote sutra moze poceti tarapana....kazu 6,7 milijuna kuna za to treba..pa to je sica...no kad je 'gazda' u gabuli svaka kuna se prevrne..tri puta.. lol!
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99841
2015-09-08


Back to top Go down

Odluka vec donesena,vojni rok se vraca Empty Re: Odluka vec donesena,vojni rok se vraca

Post by sitting_bull 30/1/2017, 11:40

do 2019. neće imati koga unovačiti.

100.000 kandidata je već napustilo hrvatsku, do 2019. će još 200.000 kandidata napustiti hrvatsku tako da će sva muška populacija u dobi 20-30 godina biti nedostupna.

rekoh ja kako je plavuša katalizator za razbucavanje hrvatske.

prvo je srala o zajedništvu, a gotovo svaki potez joj  vodi podjelama.
sad potiče iseljavanje kao da joj s dna kacu srce bije u grudima...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11154
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Odluka vec donesena,vojni rok se vraca Empty Re: Odluka vec donesena,vojni rok se vraca

Post by catabbath 30/1/2017, 11:44

Eto prvo su opljačkali državu a sad bi ih stoka sitnog zoba trebala i čuvati. Mada to možda Žutarnji standardno pumpa senzaciju.


Last edited by dawson on 30/1/2017, 11:45; edited 1 time in total

_________________
Odluka vec donesena,vojni rok se vraca Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12434
2015-08-22


Back to top Go down

Odluka vec donesena,vojni rok se vraca Empty Re: Odluka vec donesena,vojni rok se vraca

Post by vuksadinare 30/1/2017, 11:44

sitting_bull wrote:do 2019. neće imati koga unovačiti.

100.000 kandidata je već napustilo hrvatsku, do 2019. će još 200.000 kandidata napustiti hrvatsku tako da će sva muška populacija u dobi 20-30 godina biti nedostupna.

rekoh ja kako je plavuša katalizator za razbucavanje hrvatske.

prvo je srala o zajedništvu, a gotovo svaki potez joj  vodi podjelama.
sad potiče iseljavanje kao da joj s dna kacu srce bije u grudima...
...koje podjele?...da nije nje ne bi znao da iams spijuna u veleposlanickim redovima vise godina....sto su po tom pitanju napravili josipovic i mesic?..nista...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99841
2015-09-08


Back to top Go down

Odluka vec donesena,vojni rok se vraca Empty Re: Odluka vec donesena,vojni rok se vraca

Post by govinda 30/1/2017, 11:49

A sta, samo preko ljeta ce sluziti vojsku? Zimi nema ratovanja?

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Odluka vec donesena,vojni rok se vraca Empty Re: Odluka vec donesena,vojni rok se vraca

Post by govinda 30/1/2017, 11:50

Jbt, kad budete jurisali na Rusiji opet cete proci kao prosli put pod Staljingradom, hihihihihi

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Odluka vec donesena,vojni rok se vraca Empty Re: Odluka vec donesena,vojni rok se vraca

Post by vuksadinare 30/1/2017, 11:52

govinda wrote:Jbt, kad budete jurisali na Rusiji opet cete proci kao prosli put pod Staljingradom, hihihihihi
uopce ovaj vojni rok niej zbog rusije....nego jednostavno odgovor na politiku susjedstva ili komsiluka...cuj da ti meni prijetis,sto ja trebam uciniti?..sjediti i ecati dok ne dođu srpski ili tko zna koji tenkovi..ili pokusati to sprijeciti
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99841
2015-09-08


Back to top Go down

Odluka vec donesena,vojni rok se vraca Empty Re: Odluka vec donesena,vojni rok se vraca

Post by govinda 30/1/2017, 11:54

vuksadinare wrote:
govinda wrote:Jbt, kad budete jurisali na Rusiji opet cete proci kao prosli put pod Staljingradom, hihihihihi
uopce ovaj vojni rok niej zbog rusije....nego jednostavno odgovor na politiku susjedstva ili komsiluka...cuj da ti meni prijetis,sto ja trebam uciniti?..sjediti i ecati dok ne dođu srpski ili tko zna koji tenkovi..ili pokusati to sprijeciti
a sto ce vam biti vojska spremna, de ne zajebaji...

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Odluka vec donesena,vojni rok se vraca Empty Re: Odluka vec donesena,vojni rok se vraca

Post by catabbath 30/1/2017, 11:56

vuksadinare wrote:sto ja trebam uciniti?..sjediti i ecati

Upravo to. Sjediti i čekati da se par tisća budala s jedne i par tisuća budala s druge strane završe klati i onda sve po starom. Da nebi možda je išao ginuti za Kolindu i Plenkija

_________________
Odluka vec donesena,vojni rok se vraca Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12434
2015-08-22


Back to top Go down

Odluka vec donesena,vojni rok se vraca Empty Re: Odluka vec donesena,vojni rok se vraca

Post by vuksadinare 30/1/2017, 11:56

govinda wrote:
vuksadinare wrote:
govinda wrote:Jbt, kad budete jurisali na Rusiji opet cete proci kao prosli put pod Staljingradom, hihihihihi
uopce ovaj vojni rok niej zbog rusije....nego jednostavno odgovor na politiku susjedstva ili komsiluka...cuj da ti meni prijetis,sto ja trebam uciniti?..sjediti i ecati dok ne dođu srpski ili tko zna koji tenkovi..ili pokusati to sprijeciti
a sto ce vam biti vojska spremna, de ne zajebaji...
..bit ce ne boj se..bolej i tebi ili vama da se spremate..nemate mnogo prijatelja u svijetu..a neprijatelja ko u prici...vazi i za nas da se razumijemo da smo u slicnoj poziciji
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99841
2015-09-08


Back to top Go down

Odluka vec donesena,vojni rok se vraca Empty Re: Odluka vec donesena,vojni rok se vraca

Post by vuksadinare 30/1/2017, 11:57

dawson wrote:
vuksadinare wrote:sto ja trebam uciniti?..sjediti i ecati

Upravo to. Sjediti i čekati da se par tisća budala s jedne i par tisuća budala s druge strane završe klati i onda sve po starom. Da nebi možda je išao ginuti za Kolindu i Plenkija
ja ne idem zbog koline i plenkija..moj dom je hrvatska koju cine planine,more,ravnice,ljudi....i duznost mi ej da stanem u obranu..a sad da li je na celu plenki,kolinda,zoki,trump,putin manje vazno...kuca je kuca..ja drugu nemam..korijeni su tu..a ne na marsu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99841
2015-09-08


Back to top Go down

Odluka vec donesena,vojni rok se vraca Empty Re: Odluka vec donesena,vojni rok se vraca

Post by catabbath 30/1/2017, 12:00

vuksadinare wrote:ja ne idem zbog koline i plenkija..moj dom je hrvatska koju cine planine,more,ravnice,ljudi....i duznost mi ej da stanem u obranu..a sad da li je na celu plenki,kolinda,zoki,trump,putin manje vazno...kuca je kuca..ja drugu nemam..korijeni su tu..a ne na marsu

Zato jer je tebi u principu dosadno u životu i bez rata, uglavnom si još uvijek u provoj polovici 90tih, iz nekog razloga ti to fali. Zato sam i napomenuo onih "par tisuća" takvih.
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12434
2015-08-22


Back to top Go down

Odluka vec donesena,vojni rok se vraca Empty Re: Odluka vec donesena,vojni rok se vraca

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 10 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum