ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Marić potopio đeneral-ministra i njegovu brilijatnu ideju da kupujemo zrakoplove

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Marić potopio đeneral-ministra i njegovu brilijatnu ideju da kupujemo zrakoplove - Page 6 Empty Re: Marić potopio đeneral-ministra i njegovu brilijatnu ideju da kupujemo zrakoplove

Post by Regoč Fri 30 Dec - 12:52

asilovski wrote:
Regoč wrote:Aso, dokazi? Ili opet lupetaš?
King javna nabava nije teško, osim toga zar vi nametnici danas ne radite do 12?
Koji kralj, kakav kralj? Petar Kralj?
Odakle ti da uopće radim? Samo čekam da tebi naplate porez i daju meni kako bih te zajebavao preko foruma. I to za tvoju lovu! Heheheh!

Regoč

Posts : 35954
2015-08-21


Back to top Go down

Marić potopio đeneral-ministra i njegovu brilijatnu ideju da kupujemo zrakoplove - Page 6 Empty Re: Marić potopio đeneral-ministra i njegovu brilijatnu ideju da kupujemo zrakoplove

Post by RayMabus Fri 30 Dec - 12:53

Obicno se misli da Amerikanci imaju nešto protiv da mi imamo avione , to uopce nije istina , oni znaju da je to skupo , nezanima ih to al ako cemo to uzet ok njima još bolje , više aviona u NATOu.

Znate kome to smeta ?

EU bankari i eu politicari jer šta je Hr slabija to je ovisnija o njima.

To vam je ta Mariceva izjava i ja sam je pročitao a sad ide ....KLANJE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181981
2014-04-11


Back to top Go down

Marić potopio đeneral-ministra i njegovu brilijatnu ideju da kupujemo zrakoplove - Page 6 Empty Re: Marić potopio đeneral-ministra i njegovu brilijatnu ideju da kupujemo zrakoplove

Post by RayMabus Fri 30 Dec - 12:55

Šta se mene tice Brisel je objavio rat Hrvatskoj , prihvacam i sad ide kontranapad a ja uvijek napadam neprijateljevu ahilovu petu a to je u ovom slucaju potpora za ostanak u EU tj euroskepticizam i referendum o izlasku iz iste.


Last edited by RayMabus on Fri 30 Dec - 12:55; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 181981
2014-04-11


Back to top Go down

Marić potopio đeneral-ministra i njegovu brilijatnu ideju da kupujemo zrakoplove - Page 6 Empty Re: Marić potopio đeneral-ministra i njegovu brilijatnu ideju da kupujemo zrakoplove

Post by Kermit Fri 30 Dec - 12:55

Regoč wrote:
asilovski wrote:
Regoč wrote:Aso, dokazi? Ili opet lupetaš?
King javna nabava nije teško, osim toga zar vi nametnici danas ne radite do 12?
Koji kralj, kakav kralj? Petar Kralj?
Odakle ti da uopće radim? Samo čekam da tebi naplate porez i daju meni kako bih te zajebavao preko foruma. I to za tvoju lovu! Heheheh!
sama činjenica da general izađe iz rata kao jedan od najbogatijih ljudi i radi poslove isključivo sa državom i poluidiotu bi bila jasna, no jbg-a. 

Znam zadovoljan si svojom ulogom nametnika u debelom crijevu, bitno je da čovjek ostvari svoje snove i težnja te zna svoje domete, a i da mu je toplo hehehe
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Marić potopio đeneral-ministra i njegovu brilijatnu ideju da kupujemo zrakoplove - Page 6 Empty Re: Marić potopio đeneral-ministra i njegovu brilijatnu ideju da kupujemo zrakoplove

Post by RayMabus Fri 30 Dec - 13:00

Netreba nam EU , mladi su otišli a novih nema , ostat cemo van šengena a onih par birokrata koji i onako nemogu ništa sa svojim glasovima unutar tzv eu parlamenta koji je nejmačko francuski nam ništa neznace .....treba nam HREXIT i samoodlucivanje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181981
2014-04-11


Back to top Go down

Marić potopio đeneral-ministra i njegovu brilijatnu ideju da kupujemo zrakoplove - Page 6 Empty Re: Marić potopio đeneral-ministra i njegovu brilijatnu ideju da kupujemo zrakoplove

Post by RayMabus Fri 30 Dec - 13:03

RayMabus wrote:Netreba nam EU , mladi su otišli a novih nema , ostat cemo van šengena a onih par birokrata koji i onako nemogu ništa sa svojim glasovima unutar tzv eu parlamenta koji je nejmačko francuski nam ništa neznace .....treba nam HREXIT i samoodlucivanje.
Svaka politicka stranka euroskepticna u bilo kojoj državi unije naš je saveznik.

Slabljenjem europejaca i jacanjem euroskeptika dobit cemo saveznika u borbi protiv ove aždaje koja nam je prirodni neprijatelj.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181981
2014-04-11


Back to top Go down

Marić potopio đeneral-ministra i njegovu brilijatnu ideju da kupujemo zrakoplove - Page 6 Empty Re: Marić potopio đeneral-ministra i njegovu brilijatnu ideju da kupujemo zrakoplove

Post by RayMabus Fri 30 Dec - 13:06

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:Netreba nam EU , mladi su otišli a novih nema , ostat cemo van šengena a onih par birokrata koji i onako nemogu ništa sa svojim glasovima unutar tzv eu parlamenta koji je nejmačko francuski nam ništa neznace .....treba nam HREXIT i samoodlucivanje.
Svaka politicka stranka euroskepticna u bilo kojoj državi unije naš je saveznik.

Slabljenjem europejaca i jacanjem euroskeptika dobit cemo saveznika u borbi protiv ove aždaje koja nam je prirodni neprijatelj.
Cekat cemo i raditi na porastu euroskepticizma u Hr , cilj je 70% euroskeptika i paraleno s ostalima u uniji .....kad bude trenutak referendum o izlasku iz iste i Hr svojim geografskim položajem odvaja EU od Balkana i na taj nacin je shebaje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181981
2014-04-11


Back to top Go down

Marić potopio đeneral-ministra i njegovu brilijatnu ideju da kupujemo zrakoplove - Page 6 Empty Re: Marić potopio đeneral-ministra i njegovu brilijatnu ideju da kupujemo zrakoplove

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum