ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Za mir na Balkanu –

Page 7 of 12 Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Next

Go down

"Za mir na Balkanu – - Page 7 Empty Re: "Za mir na Balkanu –

Post by govinda 21/12/2016, 23:14

epikur37 wrote:To se riješi statusom nacionalne manjine...koji i odgovara realnom broju i poziciji nekog naroda u drugom većinskom području.

posve normalno
ma jebala ti manjina..znas sta, kreteni ste obojica...

govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

"Za mir na Balkanu – - Page 7 Empty Re: "Za mir na Balkanu –

Post by govinda 21/12/2016, 23:15

Boli me kurac sto mi pizon misli, nit ga znam nit poznam ali ti epi, ti da me zelis vidjeti opet u zbjegu preko Majevice ili u Luci e jbg....

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

"Za mir na Balkanu – - Page 7 Empty Re: "Za mir na Balkanu –

Post by epikur37 21/12/2016, 23:16

Pizzon je kreten po prirodi, slučajno mu se složilo da odsvira par akorda i to nije do njega nego instrument sam svira :D



epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

"Za mir na Balkanu – - Page 7 Empty Re: "Za mir na Balkanu –

Post by Guest 21/12/2016, 23:17

Da se vratimo na početak, za mir na balkanu potrebno je rastočiti srbiju na atome, uvesti protektorat i osudite sve majmune koji su napravili i sudjelovali u sranjima devedesetih, pohapsiti i pozatvarati sve idiote iz SANU, rasformirati SPC kao idejnog pokretača svih sranja na balkanu i nakon sto godina dati srbima da upravljaju svojom državom. Jedino tako će biti mira, sve drugo su idiotarije bez ikakvog pokrića.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

"Za mir na Balkanu – - Page 7 Empty Re: "Za mir na Balkanu –

Post by govinda 21/12/2016, 23:18

epikur37 wrote:Pizzon je kreten po prirodi, slučajno mu se složilo da odsvira par akorda i to nije do njega nego instrument sam svira :D



Zavrsili smo mi svaku daljnju pricu....

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

"Za mir na Balkanu – - Page 7 Empty Re: "Za mir na Balkanu –

Post by RayMabus 21/12/2016, 23:19

Brcko je posebna prica ....ima željeznicki most a u Vinkovcima je sjedište motorizirane brigade dakle zborno podrucje i za NATO motorizirane brigade ....no Putin ima rakete pa može most razvaliti i prekiniti putnu komunikaciju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

"Za mir na Balkanu – - Page 7 Empty Re: "Za mir na Balkanu –

Post by epikur37 21/12/2016, 23:20

govinda wrote:Boli me kurac sto mi pizon misli, nit ga znam nit poznam ali ti epi, ti da me zelis vidjeti opet u zbjegu preko Majevice ili u Luci e jbg....

Pričaš gluposti...i bacaš sitne moralne ucjene...

Ja isto tako mogu tebi reći da ti želiš mom narodu oduzeti subjektivitet i suverenitet te podržavaš njegovu majorizaciju i tako dalje...

A dovoljno sam prošao da ne ipak ne prihvati takve podvale ;) s poštovanjem...


već dovoljno lijepih želja tebi i tvom narodu napisah a od tebe ni oprosti ni hvala....




Dakle, bolje vam je prihvatiti realnost.



epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

"Za mir na Balkanu – - Page 7 Empty Re: "Za mir na Balkanu –

Post by RayMabus 21/12/2016, 23:21

RayMabus wrote:Brcko je posebna prica ....ima željeznicki most a u Vinkovcima je sjedište motorizirane brigade dakle zborno podrucje i za NATO motorizirane brigade ....no Putin ima rakete pa može most razvaliti i prekiniti putnu komunikaciju.
No mana je šta zapadno od toga je zapadna RS ....za koju Hr ima najmanje tri vojna plana kako da je digne u vazduh dok rečeš keks pa nemaju za šta jurišiat prema zapadu ( zapadnije od Brčkog ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

"Za mir na Balkanu – - Page 7 Empty Re: "Za mir na Balkanu –

Post by epikur37 21/12/2016, 23:22

tre911 wrote:Da se vratimo na početak, za mir na balkanu potrebno je rastočiti srbiju na atome, uvesti protektorat i osudite sve majmune koji su napravili i sudjelovali u sranjima devedesetih, pohapsiti i pozatvarati sve idiote iz SANU, rasformirati SPC kao idejnog pokretača svih sranja na balkanu i nakon sto godina dati srbima da upravljaju svojom državom. Jedino tako će biti mira, sve drugo su idiotarije bez ikakvog pokrića.


:D



epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

"Za mir na Balkanu – - Page 7 Empty Re: "Za mir na Balkanu –

Post by epikur37 21/12/2016, 23:23

Uz malo bolju organizaciju međunarodne zajednice i regionalni sporazum sve prođe uredno.




epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

"Za mir na Balkanu – - Page 7 Empty Re: "Za mir na Balkanu –

Post by govinda 21/12/2016, 23:26

epikur37 wrote:
govinda wrote:Boli me kurac sto mi pizon misli, nit ga znam nit poznam ali ti epi, ti da me zelis vidjeti opet u zbjegu preko Majevice ili u Luci e jbg....

Pričaš gluposti...i bacaš sitne moralne ucjene...

Ja isto tako mogu tebi reći da ti želiš mom narodu oduzeti subjektivitet i suverenitet te podržavaš njegovu majorizaciju i tako dalje...

A dovoljno sam prošao da ne ipak ne prihvati takve podvale ;) s poštovanjem...


već dovoljno lijepih želja tebi i tvom narodu napisah a od tebe ni oprosti ni hvala....




Dakle, bolje vam je prihvatiti realnost.



epi, halo, tebi ovaj forum mozak unistio? Jesi ti svjestan da je ta tvoja realnost za koju se zalazes novo klanje i novi grobovi i novi zbjegovi? Ili si sociopata kojeg uzbudjuje pomisao na to? Koji ti je kurac? Sta ocekujes, aplauz od jednog marca koji bi izbjeglice gasio plinom? Doduse, ti bi bacao nuklearke po muslimanima, nisi ni ti nista bolji..koji kurac ti treba to verbalno izdrkavanje?

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

"Za mir na Balkanu – - Page 7 Empty Re: "Za mir na Balkanu –

Post by govinda 21/12/2016, 23:27

RayMabus wrote:Brcko je posebna prica ....ima željeznicki most a u Vinkovcima je sjedište motorizirane brigade dakle zborno podrucje i za NATO motorizirane brigade ....no Putin ima rakete pa može most razvaliti i prekiniti putnu komunikaciju.
oba su mosta bila srusena pa je opet bez problema druga konjicka divizija USA presla Savu...iz pravca Vinkovaca...gospodine vojni analiticare...

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

"Za mir na Balkanu – - Page 7 Empty Re: "Za mir na Balkanu –

Post by kic 21/12/2016, 23:28


najbolje da svima podjelimo ganje :dzoja
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

"Za mir na Balkanu – - Page 7 Empty Re: "Za mir na Balkanu –

Post by epikur37 21/12/2016, 23:29

Što više histeriziraš manji učinak u razgovoru postižeš...oko izdrkavanja i forumskih prenaglašenih izjava zadnji si koji se treba pametovati.

Ja lijepo napišem svoje mišljenje i obrazložim ga, mogu i nastaviti diskusiju u tom tonu.

Ali na histerične napade, pjenu i ucjene jasno neću se zapaliti niti nadovezati...


epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

"Za mir na Balkanu – - Page 7 Empty Re: "Za mir na Balkanu –

Post by RayMabus 21/12/2016, 23:29

govinda wrote:
RayMabus wrote:Brcko je posebna prica ....ima željeznicki most a u Vinkovcima je sjedište motorizirane brigade dakle zborno podrucje i za NATO motorizirane brigade ....no Putin ima rakete pa može most razvaliti i prekiniti putnu komunikaciju.
oba su mosta bila srusena pa je opet bez problema druga konjicka divizija USA presla Savu...iz pravca Vinkovaca...
Je samo onda nije bilo Rusa.

Inace potcjenjuješ neprijatelja šta ti nije pametno ....Srbija sama za sebe je šaka jada al s Rusijom nije ....ova kupnja migova koje su obicne kante nije bitna radi aviona nego radi vojne suradnje Srbije i Rusije .....na tvom mjestu bi promjenio vojne planove pošto vidim da bi ti eto na Srbe motikom i kalašnjikovom i riješen problem ....ipak nece biti da je baš tako.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

"Za mir na Balkanu – - Page 7 Empty Re: "Za mir na Balkanu –

Post by epikur37 21/12/2016, 23:30

kic wrote:
najbolje da svima podjelimo ganje :dzoja

ja sam cuger....govindi daj joint...treba mu :)
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

"Za mir na Balkanu – - Page 7 Empty Re: "Za mir na Balkanu –

Post by govinda 21/12/2016, 23:30

kic wrote:
najbolje da svima podjelimo ganje :dzoja
uh, stigla neka iz Albanije, bas ono fino vozi...

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

"Za mir na Balkanu – - Page 7 Empty Re: "Za mir na Balkanu –

Post by Guest 21/12/2016, 23:31

epikur37 wrote:
tre911 wrote:Da se vratimo na početak, za mir na balkanu potrebno je rastočiti srbiju na atome, uvesti protektorat i osudite sve majmune koji su napravili i sudjelovali u sranjima devedesetih, pohapsiti i pozatvarati sve idiote iz SANU, rasformirati SPC kao idejnog pokretača svih sranja na balkanu i nakon sto godina dati srbima da upravljaju svojom državom. Jedino tako će biti mira, sve drugo su idiotarije bez ikakvog pokrića.


:D



Tebi je ta opcija nezamisliva no odmakni se od ideološke obojanosti i vidjeti ćeš jedino moguće rješenje za sve a to je ovo što sam naveo. Niko tu nema ni teritorijalnih ni ikavih drugih zahtjeva osim srba i kao takvi su remetilački faktor koji treba sasjeći da bi bio mir na balkanu. Dok je srbija ovakva kakva jeste sa svim tim četničkim i svetosavskim spodobama u njoj mira nikada neće biti niti će biti mira za sve oko njih. Pogledaj da su ama baš svi sa njima u zavdai, rumuni, bugari, mađari, hrvati, muslimani, crnogorci, makedonci, albanci..jesam li koga izostavio možda?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

"Za mir na Balkanu – - Page 7 Empty Re: "Za mir na Balkanu –

Post by epikur37 21/12/2016, 23:33

tre911 wrote:
epikur37 wrote:
tre911 wrote:Da se vratimo na početak, za mir na balkanu potrebno je rastočiti srbiju na atome, uvesti protektorat i osudite sve majmune koji su napravili i sudjelovali u sranjima devedesetih, pohapsiti i pozatvarati sve idiote iz SANU, rasformirati SPC kao idejnog pokretača svih sranja na balkanu i nakon sto godina dati srbima da upravljaju svojom državom. Jedino tako će biti mira, sve drugo su idiotarije bez ikakvog pokrića.


:D



Tebi je ta opcija nezamisliva no odmakni se od ideološke obojanosti i vidjeti ćeš jedino moguće rješenje za sve a to je ovo što sam naveo. Niko tu nema ni teritorijalnih ni ikavih drugih zahtjeva osim srba i kao takvi su remetilački faktor koji treba sasjeći da bi bio mir na balkanu. Dok je srbija ovakva kakva jeste sa svim tim četničkim i svetosavskim spodobama u njoj mira nikada neće biti niti će biti mira za sve oko njih. Pogledaj da su ama baš svi sa njima u zavdai, rumuni, bugari, mađari, hrvati, muslimani, crnogorci, makedonci, albanci..jesam li koga izostavio možda?

Dobro tre, ne slažemo se.

Evo ti govinda lakše ćete naći zajedničku na ovaj citat.

epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

"Za mir na Balkanu – - Page 7 Empty Re: "Za mir na Balkanu –

Post by govinda 21/12/2016, 23:33

epikur37 wrote:Što više histeriziraš manji učinak u razgovoru postižeš...oko izdrkavanja i forumskih prenaglašenih izjava zadnji si koji se treba pametovati.

Ja lijepo napišem svoje mišljenje i obrazložim ga, mogu i nastaviti diskusiju u tom tonu.

Ali na histerične napade, pjenu i ucjene jasno neću se zapaliti niti nadovezati...


ne mozes mi prisiti histeriju...zadnji put je neko imao ideju o toj podjeli BiH za koju se ti zalazes i zavrsilo je kako je zavrsilo...i sad mi ti tu opet pricas o nekakvim podjelama i jos mi kazes da ja ovaj put moram biti miran i sam staviti glavu na panj..de ba, koji ti je kurac? Mislim, ako cemo da prijetimo jedni drugima na ovom forumu, nije problem, moje su pretnje realnije..grunuce bomba usred turisticke sezone pa ces ti kurac vozat u svojoj brodici a ne turiste..eto, jel zelis ovako da razgovaramo ubuduce?

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

"Za mir na Balkanu – - Page 7 Empty Re: "Za mir na Balkanu –

Post by RayMabus 21/12/2016, 23:34

tre911 wrote:
epikur37 wrote:
tre911 wrote:Da se vratimo na početak, za mir na balkanu potrebno je rastočiti srbiju na atome, uvesti protektorat i osudite sve majmune koji su napravili i sudjelovali u sranjima devedesetih, pohapsiti i pozatvarati sve idiote iz SANU, rasformirati SPC kao idejnog pokretača svih sranja na balkanu i nakon sto godina dati srbima da upravljaju svojom državom. Jedino tako će biti mira, sve drugo su idiotarije bez ikakvog pokrića.


:D



Tebi je ta opcija nezamisliva no odmakni se od ideološke obojanosti i vidjeti ćeš jedino moguće rješenje za sve a to je ovo što sam naveo. Niko tu nema ni teritorijalnih ni ikavih drugih zahtjeva osim srba i kao takvi su remetilački faktor koji treba sasjeći da bi bio mir na balkanu. Dok je srbija ovakva kakva jeste sa svim tim četničkim i svetosavskim spodobama u njoj mira nikada neće biti niti će biti mira za sve oko njih. Pogledaj da su ama baš svi sa njima u zavdai, rumuni, bugari, mađari, hrvati, muslimani, crnogorci, makedonci, albanci..jesam li koga izostavio možda?
SCP je glavni ideolog price da se sada sav islamski korpus na Balkanu a to ukljucuje i Kosovare proglasi generalno islamistima iako u biti ono ocito nije al to je njihova taktika.

SANU 13
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

"Za mir na Balkanu – - Page 7 Empty Re: "Za mir na Balkanu –

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 12 Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum