ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Liječnik iz Dalmacije koji je otišao u Švedsku

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Liječnik iz Dalmacije koji je otišao u Švedsku - Page 6 Empty Re: Liječnik iz Dalmacije koji je otišao u Švedsku

Post by RayMabus 22/8/2016, 23:40

udba wrote:Ne znam, po tome bi zemljišno-knjižni odjeli i carina gorili ko Sirija, pa tamo službenici imaju na vratima naljepljene cjenike za podmićivanje.

Podmićivanje se može iskorijeniti samo podmićivanjem nadležnih organa da zatvore ove koje traže mito. Pop iznad popa.
A gdje kaže da i nece ?!?!?!

Vidi ovoga :

Liječnik iz Dalmacije koji je otišao u Švedsku - Page 6 Split-7


Drama u Splitu: Naljutio se na liječnike pa Molotovljevim koktelima zapalio zgradu HZZO-a!

Liječnik iz Dalmacije koji je otišao u Švedsku - Page 6 Split-5

RayMabus

Posts : 182048
2014-04-11


Back to top Go down

Liječnik iz Dalmacije koji je otišao u Švedsku - Page 6 Empty Re: Liječnik iz Dalmacije koji je otišao u Švedsku

Post by frakcija 22/8/2016, 23:47

kic wrote:
udba wrote:
frakcija wrote:vas dvojica vodite gotovo identične razgovore kakve su vodili moji roditelji. jeste lii vipovezani karmičkom vezom?
Biće da si usvojena od istaknutih undercover časnika intergalaktičke flote.

gdje se gasiš :^^0
takvo što bi pretpostavila i moja mama.
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

Liječnik iz Dalmacije koji je otišao u Švedsku - Page 6 Empty Re: Liječnik iz Dalmacije koji je otišao u Švedsku

Post by RayMabus 22/8/2016, 23:52

RayMabus wrote:Hbga on ili više njih su doktori tu se vrti lova , odlucuju o necijem životu i smrti , lijepo naucili na mito i korupciju i sve to fino i krasno funkcionira dok ne naletiš na ........MINU.


Znaš ....u životu treba biti : pokoran.

Jel pokoran tocna rijec za to al ono suprotno od bahat ....u životu treba biti nebahat .....i ne mislit da ti nitko ništa ne može jer i onaj šepavi jadnik koji kad ga pogledaš vidiš da je toliko jadan da ti ...ne može ništa jer je jad , star , onemocao .....al zapitaj se dobro može li i takvi ispaliti metak iz cijevi iz pištolja ?

Da , odgovor je da.

Tako da .....NE KURČI SE.
Što rece pjesma : Svaki kockar zna šta je tajna preživljavanja ; koje karte ceš ostaviti a koje uzeti ....

Kenny Rogers - The Gambler

https://www.youtube.com/watch?v=Jj4nJ1YEAp4


Tako da idemo dalje .....po Nostradamusu ....sad ce navala imigranata ....opet.


Svaki kockar zna šta je tajna preživljavanja ; koje karte ceš ostaviti a koje uzeti .....

RayMabus
RayMabus

Posts : 182048
2014-04-11


Back to top Go down

Liječnik iz Dalmacije koji je otišao u Švedsku - Page 6 Empty Re: Liječnik iz Dalmacije koji je otišao u Švedsku

Post by prckov 22/8/2016, 23:53

frakcija wrote:
udba wrote:
frakcija wrote:vas dvojica vodite gotovo identične razgovore kakve su vodili moji roditelji. jeste lii vipovezani karmičkom vezom?
Biće da si usvojena od istaknutih undercover časnika intergalaktičke flote.
uvijek sam se ko dijete beljila zidovima vjerujuć da me zemljani motre u  mom terariju. tako da oni znaju da ja znam.
:D

_________________
It was always the women, and above all the young ones, who were the most bigotet adherents of the party, the swallowers of slogans, the amateur spies and nosers-out of unortodoxy.
Orwell 1984
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Liječnik iz Dalmacije koji je otišao u Švedsku - Page 6 Empty Re: Liječnik iz Dalmacije koji je otišao u Švedsku

Post by RayMabus 23/8/2016, 00:19

Svi se mi beljimo ....ponajviše sami sebi.


RayMabus
RayMabus

Posts : 182048
2014-04-11


Back to top Go down

Liječnik iz Dalmacije koji je otišao u Švedsku - Page 6 Empty Re: Liječnik iz Dalmacije koji je otišao u Švedsku

Post by RayMabus 23/8/2016, 00:25

Očevici kažu da je napadač u bolnicu došao s popisom liječnika koje je želio ubiti.

http://www.vecernji.hr/svijet/ispred-bolnice-u-izoli-upucao-lijecnika-i-dva-policajca-zivot-im-visi-o-niti-1108063

Liječnik iz Dalmacije koji je otišao u Švedsku - Page 6 The-wild-bunch



I to je upozorenje i za ostale.

Iđemo dalje.

lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 182048
2014-04-11


Back to top Go down

Liječnik iz Dalmacije koji je otišao u Švedsku - Page 6 Empty Re: Liječnik iz Dalmacije koji je otišao u Švedsku

Post by darth_vader 23/8/2016, 00:37

udba wrote:Ne bih brzao sa zaključcima. Radilo se o očnom liječniku, teško da se radilo o pomoći o kojoj mu je ovisio život. "Doktore, slabo vidim, jučer sam umjesto pošte uletio u knjižnicu i uzeo sam 28 kuna" ili "Doktore, ne vidim dobro, umjesto u poštu sam uletio u općinu i morao ispuniti formulare za pljačku i na to moraš naljepiti biljega 200 kuna, oni su opljačkali mene".


:^0 :^0 :^0
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Liječnik iz Dalmacije koji je otišao u Švedsku - Page 6 Empty Re: Liječnik iz Dalmacije koji je otišao u Švedsku

Post by RayMabus 23/8/2016, 15:25

LIJEČNIK koji je bio teško ranjen u napadu neimenovanog napadača u bolnici u Izoli preminuo je u ponedjeljak navečer, te postao treća žrtva tog incidenta, nakon policajca koji je ubijen na licu mjesta te napadača kojeg je ubila policija.

Razlog napada, kako piše slovenski list Delo, prilično je bizaran. Naime, manijak se na suludi napad odlučio jer je dugo čekao. Kako pišu slovenski mediji, ovo nije prvi put da je 70-godišnji Darko Gregorič iz okolice Kopra bio nasilan. On je i prije dvadeset godina napao čuvara u izolskoj bolnici, a neko je vrijeme zbog pljačke bio u zatvoru. Gregorič se, pišu tamošnji mediji, dugo borio s alkoholizmom, a nedavno mu je umrla i majka.

Ubijeni liječnik je 36-godišnji urolog Guillermo Martinez Bustamante, meksičko- slovenski državljanin, a napadač ga je upucao, objavila je policija, ilegalnim oružjem.

Podsjetimo, naoružani napadač ušao je oko 15 sati u bolnicu u Izoli i otvorio vatru. Ubio je policajca, a liječnik i drugi policajac bili su teško ranjeni. Liječnik je preminuo tijekom večeri, a policajac je prevezen u bolnicu u Ljubljani gdje je operiran i trenutno je izvan životne opasnosti.

Napadača je nakon incidenta ubila policija.

Očevici kažu da je napadač u bolnicu došao s popisom liječnika koje je želio ubiti. Svjedoci kažu da je doktora upucao u prsni koš. Liječnik je pao na pod i pokušao otpuzati, no ubojica je zatim ispalio još jedan hitac u njegova leđa.


U trenutku pucnjave u bolnici se slučajno zatekao i jedan uniformirani prometni policajac, koji je odmah ispalio nekoliko metaka ne bi li pokušao spriječiti ubojicu, ali ovaj ga je upucao u prsni koš. Policajac je preminuo na mjestu.

Krvnik je zatim mirno išetao iz bolnice i sjeo na klupu. Sam je ondje proveo pet minuta, sjedio je posve mirno.

Kad mu se približio 46-godišnji prometni policajac, napadač je zapucao prema njemu i teško ga ozlijedio. Uslijedila je razmjena vatre u kojoj je poginuo i ubojica.

Kako javljaju slovenski mediji, napadač je navodno bio iskusan i prilično precizan strijelac.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/otkriven-motiv-suludog-napada-u-izoli-manijak-ubio-troje-ljudi-jer-je-dugo-cekao-red/914782.aspx
RayMabus
RayMabus

Posts : 182048
2014-04-11


Back to top Go down

Liječnik iz Dalmacije koji je otišao u Švedsku - Page 6 Empty Re: Liječnik iz Dalmacije koji je otišao u Švedsku

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum