ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sirija

Page 44 of 50 Previous  1 ... 23 ... 43, 44, 45 ... 50  Next

Go down

Sirija - Page 44 Empty Re: Sirija

Post by Winter is coming 21/9/2016, 18:58


Winter is coming

Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Sirija - Page 44 Empty Re: Sirija

Post by Guest 21/9/2016, 19:01

dva brata wrote:
bogomdani wrote:
dva brata wrote:kakvo trolanje

od svega ovoga jedino mi napad na UN konvoj nije jasan.. ali to je manje bitno..
prema forum hr , tamo pišu da je bilo 7 ruskih vojnika

infowars i ekipa iz USA ima inside info da će službena Usa vlada na čelu sa obamom pokušati što više gurati sukob sa rusijom radi USA izbora gdje trump sada i vodi
tako je..no Putin nije budala,pa ce to amortizirati,bar do kraja izbora..

da nema mu druge.. ako i on uzvrati, onda definitivno ide na gore, onda Clintonici raste rejting, i onda ona dobija izbore, a nakon što ona dobije , nije niti WW3 daleko..

zato će morati armotizirati, trpiti provokacije, i onda pokušati uzvratiti preko medija.
cilj mu je da dodje Trump koji nema neku ratno-hušačku vanjsku politiku, a nakon toga onda on može "odahnuti"..
Upravo tako...stovise,trebala bi sad ona neoficijelna ruska politika sto vise odrzavati kontakte sa Trumpom i davati mu podrsku...ignorirati mankija Ubamu,a onu frustriranu nejebenu Kučku niti ne primjecivati..spomenuti neke trgovinske odnose u slucaju da Trump dojde na vlast i tako,hrpu lobistickih sranja,koji ce itekako smetati onoj Kuji frigidnoj
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 44 Empty Re: Sirija

Post by Winter is coming 21/9/2016, 19:03

za sve su krivi rusi,podrzavaju trampa haha

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Sirija - Page 44 Empty Re: Sirija

Post by Yehudi 21/9/2016, 19:05

dva brata wrote:prema infonewswars.com (tako nesto)  USA će pokušati na sve načine idućih dva mjeseca isprovocirati sukob sa Rusijom , sve do izbora

klintonica ima čvršću politiku prema rusima, trump prema muslimanima, i to je jasno..

vjerojatno Putin ovo zna, pa sada će morati trpiti šamare i pleskanja a neće smjeti ništa jer onda Klintonici raste rejting.. ali ako pobjedi Trump onda je on pobjedio isto na neki način

  :^0 Tako nešto.....da, nešto kao - Newsbar -

 Inače kad se ti već igraš nekog proroka ( a pored živog i prisutnog Mabusa )

onda ću i ja reći jednu proročku. Prorok nisam ali sam sin Proroka....dakle:

- Hitlery Clinton neće živa dočekati izbore. Krepati će od tumora na mozgu koji je metastazirao - ( By Yehudi )

 Slobodno me možeš citirati.


Last edited by Yehudi on 21/9/2016, 19:08; edited 1 time in total
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Sirija - Page 44 Empty Re: Sirija

Post by Guest 21/9/2016, 19:06

Eto na... jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 44 Empty Re: Sirija

Post by Guest 21/9/2016, 19:07

http://www.infowars.com/

https://www.reddit.com/r/The_Donald/comments/53q3lf/hello_deplorables_paul_joseph_watson_here_ama/


[–]onedeaddjPaul Joseph Watson[S] 735 points 17 hours ago
I mentioned the Hillary one elsewhere.
The other issue is also huge.
With the polls almost at a dead heat, Hillary will contrive and exploit a shocking October surprise in a desperate effort to sink Trump.
This dirty trick could involve one of two scenarios - maybe even both.
Hillary could lean on her allies in the White House to provocateur a major military escalation with Russia, maybe even staging the shoot down of a Russian or American jet.
It wouldn't be the first time such a drastic ploy has been considered. (Iraq - Downing Street memo)
We're already seeing the warning signs for this emerging out of Syria.
She will then label Trump anti-American and claim he's in bed with Putin.
The more likely scenario is that you could have a Trump supporting, MAGA hat wearing, Pepe the frog meming, white supremacist go into a school in a black area of a major city and massacre a bunch of children.
You could have a group of Trump supporters caught on camera dishing out a brutal beating to an African-American, Rodney King style.
And it doesn't have to be a conspiracy or a false flag for this to happen.
For nearly a year, the media has pushed the narrative that Donald Trump is "literally Hitler" and that his supporters are brownshirt Nazis.
Not only has that kind of reckless rhetoric emboldened extremists on the left to threaten and plan assassination attempts against Trump.
It's also emboldened actual neo-nazis on the far-right to think they can grease the skids for the reincarnation of Adolf Hitler.
So don't be surprised if and when one of them goes postal. That's the environment the media and the left has created by equating Trump with Hitler.
People wonder why Hillary suddenly started talking about the 'Alt-Right'.
Why her official campaign website suddenly started obsessing about Pepe the Frog.
Why she bizarely claimed the Alt-Right was run by Vladimir Putin.
What is she doing? Does she not know the one basic rule - that you don't feed the trolls?
What she's doing is setting the stage to exploit a military escalation with Russia to embarrass Trump, or a violent incident, or series of incidents, that will be blamed on Trump supporters to demonize Trump.
She's creating the narrative in the minds of undecided voters that the Alt-Right is dangerous, unhinged, and that it's about to violently lash out.
Remember, they tried to pull this same stunt before Brexit. Jo Cox, the anti-Brexit leftist murdered by a racist, right-wing Brexiteer.
He actually turned out to be a barely political mentally unstable person, but that didn't matter. The media sold the narrative.
The media will dismiss all this as another right-wing conspiracy theory, just as they claimed Hillary's ill health was a baseless conspiracy theory, and look how that turned out.
We're truly entering wag the dog territory.
Either there will be a major escalation with Russia, or we're going to see Trump supporters framed and blamed for violent, racist attacks, domestic terror, and murder.
Hillary Clinton is completely ruthless. She will resort to anything to become president. Anyone who denies that is dangerously naive.

http://www.infowars.com/alert-the-october-surprise-will-be-a-violent-provocation-blamed-on-trump/


With the polls almost at a dead heat, Hillary will contrive and exploit a shocking October surprise in a desperate effort to sink Trump.
This dirty trick could involve one of two scenarios – maybe even both.
Hillary could lean on her allies in the White House to provocateur a major military escalation with Russia, maybe even staging the shoot down of a Russian or American jet.
However, the more likely scenario is that a violent racist attack will be blamed on a MAGA hat-wearing, “white supremacist” Trump supporter.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 44 Empty Re: Sirija

Post by Guest 21/9/2016, 19:10

Yehudi wrote:
dva brata wrote:prema infonewswars.com (tako nesto)  USA će pokušati na sve načine idućih dva mjeseca isprovocirati sukob sa Rusijom , sve do izbora

klintonica ima čvršću politiku prema rusima, trump prema muslimanima, i to je jasno..

vjerojatno Putin ovo zna, pa sada će morati trpiti šamare i pleskanja a neće smjeti ništa jer onda Klintonici raste rejting.. ali ako pobjedi Trump onda je on pobjedio isto na neki način

  :^0 Tako nešto.....da, nešto kao - Newsbar -

 Inače kad se ti već igraš nekog proroka ( a pored živog i prisutnog Mabusa )

onda ću i ja reći jednu proročku. Prorok nisam ali sam sin Proroka....dakle:

- Hitlery Clinton neće živa dočekati izbore. Krepati će od tumora na mozgu koji je metastazirao - ( By Yehudi )

 Slobodno me možeš citirati.
Plutonium je negdje ebeno skupo koshtao... jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 44 Empty Re: Sirija

Post by Winter is coming 21/9/2016, 19:13

hitleri je jednom nogom u grobu kao i islamska drzava

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Sirija - Page 44 Empty Re: Sirija

Post by Guest 21/9/2016, 19:14

I opet ono...osobne zelje ustupaju mjesto realnim dogadajima. Ajde de :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 44 Empty Re: Sirija

Post by Guest 21/9/2016, 19:18

MaximusDecimusMiridije wrote:I opet ono...osobne zelje ustupaju mjesto realnim dogadajima. Ajde de :)
Max..ebote..daj da se radujemo padu Imperija..laganom,ali sigurnom..Svjesni smo da ce ta Babilonska Kurwa,prije nego li krepe,duboko zariti zube u svoje zrtve...let so bi ith..spremni smo i na to.. jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 44 Empty Re: Sirija

Post by Winter is coming 21/9/2016, 19:22

MaximusDecimusMiridije wrote:I opet ono...osobne zelje ustupaju mjesto realnim dogadajima. Ajde de :)
slazem se ali ne u mom slucaju,no vrijeme ce pokazati

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Sirija - Page 44 Empty Re: Sirija

Post by Guest 21/9/2016, 19:23

bogomdani wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:I opet ono...osobne zelje ustupaju mjesto realnim dogadajima. Ajde de :)
Max..ebote..daj da se radujemo padu Imperija..laganom,ali sigurnom..Svjesni smo da ce ta Babilonska Kurwa,prije nego li krepe,duboko zariti zube u svoje zrtve...let so bi ith..spremni smo i na to.. jocolor

Molim lijepo ja u potpunosti ne branim nikome nista :) slobodno svako nek razmislja i pise apsolutno sto zeli. Valjda i ja mogu nekakav komentar na to sve nabaciti? :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 44 Empty Re: Sirija

Post by Guest 21/9/2016, 19:23

Winter is coming wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:I opet ono...osobne zelje ustupaju mjesto realnim dogadajima. Ajde de :)
slazem se ali ne u mom slucaju,no vrijeme ce pokazati

Evo vidis, opet se pravdas. Zasto majkumu? Jel sramota reci "Da ja to bas zelim". Prepusti se covjece :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 44 Empty Re: Sirija

Post by Winter is coming 21/9/2016, 19:25

MaximusDecimusMiridije wrote:
Winter is coming wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:I opet ono...osobne zelje ustupaju mjesto realnim dogadajima. Ajde de :)
slazem se ali ne u mom slucaju,no vrijeme ce pokazati

Evo vidis, opet se pravdas. Zasto majkumu? Jel sramota reci "Da ja to bas zelim". Prepusti se covjece :)
pa nije eto i vama zelim to sto i vi nama zelite,jel sad dobro?

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Sirija - Page 44 Empty Re: Sirija

Post by Guest 21/9/2016, 19:27

MaximusDecimusMiridije wrote:
bogomdani wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:I opet ono...osobne zelje ustupaju mjesto realnim dogadajima. Ajde de :)
Max..ebote..daj da se radujemo padu Imperija..laganom,ali sigurnom..Svjesni smo da ce ta Babilonska Kurwa,prije nego li krepe,duboko zariti zube u svoje zrtve...let so bi ith..spremni smo i na to.. jocolor

Molim lijepo ja u potpunosti ne branim nikome nista :) slobodno svako nek razmislja i pise apsolutno sto zeli. Valjda i ja mogu nekakav komentar na to sve nabaciti? :)
Ma jasno..raduj se sa nama... king
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 44 Empty Re: Sirija

Post by Guest 21/9/2016, 19:31

Winter is coming wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
Winter is coming wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:I opet ono...osobne zelje ustupaju mjesto realnim dogadajima. Ajde de :)
slazem se ali ne u mom slucaju,no vrijeme ce pokazati

Evo vidis, opet se pravdas. Zasto majkumu? Jel sramota reci "Da ja to bas zelim". Prepusti se covjece :)
pa nije eto i vama zelim to sto i vi nama zelite,jel sad dobro?

Ja baš nikome ne želim ništa :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 44 Empty Re: Sirija

Post by Guest 21/9/2016, 19:32

bogomdani wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
bogomdani wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:I opet ono...osobne zelje ustupaju mjesto realnim dogadajima. Ajde de :)
Max..ebote..daj da se radujemo padu Imperija..laganom,ali sigurnom..Svjesni smo da ce ta Babilonska Kurwa,prije nego li krepe,duboko zariti zube u svoje zrtve...let so bi ith..spremni smo i na to.. jocolor

Molim lijepo ja u potpunosti ne branim nikome nista :) slobodno svako nek razmislja i pise apsolutno sto zeli. Valjda i ja mogu nekakav komentar na to sve nabaciti? :)
Ma jasno..raduj se sa nama... king

Ja ti imam pravilo da se radujem samo izravno opipljivim stvarima i događajima koji se direktno tiču mene ili meni dragih. Ali ajd :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 44 Empty Re: Sirija

Post by Winter is coming 21/9/2016, 19:32

eto ni ja,ali pamtim kao slon a tvoje komentare o mom narodu sam zapamtio

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Sirija - Page 44 Empty Re: Sirija

Post by Guest 21/9/2016, 19:33

Evo malo za Kica..  lol!


avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 44 Empty Re: Sirija

Post by Guest 21/9/2016, 19:33

Winter is coming wrote:eto ni ja,ali pamtim kao slon a tvoje komentare o mom narodu sam zapamtio

Drago mi je, bili su iskreni i od srca :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 44 Empty Re: Sirija

Post by Guest 21/9/2016, 19:35

MaximusDecimusMiridije wrote:
bogomdani wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
bogomdani wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:I opet ono...osobne zelje ustupaju mjesto realnim dogadajima. Ajde de :)
Max..ebote..daj da se radujemo padu Imperija..laganom,ali sigurnom..Svjesni smo da ce ta Babilonska Kurwa,prije nego li krepe,duboko zariti zube u svoje zrtve...let so bi ith..spremni smo i na to.. jocolor

Molim lijepo ja u potpunosti ne branim nikome nista :) slobodno svako nek razmislja i pise apsolutno sto zeli. Valjda i ja mogu nekakav komentar na to sve nabaciti? :)
Ma jasno..raduj se sa nama... king

Ja ti imam pravilo da se radujem samo izravno opipljivim stvarima i događajima koji se direktno tiču mene ili meni dragih. Ali ajd :)
Pimpljavo a?'..moze... king

Sirija - Page 44 TQLEEXOWG7H9BEy3HDE6zST4We9SelTnGkTe-vHkRF03mXaboEzcUsa4PERXNg
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 44 Empty Re: Sirija

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 44 of 50 Previous  1 ... 23 ... 43, 44, 45 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics
» Sirija
» SIRIJA
» Sirija
» Sirija
» Sirija

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum