ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Page 26 of 31 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 31  Next

Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 26 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by kaya Sat 20 Aug - 18:02

dva brata wrote:gablec = marenda
Da, hrana=spiza.

kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 26 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest Sat 20 Aug - 18:02

MaximusDecimusMiridije wrote:Ja sam nakon one jebene platforme zavrsio karijeru po pitanju bilo cega s vodom ispod. Bokte kad prinesem casu vode ustima i ako se zatrese malo povrsina na istoj tjera me na povracanje. Hvali more drz se kraja :D

Probaj sa čašom vina vidjet ćeš nakon nekoliko čaša da će površina vina bit ko mirna bonaca.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 26 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest Sat 20 Aug - 18:02

hahahaha
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 26 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest Sat 20 Aug - 18:04

kaja_333 wrote:
bogomdani wrote:
Hooliganjetta wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Na balkanu vlada opca zavist i zelja ljudi da znaju o drugima sve i svasta...pa onda sitne pakosti,podjebavanje i ona bolna bas medjuobiteljska zavist koja probije na povrsinu svaki puta stidljivo kad se raspravlja o problemima pojedinih clanova familije i daju se u raspravi mogucnosti i rjesenja. Prokleto i gotovo.
Nevjerojatan narod. Nigdje nema tako jalnih i zavidnih ljudi kao u Hrvatskoj. Vidjeh nešto svijeta iako trenutno živim u kolibi u Sibiru.  flower
za ne povjerovati jel..a tek da pocnem pricati kako zive normalni Hrvati u svabiji,ovi bi si dzigere pojeli od zavisti.. jocolor
A kako, daj ti nama reci da se pojedemo...
ti moras doci..ti si nevjerni Toma,ne vrijedi nis reci..tko je bar vani 3-4 godine,ozbiljno se uhvatio posla,ne zajebaje se ne rasprcka lovu,vec je stekao mogucnost da uspije..treba savladati jezik,imati neku dobroplaćenubransu..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 26 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest Sat 20 Aug - 18:05

kaja_333 wrote:
RayMabus wrote:Kayo jel imaš ti psa ?
Imala sam, umro mi je.
zivotinja se mora hraniti Kayo...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 26 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by RayMabus Sat 20 Aug - 18:05

kaja_333 wrote:
RayMabus wrote:Kayo jel imaš ti psa ?
Imala sam, umro mi je.
OK.

Dobro nismo na senasi pa ono uglavnom imaš izraženu :


5. Peta dinamika je poticaj prema opstanku kroz životne oblike kao sto su životinje, ptice, insekte,
ribe i biljke, i kao poticaj opstanka kao(kroz) ove vrste.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182098
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 26 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest Sat 20 Aug - 18:05

kisa...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 26 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest Sat 20 Aug - 18:05

MaximusDecimusMiridije wrote:
Hooliganjetta wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Na balkanu vlada opca zavist i zelja ljudi da znaju o drugima sve i svasta...pa onda sitne pakosti,podjebavanje i ona bolna bas medjuobiteljska zavist koja probije na povrsinu svaki puta stidljivo kad se raspravlja o problemima pojedinih clanova familije i daju se u raspravi mogucnosti i rjesenja. Prokleto i gotovo.
Nevjerojatan narod. Nigdje nema tako jalnih i zavidnih ljudi kao u Hrvatskoj. Vidjeh nešto svijeta iako trenutno živim u kolibi u Sibiru.  flower

Fino, ja sam si Iglu slozio od kocki leda koje su se formirale od ispusnih para od Apola 11 kad je na mjesec sletio....zivim blizu Gorlukovicheva kratera. Imam jeben pogled na zemlju.  flower
Tako kako ti ne možeš podnijeti vodu, meni opada prag tolerancije na vrućinu. Hoću u Buretiju.  flower
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 26 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest Sat 20 Aug - 18:06

i da , u RH u privatnom sektoru se žešće radi nego u Njemačkoj. žešće i extremnije i duže i više, i puno manje te plate i puno manje te cijene.

a onda još država ono malo love što ti ostane ti pokupi porezima da nahrani svoje parazite
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 26 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by kaya Sat 20 Aug - 18:09

RayMabus wrote:
kaja_333 wrote:
RayMabus wrote:Kayo jel imaš ti psa ?
Imala sam, umro mi je.
OK.

Dobro nismo na senasi pa ono uglavnom imaš izraženu :


5. Peta dinamika je poticaj prema opstanku kroz životne oblike kao sto su životinje, ptice, insekte,
ribe i biljke, i kao poticaj opstanka kao(kroz) ove vrste.
E jel? Sto to znaci..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 26 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Winter is coming Sat 20 Aug - 18:09

kaja_333 wrote:
Winter is coming wrote:
kaja_333 wrote:
Winter is coming wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:

Najbolja je spiza tamo gdje sam ja. Nema puno toga oko cega cu se otvoreno pohvaliti. Ali kuhati stvarno znam za popizditi dobro :)
spiza?jel to onaj neki burek-pizza?
Ccccc, spiza je hrana.
pa pretpostavio sam da je hrana samo nisam siguran sta
Opcenito , hrana po dalmatinski.
asociralo me na nesto drugo,neki kombinaciju bureka i pizze
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 26 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest Sat 20 Aug - 18:10

dva brata wrote:i da , u RH  u privatnom sektoru se žešće radi nego u Njemačkoj. žešće i extremnije i duže i više, i puno manje te plate i puno manje te cijene.

a onda još država ono malo love što ti ostane ti pokupi porezima da nahrani svoje parazite
sve zavisi Yoda..ako imas norme,i povecanje narudžbi,bogami,da vis kako se ljudi moraju razletiti,a sve je u nacelu privatno...
najbolje su obiteljske fime do 100 uposljenih,imamo hrpe takvih outsorcera,koji proizvode sitne dijelove za motore ili ekeltroniku,ovo i ono..tamo opet ovisi kako je postavljeno,,podosta ovisi o sefu koji je zaduzen direktno za personal u produkciji ili montazi..
najgori su uvjeti kod outsorcera velikih koji masivno rade,recimo za Audi,poput Rhenusa ili Faurecie..ti doslovno gone ljude na robovski rad,a uzimaju najvise iz posrednickih firmi za ljucke resurse...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 26 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest Sat 20 Aug - 18:11

DHL sam zaboravio spomenuti...to je groblje ljudi..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 26 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by RayMabus Sat 20 Aug - 18:13

kaja_333 wrote:
RayMabus wrote:
kaja_333 wrote:
RayMabus wrote:Kayo jel imaš ti psa ?
Imala sam, umro mi je.
OK.

Dobro nismo na senasi pa ono uglavnom imaš izraženu :


5. Peta dinamika je poticaj prema opstanku kroz životne oblike kao sto su životinje, ptice, insekte,
ribe i biljke, i kao poticaj opstanka kao(kroz) ove vrste.
E jel? Sto to znaci..
Znaci da te to zanima i privlaci tj to ti je izraženo. To nije nešto loše da se razumijemo nego je to tvoja karakteristika kao osobe ( duše ) šta ti je izraženo kod tebe tj šta tebe najviše zanima. Ima osam dinamika i ono kod ljudi jedna il dvije malo više iskacu nego ove druge tako da kod tebe je to ova koju sam naveo.

Kod mene je to :



7. Sedma dinamika je poticaj prema opstanku kroz duše ili kao duša (spirit).
Bilo sto duševno (i duhovno), sa ili bez identiteta, bi se svrstalo u sedmu dinamiku.
Neke komponente ove dinamike su- ideje, i pojmovi kao sto su lepota, i zelja za opstankom kroz ove.

I na tu se još kao izražena nadovezuje ova :


4. Četvrta dinamika je poticaj prema opstanku kroz celo čovečanstvo i kao celo čovečanstvo.


Last edited by RayMabus on Sat 20 Aug - 18:14; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 182098
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 26 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest Sat 20 Aug - 18:13

odo ja zderati..ajte vi zdravo..!!!! jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 26 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest Sat 20 Aug - 18:14

RayMabus wrote:
kaja_333 wrote:
RayMabus wrote:
kaja_333 wrote:
RayMabus wrote:Kayo jel imaš ti psa ?
Imala sam, umro mi je.
OK.

Dobro nismo na senasi pa ono uglavnom imaš izraženu :


5. Peta dinamika je poticaj prema opstanku kroz životne oblike kao sto su životinje, ptice, insekte,
ribe i biljke, i kao poticaj opstanka kao(kroz) ove vrste.
E jel? Sto to znaci..
Znaci da te to zanima i privlaci tj to ti je izraženo. To nije nešto loše da se razumijemo nego je to tvoja karakteristika kao osobe ( duše ) šta ti je izraženo kdo tebe tj šta tebe najviše zanima. Ima osam dinamika i ono kod ljudi jedna il dvije malo više iskacu nego ove druge tako da kod tebe je to ova koju sam naveo.

Kod mene je to :



7. Sedma dinamika je poticaj prema opstanku kroz duše ili kao duša (spirit).
Bilo sto duševno (i duhovno), sa ili bez identiteta, bi se svrstalo u sedmu dinamiku.
Neke komponente ove dinamike su- ideje, i pojmovi kao sto su lepota, i zelja za opstankom kroz ove.

I na tu se još kao izražena nadovezuje ova :


4. Četvrta dinamika je poticaj prema opstanku kroz celo čovečanstvo i kao celo čovečanstvo.
A koja sam ja Dinamika Longi?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 26 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest Sat 20 Aug - 18:14

neka bogomdano angeoska.. jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 26 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by kaya Sat 20 Aug - 18:14

bogomdani wrote:
kaja_333 wrote:
bogomdani wrote:
Hooliganjetta wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Na balkanu vlada opca zavist i zelja ljudi da znaju o drugima sve i svasta...pa onda sitne pakosti,podjebavanje i ona bolna bas medjuobiteljska zavist koja probije na povrsinu svaki puta stidljivo kad se raspravlja o problemima pojedinih clanova familije i daju se u raspravi mogucnosti i rjesenja. Prokleto i gotovo.
Nevjerojatan narod. Nigdje nema tako jalnih i zavidnih ljudi kao u Hrvatskoj. Vidjeh nešto svijeta iako trenutno živim u kolibi u Sibiru.  flower
za ne povjerovati jel..a tek da pocnem pricati kako zive normalni Hrvati u svabiji,ovi bi si dzigere pojeli od zavisti.. jocolor
A kako, daj ti nama reci da se pojedemo...
ti moras doci..ti si nevjerni Toma,ne vrijedi nis reci..tko je bar vani 3-4 godine,ozbiljno se uhvatio posla,ne zajebaje se ne rasprcka lovu,vec je stekao mogucnost da uspije..treba savladati jezik,imati neku dobroplaćenubransu..
E , daj se ne glupiraj. Bila sam ja 5, 6 puta u Njemačkoj. Sa prijateljima Švabama koji imaju vise novaca nego si ti možes zamisliti. Pa su me vodili svugdje. Ali uglavnom hrpa ukočenih snobova bez smisla za humor tako bi se svaki put vratila doma za par dana. A naši, uglavnom su jadni radili za ove prve i to teško , po restoranima su naši u kuhinji. Zato ovo i pišem, jer mi je to zao. Sve su bili odreda neki dragi ljudi ali bas mi ih je zao bilo.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 26 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by RayMabus Sat 20 Aug - 18:15

bogomdani wrote:odo ja zderati..ajte vi zdravo..!!!! jocolor
I pohebi nešto pošto nam je svima odavno jasno da ti je izražena ova dinamika :


2. Druga dinamika je poticaj prema opstanku kroz sex i potomstvo.


lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 182098
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 26 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by RayMabus Sat 20 Aug - 18:16

bogomdani wrote:
RayMabus wrote:
kaja_333 wrote:
RayMabus wrote:
kaja_333 wrote:
Imala sam, umro mi je.
OK.

Dobro nismo na senasi pa ono uglavnom imaš izraženu :


5. Peta dinamika je poticaj prema opstanku kroz životne oblike kao sto su životinje, ptice, insekte,
ribe i biljke, i kao poticaj opstanka kao(kroz) ove vrste.
E jel? Sto to znaci..
Znaci da te to zanima i privlaci tj to ti je izraženo. To nije nešto loše da se razumijemo nego je to tvoja karakteristika kao osobe ( duše ) šta ti je izraženo kdo tebe tj šta tebe najviše zanima. Ima osam dinamika i ono kod ljudi jedna il dvije malo više iskacu nego ove druge tako da kod tebe je to ova koju sam naveo.

Kod mene je to :



7. Sedma dinamika je poticaj prema opstanku kroz duše ili kao duša (spirit).
Bilo sto duševno (i duhovno), sa ili bez identiteta, bi se svrstalo u sedmu dinamiku.
Neke komponente ove dinamike su- ideje, i pojmovi kao sto su lepota, i zelja za opstankom kroz ove.

I na tu se još kao izražena nadovezuje ova :


4. Četvrta dinamika je poticaj prema opstanku kroz celo čovečanstvo i kao celo čovečanstvo.
A koja sam ja Dinamika Longi?
Druga i prva :


1. Prva dinamika je poticaj prema opstanku samog sebe.

2. Druga dinamika je poticaj prema opstanku kroz sex i potomstvo.


Te su ti izražene.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182098
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 26 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by kaya Sat 20 Aug - 18:17

Aha, hvala na objašnjenju.longi.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 26 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 26 of 31 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 31  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum