ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

I što reći?

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

I što reći? - Page 6 Empty Re: I što reći?

Post by vuksadinare 29/1/2017, 06:47

vili40 wrote:
vuksadinare wrote:i jos nesto..bojim se da babica je obuzeo vjerski fanatizam...lik samo gospa,isus,bog...tko je njega postavio za trenera da mi je znat...i predlozio...
već sam poslije prve tri utakmice bio napisao da bi taj Babić da je na francuskoj klupi,razjebao i njih.I za njega bi se moglo reći da su mu dali u ruke ferari a prije nije vozio ni fiću.Nema pojma i nije za to,a kako je tu zalutao nek se pitaju oni koji su ga tu smjestili.
Sreća?hahahahahah...Jel smo igrali poker ili rukomet i jel riječ sreća postoji u sportskim rječnicima sjevernih ekipa ili to dolazi sa juga?Jel ti za zabiti sedmerac u kritičnim momentima treba sreća ili psihološka stabilnost?Ako ćemo po tome,Španjolce smo onda dobili po sreći.
Umor?Da,svakako je bio prisutan ali ne možeš se na to vaditi ako imaš toliku prednost desetak minuta do završetka protiv ekipe koja ima igrački kadar dva nivoa ispod našeg.
Više me zanimaju one,često prozivane,crne rupe.E možda bi prvo trebalo otkriti što su zapravo one,od kud dolaze i kamo idu pa tek onda dalje.
dolaze zbog losih priprema...moj pok.stric bi znao rec kad dolaze snimke sa priprema nasih reprezentacija...'vidi nase...samo snimke kako kartaju,setkaraju,hopcu...a kad dolaze snimke iz njemackog,nizozemskog kampa..svi vjezbaju,trcaju u teretani su'

vuksadinare

Posts : 99841
2015-09-08


Back to top Go down

I što reći? - Page 6 Empty Re: I što reći?

Post by vili40 29/1/2017, 06:53

vuksadinare wrote:
vili40 wrote:
vuksadinare wrote:i jos nesto..bojim se da babica je obuzeo vjerski fanatizam...lik samo gospa,isus,bog...tko je njega postavio za trenera da mi je znat...i predlozio...
već sam poslije prve tri utakmice bio napisao da bi taj Babić da je na francuskoj klupi,razjebao i njih.I za njega bi se moglo reći da su mu dali u ruke ferari a prije nije vozio ni fiću.Nema pojma i nije za to,a kako je tu zalutao nek se pitaju oni koji su ga tu smjestili.
Sreća?hahahahahah...Jel smo igrali poker ili rukomet i jel riječ sreća postoji u sportskim rječnicima sjevernih ekipa ili to dolazi sa juga?Jel ti za zabiti sedmerac u kritičnim momentima treba sreća ili psihološka stabilnost?Ako ćemo po tome,Španjolce smo onda dobili po sreći.
Umor?Da,svakako je bio prisutan ali ne možeš se na to vaditi ako imaš toliku prednost desetak minuta do završetka protiv ekipe koja ima igrački kadar dva nivoa ispod našeg.
Više me zanimaju one,često prozivane,crne rupe.E možda bi prvo trebalo otkriti što su zapravo one,od kud dolaze i kamo idu pa tek onda dalje.
dolaze zbog losih priprema...moj pok.stric bi znao rec kad dolaze snimke sa priprema nasih reprezentacija...'vidi nase...samo snimke kako kartaju,setkaraju,hopcu...a kad dolaze snimke iz njemackog,nizozemskog kampa..svi vjezbaju,trcaju u teretani su'
pratim njemačku tv pa znam,sad zamisli da su se nijemci za ispadanje pravdali nedostatkom sreće ili umorom.hahahahahhahahaaaaa...razapeli bi ih za sva vremena
vili40
vili40

Male
Posts : 10988
2015-08-02


Back to top Go down

I što reći? - Page 6 Empty Re: I što reći?

Post by vili40 29/1/2017, 07:11

koji smo mi psihijatrijski slučajevi trebalo je pratiti ono što pričaju u RTL-ovom studiju.
Prije Norveške:"Norvežani imaju kompleks Hrvatske i to će im biti veliki psihološki teret protiv nas..."...psihoanalitičar Mirza :D
Prije Slovenije:"Slovencima će biti velik psihološki problem jer prvi puta igraju polufinale protiv nas koji smo već osvojili skoro pa sve"...ja sam mislio da će se Slovenci po ulasku na parket zasrati od straha :D
E da,u glavama leži naš problem.
vili40
vili40

Male
Posts : 10988
2015-08-02


Back to top Go down

I što reći? - Page 6 Empty Re: I što reći?

Post by jastreb 29/1/2017, 07:54

vili40 wrote:
E da,u glavama leži naš problem.
:tu

To sam i ja rekao. I ne samo to. To sam nazvao neohrvatskim mentalitetom,koji nas u ekipnim sportovima prati već nekoliko godina.

To sam svoje otkriće objavio i na Fejsbuku i masa ljudi se složila sa mnom.

Nekad smo patili od tzv balkanskog mentaliteta koji se sastojao u tome da upravo pred jakim ekipama pokažemo zube i igramo ko munjeni,ali je nedostatak istoga bio podcjenjivački stav prema slabijim ekipama,što nam se nerijetko obijalo o glavu.

Danas je balkanski mentalitet u sportu zamijenio neohrvatski,a koji se sastoji u tome da se nakon početnih uspjeha jednostavno uplašimo od daljnih pobjeda i bivamo načisto paralizirani od straha i paničnih napada.

Prvi put smo se sa neohrvatskim sportskim sindromom susreli na nogometnom EP 2008. u utakmici sa Turskom.

Tukli smo Švabe,Austrijake i Poljake,a onda dali gol Turcima u posljednjim minutama meča,da bi zatim primili gol u posljednjim sekundama utakmice i onako paralizirani nismo imali teoretske šanse dobiti na penale.

Neohrvatski sportski sindrom od tada jača i buja i ja se samo bojim da ne zahvati i moju Rijeku u borbi za titulu,ali mislim da nema straha jer Rijeku ne vodi Hrvat,već-Slovenac!!!
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

I što reći? - Page 6 Empty Re: I što reći?

Post by vuksadinare 29/1/2017, 09:00

ma kakav strah..strah moze doci od bojazni da ce ti nestat snage u presudnim momentima utakmice i tad se javlja psiho blokada..vidimo bracu skelin sto znaci fizicka sprema nema straha..ali dok se na pripremama karta,setkara,hopsa i dodje na pripreme s mislju kako ce mu to u stvari biti odmor..nista..eto imamo vaterpoliste..uvijek u vrhu problem je sto srbija ima jacu ekipu...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99841
2015-09-08


Back to top Go down

I što reći? - Page 6 Empty Re: I što reći?

Post by vili40 29/1/2017, 09:05

odgledao sam pola utakmice na slovenskom kanalu,onako da malo odmorim od naših bisera.
I čuo dosta toga važnog među ostalim kako je Vujović pripremao i motivirao slovenske igrače,svaka mu čast jer je izvukao iz njih najviše što je mogao.Osvojili su broncu sa ekipom koja je inače bar dvije klase ispod nas i to je veliki uspjeh.To su glave kad ni pod -8 ne posustaju.
vili40
vili40

Male
Posts : 10988
2015-08-02


Back to top Go down

I što reći? - Page 6 Empty Re: I što reći?

Post by michaellcmacha 29/1/2017, 09:36

vuksadinare wrote:da motivacija...danas hrvatskoj fali motivator na svim razinama..biramo bezlicne,streberske tipove gdje je vazno da li govori pet stranih jezika,jede kavijar ili koje odijelo nose i paze hoce li se svidjet mamama,bakama,fotomodelima...
i pupovcu..... kak si to mogo izostaviti....
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

I što reći? - Page 6 Empty Re: I što reći?

Post by debotoijusto 29/1/2017, 09:41

Zbog poraza od Španjolske, Gospa podnijela ostavku na sve funkcije u stručnom stožeru reprezentacije

I što reći? - Page 6 Gospa__wide-xxlarge
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31224
2014-04-12


Back to top Go down

I što reći? - Page 6 Empty Re: I što reći?

Post by vuksadinare 29/1/2017, 09:44

vili40 wrote:odgledao sam pola utakmice na slovenskom kanalu,onako da malo odmorim od naših bisera.
I čuo dosta toga važnog među ostalim kako je Vujović pripremao i motivirao slovenske igrače,svaka mu čast jer je izvukao iz njih najviše što je mogao.Osvojili su broncu sa ekipom koja je inače bar dvije klase ispod nas i to je veliki uspjeh.To su glave kad ni pod -8 ne posustaju.
..i jos nesto u nogometu,kosarci i sad rukometu postoje frakcijske borbe.....i to ne valja...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99841
2015-09-08


Back to top Go down

I što reći? - Page 6 Empty Re: I što reći?

Post by jastreb 29/1/2017, 09:45

Imam jedan recept kojeg mnogi "veliki" Hrvati ne bi prihvatili ni pod razno.

A to je da se na čelo ovih repreznetacija dovedu stranci .

Primjerci nogometnoj (Vahih),rukometnoj Vujović.

I to bi bio ključ uspjeha.

Vidite što je Slovenac napravio od Rijeke.

Ali ne! Ajme,kakav stranac,imamo mi naših hrvatskih stručnjaka,Vujović je Vujović,ali imamo mi svog izbornika.

Pih!
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

I što reći? - Page 6 Empty Re: I što reći?

Post by jastreb 29/1/2017, 09:46

vuksadinare wrote:
vili40 wrote:odgledao sam pola utakmice na slovenskom kanalu,onako da malo odmorim od naših bisera.
I čuo dosta toga važnog među ostalim kako je Vujović pripremao i motivirao slovenske igrače,svaka mu čast jer je izvukao iz njih najviše što je mogao.Osvojili su broncu sa ekipom koja je inače bar dvije klase ispod nas i to je veliki uspjeh.To su glave kad ni pod -8 ne posustaju.
..i jos nesto u nogometu,kosarci i sad rukometu postoje frakcijske borbe.....i to ne valja...
Ekipni sportovi (osim vaterpola) u rukama su HDZ-a. I to koči naš sport.

Počelo je to još 1994.kada su makli najboljeg hrvatskog trenera svih vremena i ustoličili Ćiru.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

I što reći? - Page 6 Empty Re: I što reći?

Post by vuksadinare 29/1/2017, 09:47

jastreb wrote:Imam jedan recept kojeg mnogi "veliki" Hrvati ne bi prihvatili ni pod razno.

A to je da se na čelo ovih repreznetacija dovedu stranci .

Primjerci nogometnoj (Vahih),rukometnoj Vujović.

I to bi bio ključ uspjeha.

Vidite što je Slovenac napravio od Rijeke.

Ali ne! Ajme,kakav stranac,imamo mi naših hrvatskih stručnjaka,Vujović je Vujović,ali imamo mi svog izbornika.

Pih!
pa gobac je htio vujovica...ali grahovac je htio hipija balica i svecenika babica..sad ih tjera..a i on bi prvi s njima trebao otici
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99841
2015-09-08


Back to top Go down

I što reći? - Page 6 Empty Re: I što reći?

Post by vuksadinare 29/1/2017, 09:48

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
vili40 wrote:odgledao sam pola utakmice na slovenskom kanalu,onako da malo odmorim od naših bisera.
I čuo dosta toga važnog među ostalim kako je Vujović pripremao i motivirao slovenske igrače,svaka mu čast jer je izvukao iz njih najviše što je mogao.Osvojili su broncu sa ekipom koja je inače bar dvije klase ispod nas i to je veliki uspjeh.To su glave kad ni pod -8 ne posustaju.
..i jos nesto u nogometu,kosarci i sad rukometu postoje frakcijske borbe.....i to ne valja...
Ekipni sportovi (osim vaterpola) u rukama su HDZ-a. I to koči naš sport.

Počelo je to još 1994.kada su makli najboljeg hrvatskog trenera svih vremena i ustoličili Ćiru.
...ma to cak i nije toliki problem...problem je u podjeli love..zapravo i previse ega
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99841
2015-09-08


Back to top Go down

I što reći? - Page 6 Empty Re: I što reći?

Post by jastreb 29/1/2017, 09:49

vuksadinare wrote:
jastreb wrote:Imam jedan recept kojeg mnogi "veliki" Hrvati ne bi prihvatili ni pod razno.

A to je da se na čelo ovih repreznetacija dovedu stranci .

Primjerci nogometnoj (Vahih),rukometnoj Vujović.

I to bi bio ključ uspjeha.

Vidite što je Slovenac napravio od Rijeke.

Ali ne! Ajme,kakav stranac,imamo mi naših hrvatskih stručnjaka,Vujović je Vujović,ali imamo mi svog izbornika.

Pih!
pa gobac je htio vujovica...ali grahovac je htio hipija balica i svecenika babica..sad ih tjera..a i on bi prvi s njima trebao otici
Balić je zajebao Hrvatsku na dva finala protiv Francuza. To mu nisam zaboravio kao igraču. A za Babića nikad prije nisam čuo.

Ovo što sam vidio bilo je dovoljno.

Kao što su oni prije forsirali Balića i kad je očigledno da mu ne ide i da mu je karijera na zalazu,tako su ovi sada forsirali Duvnjaka,kad se iz aviona vidjelo da ne može.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

I što reći? - Page 6 Empty Re: I što reći?

Post by michaellcmacha 29/1/2017, 09:59

znači, od 94. na ovamo niš ne valja, aj da i ovaj biser netko natipka

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

I što reći? - Page 6 Empty Re: I što reći?

Post by jastreb 29/1/2017, 10:04

michaellcmacha wrote:znači, od 94. na ovamo niš ne valja, aj da i ovaj biser netko natipka
Nije da ne valja. Ali politika se opasno počela uplitati u sport.

90-tih smo imali masu igrača svjetske klase koji još nisu bili potpali pod politiku i igrali su znanje. Košarkaši,rukometaši,nogometaši,vaterpolisti.

Najboljeg vaterpolo trenera svih vremena Rudića bacali su simo-tamo zbog politike(Vrdoljak ga je nazvao Ciganom),Ivici Osimu nije se dozvolio ni da primiriše reprezentaciju,Tomislava Ilića su na kulturan način udaljili,Rijeci je ukraden naslov prvaka,Mamić,Canjuga...što dalje reći???
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

I što reći? - Page 6 Empty Re: I što reći?

Post by vili40 29/1/2017, 10:17

sad će govorit "dali smo sve od sebe,ginuli po terenu i blabla"
pa jel oni ne vide kako se bore drugi?Ako ne misle trčati i boriti se nek promijene sport pa igraju pikado.
a ovu ekipicu na klupi si nek samo brane i čuvaju,daleko će sa njima dogurati.Ponašaju se svi zajedno kao da su jebeni dječji vrtić.
vili40
vili40

Male
Posts : 10988
2015-08-02


Back to top Go down

I što reći? - Page 6 Empty Re: I što reći?

Post by jastreb 29/1/2017, 10:19

vili40 wrote:sad će govorit "dali smo sve od sebe,ginuli po terenu i blabla"
pa jel oni ne vide kako se bore drugi?Ako ne misle trčati i boriti se nek promijene sport pa igraju pikado.
a ovu ekipicu na klupi si nek samo brane i čuvaju,daleko će sa njima dogurati.Ponašaju se svi zajedno kao da su jebeni dječji vrtić.
Već viđeno u nogometu.

Ovako su nakon gadnih neuspjeha tetošili i Bilića i Štimca i Čačića.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

I što reći? - Page 6 Empty Re: I što reći?

Post by vuksadinare 30/1/2017, 11:24

lijepo je cervar rekao..zasto se karabatic nikad ne zali na umor..federer...i slicni..zato jer znaju da je odlicna fizicka priprema temelj uspjeha...a to ej nasa rak rana...nisam nemalo cuo od nasih nogometasa,kosarkasa,rukometasa koji dođu na pripreme i kazu..'umorni smo...'..u prevodu sto si nas zvao da se jos tu mrcvarimo....onda kad kamere uhvate 'pripreme' nasih vidis ih mahom kako kartaju...igraju zrende...setaju po gradu..ili u kakvom bircuzu...imam osjecaj da nekima dolazak na reprezentativne pripreme sluzi kao jedan vid godisnjeg odmora..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99841
2015-09-08


Back to top Go down

I što reći? - Page 6 Empty Re: I što reći?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum