ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jel me primate?

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Jel me primate? - Page 3 Empty Re: Jel me primate?

Post by bugati_2 18/11/2014, 13:08

Ženama treba puno kraće od 20 godina....

bugati_2

Posts : 313
2014-11-16


Back to top Go down

Jel me primate? - Page 3 Empty Re: Jel me primate?

Post by Trinity 18/11/2014, 13:17

Jok...samo trebaju uložiti duplo više truda nego muškarci. Sreća pa to i nije tako teško. :^0 ;)
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Jel me primate? - Page 3 Empty Re: Jel me primate?

Post by bugati_2 18/11/2014, 13:33

A brisalo mi upis......neda mi se opet......
bugati_2
bugati_2

Posts : 313
2014-11-16


Back to top Go down

Jel me primate? - Page 3 Empty Re: Jel me primate?

Post by bugati_2 18/11/2014, 13:34

Trinity wrote:Jok...samo trebaju uložiti duplo više truda nego muškarci. Sreća pa to i nije tako teško. :^0 ;)
Ajaj volim ovaj režim.... itd...  e, lako je tako......
bugati_2
bugati_2

Posts : 313
2014-11-16


Back to top Go down

Jel me primate? - Page 3 Empty Re: Jel me primate?

Post by bugati_2 18/11/2014, 22:46

Eva wrote:Kak me na net.hr ne mogu pobijediti drugačije nego da me baniraju, a to mi je tak infantilno, da vam nemrem opisati, jesam li ovdje dobrodošla i jeste li odrasli, prije svega?
Ja sam još mali, pogleč mi avatar.....
bugati_2
bugati_2

Posts : 313
2014-11-16


Back to top Go down

Jel me primate? - Page 3 Empty Re: Jel me primate?

Post by Ero 19/11/2014, 01:08

Trinity wrote:
Ero wrote:
Eva wrote:Kak me na net.hr ne mogu pobijediti drugačije nego da me baniraju, a to mi je tak infantilno, da vam nemrem opisati, jesam li ovdje dobrodošla i jeste li odrasli, prije svega?
Mislim da si si samo umislila, nisi banirana...Uporabi Chromu i automatsko si logirana. Prošao sam kroz to i znam...Samo ti slušaj j Eru i vse bu ok. B-)
Ero, šta to pričaš? Ne radi se o pregledniku...
Kod mene se upravo to desilo, da mi preglednik nije "dozvolio" logiranje. S Chromom nisam imao problema. Evo sad mi (nakon updatea), po tom pitanju, radi i Pale Moon. :)
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Jel me primate? - Page 3 Empty Re: Jel me primate?

Post by Ero 19/11/2014, 01:10

Trinity wrote:Htjela sam reći da nijedan preglednik ne pomaže ako je netko baniran. Checkiranje se tehnički izvodi na serveru. I nijedan preglednik te automatski ne logira ako prije toga nisi stavio kvačicu u odgovarajuću kućicu.  :sherlock
Nisam se mogao logirati ni sa kvačicom ni bez kvačice. Nisam se mogao ni ponovno registrirati, da pitam o čemu se radi. Problem sam riješio s Chromeom.
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Jel me primate? - Page 3 Empty Re: Jel me primate?

Post by Avatar 19/11/2014, 01:57

Eva wrote:Kak me na net.hr ne mogu pobijediti drugačije nego da me baniraju, a to mi je tak infantilno, da vam nemrem opisati, jesam li ovdje dobrodošla i jeste li odrasli, prije svega?

A kak bi bila dobrodošla četnikuša koja se predstavlja tamo preko puta Židovkom ? 


I dobro je kaj te Buffy banirala, tamo si vrijeđala mrtve i žive, ak se mene pita: NE! 
Avatar
Avatar

Posts : 321
2014-04-13


Back to top Go down

Jel me primate? - Page 3 Empty Re: Jel me primate?

Post by Guest 19/11/2014, 18:36

Avatar wrote:
Eva wrote:Kak me na net.hr ne mogu pobijediti drugačije nego da me baniraju, a to mi je tak infantilno, da vam nemrem opisati, jesam li ovdje dobrodošla i jeste li odrasli, prije svega?

A kak bi bila dobrodošla četnikuša koja se predstavlja tamo preko puta Židovkom ? 


I dobro je kaj te Buffy banirala, tamo si vrijeđala mrtve i žive, ak se mene pita: NE! 
Je l' ti treba time out ili ćeš se upristojiti? Tvoj izbor.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jel me primate? - Page 3 Empty Re: Jel me primate?

Post by Guest 21/11/2014, 12:53

Ero wrote:
Eva wrote:Kak me na net.hr ne mogu pobijediti drugačije nego da me baniraju, a to mi je tak infantilno, da vam nemrem opisati, jesam li ovdje dobrodošla i jeste li odrasli, prije svega?
Mislim da si si samo umislila, nisi banirana...Uporabi Chromu i automatsko si logirana. Prošao sam kroz to i znam...Samo ti slušaj j Eru i vse bu ok. B-)
Bok Ero, ma ne znam, nisam isprobavala, a niti ne stignem više. U gužvici sam zadnjih dana, pa se evo ispričavam svima kaj me nema :x Neke uveslim svojim dolaskom, a neke odlaskom :D Uglavnom još me ne bu, i to bu potrajalo tam do siječnja.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jel me primate? - Page 3 Empty Re: Jel me primate?

Post by Guest 21/11/2014, 16:39

Eva wrote:Uglavnom još me ne bu, i to bu potrajalo tam do siječnja.
Koga boli džon za to?Pa nisi ti neko božanstvo, da bi netko ovisio o tvojoj egzistenciji na forumu.Ako si se ovako bahato ponašala i na onom forumu, nije ni čudno šta su te banirali.Pretpostvaljam da si tamo izvrijeđala svu svetinju ovoga svijeta, jer iz tebe progovara samo narcisoidnost i egoizam.Ja bi takvima, ne samo zabranio prijavljivati se na forume, nego i uopće se spajati na internet. Trolovi i spameri, kojima je vrijeđanje, provociranje i omalovažavanje jedini smisao postojanja, ne trebaju nikome!
:cro
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jel me primate? - Page 3 Empty Re: Jel me primate?

Post by bugati_2 22/11/2014, 16:13

Bok Ero, ma ne znam, nisam isprobavala, a niti ne stignem više. U gužvici sam zadnjih dana, pa se evo ispričavam svima kaj me nema Jel me primate? - Page 3 3443405463 Neke uveslim svojim dolaskom, a neke odlaskom Jel me primate? - Page 3 1971401230 Uglavnom još me ne bu, i to bu potrajalo tam do siječnja.________________________________________________________________
e pa neka te starkelje vesele...........................................................................................
bugati_2
bugati_2

Posts : 313
2014-11-16


Back to top Go down

Jel me primate? - Page 3 Empty Re: Jel me primate?

Post by Yehudi 22/11/2014, 20:03

Evice, zlato moje lipo, uzivaj. Ako šta zatriba javi se.  B-)
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Jel me primate? - Page 3 Empty Re: Jel me primate?

Post by bugati_2 23/11/2014, 00:12

Yehudi wrote:Evice, zlato moje lipo, uzivaj. Ako šta zatriba javi se.  B-)
Gospođa Eva naveliko se od sebe pravi žrtvu,. banirana je bila samo JEDAN dan, samo JEDAN. Od toga je napravila svjetsku frku. ja , ne znajući to, postavio javnu molbu da jz se pomiluje. Bufi me popljuvala...A Eva hoda okolo i glumata sveticu i žrtvu.  žrtva nije... jedan dan baniran ....??? PIH !!  Pa to ni spomena nije vrijedno a kamo li zbog toga mijenjati forum, praviti se žrtvom , i prijetiti....a pogotovo zavlačiti lažima ostale forumaše  jer je to i sama znala...Evice, zakaj nam nisi rekla istinu ??? Zakaj z namin manipuliraš ??
bugati_2
bugati_2

Posts : 313
2014-11-16


Back to top Go down

Jel me primate? - Page 3 Empty Re: Jel me primate?

Post by bugati_2 23/11/2014, 00:15

https://www.youtube.com/watch?v=dAMR8iGkq0E
bugati_2
bugati_2

Posts : 313
2014-11-16


Back to top Go down

Jel me primate? - Page 3 Empty Re: Jel me primate?

Post by bugati_2 23/11/2014, 00:19

samo, Eva, u laži su kratke noge......ja sam trebao dobiti šamar od adminice da bih doznao istinu..... :^0
:donquijote: :witch
bugati_2
bugati_2

Posts : 313
2014-11-16


Back to top Go down

Jel me primate? - Page 3 Empty Re: Jel me primate?

Post by Avatar 23/11/2014, 01:46

von_Starhemberg wrote:
Avatar wrote:
Eva wrote:Kak me na net.hr ne mogu pobijediti drugačije nego da me baniraju, a to mi je tak infantilno, da vam nemrem opisati, jesam li ovdje dobrodošla i jeste li odrasli, prije svega?

A kak bi bila dobrodošla četnikuša koja se predstavlja tamo preko puta Židovkom ? 


I dobro je kaj te Buffy banirala, tamo si vrijeđala mrtve i žive, ak se mene pita: NE! 
Je l' ti treba time out ili ćeš se upristojiti? Tvoj izbor.

Budi mi uzor, izvedi me iz propasti, di sam pogriješio  :x
Avatar
Avatar

Posts : 321
2014-04-13


Back to top Go down

Jel me primate? - Page 3 Empty Re: Jel me primate?

Post by bugati_2 23/11/2014, 11:06

Ublaži retoriku.... nije fora svaku koja za sebe kaže da je židovka nazivati četnikušom ili bar srpkinjom.....konkretno, znaš li njezino pravo ime ??  Nije ni Miloijka ni Leposava ni Živadinka....Židovka je......doista.....
bugati_2
bugati_2

Posts : 313
2014-11-16


Back to top Go down

Jel me primate? - Page 3 Empty Re: Jel me primate?

Post by Winter is coming 23/11/2014, 12:48

Eva wrote:Kak me na net.hr ne mogu pobijediti drugačije nego da me baniraju, a to mi je tak infantilno, da vam nemrem opisati, jesam li ovdje dobrodošla i jeste li odrasli, prije svega?
jeva B-)  hug hug

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Jel me primate? - Page 3 Empty Re: Jel me primate?

Post by Guest 23/11/2014, 14:58

bugati_2 wrote:samo, Eva, u laži su kratke noge......ja sam trebao dobiti šamar od adminice da bih doznao istinu..... :^0
:donquijote: :witch
bugi,isprzit ce ti se guzica... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jel me primate? - Page 3 Empty Re: Jel me primate?

Post by Guest 24/11/2014, 08:53

medolino_zg wrote:
Eva wrote:Kak me na net.hr ne mogu pobijediti drugačije nego da me baniraju, a to mi je tak infantilno, da vam nemrem opisati, jesam li ovdje dobrodošla i jeste li odrasli, prije svega?
jeva B-)  hug hug
Privjet balloon

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jel me primate? - Page 3 Empty Re: Jel me primate?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum