ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30

Page 10 of 26 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 18 ... 26  Next

Go down

M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30 - Page 10 Empty Re: M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30

Post by Leviathan2 30/10/2016, 11:33

bogomdani wrote:
Leviathan2 wrote:
bogomdani wrote:
wiktoriwictorija wrote:Jesi proba ovizi? 

M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30 - Page 10 513m
ne goristim te Eau de toilete..uglavnom antiperspirante,ono rolone i dezodoranse,a sad je Loreal izbacio brutalno dobre gelove z tusiranje,Carbon Protect,-4C,i nes jos...ebaj ga..nakon toga i nema potrebe za nekim Eauom.. rendeer
metroseksualci LOL
nema mirisa do pravog muskog mirisa
Made in Baustela
E da..šejm on as.. :redface1
Taj je najbolji,mjesavina ustajalog znoja,prasine,cimenta,sa dodatkom daska arome pišaline na rukama.. :clown..cure se prevrcu na ledja kad to omirtisu.. king
pa bas, hebote nekad si mogao nosom otkriti ko je musko ko zensko, danasti dojde s ledja i neznas dal da primis rukom medju noge, strah da ne bude puna ruka :D,  zamisli grupnjak, neko ugasi svjetli a ti probas po mirisu skuzit sta fatas, i zajebes se,
pravi muz koristi samo pitralon poslije brijanja, i ne zbog mirisa nego za dezinfekciju lica, a ajd i miris je muski bas , ono

Leviathan2

Posts : 21431
2015-10-04


http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30 - Page 10 Empty Re: M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30

Post by Guest 30/10/2016, 11:34

bogomdani wrote:ooo,Kartijee...vrh vrhova...a dobro,bas bacim onjusivanje jedno naspomenutih proizvoda...
Onjusi sikak, buju ti se zdopali.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30 - Page 10 Empty Re: M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30

Post by Leviathan2 30/10/2016, 11:36

Indulge wrote:
Leviathan2 wrote:
Indulge wrote:često kile u noge odu, pa se ne vidi toliko..

ali kad trbušinu vidim odmah mi se ogadi netko..
jesi osjetljiv, ja kad vidim trusinu men dojde malo zao toga, ono, treba to ipak nosit i jos na neroporcionalnom mjestu

ajd nakon 60te godine oke, ali prije, bleee
ni nakon 60, eo moj deda jos ima plocice na trbuhu, a njegov deda se malo opustio, sad bas ono staracki izgleda al i dalje nema trbusinu, hoda jos uvije uspravno ko pritka

_________________
M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30 - Page 10 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30 - Page 10 Empty Re: M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30

Post by kic 30/10/2016, 11:36

ja koristim deodorans samo za obuću, tuš majka..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30 - Page 10 Empty Re: M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30

Post by L'âme 30/10/2016, 11:42

Leviathan2 wrote:
Indulge wrote:
Leviathan2 wrote:
Indulge wrote:često kile u noge odu, pa se ne vidi toliko..

ali kad trbušinu vidim odmah mi se ogadi netko..
jesi osjetljiv, ja kad vidim trusinu men dojde malo zao toga, ono, treba to ipak nosit i jos na neroporcionalnom mjestu

ajd nakon 60te godine oke, ali prije, bleee
ni nakon 60, eo moj deda jos ima plocice na trbuhu, a njegov deda se malo opustio, sad bas ono staracki izgleda al i dalje nema trbusinu, hoda jos uvije uspravno ko pritka
opa, hvalimo se dobrim genima.imat cu na umu ;P

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30 - Page 10 Empty Re: M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30

Post by Guest 30/10/2016, 11:44

Leviathan2 wrote:
bogomdani wrote:
Leviathan2 wrote:
bogomdani wrote:
wiktoriwictorija wrote:Jesi proba ovizi? 

M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30 - Page 10 513m
ne goristim te Eau de toilete..uglavnom antiperspirante,ono rolone i dezodoranse,a sad je Loreal izbacio brutalno dobre gelove z tusiranje,Carbon Protect,-4C,i nes jos...ebaj ga..nakon toga i nema potrebe za nekim Eauom.. rendeer
metroseksualci LOL
nema mirisa do pravog muskog mirisa
Made in Baustela
E da..šejm on as.. :redface1
Taj je najbolji,mjesavina ustajalog znoja,prasine,cimenta,sa dodatkom daska arome pišaline na rukama.. :clown..cure se prevrcu na ledja kad to omirtisu.. king
pa bas, hebote nekad si mogao nosom otkriti ko je musko ko zensko, danasti dojde s ledja i neznas dal da primis rukom medju noge, strah da ne bude puna ruka :D,  zamisli grupnjak, neko ugasi svjetli a ti probas po mirisu skuzit sta fatas, i zajebes se,
pravi muz koristi samo pitralon poslije brijanja, i ne zbog mirisa nego za dezinfekciju lica, a ajd i miris je muski bas , ono
Baš, ružine vodice i mirisne travice... :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30 - Page 10 Empty Re: M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30

Post by Guest 30/10/2016, 11:45

Indulge wrote:ja koristim deodorans samo za obuću, tuš majka..
kao moderna trans osoba koristim swe sto mi ziwot pruza...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30 - Page 10 Empty Re: M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30

Post by kic 30/10/2016, 11:46

wiktoriwictorija wrote:
Indulge wrote:ja koristim deodorans samo za obuću, tuš majka..
kao moderna trans osoba koristim swe sto mi ziwot pruza...

na suprotnim smo polovima bounce
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30 - Page 10 Empty Re: M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30

Post by Guest 30/10/2016, 11:50

samo na pola, mislim suprotno od pola  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30 - Page 10 Empty Re: M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30

Post by Leviathan2 30/10/2016, 12:01

wiktoriwictorija wrote:samo na pola, mislim suprotno od pola  :D
jbte longi, ti ko obama, nit si pravi hetero nti si pravi peder, kao on nit je bjelac nit crnac, :D

_________________
M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30 - Page 10 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30 - Page 10 Empty Re: M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30

Post by crvenkasti 30/10/2016, 12:02

marcellus wrote:uh oh. Jednom sam na HRT-u bio u majici i trapericama, bila je neka jutarnja emisija pa reko ne treba se zajebavat, pa mi rekoše da idući put svakako stavim odijelo i kravatu, jednostavno na TV majica ne izgleda dobro.

To uopće nismo znali.
Trebao si u uvodnom postu napisati: "Evo mene na ovoj televiziji, ali bio sam ja i na HRT."
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29501
2014-04-17


Back to top Go down

M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30 - Page 10 Empty Re: M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30

Post by Guest 30/10/2016, 12:04

crvenkasti wrote:
marcellus wrote:uh oh. Jednom sam na HRT-u bio u majici i trapericama, bila je neka jutarnja emisija pa reko ne treba se zajebavat, pa mi rekoše da idući put svakako stavim odijelo i kravatu, jednostavno na TV majica ne izgleda dobro.

To uopće nismo znali.
Trebao si u uvodnom postu napisati: "Evo mene na ovoj televiziji, ali bio sam ja i na HRT."
Crweni, on postaje viral.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30 - Page 10 Empty Re: M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30

Post by Guest 30/10/2016, 12:18

Ja koristim ovaj

M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30 - Page 10 37664389835630397765
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30 - Page 10 Empty Re: M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30

Post by Guest 30/10/2016, 12:19

Gnječ wrote:Ja koristim ovaj

M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30 - Page 10 37664389835630397765
Oli te nesto prignjecilo?  :O
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30 - Page 10 Empty Re: M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30

Post by crvenkasti 30/10/2016, 12:20

Ja, bilo što da stavim i obučem, svi vide da sam pizda.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29501
2014-04-17


Back to top Go down

M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30 - Page 10 Empty Re: M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30

Post by Guest 30/10/2016, 12:21

crvenkasti wrote:Ja, bilo što da stavim i obučem, svi vide da sam pizda.
Ti si više onak, pičkec.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30 - Page 10 Empty Re: M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30

Post by Guest 30/10/2016, 12:26

wiktoriwictorija wrote:
Gnječ wrote:Ja koristim ovaj

M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30 - Page 10 37664389835630397765
Oli te nesto prignjecilo?  :O

Jeftino i dobro. Jes da vonjaš po rafineriji...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30 - Page 10 Empty Re: M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30

Post by Guest 30/10/2016, 12:29

Gnječ wrote:
wiktoriwictorija wrote:
Gnječ wrote:Ja koristim ovaj

M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30 - Page 10 37664389835630397765
Oli te nesto prignjecilo?  :O

Jeftino i dobro. Jes da vonjaš po rafineriji...
Propuses kompresorom i voila!  flower
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30 - Page 10 Empty Re: M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30

Post by Guest 30/10/2016, 13:17

marcellus wrote:
kolerik wrote:Imam par komentara (molim da se shvate krajnje dobronamjerno, oni to i jesu). O temi necu, dovoljno pricamo na forumu o tome.

No (a ako netko toliko mladji od tebe to primjeti, uzmi to u obzir):
1. Ne nosi bijelu kosulju na televiziju. Nju nose politicari, ali ne i novinari. Mogao si obuci plavu ili crnu. Kravata je pretpostavljam trebala biti crvena, ali na TV izgleda roza, a to ti nije bila namjera. Kravata se tako ne veze, a i inace, ako hoces svezati kravatu kako treba, moras imati meksu od ove koju si donio. Veber ti je to vec rekao. Za kosulju ne znam, ali stvarno izgleda nepopeglano. Nemas neki sat, to podsvjesno ukazuje na tocnost, pouzdanost i samosvijest. Uglavnom, promasaj.
2. U stolicu se inace ne zavaljuje kao kurva u bordelu. Sjedni uspravno i ispravi ramena, posve su ti utonula u sako, a trbusinu si izbacio. Pazi kako se drzis.
3. Cuvaj se afektacije u govoru (''za Boga miloga''. ''ne, ne, ne'', itd.). Svi mi imamo postapalice dok pricamo, ali dok si na TV-u ispeci pa reci :)
4. Dosta ides u nekakve price sa strane. Navesti kao usputni podatak nesto u dijelu recenice je OK. Pricati o Sandersu i kuci na jezeru jednu minutu nije OK. Reci usput da je Sanders pogazio sve sto je rekao o Hillary i da je sad on taj koji je moralno upitan je ok.
5. Znas nekontrolirano podignuti glas pa ispada kao da bezrazlozno vices. Drzi glas na ideniticnoj modulaciji, osim ako ne zelis nesto naglasiti, ali onda usporis i naglasavas, bez dizanja glasa.

Uglavnom ovo pod 1 i 2 moze jos i kaja iskomentirati, ipak je ona strucnjak :) Da te utjesim, vidio sam novinare, ozbiljne novinare na TV-u koji su dosli obuceni kao da su ih vadili iz kanala. :)

Ali ako si se vec prihvatio odijela i kravate, onda napravi to kako treba.

1. uz odijelo i kravatu uvijek ide bijela košulja, ili lagano prugasta s vrlo diskretnim uzorkom (ali onda kravata mora biti jednobojna bez uzorka, šarena kravata na šarenoj košulji izgleda grozno). Šarene košulje uz odijelo, crne i plave, su za pedere, hipstere, i slično. Kravata je vezana posve ok, u trokut. To je široka kravata, i veže se u pravilu upravo tako (semi windsor čvor). Crvena je, i nimalo roza na dobrom ekranu.

2. da, makar se ja volim nasloniti, djeluje manje napeto, ali ova stolica je takva da bi trebalo odsjediti uspravno, ne izgleda dobro kad se zavališ u nju

3. podštapalica je ovdje previše, to se slaže, kako rekoh obično više pazim kako govorim, a manje što govorim, ovaj put je ispalo obratno

4 da, ima prekinutih rečenica, digresija, svakako ih treba izbjegavati

5 ne, ponekad treba govoriti malo glasnije da se nešto istakne, emocionalne reakcije ne treba previše ni skrivati jer ako govoriš uvijek ujednačeno ispada da si neiskren i govoriš naučeni tekst

Hvala ti na iscrpnom odgovoru, uvijek se potrudis oko mene, obicno otkantas u recenici... :)

1. Okej, slazemo se da tu ne slazemo, a ipak se radi o tebi na TV-u :)
2. Slazemo se da se slazemo.
3. vidi pod 2
4. vidi pod 2
5. u redu, onda cu se korigirati, to je tvoj stil. Imao sam dojam da na momente gubis kontrolu, zapravo si raspravljao u slobodnoj, neusiljenoj formi.

Velim, par sugestija, a biti na TV-u kao analiticar je super stvar i veliko priznanje. Ne slusaj zavidne Tome ovdje. ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30 - Page 10 Empty Re: M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30

Post by Guest 30/10/2016, 13:20

wiktoriwictorija wrote:Jesi proba ovizi? 

M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30 - Page 10 513m

Imam mucninu od tog mirisa.

Njihova odijela bi uvijek kupio, da rade za moju velicinu. Neke druge stvari ne rade tako dobro.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30 - Page 10 Empty Re: M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30

Post by Guest 30/10/2016, 13:24

Parfeme bas i ne nosim, dobivam ih za rodjendan i skladistim.

Volim biti cist, dezodorans nakon tusiranja sa gelom, losion nakon brijanja i to je to.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30 - Page 10 Empty Re: M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 10 of 26 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 18 ... 26  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum