ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jel me primate?

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Jel me primate? - Page 2 Empty Re: Jel me primate?

Post by Yehudi 13/11/2014, 20:21

Eva wrote:Pozdravi društvo, možda i navratim. Ali, skoro smo kao obitelj pa nema više one napetosti, 👅 zato sam bila došla na VIP.  A na VIP sve junak do junaka, :^0 al u panjevima kak veli Zingaro. Mogla bih dovest svježe krvi i tam i ovdje? Da se svi malo zmixamo, bilo bi zabavnije. Kaj misliš?
Di nam je ugodno, tamo ćemo biti. B-)

Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Jel me primate? - Page 2 Empty Re: Jel me primate?

Post by Guest 13/11/2014, 20:29

Yehudi wrote:
Eva wrote:Pozdravi društvo, možda i navratim. Ali, skoro smo kao obitelj pa nema više one napetosti, 👅 zato sam bila došla na VIP.  A na VIP sve junak do junaka, :^0 al u panjevima kak veli Zingaro. Mogla bih dovest svježe krvi i tam i ovdje? Da se svi malo zmixamo, bilo bi zabavnije. Kaj misliš?
Di nam je ugodno, tamo ćemo biti. B-)
Dogovoreno, ti pripremi teren na kultnixu, a ja ću mobilizirati net.hr tko je voljan napustit onu stegu i tko se ne boji izać na megdan. Žena od 172 cm i 60 kg potuče ih do nogu. A ratnika a junaka lol! nemrem se prestat smijat svom banu. Pa to mi je danas najveći kompliment mojoj veličini sunny i snazi. Ni u snu nisam mislila da me se toliko boje :L
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jel me primate? - Page 2 Empty Re: Jel me primate?

Post by Guest 13/11/2014, 20:33

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jel me primate? - Page 2 Empty Re: Jel me primate?

Post by Guest 13/11/2014, 20:34

Laku noć, i vidimo se ovih dana. Sutra me čeka relax day u spa.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jel me primate? - Page 2 Empty Re: Jel me primate?

Post by Guest 13/11/2014, 21:39

Eva wrote:Horni, bi štel pozvat Bugija, Jastreba, Mihu, Vorpija, Jolie i ostatak sim, budući sam ja spriječena :) Thanks, unaprijed
Uh, pa to je puno osoba za kontaktiranje...ajde vidjet ću što mogu u vezi toga. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jel me primate? - Page 2 Empty Re: Jel me primate?

Post by kic 13/11/2014, 21:47

ja volem maxa.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Jel me primate? - Page 2 Empty Re: Jel me primate?

Post by aben 14/11/2014, 10:37

gay

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

Jel me primate? - Page 2 Empty Re: Jel me primate?

Post by Ero 14/11/2014, 18:55

Eva wrote:Kak me na net.hr ne mogu pobijediti drugačije nego da me baniraju, a to mi je tak infantilno, da vam nemrem opisati, jesam li ovdje dobrodošla i jeste li odrasli, prije svega?
Mislim da si si samo umislila, nisi banirana...Uporabi Chromu i automatsko si logirana. Prošao sam kroz to i znam...Samo ti slušaj j Eru i vse bu ok. B-)
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Jel me primate? - Page 2 Empty Re: Jel me primate?

Post by bugati_2 16/11/2014, 10:36

Ero wrote:
Eva wrote:Kak me na net.hr ne mogu pobijediti drugačije nego da me baniraju, a to mi je tak infantilno, da vam nemrem opisati, jesam li ovdje dobrodošla i jeste li odrasli, prije svega?
Mislim da si si samo umislila, nisi banirana...Uporabi Chromu i automatsko si logirana. Prošao sam kroz to i znam...Samo ti slušaj j Eru i vse bu ok. B-)
Pozdrav svima. Nije me potrebno pozivati jer je Eva to već napravila :choir Pa me evo da joj udovoljim.
bugati_2
bugati_2

Posts : 313
2014-11-16


Back to top Go down

Jel me primate? - Page 2 Empty Re: Jel me primate?

Post by bugati_2 16/11/2014, 14:31

Eva wrote:Laku noć, i vidimo se ovih dana. Sutra me čeka relax day u spa.
Možeš li otvoriti "Bregi i doli "?, ili si i tamo banirana ?  Napravi u svakom slučaju kako smo se dogovorili.Imaš tamo poruka.
bugati_2
bugati_2

Posts : 313
2014-11-16


Back to top Go down

Jel me primate? - Page 2 Empty Re: Jel me primate?

Post by jastreb 16/11/2014, 15:28

Ewa,budeš se vratila na stari forum ili?
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Jel me primate? - Page 2 Empty Re: Jel me primate?

Post by crvenkasti 17/11/2014, 14:50

Jebaš forum kad nema marcelusa.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29498
2014-04-17


Back to top Go down

Jel me primate? - Page 2 Empty Re: Jel me primate?

Post by bugati_2 17/11/2014, 15:25

crvenkasti wrote:Jebaš forum kad nema marcelusa.
pusti sad marcellusa... nego bi li zi osobno nju primio ?? bounce :aw
bugati_2
bugati_2

Posts : 313
2014-11-16


Back to top Go down

Jel me primate? - Page 2 Empty Re: Jel me primate?

Post by bugati_2 17/11/2014, 15:26

bugati_2 wrote:
crvenkasti wrote:Jebaš forum kad nema marcelusa.
pusti sad marcellusa... nego bi li ti osobno nju primio ?? bounce :aw
bugati_2
bugati_2

Posts : 313
2014-11-16


Back to top Go down

Jel me primate? - Page 2 Empty Re: Jel me primate?

Post by Yehudi 17/11/2014, 17:39

crvenkasti wrote:Jebaš forum kad nema marcelusa.
Da ga nema,tribalo bi ga izmisliti. B-)
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Jel me primate? - Page 2 Empty Re: Jel me primate?

Post by Guest 17/11/2014, 22:01

Eva wrote:Kak me na net.hr ne mogu pobijediti drugačije nego da me baniraju, a to mi je tak infantilno, da vam nemrem opisati, jesam li ovdje dobrodošla i jeste li odrasli, prije svega?
Effa Prpošna,lajkam te vidjeti ovdje... :wine ..Inace Bogodanog ne mogu uebati,jer je veleumno nadmoćan.. :kamin .. Inace,na net.hajeru se pojavio i nas Esko,ebe mater tamo nekima...ugodno je refreshao par dana Forum...Inace,gledam upravo i forum je pao na nekoliko osoba,radi agresivnih napada pojedinaca na nasu Effu,i bilo koga koji ima drugacije stavove i misljenje...Micem se i ja odande,da me ne naljute toliko,da ce neki imati posla sa mojim odvjetnicima..ne vrijedi na to trositi pare..
Pozitivno je to,jer tko tamo rula,u reali nikad nece dobiti priliku..pa nek se tamo tjese i "vladaju" lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jel me primate? - Page 2 Empty Re: Jel me primate?

Post by Yehudi 18/11/2014, 07:02

B-)
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Jel me primate? - Page 2 Empty Re: Jel me primate?

Post by Trinity 18/11/2014, 07:12

Ero wrote:
Eva wrote:Kak me na net.hr ne mogu pobijediti drugačije nego da me baniraju, a to mi je tak infantilno, da vam nemrem opisati, jesam li ovdje dobrodošla i jeste li odrasli, prije svega?
Mislim da si si samo umislila, nisi banirana...Uporabi Chromu i automatsko si logirana. Prošao sam kroz to i znam...Samo ti slušaj j Eru i vse bu ok. B-)
Ero, šta to pričaš? Ne radi se o pregledniku...
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Jel me primate? - Page 2 Empty Re: Jel me primate?

Post by bugati_2 18/11/2014, 10:10

Trinity wrote:
Ero wrote:
Eva wrote:Kak me na net.hr ne mogu pobijediti drugačije nego da me baniraju, a to mi je tak infantilno, da vam nemrem opisati, jesam li ovdje dobrodošla i jeste li odrasli, prije svega?
Mislim da si si samo umislila, nisi banirana...Uporabi Chromu i automatsko si logirana. Prošao sam kroz to i znam...Samo ti slušaj j Eru i vse bu ok. B-)
Ero, šta to pričaš? Ne radi se o pregledniku...
Pa dobro, pobogu, jel' tamo tako teško napisati da je netko baniran i na koliko dana. Na forum.hr postoje, koliko zasad znam tri vrste sankcija: negativni bodovi, kartoni i baniranje.  I modovi ti obvezno pošalju PP s linkom da sam vidiš zašto imaš sankciju. Možeš im i na pp odgovoriti. A postoji i "Kutak za banirane", gdje, iako baniran, možeš konkretno tražiti razloge, pa i polemizirati s modom ili s adminom.  Ažurni su i precizni u odgovorima. Na netu te niti ne obavijeste o baniranju, a kamo li što drugo. Svatko shvaća demokraciju  drugačije. I onda se korisnici pitaju "jesam li baniran, ili je nešto drugo u pitanju-zakaj se ne mogu ulogirati "?
bugati_2
bugati_2

Posts : 313
2014-11-16


Back to top Go down

Jel me primate? - Page 2 Empty Re: Jel me primate?

Post by Trinity 18/11/2014, 12:20

Htjela sam reći da nijedan preglednik ne pomaže ako je netko baniran. Checkiranje se tehnički izvodi na serveru. I nijedan preglednik te automatski ne logira ako prije toga nisi stavio kvačicu u odgovarajuću kućicu.  :sherlock
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Jel me primate? - Page 2 Empty Re: Jel me primate?

Post by bugati_2 18/11/2014, 13:08

Ženama treba puno kraće od 20 godina....
bugati_2
bugati_2

Posts : 313
2014-11-16


Back to top Go down

Jel me primate? - Page 2 Empty Re: Jel me primate?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum