ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bankovni računi više nisu poslovna tajna

Page 11 of 12 Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Go down

Bankovni računi više nisu poslovna tajna - Page 11 Empty Re: Bankovni računi više nisu poslovna tajna

Post by Kermit Thu 26 Jan - 10:05

n_razbojnik wrote:Kako će putem OIBa pratiti račune u inozemstvu?
 na temelju Direktive o administrativnoj suradnji u području poreza (Direktiva 2011/16/EU) između zemalja članica

Kermit

Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Bankovni računi više nisu poslovna tajna - Page 11 Empty Re: Bankovni računi više nisu poslovna tajna

Post by Trinity Thu 26 Jan - 10:15

prckov wrote:
Triny wrote:
Gnječ wrote:
Triny wrote:
govinda wrote:
mozda snime i neki film...
Bez filma ko da ništa nije ni bilo.

je, stavit ćemo na Fejsbuk live streaming tog povijesnog događaja. nije mi Noor napeta nikako nije moj tip jebiga ne volim skupa seks i pjevat Thomsona i Gradišku staru i Vila velebita  i Ustaški penzioneri idu po ercegovini i još pjevat rvacku himnu kad doživim organizam. jebeš takav domoljubni seks.
Ne ide to skupa, imaš pravo.
cuj ove, ovo je vec zavist na steroidima :^0
Pozdrav stalkeru. :x
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Bankovni računi više nisu poslovna tajna - Page 11 Empty Re: Bankovni računi više nisu poslovna tajna

Post by Guest Thu 26 Jan - 10:48

Triny wrote:
Noor wrote:
Triny wrote:A može i koja sličica.

ne može, opet ćeš rezat vene  Bankovni računi više nisu poslovna tajna - Page 11 1f602
Nema veze, onda...? :evilgrin

nisi mi napeta, ja sam straight :P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bankovni računi više nisu poslovna tajna - Page 11 Empty Re: Bankovni računi više nisu poslovna tajna

Post by Guest Thu 26 Jan - 10:51

Gnječ wrote:
tre911 wrote:
Gnječ wrote:Kao budala iz faktoringa me zove da će me ovršit i sjest na bankovne račune. ja mu kažem ovako skoro doslovno slušaj ustašo majku ti krvavu ustašku jebem i oca ustašu isto i svu ti rodbinu ustaško udbašku jebem jes li me čuo??? čuješ ti mene? on meni da čujem ali nemojte tako gospodine to su teške riječi  ...ja njemu  i ti si meni težak pička ti materina na što ćeš ti meni sjest na bankovni račun ha? ma možeš mi sjest jedino nakurac jer bankovnog računa nemam.

i to je to.
I što je bilo kad si se probudio?

Sjetio sam se tebe i jebo sam ti mater.

p.s.
ako me baniraju zbog tog upisa onda moraju banirati i tebe Tre911 jer si prvi počeo provocirati i dobio si odgovor koji si tražio.
Seljačino usrana to je odgovor da ti spiče ban od mjesec dana, to što ti vidiš ustaše svugdje je ništa drugo nego ludilo a kada ti se to kaže na normalan način onda počneš majke spominjati. Jadan si ti čovjek, toliko jadan da te se ne može ni žaliti a u reali bi za ovo popio debele batine đubre jedno ogavno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bankovni računi više nisu poslovna tajna - Page 11 Empty Re: Bankovni računi više nisu poslovna tajna

Post by Guest Thu 26 Jan - 10:53

prckov wrote:
tre911 wrote:
Gnječ wrote:Kao budala iz faktoringa me zove da će me ovršit i sjest na bankovne račune. ja mu kažem ovako skoro doslovno slušaj ustašo majku ti krvavu ustašku jebem i oca ustašu isto i svu ti rodbinu ustaško udbašku jebem jes li me čuo??? čuješ ti mene? on meni da čujem ali nemojte tako gospodine to su teške riječi  ...ja njemu  i ti si meni težak pička ti materina na što ćeš ti meni sjest na bankovni račun ha? ma možeš mi sjest jedino nakurac jer bankovnog računa nemam.

i to je to.
I što je bilo kad si se probudio?
a sta ce bit poslije tolke kenjaze, preslo mu kroz carsaf i na dusek  Bankovni računi više nisu poslovna tajna - Page 11 1f602
Men se čini da on to ponovo konzumira No
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bankovni računi više nisu poslovna tajna - Page 11 Empty Re: Bankovni računi više nisu poslovna tajna

Post by BB-8 Thu 26 Jan - 11:15

ajte ljudi prestanite spominjati majke drugima...jebite se suptilno bez spominjanja majki, djece i slicno...

_________________
Bankovni računi više nisu poslovna tajna - Page 11 Attach13 Bankovni računi više nisu poslovna tajna - Page 11 Ban10
BB-8
BB-8

Posts : 3678
2016-01-25


Back to top Go down

Bankovni računi više nisu poslovna tajna - Page 11 Empty Re: Bankovni računi više nisu poslovna tajna

Post by Guest Thu 26 Jan - 11:33

deda wrote:

Bankovni računi više nisu poslovna tajna




Bankovni računi više nisu poslovna tajna - Page 11 2c2c2c1acf0695d9e781780974224e67_VkhIGF6

Što se tiče privatnih računa u Hrvatskoj, do sada je Porezna uprava podatke o aktivnostima građana dobivala od banaka samo ako ih je tražila.

Banka od početka 2017. državi uredno šalje podatke o svemu što ste kupili, prodali i uštedjeli. Sve što zaradite, sve što vam netko uplati na račun i sve što s njega potrošite, porezna uprava od ove godine pratit će svaka tri mjeseca. Država će znati za svaku vašu transakciju, piše Dnevnik.hr

Pratit će se tekući, žiro, pa i štedni računi. Novost je da će putem OIB-a, država pratiti i vaše račune u inozemstvu. Što se tiče računa u Hrvatskoj, do sada je Porezna uprava podatke o aktivnostima građana dobivala od banaka samo ako ih je tražila.

"Porezna uprava će se koncentrirati na neka velika odstupanja u ponašanju obveznika, neke velike neusklađenosti, al te neke manje transakcije, uobičajena ponašanja obveznika, kao što je prebacivanje novca na obiteljski račun se neće porezno razmatrati", pojašnjava Marko Nenadić iz Porezne uprave.

http://www.poslovni.hr/hrvatska/bankovni-racuni-vise-nisu-tajna-evo-u-kojim-slucajevima-se-trebate-zabrinuti-323357

mislim da je to bio slučaj i prije 2017. godine.. jer kako bi onda mojoj djeci bilo ukinuto dopunsko zdravstveno jer su radili u 2015. godini? očito je sdp birokracija kontrolirala sve, a sada ovi samo to ozakonjuju
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bankovni računi više nisu poslovna tajna - Page 11 Empty Re: Bankovni računi više nisu poslovna tajna

Post by aben Thu 26 Jan - 12:07

metilda wrote:
deda wrote:

Bankovni računi više nisu poslovna tajna






Bankovni računi više nisu poslovna tajna - Page 11 2c2c2c1acf0695d9e781780974224e67_VkhIGF6

Što se tiče privatnih računa u Hrvatskoj, do sada je Porezna uprava podatke o aktivnostima građana dobivala od banaka samo ako ih je tražila.

Banka od početka 2017. državi uredno šalje podatke o svemu što ste kupili, prodali i uštedjeli. Sve što zaradite, sve što vam netko uplati na račun i sve što s njega potrošite, porezna uprava od ove godine pratit će svaka tri mjeseca. Država će znati za svaku vašu transakciju, piše Dnevnik.hr

Pratit će se tekući, žiro, pa i štedni računi. Novost je da će putem OIB-a, država pratiti i vaše račune u inozemstvu. Što se tiče računa u Hrvatskoj, do sada je Porezna uprava podatke o aktivnostima građana dobivala od banaka samo ako ih je tražila.

"Porezna uprava će se koncentrirati na neka velika odstupanja u ponašanju obveznika, neke velike neusklađenosti, al te neke manje transakcije, uobičajena ponašanja obveznika, kao što je prebacivanje novca na obiteljski račun se neće porezno razmatrati", pojašnjava Marko Nenadić iz Porezne uprave.

http://www.poslovni.hr/hrvatska/bankovni-racuni-vise-nisu-tajna-evo-u-kojim-slucajevima-se-trebate-zabrinuti-323357

mislim da je to bio slučaj i prije 2017. godine.. jer kako bi onda mojoj djeci bilo ukinuto dopunsko zdravstveno jer su radili u 2015. godini? očito je sdp birokracija kontrolirala sve, a sada ovi samo to ozakonjuju
pa poslodavac ih je prijovi :facepalm

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

Bankovni računi više nisu poslovna tajna - Page 11 Empty Re: Bankovni računi više nisu poslovna tajna

Post by Guest Thu 26 Jan - 12:22

tre911 wrote:
Gnječ wrote:
tre911 wrote:
Gnječ wrote:Kao budala iz faktoringa me zove da će me ovršit i sjest na bankovne račune. ja mu kažem ovako skoro doslovno slušaj ustašo majku ti krvavu ustašku jebem i oca ustašu isto i svu ti rodbinu ustaško udbašku jebem jes li me čuo??? čuješ ti mene? on meni da čujem ali nemojte tako gospodine to su teške riječi  ...ja njemu  i ti si meni težak pička ti materina na što ćeš ti meni sjest na bankovni račun ha? ma možeš mi sjest jedino nakurac jer bankovnog računa nemam.

i to je to.
I što je bilo kad si se probudio?

Sjetio sam se tebe i jebo sam ti mater.

p.s.
ako me baniraju zbog tog upisa onda moraju banirati i tebe Tre911 jer si prvi počeo provocirati i dobio si odgovor koji si tražio.
Seljačino usrana to je odgovor da ti spiče ban od mjesec dana, to što ti vidiš ustaše svugdje je ništa drugo nego ludilo a kada ti se to kaže na normalan način onda počneš majke spominjati. Jadan si ti čovjek, toliko jadan da te se ne može ni žaliti a u reali bi za ovo popio debele batine đubre jedno ogavno.

Ajde ne kmeči ko razmaženo derište. Budi muško ponekad. ako ti nešto nije jasno javi se na p.p. pa da rasčistimo stvari koje ti nisu jasne.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bankovni računi više nisu poslovna tajna - Page 11 Empty Re: Bankovni računi više nisu poslovna tajna

Post by Guest Thu 26 Jan - 12:44

Dread_Pirate_Roberts wrote:ajte ljudi prestanite spominjati majke drugima...jebite se suptilno bez spominjanja majki, djece i slicno...

Zeko,  a šta da im ja radim kad stalno dolaze po repete? valjda im se to sviđa čim mi dolaze opet i opet and again and again uvijek po isto. a ja baš ne volim tu sluzavu hinjenu lažnu političku korektnost ja stvari zovem pravim imenima a neću izmišljat novokomponirane izvedenice da ne bih slučajno nekome tko me brutalno provocira i vrijeđa oštetio tko zna koje emocije. neka me ova uvijek ista ekipa od njih četvero ne provocira i sve će bit u redu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bankovni računi više nisu poslovna tajna - Page 11 Empty Re: Bankovni računi više nisu poslovna tajna

Post by BB-8 Thu 26 Jan - 12:47

pa dobro, esco, jebite se otvoreno bez spominjanja majki, rodbine i slicno...to nema smisla...

_________________
Bankovni računi više nisu poslovna tajna - Page 11 Attach13 Bankovni računi više nisu poslovna tajna - Page 11 Ban10
BB-8
BB-8

Posts : 3678
2016-01-25


Back to top Go down

Bankovni računi više nisu poslovna tajna - Page 11 Empty Re: Bankovni računi više nisu poslovna tajna

Post by Guest Thu 26 Jan - 13:11

Dread_Pirate_Roberts wrote:pa dobro, esco, jebite se otvoreno bez spominjanja majki, rodbine i slicno...to nema smisla...

Tre me pitao šta je bilo kad sam se probudio. pa neću čovjeku lagati reko sam mu istinu. i sad šta zato jer sam mu rekao istinu on se uvrijedio? šta sam mu trebao lagat, bit politički korektan ko šta je on? On i slični njemu ta ekipa ustaških trollova guraju svoja smrdljiva spolovila ostalim forumašima u usta i prkno ali to je okej jer su na kurac nataknuli kurton to nije vrijeđanje to je politički korektno a kad im ja uvalim kurčinu u njihova slinava usrana usta i prkna bez kurtona onda je to strašno uvredljivo jel?

politička korektnost je oružje kojim se služe licemjeri, kurve, kukavice i pizde da bi maltretirali svih oko sebe i prošli nekažnjeno. ali ne bu to išlo više ne.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bankovni računi više nisu poslovna tajna - Page 11 Empty Re: Bankovni računi više nisu poslovna tajna

Post by prckov Thu 26 Jan - 13:21

Gnječ wrote:
Dread_Pirate_Roberts wrote:pa dobro, esco, jebite se otvoreno bez spominjanja majki, rodbine i slicno...to nema smisla...

Tre me pitao šta je bilo kad sam se probudio. pa neću čovjeku lagati reko sam mu istinu. i sad šta zato jer sam mu rekao istinu on se uvrijedio? šta sam mu trebao lagat, bit politički korektan ko šta je on? On i slični njemu ta ekipa ustaških trollova guraju svoja smrdljiva spolovila ostalim forumašima u usta i prkno ali to je okej jer su na kurac nataknuli kurton to nije vrijeđanje to je politički korektno a kad im ja uvalim kurčinu u njihova slinava usrana usta i prkna bez kurtona onda je to strašno uvredljivo jel?

politička korektnost je oružje kojim se služe licemjeri, kurve, kukavice i pizde da bi maltretirali svih oko sebe i prošli nekažnjeno. ali ne bu to išlo više ne.
ajd ne brbljaj vise bezveze
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Bankovni računi više nisu poslovna tajna - Page 11 Empty Re: Bankovni računi više nisu poslovna tajna

Post by BB-8 Thu 26 Jan - 13:23

banirati cu vas sve...i kica...

_________________
Bankovni računi više nisu poslovna tajna - Page 11 Attach13 Bankovni računi više nisu poslovna tajna - Page 11 Ban10
BB-8
BB-8

Posts : 3678
2016-01-25


Back to top Go down

Bankovni računi više nisu poslovna tajna - Page 11 Empty Re: Bankovni računi više nisu poslovna tajna

Post by prckov Thu 26 Jan - 13:29

Dread_Pirate_Roberts wrote:banirati cu vas sve...i kica...
baniraj sve muske osim mene da ostanem sam medu zenama :D
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Bankovni računi više nisu poslovna tajna - Page 11 Empty Re: Bankovni računi više nisu poslovna tajna

Post by prckov Thu 26 Jan - 13:30

Triny wrote:
prckov wrote:
Triny wrote:
Gnječ wrote:
Triny wrote:
Bez filma ko da ništa nije ni bilo.

je, stavit ćemo na Fejsbuk live streaming tog povijesnog događaja. nije mi Noor napeta nikako nije moj tip jebiga ne volim skupa seks i pjevat Thomsona i Gradišku staru i Vila velebita  i Ustaški penzioneri idu po ercegovini i još pjevat rvacku himnu kad doživim organizam. jebeš takav domoljubni seks.
Ne ide to skupa, imaš pravo.
cuj ove, ovo je vec zavist na steroidima :^0
Pozdrav stalkeru. :x
2+2=3
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Bankovni računi više nisu poslovna tajna - Page 11 Empty Re: Bankovni računi više nisu poslovna tajna

Post by Guest Thu 26 Jan - 13:35

prckov wrote:
Dread_Pirate_Roberts wrote:banirati cu vas sve...i kica...
baniraj sve muske osim mene da ostanem sam medu zenama :D

pa to je to majmune ustaški upravo si sam sebi napisao dijagnozu a da ni svjestan toga nisi. ti si sam pa taman živio u haremu sa tisuću žena ostat ćeš sam zato i jesi troll jer si sam gdje god dođeš si usamljen i neprimjetan nitko te ni ne primjećuje pa onda na ovakav patološki način se pokušavaš socijalizirati i skrenuti pažnju na sebe a ustvari si sam patiš od odbačenosti i samoće.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bankovni računi više nisu poslovna tajna - Page 11 Empty Re: Bankovni računi više nisu poslovna tajna

Post by Guest Thu 26 Jan - 13:41

Dread_Pirate_Roberts wrote:pa dobro, esco, jebite se otvoreno bez spominjanja majki, rodbine i slicno...to nema smisla...
Pusti govno niz wc šolju i gvotovo, takva seljačina ništa drugo niti ne zaslužuje
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bankovni računi više nisu poslovna tajna - Page 11 Empty Re: Bankovni računi više nisu poslovna tajna

Post by Guest Thu 26 Jan - 13:44

Gnječ wrote:
tre911 wrote:
Gnječ wrote:
tre911 wrote:
Gnječ wrote:Kao budala iz faktoringa me zove da će me ovršit i sjest na bankovne račune. ja mu kažem ovako skoro doslovno slušaj ustašo majku ti krvavu ustašku jebem i oca ustašu isto i svu ti rodbinu ustaško udbašku jebem jes li me čuo??? čuješ ti mene? on meni da čujem ali nemojte tako gospodine to su teške riječi  ...ja njemu  i ti si meni težak pička ti materina na što ćeš ti meni sjest na bankovni račun ha? ma možeš mi sjest jedino nakurac jer bankovnog računa nemam.

i to je to.
I što je bilo kad si se probudio?

Sjetio sam se tebe i jebo sam ti mater.

p.s.
ako me baniraju zbog tog upisa onda moraju banirati i tebe Tre911 jer si prvi počeo provocirati i dobio si odgovor koji si tražio.
Seljačino usrana to je odgovor da ti spiče ban od mjesec dana, to što ti vidiš ustaše svugdje je ništa drugo nego ludilo a kada ti se to kaže na normalan način onda počneš majke spominjati. Jadan si ti čovjek, toliko jadan da te se ne može ni žaliti a u reali bi za ovo popio debele batine đubre jedno ogavno.

Ajde ne kmeči ko razmaženo derište. Budi muško ponekad. ako ti nešto nije jasno javi se na p.p. pa da rasčistimo stvari koje ti nisu jasne.
Jedini koji kmeči si ti, da imaš malo soli u glavi onda bi znao odgovoriti bez spominjanja majke, budući da nemaš ni klikera ni hrabrosti ostaje ti da budeš virtualni jebač majki jer ništa drugo ni ne znaš niti možeš, jad i bijeda si od  čovjeka ako te čovjekom uopće možemo zvati s obzirom koliko govana ti izlazi na usta svakodnevno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bankovni računi više nisu poslovna tajna - Page 11 Empty Re: Bankovni računi više nisu poslovna tajna

Post by prckov Thu 26 Jan - 13:48

Gnječ wrote:
prckov wrote:
Dread_Pirate_Roberts wrote:banirati cu vas sve...i kica...
baniraj sve muske osim mene da ostanem sam medu zenama :D

pa to je to majmune ustaški upravo si sam sebi napisao dijagnozu a da ni svjestan toga nisi. ti si sam pa taman živio u haremu sa tisuću žena ostat ćeš sam zato i jesi troll jer si sam gdje god dođeš si usamljen i neprimjetan nitko te ni ne primjećuje pa onda na ovakav patološki način se pokušavaš socijalizirati i skrenuti pažnju na sebe a ustvari si sam patiš od odbačenosti i samoće.
ne znam, meni ovo vise lici da si sebe opiso,
valjda zato tolko seres da smradom skrenes paznju :^0
I da, caca ti je ustasa ja sam partizan antifasista, umalo prvoborac

_________________
It was always the women, and above all the young ones, who were the most bigotet adherents of the party, the swallowers of slogans, the amateur spies and nosers-out of unortodoxy.
Orwell 1984
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Bankovni računi više nisu poslovna tajna - Page 11 Empty Re: Bankovni računi više nisu poslovna tajna

Post by BB-8 Thu 26 Jan - 13:50

dajte si prestanite vise slati pusice...:D

_________________
Bankovni računi više nisu poslovna tajna - Page 11 Attach13 Bankovni računi više nisu poslovna tajna - Page 11 Ban10
BB-8
BB-8

Posts : 3678
2016-01-25


Back to top Go down

Bankovni računi više nisu poslovna tajna - Page 11 Empty Re: Bankovni računi više nisu poslovna tajna

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 11 of 12 Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum