ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Za mir na Balkanu –

Page 6 of 12 Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next

Go down

"Za mir na Balkanu – - Page 6 Empty Re: "Za mir na Balkanu –

Post by Guest 21/12/2016, 23:51

govinda wrote:?
epikur37 wrote:
govinda wrote:
epikur37 wrote:Naravno kada je BiH ovakva sada u pitanju prvo što podržavam je pravo naroda na samoodređenje.

Pod to molim ne podbacuj nikakve zle namjere jer zlo je osporavati ga.
zlo je i pokusati se odvojiti..mozda si naivan pa mislis da ce to proci mirno..ono dosla Nova evropa pa kaze hajd sad da podijelimo i tu Bosnu...nece biti mirno, moze biti samo jos krvavije nego prosli put...

Naravno da neće, etnička slika se homogenizirala i teritorijalizirala... projekt Bih multikulti propao.

Vi se držite svojih gradova i teritorija i nema problema....e sad ako bi se zalijetali u hrvatske ili srpske...jebaji ga...tražite vraga a europa nova ga neće sprječavati, pače pomoći će mu...




koji srpski ili hrvatski grad, jebem te u taj mozak glupavi? Ko si ti, koji si ti kurac da meni kazes gdje u svojoj drzavi smijem da se krecem, radim i zivim? de, hajd idi pij to vino, ne jedi govna, svega ti...
 bih nije samo bosnjacka,
bolje da to prihvatite na vreme i mirno
nego da najebete
kako si to zamislio da nametnete svoju pol, volju
odluke sarajava za nas ne vaze, one su neprihvatljive

Guest
Guest


Back to top Go down

"Za mir na Balkanu – - Page 6 Empty Re: "Za mir na Balkanu –

Post by Guest 21/12/2016, 23:52

govinda wrote:
epikur37 wrote:
govinda wrote:
epikur37 wrote:Kliks.ba

Komentari (1648)


:D


kmečanje
dobro, sad ozbiljno pitanje: zasto ti meni zelis smrt? Ono, znamo se, i to jako dobro, prosli skupa svakakvih gluposti, odes u Hrvatsku i sad odjednom iz te Hrvatske zelis mene kako plutam Savom bacen u nju iz logora u Luci? Zasto?

Mislim da padas u histeriju i gubis tlo pod nogama....


Ja pisem sto mislim a kad si ti i tvoj narod u pitanju želim vam da zasnujete svoju nacionalnu državu u kojoj će biti i moj rodni grad.

Također bih vam zaželio da nađete ravnotežu u svom političkom biću u ovim previranjima, ne propadnete u radikalizam ali i da sačuvate vlastiti identitet.

Tebi osobno isto da se lijepo umiroviš i pozne godine provedeš s mirom.


I ne pizdi više...ko balavac postaješ.

ne padam ja u histeriju,,vrlo dobro znas kako se kod nas zavrsi svaki pokusaj dijeljenja BiH ili pripajanja te iste BiH nekome ili necemu...klanjem, brate, klanjem...ti si bio dijete u onom svom selu na Majevici pa mozda nisi ni upamtio neke stvari ili ih nisi kao dijete razumio ali ja se vrlo dobro sjecam kako je prosla zadnja podjela BiH...tako da sljedeci put dobro razmisli kad budes htio napisati nesto o BiH u sastavu Srbije ili Hrvatske ili kurca palca...
Nije da ikome podilazim ali ja već poprilično dugo pišem da svaki pokušaj podjele  BiH dovodi do koljačine i nestanka RS barem što se tiče zapadnog dijela. Takva nakaradna genocidna tvorevina ne može opstati i da se mirno raziđete a kamoli u ratnim sukobima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

"Za mir na Balkanu – - Page 6 Empty Re: "Za mir na Balkanu –

Post by Guest 21/12/2016, 23:52

ne znam kako to planiras
ko da nametne bosnjacku volju
srbima i hrvatima
eno, klinton ti se raspada
ko sasuseni bakalar
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

"Za mir na Balkanu – - Page 6 Empty Re: "Za mir na Balkanu –

Post by RayMabus 21/12/2016, 23:55

tre911 wrote: da svaki pokušaj podjele  BiH dovodi do koljačine i nestanka RS barem što se tiče zapadnog dijela. Takva nakaradna genocidna tvorevina ne može opstati i da se mirno raziđete a kamoli u ratnim sukobima.
A ne .....bas cemo im dat da Putin tamo postavi rakete ......no ovima iz Sajaeva je nezgodno to šta neznaju jel se to odnosi na istocni dio BiH na koji je Sajajevo naslonjeno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

"Za mir na Balkanu – - Page 6 Empty Re: "Za mir na Balkanu –

Post by govinda 21/12/2016, 23:56

tre911 wrote:
govinda wrote:

ne padam ja u histeriju,,vrlo dobro znas kako se kod nas zavrsi svaki pokusaj dijeljenja BiH ili pripajanja te iste BiH nekome ili necemu...klanjem, brate, klanjem...ti si bio dijete u onom svom selu na Majevici pa mozda nisi ni upamtio neke stvari ili ih nisi kao dijete razumio ali ja se vrlo dobro sjecam kako je prosla zadnja podjela BiH...tako da sljedeci put dobro razmisli kad budes htio napisati nesto o BiH u sastavu Srbije ili Hrvatske ili kurca palca...
Nije da ikome podilazim ali ja već poprilično dugo pišem da svaki pokušaj podjele  BiH dovodi do koljačine i nestanka RS barem što se tiče zapadnog dijela. Takva nakaradna genocidna tvorevina ne može opstati i da se mirno raziđete a kamoli u ratnim sukobima.
naravno da dovodi do koljacine...da li ce nestati Rs, Hrvati, Bosnjaci, na kraju krajeva nece ni biti vazno..neko ce nestati..sad, ako nekoga cini sretnim neciji nestanak, jebaji ga, psihopate su oko nas...

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

"Za mir na Balkanu – - Page 6 Empty Re: "Za mir na Balkanu –

Post by RayMabus 21/12/2016, 23:59

RayMabus wrote:
tre911 wrote: da svaki pokušaj podjele  BiH dovodi do koljačine i nestanka RS barem što se tiče zapadnog dijela. Takva nakaradna genocidna tvorevina ne može opstati i da se mirno raziđete a kamoli u ratnim sukobima.
A ne .....bas cemo im dat da Putin tamo postavi rakete ......no ovima iz Sajaeva je nezgodno to šta neznaju jel se to odnosi na istocni dio BiH na koji je Sajajevo naslonjeno.
Doci ce im Putin pa ce ih gađat onim Torov-ima.

RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

"Za mir na Balkanu – - Page 6 Empty Re: "Za mir na Balkanu –

Post by govinda 21/12/2016, 23:59

pizzon wrote:ne znam kako to planiras
ko da nametne bosnjacku volju
srbima i hrvatima
eno, klinton ti se raspada
ko sasuseni bakalar
izvoli, dodji iz Beograda i dijeli Bosnu i nameci srpsku volju..bujrum...hoces bombu na Terazijama ili u Osnovnoj skoli Sveti Sava, biraj? Vi cete onda opet pokolj u Srebrenici pa ce biti bomba u Valjevu u crkvi pa onda pokolj u Bijeljini pa ce biti bomba u Nisu..pa dokle, jebem mu misa?

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

"Za mir na Balkanu – - Page 6 Empty Re: "Za mir na Balkanu –

Post by Guest 22/12/2016, 00:00

govinda wrote:
tre911 wrote:
govinda wrote:

ne padam ja u histeriju,,vrlo dobro znas kako se kod nas zavrsi svaki pokusaj dijeljenja BiH ili pripajanja te iste BiH nekome ili necemu...klanjem, brate, klanjem...ti si bio dijete u onom svom selu na Majevici pa mozda nisi ni upamtio neke stvari ili ih nisi kao dijete razumio ali ja se vrlo dobro sjecam kako je prosla zadnja podjela BiH...tako da sljedeci put dobro razmisli kad budes htio napisati nesto o BiH u sastavu Srbije ili Hrvatske ili kurca palca...
Nije da ikome podilazim ali ja već poprilično dugo pišem da svaki pokušaj podjele  BiH dovodi do koljačine i nestanka RS barem što se tiče zapadnog dijela. Takva nakaradna genocidna tvorevina ne može opstati i da se mirno raziđete a kamoli u ratnim sukobima.
naravno da dovodi do koljacine...da li ce nestati Rs, Hrvati, Bosnjaci, na kraju krajeva nece ni biti vazno..neko ce nestati..sad, ako nekoga cini sretnim neciji nestanak, jebaji ga, psihopate su oko nas...
nema nista od toga,
nece niko niko nestati
nestace samo ta suluda ideja
u novim okolnistima stvara se nova relanost
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

"Za mir na Balkanu – - Page 6 Empty Re: "Za mir na Balkanu –

Post by Guest 22/12/2016, 00:02

govinda wrote:
pizzon wrote:ne znam kako to planiras
ko da nametne bosnjacku volju
srbima i hrvatima
eno, klinton ti se raspada
ko sasuseni bakalar
izvoli, dodji iz Beograda i dijeli Bosnu i nameci srpsku volju..bujrum...hoces bombu na Terazijama ili u Osnovnoj skoli Sveti Sava, biraj? Vi cete onda opet pokolj u Srebrenici pa ce biti bomba u Valjevu u crkvi pa onda pokolj u Bijeljini pa ce biti bomba u Nisu..pa dokle, jebem mu misa?
heh, to, lepo reci, da si za terorizam
tako, izjasni se, to je vas model
znamo mi za to,
takvog rata nece biti, ako ga uopste bude
sad su druga vremena
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

"Za mir na Balkanu – - Page 6 Empty Re: "Za mir na Balkanu –

Post by Guest 22/12/2016, 00:03

ja tebi nisam pretio bombama i pokoljima
tebi je samo to u glavi
podmetacine i pokolji
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

"Za mir na Balkanu – - Page 6 Empty Re: "Za mir na Balkanu –

Post by RayMabus 22/12/2016, 00:05

Nema ovdje nitko prevelike volje za ratovanje osim wehabdija koji i onako ratuju terorom al u slucaju raspada tamo Putin nebi pustio BIH tek tako.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

"Za mir na Balkanu – - Page 6 Empty Re: "Za mir na Balkanu –

Post by epikur37 22/12/2016, 00:06

pizzon wrote:ja tebi nisam pretio bombama i pokoljima
tebi je samo to u glavi
podmetacine i pokolji

Ma histerizira....ljudi su se etnički homogenizirali....sve se složilo u samoj BiH za podjelu a evo počela se slagati i međunarodna slagalica oko toga....

Nema tu nazad, treba prihvatiti realnost ili razbiti glavu tukući u zid kontra nje.

Vama sretno, sretno i govindinim....suradnja i svatko sebi.
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

"Za mir na Balkanu – - Page 6 Empty Re: "Za mir na Balkanu –

Post by epikur37 22/12/2016, 00:07

RayMabus wrote:Nema ovdje nitko prevelike volje za ratovanje osim wehabdija


Dobro protiv njih je svatko i pozdravit će njihovu deratizaciju...

epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

"Za mir na Balkanu – - Page 6 Empty Re: "Za mir na Balkanu –

Post by RayMabus 22/12/2016, 00:08

Najgora stvar šta se s BiH može desit je ; konj za kralja tj taktika da Amerika razvali Srpsku kako bi okrenila Putina protiv Erdogana jer je Turska bitnija tj bitnije je slomit taj savez.

U tom slucaju Balkan gori.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

"Za mir na Balkanu – - Page 6 Empty Re: "Za mir na Balkanu –

Post by govinda 22/12/2016, 00:08

pizzon wrote:
govinda wrote:
pizzon wrote:ne znam kako to planiras
ko da nametne bosnjacku volju
srbima i hrvatima
eno, klinton ti se raspada
ko sasuseni bakalar
izvoli, dodji iz Beograda i dijeli Bosnu i nameci srpsku volju..bujrum...hoces bombu na Terazijama ili u Osnovnoj skoli Sveti Sava, biraj? Vi cete onda opet pokolj u Srebrenici pa ce biti bomba u Valjevu u crkvi pa onda pokolj u Bijeljini pa ce biti bomba u Nisu..pa dokle, jebem mu misa?
heh, to, lepo reci, da si za terorizam
tako, izjasni se, to je vas model
znamo mi za to,
takvog rata nece biti, ako ga uopste bude
sad su druga vremena
nisam ja za terorizam nego ce to biti ako krenu pokolji po Bosni opet...a kakvi god da su i Dodik i Vucic i Bakir i ona hadezejska lopovska bagra niko od njih ne zeli preuzeti rizik novih sukoba na Balkanu..i dobro je sto je tako..Karadzic je psihopata, ovi ipak nece riskirati svoju imovinu i svoje pozicije...

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

"Za mir na Balkanu – - Page 6 Empty Re: "Za mir na Balkanu –

Post by RayMabus 22/12/2016, 00:10

govinda wrote: ako krenu pokolji po Bosni opet...a kakvi god da su i Dodik i Vucic i Bakir i ona hadezejska lopovska bagra niko od njih ne zeli preuzeti rizik novih sukoba na Balkanu..
Oni su nebitni.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

"Za mir na Balkanu – - Page 6 Empty Re: "Za mir na Balkanu –

Post by govinda 22/12/2016, 00:11

epikur37 wrote:
pizzon wrote:ja tebi nisam pretio bombama i pokoljima
tebi je samo to u glavi
podmetacine i pokolji

Ma histerizira....ljudi su se etnički homogenizirali....sve se složilo u samoj BiH za podjelu a  evo  počela se slagati i međunarodna slagalica oko toga....

Nema tu nazad, treba prihvatiti realnost ili razbiti glavu tukući u zid kontra nje.

Vama sretno, sretno i govindinim....suradnja i svatko sebi.
halo bolan, Bosnjaci zive u Prijedoru, Bosnjaci zive i u Mostaru, Hrvati zive i po toj jebenoj Tuzli i Sarajevu..sta svako sebi? kako to mislis da se uradi? Dobar dan, Bosnjaci u Prijedoru, znate sta, hajte vi u Tursku ili u Sarajevo..ili Bosnajci iz Srebrenice, hajte selite se i nosite ovo mezarje sa sobom..i oni kazu evo idemo, hvala lijepo? Jesi ti stvarno toliko naivan ili sta?

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

"Za mir na Balkanu – - Page 6 Empty Re: "Za mir na Balkanu –

Post by govinda 22/12/2016, 00:12

Sta, ja cu eto mirno izaci iz Brckog i krenuti opet sa plasticnom vrecicom u rukama? Ono, prihvaticu eto tu tvoju realnost da ne treba da zivim tu jer se eto tebi digao kurac da na ovom forumu crtas nove granice? Jesi ti normalan?

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

"Za mir na Balkanu – - Page 6 Empty Re: "Za mir na Balkanu –

Post by epikur37 22/12/2016, 00:13

To se riješi statusom nacionalne manjine...koji i odgovara realnom broju i poziciji nekog naroda u drugom većinskom području.

posve normalno
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

"Za mir na Balkanu – - Page 6 Empty Re: "Za mir na Balkanu –

Post by govinda 22/12/2016, 00:14

A ti epikur i ti pizon ako hocete da me istjerate iz moje kuce dodjite mi u kucu pa me istjerajte..dok to ne uradite zacepite labrnje i drkajte...

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

"Za mir na Balkanu – - Page 6 Empty Re: "Za mir na Balkanu –

Post by govinda 22/12/2016, 00:14

epikur37 wrote:To se riješi statusom nacionalne manjine...koji i odgovara realnom broju i poziciji nekog naroda u drugom većinskom području.

posve normalno
ma jebala ti manjina..znas sta, kreteni ste obojica...

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

"Za mir na Balkanu – - Page 6 Empty Re: "Za mir na Balkanu –

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 12 Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum