ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Što uče Hrvati u Vojvodini? O Domovinskom ratu uče da je građanski, započet u Hrvatskoj

Page 30 of 33 Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31, 32, 33  Next

Go down

Što uče Hrvati u Vojvodini? O Domovinskom ratu uče da je građanski, započet u Hrvatskoj - Page 30 Empty Re: Što uče Hrvati u Vojvodini? O Domovinskom ratu uče da je građanski, započet u Hrvatskoj

Post by Guest 17/12/2016, 13:56

dzango wrote:
govinda wrote:Cetnici, pozdravlja vas Oric iz Kravica, mahnite mojim...
Jesi li to pričao i onima na Beer festu? Ili si se pravio apolitičan i anacionalan?


Guest
Guest


Back to top Go down

Što uče Hrvati u Vojvodini? O Domovinskom ratu uče da je građanski, započet u Hrvatskoj - Page 30 Empty Re: Što uče Hrvati u Vojvodini? O Domovinskom ratu uče da je građanski, započet u Hrvatskoj

Post by Guest 17/12/2016, 13:57

dzango wrote:Dajte tu sliku bombe od 250 kila između nogu Srbinu Peri. Daj da vidim to čudo jebote.

mogli su i od toga da naprave sarenu lazu, kao onu prevaru u medjugorju...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Što uče Hrvati u Vojvodini? O Domovinskom ratu uče da je građanski, započet u Hrvatskoj - Page 30 Empty Re: Što uče Hrvati u Vojvodini? O Domovinskom ratu uče da je građanski, započet u Hrvatskoj

Post by Guest 17/12/2016, 13:59

Sto'jan wrote:
tre911 wrote:
Sto'jan wrote:
tre911 wrote:
jastreb wrote:
Esam. Vodičkinja kaže da je pala među noge jednom ranjeniku i nije eksplodirala. A ranjenik je bio po nac. Srbin. Neki Petar.
Znam da je doslovce nekome pala između nogu ali kome to nisam siguran jer sam čuo par priča.

i ja sam cuo da je elvis ziv...

A jesi li lizao i pičku na tarabi jer je pisalo na njoj pička? U to ne sumnjam kada je posrjedi takav kapacitet kao ti :))


za tebe sam einstein, gluperdo matora...
ne umes ni da lazes kako treba. Basketball
Hahaha, pa jesi li pogledao snimku , jel i tebi to problem lažovčino i seratoru na javnom mjestu. Ajde i ti klikni i pogledaj malo snimku i reci ko laže. No jedno si u pravu, ja zaiste ne umem da lažem, to mi je tako strano i odvratno dočim ste vi kod kuće sa lažima šono bi rekao dobrica čosić


“Lažemo da bi smo obmanuli sebe, da utešimo drugog; lažemo iz samilosti, da nas nije strah, da ohrabrimo, da sakrijemo svoju i tudju bedu, lažemo zbog poštenja. Lažemo zbog slobode. Laž je vid našeg patriotizma i potvrda naše urodjene inteligencije. Lažemo stvaralacki, maštovito, inventivno.” 



Lažemo da bi smo obmanuli sebe, da utešimo drugog; lažemo iz samilosti, da nas nije strah, da ohrabrimo, da sakrijemo svoju i tudju bedu
- mnogo je ljepše vjerovati da pripadate nebeskom narodu, nego prihvatiti istinu da pripadate vrlom malom narodu koji ne predstavlja značajniji faktor na globalnom planu i koji i nije baš previše razvijen


lažemo zbog poštenja. Lažemo zbog slobode. Laž je vid našeg patriotizma- jadnim Srbima kao i milionti put kroz historiju je prijetila opasnost da će ih mudžahedini i ustaše istrijebiti pa su jadne poštenjačine morale uzeti pušku u ruku da brane svoj goli život, da bi im  kasnije ustaško-džihadska zavjera u suradnji s obavještajnim službama i domaćim izdajnicima podvaljivala raznorazne velike Srbije, genocidi, etnička čišćenja, pljačkanje, itd. Svaki pošten Srbin je dužan da vjeruje kako su Srbi bili 600 godina ogorčeni protivnici protiv Turaka (kao npr. u bitki kod Nikopolja) ili kako je u Drugom svjetskom ratu stradalo 1. 700 000 Srba

i potvrda naše urodjene inteligencije. Lažemo stvaralacki, maštovito, inventivno.- najprihvaćenija definicija inteligencije jeste da je to snalaženje u nepoznatim situacijama, a naravno jedini način za pronalazak izlaza u bezizlaznoj situaciji je laganje... dajte im jedan dokaz oni će izmisliti drugi, a uvijek dobro dođe priča o zavjeri i uroti te o domaćim plačenicima- vatikanska urota protiv Srba odlično služi još od srednjeg vijeka, a u novije vrijeme posluži i CIA i svakako mrski Nijemci.... I srpska laž je doista veoma maštovita i stvaralačka, jer zaista nije lako graditi čitavu svoju prošlost, sadašnjost i budućnost na izmišljenim stvarima
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Što uče Hrvati u Vojvodini? O Domovinskom ratu uče da je građanski, započet u Hrvatskoj - Page 30 Empty Re: Što uče Hrvati u Vojvodini? O Domovinskom ratu uče da je građanski, započet u Hrvatskoj

Post by Guest 17/12/2016, 14:01

dzango wrote:
tre911 wrote:
dzango wrote:
tre911 wrote:
dzango wrote:
Kada se posle oslobađanja Vukovara (za potrebe tadašnjeg Jugoslovenskog komiteta za ispitivanje ratnih zločina) pisala istorija stradanja Srba iz ovog kraja, kao prvo ubistvo Srbina u ovom delu Istočne Slavonije navodi se slučaj Stevana Inića (63), iz Bršadina, koga je 1. maja 1991. ubio komšija Mihailo Glenčir, istaknuti ustaša. Drugi ubijeni bio je policajac Simo Ponjević, takođe iz Bršadina, koji je odbio da stavi šahovnicu na šapku. Njega su usmrtile kolege iz stanice na kućnom pragu 26. juna 1991. Teško ranjen, preminuo je na rukama majke.
U Vukovaru je prva žrtve bio Jovan Jakovljević, poslovođa u trgovini "Sport", a na meti Merčepa našao se jer je kao poslovođa odeljenja prodaje sportskog oružja iz radnje spakovao puške i pištolje i odneo ih u kasarnu JNA. To se dogodilo 29. juna.
Smrt oca njegov sin Slobodan opisao je ovako: - Naša je kuća bila u potpunom okruženju, blokirana je i obližnja ulica kako bi bilo manje svedoka. Tatu su pozvali da izađe, rekli su da su policajci. Otac im je odgovorio kako mogu da dođu sutra, da je kasno i da ne želi izaći. Tada su viknuli da će u protivnom dići kuću u vazduh. Video je da nema kud i krenuo je napolje. Upalio je svetlo u hodniku i prišao vratima. Oni koji su bili napolju videli su siluetu mog oca i zapucali. Pao je glavom prema podrumu, na mestu je ubijen. Mladen Mrkić, direktor kooperacije u "Vupiku", 31. juna odveden je iz samoposluge u koju je navratio pred povratak iz firme. Sačekala su ga dva auta iz kojih su izašla četvorica muškaraca. Prvo su ga odveli u sedište Hrvatske teritorijalne odbrane, a onda na Dunav. Njegovo telo nikad nije nađeno.
Već 4. jula u raciji u Kozaračkoj ulici u Borovu naselju četiri naoružane grupe koje su predvodili Marušić, Roso, Zadro i Gatalo uhapsile su osmoro srpskih civila među kojima su bili Mijatović i Stojanović. Svi su pronađeni mrtvi.
Hahahaha velikosrpski izvori koji nemaju veze sa istinoim. Pa taj ubijeni je napao Đuru i to je prava istina. No za vas je svako ko se brani ustaša tako da ne treba uopće ovo komentirati ali ajde, nek si ti nama to prenio iz neutralnog nadasve objektivnog izvora :DD
Recimo ovo drugo boldano je bilo u oslobađanju dijela borova naselja 4.7. kada su srpski teroristi pokušali zauzeti taj dio grada i u toj akciji su ovi srbi poginuli, i ne samo oni, poginulo ih je dosta u k,ukuruzima dok su se povlačili prema borovu selu. Čač,kali ste mečku i dobili po tamburi, i sada kmečite i pokušavate okrenuti pilu naopako no to je vaš problem i što prije ga sagledate realno to bolje za vas.
Napao Đuru pa ga Đura izbušio? E da.
Srbi napali i svi poginuli a ustaše nevine? Uklapa se u vaša sranja.
Jebote to nije normalno koliko si glup, ja ti pričam iz prve ruke i ja lažem a tamo su ti nasrali svega što nema veze s vezom iz desete ruke i to je istina. Nije ni čudo da ste ošli u pm3 kad ste u stanju svakakva sranja progutati bez da trepnete :)
Nomalno da lažeš kada sam sebe ubeđuješ u nešto i za svakog ubijenog Srbina imaš opravdanje. Makar se ovaj sam natakao na vile.
Tako ti ćosića
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Što uče Hrvati u Vojvodini? O Domovinskom ratu uče da je građanski, započet u Hrvatskoj - Page 30 Empty Re: Što uče Hrvati u Vojvodini? O Domovinskom ratu uče da je građanski, započet u Hrvatskoj

Post by dzango 17/12/2016, 14:02

Sto'jan wrote:
dzango wrote:
govinda wrote:Cetnici, pozdravlja vas Oric iz Kravica, mahnite mojim...
Jesi li to pričao i onima na Beer festu? Ili si se pravio apolitičan i anacionalan?

Govno malo. U Beogradu se pravi kosmopolita a u Bosni bi klao Srbe po Bratuncu.

_________________
Što uče Hrvati u Vojvodini? O Domovinskom ratu uče da je građanski, započet u Hrvatskoj - Page 30 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28141
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Što uče Hrvati u Vojvodini? O Domovinskom ratu uče da je građanski, započet u Hrvatskoj - Page 30 Empty Re: Što uče Hrvati u Vojvodini? O Domovinskom ratu uče da je građanski, započet u Hrvatskoj

Post by Guest 17/12/2016, 14:04

Sto'jan wrote:
dzango wrote:
tre911 wrote:
dzango wrote:
Sto'jan wrote:

ma gle cuda?
Uvek se pojavi neki Srbin u priči. Tako im je valjda lakše da naprave naravoučenije u svojim izmišljotinama. Pazi priču, bomba od 100 kila pala čoveku baš između nogu i on bio baš Srbin. Kakvo jedenje govana, neprocenjivo.
Alo sljepac jel imaš ti muda to provjeriti a? Ti si ono baš klasična budaletina, i nije bomba od sto kila nego od 250 minimalno ali otkud bi ti to znao, ma petardu su bacili na bolnicu a iz nje izletili konfeti.
Bomba od 250 kila pala čoveku između nogu? Koji ste vi idiote i budale jebote.

a jel preziveo isti?
ugl. bomba od 250 kila zauzima prostor od nekih pa 2, 3 kreveta sigurno...
Ti si se već dokazao kao poznavatelj oružja i oružane sile :DD Znači zbog netrzajnih topova u dubini grada vi ste sravnili civilne zgrade po tebi a po onom još većem moronu džangu ste to učinili jer je dignut srpski lokal u zrak , ne zna se ko je veći idiot od vas dvojice :DD
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Što uče Hrvati u Vojvodini? O Domovinskom ratu uče da je građanski, započet u Hrvatskoj - Page 30 Empty Re: Što uče Hrvati u Vojvodini? O Domovinskom ratu uče da je građanski, započet u Hrvatskoj

Post by dzango 17/12/2016, 14:04

tre911 wrote:
dzango wrote:
tre911 wrote:
dzango wrote:
tre911 wrote:
Hahahaha velikosrpski izvori koji nemaju veze sa istinoim. Pa taj ubijeni je napao Đuru i to je prava istina. No za vas je svako ko se brani ustaša tako da ne treba uopće ovo komentirati ali ajde, nek si ti nama to prenio iz neutralnog nadasve objektivnog izvora :DD
Recimo ovo drugo boldano je bilo u oslobađanju dijela borova naselja 4.7. kada su srpski teroristi pokušali zauzeti taj dio grada i u toj akciji su ovi srbi poginuli, i ne samo oni, poginulo ih je dosta u k,ukuruzima dok su se povlačili prema borovu selu. Čač,kali ste mečku i dobili po tamburi, i sada kmečite i pokušavate okrenuti pilu naopako no to je vaš problem i što prije ga sagledate realno to bolje za vas.
Napao Đuru pa ga Đura izbušio? E da.
Srbi napali i svi poginuli a ustaše nevine? Uklapa se u vaša sranja.
Jebote to nije normalno koliko si glup, ja ti pričam iz prve ruke i ja lažem a tamo su ti nasrali svega što nema veze s vezom iz desete ruke i to je istina. Nije ni čudo da ste ošli u pm3 kad ste u stanju svakakva sranja progutati bez da trepnete :)
Nomalno da lažeš kada sam sebe ubeđuješ u nešto i za svakog ubijenog Srbina imaš opravdanje. Makar se ovaj sam natakao na vile.
Tako ti ćosića
Jok bre, Tuđmana i Mesića.

_________________
Što uče Hrvati u Vojvodini? O Domovinskom ratu uče da je građanski, započet u Hrvatskoj - Page 30 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28141
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Što uče Hrvati u Vojvodini? O Domovinskom ratu uče da je građanski, započet u Hrvatskoj - Page 30 Empty Re: Što uče Hrvati u Vojvodini? O Domovinskom ratu uče da je građanski, započet u Hrvatskoj

Post by Stribor 17/12/2016, 14:06

aben wrote:molin vas ko boga, ne dojite srbima lokaciju novog foruma. komunistima i iredenti more, i bosancima morete (evo, jo ću osobno epikuru joviti) ali od srbov baš nemo nikakove koristi. ko da odjednon 25 svetaca piše, sve su pojebali, sve osvojili bez ijednog vojnika izgubili, sve firme jedva čekaju otvoriti sjedišta u beogradu...mislin, čemu...

:^0

Ma nek i njih. Kad se spoju talijanski fašisti i iredentisti, jugofašisti i srbofašisti, a 'si skup su veliki ''antifašisti'' i kad začnu larmati :lynchmob: , gajbom tresti ter se prititi, to je rapsodija idiotizmov. A to nek se vidi sako malo kako niki ne bi pozabili s čim i kim smo imali i danaska imamo posle.

DD:
Stribor
Stribor

Male
Posts : 1640
2015-09-22


Back to top Go down

Što uče Hrvati u Vojvodini? O Domovinskom ratu uče da je građanski, započet u Hrvatskoj - Page 30 Empty Re: Što uče Hrvati u Vojvodini? O Domovinskom ratu uče da je građanski, započet u Hrvatskoj

Post by Guest 17/12/2016, 14:06

dzango wrote:
tre911 wrote:
dzango wrote:
tre911 wrote:
dzango wrote:
Nisam bre. U stvari me lomi grip i vas dvojica mi baš dobro dođete da se malo dignem.
Veliš tjesno u kavezu a? nego oš malo sijena da ti bacim, možda te bude manje žuljalo dok divljaš po kavezu :)
Kažem da možeš da mi se napaseš, kao i obično.
de pojasni malo to, ne kužim se u te vaše pederske priče. Nego nisi mi odgovorio oš sijena da ti onako prijateljski koji navilak bacim ili nećeš. Što se stidiš sada odgovoriti, pa i do sada sam te hranio sa sjenom redovno pa što ne bi i sada, nije u redu da se stoka pati :)
Jebiga, ti se patiš godinama, pa ni jedno udruženje za zaživotinja ne reaguje. I to sve samo zato što si retardinjo.
Ja retardinjo a hranim te sijenom svaki dan, jebemti zahvalnost da ti jebem zahvalnost. Nego što bi budalo sa snimkom a? :DD pogledali je barem od desete minute :))))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Što uče Hrvati u Vojvodini? O Domovinskom ratu uče da je građanski, započet u Hrvatskoj - Page 30 Empty Re: Što uče Hrvati u Vojvodini? O Domovinskom ratu uče da je građanski, započet u Hrvatskoj

Post by dzango 17/12/2016, 14:08

tre911 wrote:
Sto'jan wrote:
dzango wrote:
tre911 wrote:
dzango wrote:
Uvek se pojavi neki Srbin u priči. Tako im je valjda lakše da naprave naravoučenije u svojim izmišljotinama. Pazi priču, bomba od 100 kila pala čoveku baš između nogu i on bio baš Srbin. Kakvo jedenje govana, neprocenjivo.
Alo sljepac jel imaš ti muda to provjeriti a? Ti si ono baš klasična budaletina, i nije bomba od sto kila nego od 250 minimalno ali otkud bi ti to znao, ma petardu su bacili na bolnicu a iz nje izletili konfeti.
Bomba od 250 kila pala čoveku između nogu? Koji ste vi idiote i budale jebote.

a jel preziveo isti?
ugl. bomba od 250 kila zauzima prostor od nekih pa 2, 3 kreveta sigurno...
Ti si se već dokazao kao poznavatelj oružja i oružane sile :DD Znači zbog netrzajnih topova u dubini grada vi ste sravnili civilne zgrade po tebi a po onom još većem moronu džangu ste to učinili jer je dignut srpski lokal u zrak , ne zna se ko je veći idiot od vas dvojice :DD
RAT u Vukovaru počeo je početkom '91. miniranjem kioska "Borbe" u ovom gradu - seća se Milorad Višić. Prvi srpski lokal koji je miniran bio je ćevabdžinica Živojina Pejčića. Posle toga Srbi su počeli da nabavljaju oružje i da drže noćne straže. Minirali su i Srbi jedan kiosk "Vijesnika". Naš sagovornik navodi da je to bilo nadrealno vreme. Srbi i Hrvati su i dalje preko dana sedili u istim, svojim kafanama, jedni sa drugima, i "pravili se ludi". Uveče bi svako otišao na svoju stranu.


Ne bi vam ciglu na cigli ostavio u Vukovaru.

_________________
Što uče Hrvati u Vojvodini? O Domovinskom ratu uče da je građanski, započet u Hrvatskoj - Page 30 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28141
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Što uče Hrvati u Vojvodini? O Domovinskom ratu uče da je građanski, započet u Hrvatskoj - Page 30 Empty Re: Što uče Hrvati u Vojvodini? O Domovinskom ratu uče da je građanski, započet u Hrvatskoj

Post by Guest 17/12/2016, 14:08

dzango wrote:
tre911 wrote:
dzango wrote:
tre911 wrote:
dzango wrote:
Uvek se pojavi neki Srbin u priči. Tako im je valjda lakše da naprave naravoučenije u svojim izmišljotinama. Pazi priču, bomba od 100 kila pala čoveku baš između nogu i on bio baš Srbin. Kakvo jedenje govana, neprocenjivo.
Alo sljepac jel imaš ti muda to provjeriti a? Ti si ono baš klasična budaletina, i nije bomba od sto kila nego od 250 minimalno ali otkud bi ti to znao, ma petardu su bacili na bolnicu a iz nje izletili konfeti.
Bomba od 250 kila pala čoveku između nogu? Koji ste vi idiote i budale jebote.
Kretenčino barem pogledaj snimku, nije valjda da previše tražim od tebe a? Čega se bojiš đžangiću, tamo je samo istina a istina oslobađa. Jel te toliko strah istine džangiću a? Ajde samo polako diši i klikni na postavljen video, je da ćeš urlati i valjati se podu kao kad svećenik istjeruje đavle ali možeš ti to, budi hrabar barem jednom u životu :)
Ima bomba od 250 kila između nogu? Ako je tako, obavezno ću da pogledam. Koji ste vi slučajevi jebote.
Pa što čekaš majmune, pola sata te nagovaram da pogledaš snimku ali ti to odlučno odbijaš i nastavljaš se još više u govnima vlastitim valjati.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Što uče Hrvati u Vojvodini? O Domovinskom ratu uče da je građanski, započet u Hrvatskoj - Page 30 Empty Re: Što uče Hrvati u Vojvodini? O Domovinskom ratu uče da je građanski, započet u Hrvatskoj

Post by Guest 17/12/2016, 14:09

dzango wrote:Dajte tu sliku bombe od 250 kila između nogu Srbinu Peri. Daj da vidim to čudo jebote.
Evo da ne cmoljiš i da ne možeš reći da ti nisam već dao video na kojemu se to sve vidi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Što uče Hrvati u Vojvodini? O Domovinskom ratu uče da je građanski, započet u Hrvatskoj - Page 30 Empty Re: Što uče Hrvati u Vojvodini? O Domovinskom ratu uče da je građanski, započet u Hrvatskoj

Post by Guest 17/12/2016, 14:12

dzango wrote:
tre911 wrote:
Sto'jan wrote:
dzango wrote:
tre911 wrote:
Alo sljepac jel imaš ti muda to provjeriti a? Ti si ono baš klasična budaletina, i nije bomba od sto kila nego od 250 minimalno ali otkud bi ti to znao, ma petardu su bacili na bolnicu a iz nje izletili konfeti.
Bomba od 250 kila pala čoveku između nogu? Koji ste vi idiote i budale jebote.

a jel preziveo isti?
ugl. bomba od 250 kila zauzima prostor od nekih pa 2, 3 kreveta sigurno...
Ti si se već dokazao kao poznavatelj oružja i oružane sile :DD Znači zbog netrzajnih topova u dubini grada vi ste sravnili civilne zgrade po tebi a po onom još većem moronu džangu ste to učinili jer je dignut srpski lokal u zrak , ne zna se ko je veći idiot od vas dvojice :DD
RAT u Vukovaru počeo je početkom '91. miniranjem kioska "Borbe" u ovom gradu - seća se Milorad Višić. Prvi srpski lokal koji je miniran bio je ćevabdžinica Živojina Pejčića. Posle toga Srbi su počeli da nabavljaju oružje i da drže noćne straže. Minirali su i Srbi jedan kiosk "Vijesnika". Naš sagovornik navodi da je to bilo nadrealno vreme. Srbi i Hrvati su i dalje preko dana sedili u istim, svojim kafanama, jedni sa drugima, i "pravili se ludi". Uveče bi svako otišao na svoju stranu.


Ne bi vam ciglu na cigli ostavio u Vukovaru.
Već sam ti napisao da je to crta svakog sociopata i idiota na svijetu, nisi ti tu nikakva iznimka No
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Što uče Hrvati u Vojvodini? O Domovinskom ratu uče da je građanski, započet u Hrvatskoj - Page 30 Empty Re: Što uče Hrvati u Vojvodini? O Domovinskom ratu uče da je građanski, započet u Hrvatskoj

Post by Stribor 17/12/2016, 14:12

tre911 wrote:
jastreb wrote:
tre911 wrote:
jastreb wrote:
govinda wrote:
Bio sam u Srebrenici kad je bio i Tadic...prosao je kraj mene na nekih 5 metara, niko do nas ga nije ni pogledao...mislim da mu je bilo mucno kad je vidio onolike tabute...u jednom trenutku je vjetar malo zadigao pokrov i vidio sam na jednom tabutu lobanju, kicmu i par kostiju...mucna scena..onaj ko to nije vidio nema pravo da ista prica...
Ja sam bio ove g. u Vukovaru 3 dana.(sa lokalnom udrugom branitelja) Jedino nisam išao na groblje u kolonu,jer sam malo popio,pa ne bi bilo u redu da onako teturam. Izašao sam iz kolone sa još jednim pijancem iz mog mjesta,te smo išli tražiti trgovine i nastavili piti.

Drugi dan sam obišao bolnicu,Ovčaru,muzeje...To je strašno.

Iduće godine namjeravamo posjetiti Škabrnju. Ja sam tražio da odemo u Srebrenicu,ali ovi da to nije u Hrvatskoj i da je daleko.

Srebrenicu ću jednom posjetiti u privatnom angažmanu.
Jesi li vidio rupu od "krmače" u bolnici? Kaže džango da je to zato jer je neko digao srpski lokal u vukovaru pa je zato trebalo sravniti cijeli grad sa zemljom
Esam. Vodičkinja kaže da je pala među noge jednom ranjeniku i nije eksplodirala. A ranjenik je bio po nac. Srbin. Neki Petar.
Znam da je doslovce nekome pala između nogu ali kome to nisam siguran jer sam čuo par priča.

Osobno znam za jednu. Hrvat iz Hercegovine. Danaska živi va Zagrebu ako se ne varam. Oženil je Hrvaticu iz Istre.


Last edited by Stribor on 17/12/2016, 14:13; edited 1 time in total
Stribor
Stribor

Male
Posts : 1640
2015-09-22


Back to top Go down

Što uče Hrvati u Vojvodini? O Domovinskom ratu uče da je građanski, započet u Hrvatskoj - Page 30 Empty Re: Što uče Hrvati u Vojvodini? O Domovinskom ratu uče da je građanski, započet u Hrvatskoj

Post by dzango 17/12/2016, 14:12

tre911 wrote:
dzango wrote:
tre911 wrote:
dzango wrote:
tre911 wrote:
Veliš tjesno u kavezu a? nego oš malo sijena da ti bacim, možda te bude manje žuljalo dok divljaš po kavezu :)
Kažem da možeš da mi se napaseš, kao i obično.
de pojasni malo to, ne kužim se u te vaše pederske priče. Nego nisi mi odgovorio oš sijena da ti onako prijateljski koji navilak bacim ili nećeš. Što se stidiš sada odgovoriti, pa i do sada sam te hranio sa sjenom redovno pa što ne bi i sada, nije u redu da se stoka pati :)
Jebiga, ti se patiš godinama, pa ni jedno udruženje za zaživotinja ne reaguje. I to sve samo zato što si retardinjo.
Ja retardinjo a hranim te sijenom svaki dan, jebemti zahvalnost da ti jebem zahvalnost. Nego što bi budalo sa snimkom a? :DD pogledali je barem od desete minute :))))
Jesi retardinjo. Ja ti svaki dan donosim sveže banane u kafez a ti tripuješ da si čuvar u ZOO. 

Imali bomba od 250 kila između nogu ili nema? Ako ima gledam. Ako ne, ne pada mi na pamet da gledam vaša govna sa HRT-a kojima vas redovno hrane.

_________________
Što uče Hrvati u Vojvodini? O Domovinskom ratu uče da je građanski, započet u Hrvatskoj - Page 30 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28141
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Što uče Hrvati u Vojvodini? O Domovinskom ratu uče da je građanski, započet u Hrvatskoj - Page 30 Empty Re: Što uče Hrvati u Vojvodini? O Domovinskom ratu uče da je građanski, započet u Hrvatskoj

Post by dzango 17/12/2016, 14:15

tre911 wrote:
dzango wrote:Dajte tu sliku bombe od 250 kila između nogu Srbinu Peri. Daj da vidim to čudo jebote.
Evo da ne cmoljiš i da ne možeš reći da ti nisam već dao video na kojemu se to sve vidi.
Baš mi puca kurac da gledam ova ustaška sranja.

_________________
Što uče Hrvati u Vojvodini? O Domovinskom ratu uče da je građanski, započet u Hrvatskoj - Page 30 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28141
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Što uče Hrvati u Vojvodini? O Domovinskom ratu uče da je građanski, započet u Hrvatskoj - Page 30 Empty Re: Što uče Hrvati u Vojvodini? O Domovinskom ratu uče da je građanski, započet u Hrvatskoj

Post by Stribor 17/12/2016, 14:16

dzango wrote:
tre911 wrote:
dzango wrote:
Sto'jan wrote:
jastreb wrote:
Esam. Vodičkinja kaže da je pala među noge jednom ranjeniku i nije eksplodirala. A ranjenik je bio po nac. Srbin. Neki Petar.

ma gle cuda?
Uvek se pojavi neki Srbin u priči. Tako im je valjda lakše da naprave naravoučenije u svojim izmišljotinama. Pazi priču, bomba od 100 kila pala čoveku baš između nogu i on bio baš Srbin. Kakvo jedenje govana, neprocenjivo.
Alo sljepac jel imaš ti muda to provjeriti a? Ti si ono baš klasična budaletina, i nije bomba od sto kila nego od 250 minimalno ali otkud bi ti to znao, ma petardu su bacili na bolnicu a iz nje izletili konfeti.
Bomba od 250 kila pala čoveku između nogu? Koji ste vi idiote i budale jebote.

Nije se aktivirala. Srićom.
Stribor
Stribor

Male
Posts : 1640
2015-09-22


Back to top Go down

Što uče Hrvati u Vojvodini? O Domovinskom ratu uče da je građanski, započet u Hrvatskoj - Page 30 Empty Re: Što uče Hrvati u Vojvodini? O Domovinskom ratu uče da je građanski, započet u Hrvatskoj

Post by Guest 17/12/2016, 14:18

evo "dobrih" ustaša i muslimana nisu radili zločine ne nikako evo primjer:





avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Što uče Hrvati u Vojvodini? O Domovinskom ratu uče da je građanski, započet u Hrvatskoj - Page 30 Empty Re: Što uče Hrvati u Vojvodini? O Domovinskom ratu uče da je građanski, započet u Hrvatskoj

Post by Stribor 17/12/2016, 14:19

dzango wrote:
tre911 wrote:
dzango wrote:Dajte tu sliku bombe od 250 kila između nogu Srbinu Peri. Daj da vidim to čudo jebote.
Evo da ne cmoljiš i da ne možeš reći da ti nisam već dao video na kojemu se to sve vidi.
Baš mi puca kurac da gledam ova ustaška sranja.

Da. Istina vas boli, pa ondar ovako besedati jedino i morete.
Stribor
Stribor

Male
Posts : 1640
2015-09-22


Back to top Go down

Što uče Hrvati u Vojvodini? O Domovinskom ratu uče da je građanski, započet u Hrvatskoj - Page 30 Empty Re: Što uče Hrvati u Vojvodini? O Domovinskom ratu uče da je građanski, započet u Hrvatskoj

Post by Guest 17/12/2016, 14:21

dzango wrote:
tre911 wrote:
dzango wrote:
tre911 wrote:
dzango wrote:
Kažem da možeš da mi se napaseš, kao i obično.
de pojasni malo to, ne kužim se u te vaše pederske priče. Nego nisi mi odgovorio oš sijena da ti onako prijateljski koji navilak bacim ili nećeš. Što se stidiš sada odgovoriti, pa i do sada sam te hranio sa sjenom redovno pa što ne bi i sada, nije u redu da se stoka pati :)
Jebiga, ti se patiš godinama, pa ni jedno udruženje za zaživotinja ne reaguje. I to sve samo zato što si retardinjo.
Ja retardinjo a hranim te sijenom svaki dan, jebemti zahvalnost da ti jebem zahvalnost. Nego što bi budalo sa snimkom a? :DD pogledali je barem od desete minute :))))
Jesi retardinjo. Ja ti svaki dan donosim sveže banane u kafez a ti tripuješ da si čuvar u ZOO. 

Imali bomba od 250 kila između nogu ili nema? Ako ima gledam. Ako ne, ne pada mi na pamet da gledam vaša govna sa HRT-a kojima vas redovno hrane.
Hahaha  koja si ti loša kopirka, daj probaj nešto što već nisam na tebi isprobao i dresirao te na tim stvarima da mi donesiš štap kad ti ga bacim i viknem aport :DD
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Što uče Hrvati u Vojvodini? O Domovinskom ratu uče da je građanski, započet u Hrvatskoj - Page 30 Empty Re: Što uče Hrvati u Vojvodini? O Domovinskom ratu uče da je građanski, započet u Hrvatskoj

Post by dzango 17/12/2016, 14:23

Stribor wrote:
dzango wrote:
tre911 wrote:
dzango wrote:
Sto'jan wrote:

ma gle cuda?
Uvek se pojavi neki Srbin u priči. Tako im je valjda lakše da naprave naravoučenije u svojim izmišljotinama. Pazi priču, bomba od 100 kila pala čoveku baš između nogu i on bio baš Srbin. Kakvo jedenje govana, neprocenjivo.
Alo sljepac jel imaš ti muda to provjeriti a? Ti si ono baš klasična budaletina, i nije bomba od sto kila nego od 250 minimalno ali otkud bi ti to znao, ma petardu su bacili na bolnicu a iz nje izletili konfeti.
Bomba od 250 kila pala čoveku između nogu? Koji ste vi idiote i budale jebote.

Nije se aktivirala. Srićom.
Lako je vama kda gutate svakakva govna.

_________________
Što uče Hrvati u Vojvodini? O Domovinskom ratu uče da je građanski, započet u Hrvatskoj - Page 30 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28141
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Što uče Hrvati u Vojvodini? O Domovinskom ratu uče da je građanski, započet u Hrvatskoj - Page 30 Empty Re: Što uče Hrvati u Vojvodini? O Domovinskom ratu uče da je građanski, započet u Hrvatskoj

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 30 of 33 Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31, 32, 33  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum