ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EURO 2016.

Page 45 of 50 Previous  1 ... 24 ... 44, 45, 46 ... 50  Next

Go down

EURO 2016. - Page 45 Empty Re: EURO 2016.

Post by Guest Sun 26 Jun - 14:37

EURO 2016. - Page 45 Hrvatska

Guest
Guest


Back to top Go down

EURO 2016. - Page 45 Empty Re: EURO 2016.

Post by FRANK Sun 26 Jun - 14:39

ali odu li ovi neprijateljski nastrojeni dalmatinci iz zagrebacke cistokrvne repke pitanje je tko ce predvoditi tu repku jer ispada da bez dalmatinaca u reprezentaciji ta ista je u rangu ARMENIJE naime nas najboji igrac luka modric je dalmatinac jbg...dominacija

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19994
2015-09-13


Back to top Go down

EURO 2016. - Page 45 Empty Re: EURO 2016.

Post by Guest Sun 26 Jun - 14:44

Braćala wrote:kako bih voleo da irci roknu ,,francuze'' danas zbog henryeve ruke 2010. 
to bi bilo vrh.
Pravo je vrijeme za Francuziće da onda to isto jajato govno može komentirati nakon utakmice poraz od Irske.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

EURO 2016. - Page 45 Empty Re: EURO 2016.

Post by sitting_bull Sun 26 Jun - 14:44

uzalud pokušavaš minorizirati sabotaže tovarskih piskarala po raznoraznim medijima.

pičke sad sve svaljuju na čačića, a samo pokušavam zamisliti što bi napravili čopu, pjaci, rogu ili nekom drugom nesretniku iz dinama da je taj kojim slučajem odigrao kao strinić.

kvazi novinarski gnoj opet jaše presretan zbog poraza od portugala...

_________________
država je 2009. godine hajduku oprostila 270 milijuna kuna duga.
danas je hajduk u dugu većem od 100 milijuna kuna.
drugovi tovari, čestitam! tako se upravlja klubom.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11154
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

EURO 2016. - Page 45 Empty Re: EURO 2016.

Post by FRANK Sun 26 Jun - 14:53

vidi BIK KOJI SIJEDI da ti ja nekaj velim evo malo politike i malo sporta..ja ono kao zakleti ustasa i poklonik ndh da samo znas sta bi radio HAJDUKU sao zbog one sramotne izdaje 1944 kad su presli u redove one tifusarske stoke koja nam je vladala 45 godina...jb hajduk je partizanski klub i samim time za mene je postojanje hajduka nasljedje najsramotnije doba u povijesti hrvata nekazem da je hajduk partizanski projekat ali su pljunili na svoju slavnu povijest i povijest svoga imena pristupanjem i redove koje je vodio koljac ubojica i sotona...hajduk i hajdukovci nemaju moralno ni ljudsko pravo nesto pricati o pravdi i o moralu naime oni su svoj moral izgubili prije 72.godine na VISU

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19994
2015-09-13


Back to top Go down

EURO 2016. - Page 45 Empty Re: EURO 2016.

Post by sitting_bull Sun 26 Jun - 14:53

pablo_escobar wrote:ali odu li ovi neprijateljski nastrojeni dalmatinci iz zagrebacke cistokrvne repke pitanje je tko ce predvoditi tu repku jer ispada da bez dalmatinaca u reprezentaciji ta ista je u rangu ARMENIJE naime nas najboji igrac luka modric je dalmatinac jbg...dominacija


budala na tragu idiota alača, šupjače deice i ostalog izmeta iz medija pokušava generalizirati i proturiti tezu kako svi dalmatinci nužno moraju biti tovari.



koliko je to apsurdo vidi se iz činjenica kako je hajduk škartirao i bobana (pretanke nogice) i modrića (presitan) i čopa i vrsaljka koji su u dinamu i poslije u  europskim klubovima pokazali limitiranost "stručnjaka" iz splita i okolice.



uostalom, sami tovari su najveći terminatori vlastite dice zbog čega ista i odlaze iz tovarije u dinamo, rijeku, ili u inozemstvo...

_________________
država je 2009. godine hajduku oprostila 270 milijuna kuna duga.
danas je hajduk u dugu većem od 100 milijuna kuna.
drugovi tovari, čestitam! tako se upravlja klubom.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11154
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

EURO 2016. - Page 45 Empty Re: EURO 2016.

Post by FRANK Sun 26 Jun - 14:55

pa ti tovari koje toliko mrzis su ti bili titovi omiljeni vojnici a i ubojice

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19994
2015-09-13


Back to top Go down

EURO 2016. - Page 45 Empty Re: EURO 2016.

Post by sitting_bull Sun 26 Jun - 15:00

pablo_escobar wrote:pa ti tovari koje toliko mrzis su ti bili titovi omiljeni vojnici a i ubojice


ne.

tovari su današnji navijači hajduka i nemaju veze niti s izdajnikom pavelićem niti s kojom drugom političkom osobom s ovih prostora.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11154
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

EURO 2016. - Page 45 Empty Re: EURO 2016.

Post by FRANK Sun 26 Jun - 15:02

ALI vidi se da su portugalci sasvim druga momcad sa dvojicom svojih najboljih igraca quaresmom i ovim malim sta je potpisa sa bayern....vidi se da je sotona od igraca kako je samo nasauga onog jadnog woodwarda iz uniteda

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19994
2015-09-13


Back to top Go down

EURO 2016. - Page 45 Empty Re: EURO 2016.

Post by FRANK Sun 26 Jun - 15:04

sitting_bull wrote:
pablo_escobar wrote:pa ti tovari koje toliko mrzis su ti bili titovi omiljeni vojnici a i ubojice


ne.

tovari su današnji navijači hajduka i nemaju veze niti s izdajnikom pavelićem niti s kojom drugom političkom osobom s ovih prostora.
normalno da nemaju veze sa NEPREZALJENIM POGLAVNIKOM nego imaju veze sa TITOM naime vicko krstulovic i ostala tovarska stoka ...ajde ajde nedijeli ih sada rece mi did kad su ubijali tio isti tovari su se hvalili da su dalmatinci a tito ih je volio...drug tito rekao u lici dalmatinski primorci najbolji vojnici.. dok su klali i ubijali
FRANK
FRANK

Posts : 19994
2015-09-13


Back to top Go down

EURO 2016. - Page 45 Empty Re: EURO 2016.

Post by Guest Sun 26 Jun - 15:06

evo je kurcina od igraca pogba, asistira za vodstvo iraca... :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

EURO 2016. - Page 45 Empty Re: EURO 2016.

Post by FRANK Sun 26 Jun - 15:08

kurcina pogba kurcina ovaj mali renato kurcina hummels kurcina ovaj kurcina onaj a kompleksi rastu  EURO 2016. - Page 45 1f60e

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19994
2015-09-13


Back to top Go down

EURO 2016. - Page 45 Empty Re: EURO 2016.

Post by FRANK Sun 26 Jun - 15:09

bitno je da KATOLICI IDU DALJE kako god

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19994
2015-09-13


Back to top Go down

EURO 2016. - Page 45 Empty Re: EURO 2016.

Post by Guest Sun 26 Jun - 15:11

bitno je da je sva bagra ispala sa prvenstva, tj. skoro sva. samo jos zabari i klosari da ispadnu i da se gleda sa uzivanjem ovo prvenstvo... :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

EURO 2016. - Page 45 Empty Re: EURO 2016.

Post by FRANK Sun 26 Jun - 15:17

smijesno je da najveca bagra i najveci olos vec dugo nije vidila nikakvo natjecanje...nit su sposobni za takvo nesto nekazem da ti decki i nebi nesto mogli jer dica nisu kriva nista nego je taj i takvi srpski nogomet unistio izmrcvario masakrirao najveci krvnik srpskog nogometa sve samo da zastiti zlocinacki projekat koji svoj kriminalitet planira i provodi u sotonsko dijelo u HUMSKOJ ... EURO 2016. - Page 45 1f60e  tole BOG

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19994
2015-09-13


Back to top Go down

EURO 2016. - Page 45 Empty Re: EURO 2016.

Post by kic Sun 26 Jun - 15:22

aj kući Francuska :^^
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

EURO 2016. - Page 45 Empty Re: EURO 2016.

Post by Guest Sun 26 Jun - 15:23

pablo_escobar wrote: EURO 2016. - Page 45 1f60e  tole BOG
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

EURO 2016. - Page 45 Empty Re: EURO 2016.

Post by FRANK Sun 26 Jun - 15:24

Braćala wrote:
pablo_escobar wrote: EURO 2016. - Page 45 1f60e  tole BOG
FRANK
FRANK

Posts : 19994
2015-09-13


Back to top Go down

EURO 2016. - Page 45 Empty Re: EURO 2016.

Post by Guest Sun 26 Jun - 15:34

pablo_escobar wrote:bitno je da KATOLICI IDU DALJE kako god
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

EURO 2016. - Page 45 Empty Re: EURO 2016.

Post by Guest Sun 26 Jun - 15:35

kic wrote:aj kući Francuska :^^
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

EURO 2016. - Page 45 Empty Re: EURO 2016.

Post by bafalo Sun 26 Jun - 15:53

pablo_escobar wrote:ali odu li ovi neprijateljski nastrojeni dalmatinci iz zagrebacke cistokrvne repke pitanje je tko ce predvoditi tu repku jer ispada da bez dalmatinaca u reprezentaciji ta ista je u rangu ARMENIJE naime nas najboji igrac luka modric je dalmatinac jbg...dominacija
hrvatska bi bez dalmatinaca bila kurac. fact. dalmacija i slavonija su dale najveće dragulje šukera, bobana, modrića.. tko je igrao najbolje na prvenstvu? perišić. zadnjih 10 godina olić, mandžo, srna.. s velikim doprinosom djece gastarbajtera koja su osjetila zov domovine braća kovač, petrić, raketa, klasnić, joe.. ja tu ne vidim zagrepčane. da je do njih stvarno bi bili gori od srbije i to nekome očito smeta

_________________
EURO 2016. - Page 45 Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

EURO 2016. - Page 45 Empty Re: EURO 2016.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 45 of 50 Previous  1 ... 24 ... 44, 45, 46 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum