ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sirija

Page 38 of 50 Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39 ... 44 ... 50  Next

Go down

Sirija - Page 38 Empty Re: Sirija

Post by Guest 9/16/2016, 20:33

Ae nebi se reklo po snimci. S druge strane...nisu pucali na njih. Mozebitno da i jesu umjereni :) . Samo su tamo definicije istoga poprilicno drukcije od naseg shvacanja jel.

Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 38 Empty Re: Sirija

Post by Yehudi 9/16/2016, 20:35

MaximusDecimusMiridije wrote:Ae nebi se reklo po snimci. S druge strane...nisu pucali na njih. Mozebitno da i jesu umjereni :) . Samo su tamo definicije istoga poprilicno drukcije od naseg shvacanja jel.


  Naravno da su pucali i to žestoko............zašto bi ovi inače utekli?

 Snimka je sa turske granice di su ih turski tenkovi štitili.

 jesi vidio onu drugu snimku di ti " umjereni " arlauču da su došli klati Amere




Full video of #FSA chasing #US #SOF of #AlRai #Aleppo
"We're going to slaughter u. Ur coming to invade
#Syria"


Last edited by Yehudi on 9/16/2016, 20:41; edited 1 time in total
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Sirija - Page 38 Empty Re: Sirija

Post by Guest 9/16/2016, 20:35

nego,.to stajanje nogom na neciju lešinu,mora da je tamo jako kuuul.. Suspect Suspect Suspect
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 38 Empty Re: Sirija

Post by Guest 9/16/2016, 20:37

Leviathan2 wrote:nijesi odgovorio, jesi li ti joda??

Jesam.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 38 Empty Re: Sirija

Post by Guest 9/16/2016, 20:38

Yehudi wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Ae nebi se reklo po snimci. S druge strane...nisu pucali na njih. Mozebitno da i jesu umjereni :) . Samo su tamo definicije istoga poprilicno drukcije od naseg shvacanja jel.


  Naravno da su pucali i to žestoko............zašto bi ovi inače utekli?

 Snimka je sa turske granice di su ih turski tenkovi štitili.

 jesi vidio onu drugu snimku di ti " umjereni " arlauču da su došli klati Amere

Pa pogledao sam dva snimka cini mi se. Na jednome vicu, na drugom se vide tenkovi na zacelju kolone. Mislim da nije bilo pucnjave nego samo uvrede i tako to. Takodjer mislim da nisu otisli u Tursku. Ali ajd...nice touch :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 38 Empty Re: Sirija

Post by Guest 9/16/2016, 20:39

bogomdani wrote:nego,.to stajanje nogom na neciju lešinu,mora da je tamo jako kuuul.. Suspect Suspect Suspect

Opcenito u tom dijelu svijeta...cijena zivota ono. Limenka soka otprilike.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 38 Empty Re: Sirija

Post by Guest 9/16/2016, 20:42

Dans vrludam po gradu popodne i gdje god vidim Khozoepa,dobacim mu-habibi..1!! 
Prvo se trznu,kao opareni,potom kad vidju da je pred njima nes slicno grizliju,pokunje se i bijesno zagledaju u stranu...usput poceo Vajndorf..bit ce pijanih i ebenih Svabica... jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 38 Empty Re: Sirija

Post by Yehudi 9/16/2016, 20:43

MaximusDecimusMiridije wrote:
Yehudi wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Ae nebi se reklo po snimci. S druge strane...nisu pucali na njih. Mozebitno da i jesu umjereni :) . Samo su tamo definicije istoga poprilicno drukcije od naseg shvacanja jel.


  Naravno da su pucali i to žestoko............zašto bi ovi inače utekli?

 Snimka je sa turske granice di su ih turski tenkovi štitili.

 jesi vidio onu drugu snimku di ti " umjereni " arlauču da su došli klati Amere

Pa pogledao sam dva snimka cini mi se. Na jednome vicu, na drugom se vide tenkovi na zacelju kolone.

Mislim da nije bilo pucnjave nego samo uvrede i tako to. Takodjer mislim da nisu otisli u Tursku. Ali ajd...nice touch :)

  Šta imaš misliti kad svi prenose da su " umjereni " fsa napali Amere a ovi utekli u TR uz pratnju turskih tenkova. drunken
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Sirija - Page 38 Empty Re: Sirija

Post by Yehudi 9/16/2016, 20:46

bogomdani wrote:Dans vrludam po gradu popodne i gdje god vidim Khozoepa,dobacim mu-habibi..1!!
 
Prvo se trznu,kao opareni,potom kad vidju da je pred njima nes slicno grizliju,pokunje se i bijesno zagledaju u stranu..

.usput poceo Vajndorf..bit ce pijanih i ebenih Svabica... jocolor


 Habibi  znači  - dragi -  :^0


biće oni misle da im se udvaraš  pa se boje za guzice
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Sirija - Page 38 Empty Re: Sirija

Post by Guest 9/16/2016, 20:50

Yehudi wrote:
bogomdani wrote:Dans vrludam po gradu popodne i gdje god vidim Khozoepa,dobacim mu-habibi..1!!
 
Prvo se trznu,kao opareni,potom kad vidju da je pred njima nes slicno grizliju,pokunje se i bijesno zagledaju u stranu..

.usput poceo Vajndorf..bit ce pijanih i ebenih Svabica... jocolor


 Habibi  znači  - dragi -  :^0


biće oni misle da im se udvaraš  pa se boje za guzice
jasno..jos ako su u coporu,pocnu se pogledavati medjusobno...ono,kome sam to rekao.. lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 38 Empty Re: Sirija

Post by mutava baštarda 9/16/2016, 20:51

Koji debilizam. Šest godina ratuju  zato što jameri podržavaju skupine koje ih nazivaju svinjama i nevjernicima... ovo miriše na još jednog nobela za mir u svijetu.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Sirija - Page 38 Empty Re: Sirija

Post by Guest 9/16/2016, 20:53

mutava baštarda wrote:Koji debilizam. Šest godina ratuju  zato što jameri podržavaju skupine koje ih nazivaju svinjama i nevjernicima... ovo miriše na još jednog nobela za mir u svijetu.
ovakve masovno razmnoziti i pustiti da bauljaju Europom..

Sirija - Page 38 Mangalitsa23
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 38 Empty Re: Sirija

Post by Guest 9/16/2016, 20:54

Yehudi wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
Yehudi wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Ae nebi se reklo po snimci. S druge strane...nisu pucali na njih. Mozebitno da i jesu umjereni :) . Samo su tamo definicije istoga poprilicno drukcije od naseg shvacanja jel.


  Naravno da su pucali i to žestoko............zašto bi ovi inače utekli?

 Snimka je sa turske granice di su ih turski tenkovi štitili.

 jesi vidio onu drugu snimku di ti " umjereni " arlauču da su došli klati Amere

Pa pogledao sam dva snimka cini mi se. Na jednome vicu, na drugom se vide tenkovi na zacelju kolone.

Mislim da nije bilo pucnjave nego samo uvrede i tako to. Takodjer mislim da nisu otisli u Tursku. Ali ajd...nice touch :)

  Šta imaš misliti kad svi prenose da su " umjereni " fsa napali Amere a ovi utekli u TR uz pratnju turskih tenkova. drunken

Jerbo ne piše da su ih napali :) barem ne di god da sam ja citao. Pise da su vikali na njih, psovali ih i tako to :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 38 Empty Re: Sirija

Post by Leviathan2 9/16/2016, 20:55

svetac, sumnjiv si ti meni, muskima dobacujes dragi, jel to kriza srednjijeh godina il ............

_________________
Sirija - Page 38 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Sirija - Page 38 Empty Re: Sirija

Post by Guest 9/16/2016, 20:55

Yehudi wrote:
bogomdani wrote:Dans vrludam po gradu popodne i gdje god vidim Khozoepa,dobacim mu-habibi..1!!
 
Prvo se trznu,kao opareni,potom kad vidju da je pred njima nes slicno grizliju,pokunje se i bijesno zagledaju u stranu..

.usput poceo Vajndorf..bit ce pijanih i ebenih Svabica... jocolor


 Habibi  znači  - dragi -  :^0


biće oni misle da im se udvaraš  pa se boje za guzice

Kolko sam uspio uhvatit to ono bas kao svakodnevnu postapalicu koriste vise u Egiptu....u svim drugim mjestima dosta manje. U Siriji je to onako na liniji uvrede i omalovazavanja nekome reci.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 38 Empty Re: Sirija

Post by Guest 9/16/2016, 20:56

Pa..verbalno su ih napali..za _Metroseksualčiće je i to stresno i shokantno...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 38 Empty Re: Sirija

Post by Guest 9/16/2016, 20:57

MaximusDecimusMiridije wrote:
Yehudi wrote:
bogomdani wrote:Dans vrludam po gradu popodne i gdje god vidim Khozoepa,dobacim mu-habibi..1!!
 
Prvo se trznu,kao opareni,potom kad vidju da je pred njima nes slicno grizliju,pokunje se i bijesno zagledaju u stranu..

.usput poceo Vajndorf..bit ce pijanih i ebenih Svabica... jocolor


 Habibi  znači  - dragi -  :^0


biće oni misle da im se udvaraš  pa se boje za guzice

Kolko sam uspio uhvatit to ono bas kao svakodnevnu postapalicu koriste vise u Egiptu....u svim drugim mjestima dosta manje. U Siriji je to onako na liniji uvrede i omalovazavanja nekome reci.
gat point...ko da si mu rekao da je pedercina
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 38 Empty Re: Sirija

Post by Leviathan2 9/16/2016, 21:12

vjesti iz sirije kazu da se vise ne zna ko koga jebe a i razlog se vec zagubio, kurdi oce na al baba, amerikanci oce na silu prijeteljevat sa kanibalima a ovi ih ne jebu ni dva posto nego ih otjeraju i za drugi put im obecaju klanje kao pilica, amerikanci spickaju opet neke kanibale koji su im do juce bili kao odani, jesu li, ameri su vec postali sinonim za zajebat nekoga pa vec kad ljudi vrse trampu kazu da ga je onaj drugi zajebo ko amerikanac,  mislim, naguzivanje pa odjeb kurda je vec uslo u anale a kurdima i analne otvore, sad se kurdi pogubili al jos uvijek masu americkim zastavicama, samo mislim da im nije jasno da ako dojde trump ima da dozive totalni odjeb a ako dojde klintonica ima da se presaltaju iz komunizma u vjerske fanatike ida im zastava bude u duginim bojama,  inace nesto ozbiljnija vijest dolazi sa sjeveroistoka sirije, tamo je velika svemirska crna rupa (zvana issam zahredine) privukla neke kanibale iz sazvjezdja isis i najmanje 70 ih usisala dok ih je veliki broj uspjeo otrgnuti se gravitaciji i otici na sigurnu udaljenost ali ce mnogi jos prestat postojat zbog posljedica djelovanja crne rupe,  na jugu sirije kanibali se kolju medjusobno i protiv saa a izraelicani su uzeli pauzu nakon sto im je neki hardver ostecen, na kalamunu usus vs. nusre i dalje vodi  a hebolah i saa varaju pa ih napadaju iznenada, pustinjskim sokolovima je latakija postala pretijesna pa su se poceli siriti prema idlibu, kod hame se sprema neka jebacka tarapana, saa je poslala neke od malo zescijeh skupina u ispomoc, alepo i dalj eukurcu, rusi glumataju humanitarce sve da se ne zamjere amerima a turci humanitarnom pomoci pokusavaju doturiti vojni provijant kozojebima u obrucu, tigrovi morali zatvorit castelo cesti i u picku materinu, glupavi putin je mogao pustit onijeh kadirovih 20 000 checena, te friske snage bi dobrano sjebale kozojebe, nego glumata nekog finog igraca,

_________________
Sirija - Page 38 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Sirija - Page 38 Empty Re: Sirija

Post by Winter is coming 9/16/2016, 22:23

Yehudi wrote:Pod zaštitom turskih tenkova, američki specijalci utekli nazad u Tursku 

jer su bili napadnuti od onih svojih " umjerenih " kozojeba 

 koje su naoružali i obučili................NEPROCJENJIVO  :^0 and for everything else there is a Master Card  cat


https://twitter.com/ValkryV/status/776746004456546304


 A zamisli šta bi bilo da su ih zarobili i obukli im ružičaste tute

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Sirija - Page 38 Empty Re: Sirija

Post by Yehudi 9/16/2016, 22:48

MaximusDecimusMiridije wrote:
Yehudi wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
Yehudi wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Ae nebi se reklo po snimci. S druge strane...nisu pucali na njih. Mozebitno da i jesu umjereni :) . Samo su tamo definicije istoga poprilicno drukcije od naseg shvacanja jel.


  Naravno da su pucali i to žestoko............zašto bi ovi inače utekli?

 Snimka je sa turske granice di su ih turski tenkovi štitili.

 jesi vidio onu drugu snimku di ti " umjereni " arlauču da su došli klati Amere

Pa pogledao sam dva snimka cini mi se. Na jednome vicu, na drugom se vide tenkovi na zacelju kolone.

Mislim da nije bilo pucnjave nego samo uvrede i tako to. Takodjer mislim da nisu otisli u Tursku. Ali ajd...nice touch :)

  Šta imaš misliti kad svi prenose da su " umjereni " fsa napali Amere a ovi utekli u TR uz pratnju turskih tenkova. drunken

Jerbo ne piše da su ih napali :) barem ne di god da sam ja citao. Pise da su vikali na njih, psovali ih i tako to :)


  Najbolje da su čekali da ih pobiju u par sec. ili ih zarobe pa pokolju.  Situacija je bila na rubu incidenta a Ameri se očito ne osjećaju sigurnima 

pa su se zato evakuirali.........ma utekli su i gotovo, to je to.   Da nisu pozvali turske tenkove da ih isprate, tko zna šta bi bilo do jutra,

 ja mislim da bi se glave kotrljale.


  
'Crusaders! Infidels! Dogs! Get out!'


American-backed rebels force US commandos to leave Syrian town


   Mogućno da su ih Turci natentali na taj postupak


"We don't want a single American fighting in Syria alongside us," says a man in the second video. "We are Muslims, we are not infidels. Get out!"



Later, a group of rebels purporting to be representatives of Ahrar al-Sharqiya, a militia operating in the area, circulated a video statement, saying that US support of Kurds, who are also fighting Islamic State, was behind their protest.

"We and other FSA groups fighting in and around Aleppo say that we remain a free army, and refuse to fight on the side of Americans, who support the terrorist Kurdish PKK.

We are halting all military activities until US troops leave the region."



“We’ve discovered this many times in Muslim world, where the US deploys its troops, whether it’s Iraq, or Afghanistan, or Syria, it is seen as the enemy, the occupier.
 Secondly, the incident highlights the problems the US has been having in identifying moderate Syrian rebels – despite spending billions of dollars 'developing' them - and the fact that this is coming from the supposed allies in the FSA isn’t actually surprising,” Max Abrahms, an associate professor of political science at Northwestern told RT.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Sirija - Page 38 Empty Re: Sirija

Post by Guest 9/17/2016, 00:43

bogomdani wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
Yehudi wrote:
bogomdani wrote:Dans vrludam po gradu popodne i gdje god vidim Khozoepa,dobacim mu-habibi..1!!
 
Prvo se trznu,kao opareni,potom kad vidju da je pred njima nes slicno grizliju,pokunje se i bijesno zagledaju u stranu..

.usput poceo Vajndorf..bit ce pijanih i ebenih Svabica... jocolor


 Habibi  znači  - dragi -  :^0


biće oni misle da im se udvaraš  pa se boje za guzice

Kolko sam uspio uhvatit to ono bas kao svakodnevnu postapalicu koriste vise u Egiptu....u svim drugim mjestima dosta manje. U Siriji je to onako na liniji uvrede i omalovazavanja nekome reci.
gat point...ko da si mu rekao da je pedercina

Tocno to. Ali otprilike pandan americkog "nigger". Ovisno tko kaze i u kakvoj situaciji....moze te zagrliti ili ti mozak raznijeti. Luda kuca....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 38 Empty Re: Sirija

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 38 of 50 Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39 ... 44 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics
» Sirija
» SIRIJA
» Sirija
» Sirija
» Sirija

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum