ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šterc u Nedjeljom u 2: Natalitet možemo poboljšati useljavanjem Ukrajinaca

Page 1 of 17 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next

Go down

 Šterc u Nedjeljom u 2: Natalitet možemo poboljšati useljavanjem Ukrajinaca Empty Šterc u Nedjeljom u 2: Natalitet možemo poboljšati useljavanjem Ukrajinaca

Post by RayMabus Sun 29 May - 15:41

Useljavanje Ukrajinaca
Stanković je ustao pred ploču i Šterca pitao što je preduvjet pronatalitetne politike. Šterc je rekao da je prvi preduvjet sigurnost, i to stambena, pravna, financijska i društvena te da bi to koštalo 4 do 5 milijardi kuna. Kao drugi preduvjet je naveo useljavanje iseljeništva i nehrvatskog stanovništva. Stanković sve to zapisuje na ploču.
Pitao je Šterca tko je to nehrvatsko stanovništvo koje bismo mogli useliti. "Ukrajina će imati jaku emigraciju, ali nismo atraktivni, moramo potaknuti useljavanje mjerama", odgovorio je Šterc koji smatra da je ključ za provođenje toga ministarstvo ili ured za demografiju.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/sterc-u-nedjeljom-u-2-natalitet-mozemo-poboljsati-useljavanjem-ukrajinaca/896267.aspx
RayMabus
RayMabus

Posts : 181943
2014-04-11


Back to top Go down

 Šterc u Nedjeljom u 2: Natalitet možemo poboljšati useljavanjem Ukrajinaca Empty Re: Šterc u Nedjeljom u 2: Natalitet možemo poboljšati useljavanjem Ukrajinaca

Post by prckov Sun 29 May - 15:45

eto ih longi
trazi neku sisatu :D

_________________
It was always the women, and above all the young ones, who were the most bigotet adherents of the party, the swallowers of slogans, the amateur spies and nosers-out of unortodoxy.
Orwell 1984
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

 Šterc u Nedjeljom u 2: Natalitet možemo poboljšati useljavanjem Ukrajinaca Empty Re: Šterc u Nedjeljom u 2: Natalitet možemo poboljšati useljavanjem Ukrajinaca

Post by RayMabus Sun 29 May - 15:47

prckov wrote:eto ih longi
trazi neku sisatu :D
Pa jesan vam ja lipo rekao da cemo doc na to. Sad ce ti bit šema koliko imamo starih neženja , zašto se oni ne žene itd itd itd ....pa nece ove emanicpirane ...pa šta cemo sad ?

E.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181943
2014-04-11


Back to top Go down

 Šterc u Nedjeljom u 2: Natalitet možemo poboljšati useljavanjem Ukrajinaca Empty Re: Šterc u Nedjeljom u 2: Natalitet možemo poboljšati useljavanjem Ukrajinaca

Post by RayMabus Sun 29 May - 15:50

E a šta ceš ?

A ne znam šta ceš ? Boli me kuraz. Ja smece emanicpirano nedovodim u kucu jer cu joj razbit glavu bude li mi se prgavila i neke šeme ona ce kako ona oce. Možeš al onda rastava braka i odhebi a kako to nije cilj muškima onda ih to uopce ne zanima.

Brate mili ne znam šta ceš , nas boli kuraz a ovo ti je demografska piramida pa se ti misli.

 Šterc u Nedjeljom u 2: Natalitet možemo poboljšati useljavanjem Ukrajinaca Croatia-population-pyramid-2014
RayMabus
RayMabus

Posts : 181943
2014-04-11


Back to top Go down

 Šterc u Nedjeljom u 2: Natalitet možemo poboljšati useljavanjem Ukrajinaca Empty Re: Šterc u Nedjeljom u 2: Natalitet možemo poboljšati useljavanjem Ukrajinaca

Post by debotoijusto Sun 29 May - 15:58

nije sve crno
imamo manju nezaposlenost i rast BDP
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31224
2014-04-12


Back to top Go down

 Šterc u Nedjeljom u 2: Natalitet možemo poboljšati useljavanjem Ukrajinaca Empty Re: Šterc u Nedjeljom u 2: Natalitet možemo poboljšati useljavanjem Ukrajinaca

Post by RayMabus Sun 29 May - 16:12

Bit će i manje glasaca HDZa jer ovi stranci nece glasat za neku stranku koja ima naziv rvatski jer je to tako samom cinjenicom da su stranci.

Jedna od prednosti ovog tj ove depopulacije koja mora kasnije dovest i do veceg useljavanja radne snage.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181943
2014-04-11


Back to top Go down

 Šterc u Nedjeljom u 2: Natalitet možemo poboljšati useljavanjem Ukrajinaca Empty Re: Šterc u Nedjeljom u 2: Natalitet možemo poboljšati useljavanjem Ukrajinaca

Post by kic Sun 29 May - 16:13

ja sam za useljavanje Ukrajinki, Sterc prepisuje s foruma..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

 Šterc u Nedjeljom u 2: Natalitet možemo poboljšati useljavanjem Ukrajinaca Empty Re: Šterc u Nedjeljom u 2: Natalitet možemo poboljšati useljavanjem Ukrajinaca

Post by melkior Sun 29 May - 16:14

RayMabus wrote:
prckov wrote:eto ih longi
trazi neku sisatu :D
Pa jesan vam ja lipo rekao da cemo doc na to. Sad ce ti bit šema koliko imamo starih neženja , zašto se oni ne žene itd itd itd ....pa nece ove emanicpirane ...pa šta cemo sad ?

E.
A jadne Ukrajinke pale :D
avatar
melkior

Posts : 17244
2015-08-09


Back to top Go down

 Šterc u Nedjeljom u 2: Natalitet možemo poboljšati useljavanjem Ukrajinaca Empty Re: Šterc u Nedjeljom u 2: Natalitet možemo poboljšati useljavanjem Ukrajinaca

Post by kic Sun 29 May - 16:17

slavenski istok opet spasava dekadentni zapad, dokle vise xD
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

 Šterc u Nedjeljom u 2: Natalitet možemo poboljšati useljavanjem Ukrajinaca Empty Re: Šterc u Nedjeljom u 2: Natalitet možemo poboljšati useljavanjem Ukrajinaca

Post by RayMabus Sun 29 May - 16:20

kic wrote:ja sam za useljavanje Ukrajinki, Sterc prepisuje s foruma..
A jel znaš da su stvarno prepisivali s foruma samo ne on mada ne znam al znam da su nas citirali s foruma : mene i jastreba i ostale .....

Evo ti :

Re: Ministarstvo demografske obnove ha ha ha hahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 Šterc u Nedjeljom u 2: Natalitet možemo poboljšati useljavanjem Ukrajinaca Lastpo10 by RayMabus on Tue 5 Jan - 14:24
Otvorim danas slobodnu tema demografija i novinar citira tocno ovo šta smo mi ovdje napisali ( navede da je sa internet portala i foruma ) ....ha ha ha ha .....zavarija san kad san vidija da piše ovo moje sa ministarstvo za ublažavanje posljedica emanicipacije i ostalo.

Eto izašli smo i u novine.  Šterc u Nedjeljom u 2: Natalitet možemo poboljšati useljavanjem Ukrajinaca Lol
 Šterc u Nedjeljom u 2: Natalitet možemo poboljšati useljavanjem Ukrajinaca 3-99
RayMabus

Posts : 20300
2014-04-11


 Šterc u Nedjeljom u 2: Natalitet možemo poboljšati useljavanjem Ukrajinaca Empty  Šterc u Nedjeljom u 2: Natalitet možemo poboljšati useljavanjem Ukrajinaca S1dryv11

 Šterc u Nedjeljom u 2: Natalitet možemo poboljšati useljavanjem Ukrajinaca Empty Re: Ministarstvo demografske obnove ha ha ha hahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 Šterc u Nedjeljom u 2: Natalitet možemo poboljšati useljavanjem Ukrajinaca Lastpo10 by RayMabus on Wed 6 Jan - 0:26
Osim komentara na kraticu mogućeg novog ministarstva, na društvenim mrežama i forumima nije trebalo dugo čekati na zamjerke građana osnivanju novog administrativnog raja. "Još jedno gnijezdo uhljeba više", "nova prilika da lokalni moćnici i političari stambeno zbrinu svoju djecu", "trebalo bi se zvati Ministarstvo za ublažavanje posljedica emancipacije", samo su neki od komentara.

http://www.slobodnadalmacija.hr/Hrvatska/tabid/66/articleType/ArticleView/articleId/312076/Default.aspx
RayMabus
RayMabus

Posts : 181943
2014-04-11


Back to top Go down

 Šterc u Nedjeljom u 2: Natalitet možemo poboljšati useljavanjem Ukrajinaca Empty Re: Šterc u Nedjeljom u 2: Natalitet možemo poboljšati useljavanjem Ukrajinaca

Post by kic Sun 29 May - 16:23

eto, lurkaju nas, mjesto gdje nastaju nove kovanice rijeci i vicevi, samo vidis jedan dan naslov u novinama: Petrov je*e ne vadi xD
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

 Šterc u Nedjeljom u 2: Natalitet možemo poboljšati useljavanjem Ukrajinaca Empty Re: Šterc u Nedjeljom u 2: Natalitet možemo poboljšati useljavanjem Ukrajinaca

Post by RayMabus Sun 29 May - 16:26

kic wrote:eto, lurkaju nas, mjesto gdje nastaju nove kovanice rijeci i vicevi, samo vidis jedan dan naslov u novinama: Petrov je*e ne vadi xD
Imamo kreativne i maštovite forumaše. lol!

:aw

Evo nove politicke krilatice za demografsku obnovu : Spasimo Hrvatsku sisatim Ukrajinkama.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181943
2014-04-11


Back to top Go down

 Šterc u Nedjeljom u 2: Natalitet možemo poboljšati useljavanjem Ukrajinaca Empty Re: Šterc u Nedjeljom u 2: Natalitet možemo poboljšati useljavanjem Ukrajinaca

Post by Guest Sun 29 May - 16:26

ako naselite hrpu Ukrajinaca ili nekog drugog za par generacija to više neće biti Hrvatska
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Šterc u Nedjeljom u 2: Natalitet možemo poboljšati useljavanjem Ukrajinaca Empty Re: Šterc u Nedjeljom u 2: Natalitet možemo poboljšati useljavanjem Ukrajinaca

Post by kic Sun 29 May - 16:27

i dodju one s tri dojke iz Cernobila xD

moras specifirati uvjete.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

 Šterc u Nedjeljom u 2: Natalitet možemo poboljšati useljavanjem Ukrajinaca Empty Re: Šterc u Nedjeljom u 2: Natalitet možemo poboljšati useljavanjem Ukrajinaca

Post by melkior Sun 29 May - 16:28

deda getting old wrote:ako naselite hrpu Ukrajinaca ili nekog drugog za par generacija to više neće biti Hrvatska
Bit će, ako se ti Ukrajinci u drugoj generaciji ožene s Turkinjama  :aw
avatar
melkior

Posts : 17244
2015-08-09


Back to top Go down

 Šterc u Nedjeljom u 2: Natalitet možemo poboljšati useljavanjem Ukrajinaca Empty Re: Šterc u Nedjeljom u 2: Natalitet možemo poboljšati useljavanjem Ukrajinaca

Post by RayMabus Sun 29 May - 16:29

deda getting old wrote:ako naselite hrpu Ukrajinaca ili nekog drugog za par generacija to više neće biti Hrvatska
Da al se gleda po ocu pa ono ona bijelkinja , pređe na muževu vjeru ako je to ovome i selu uopce i bitno tj ono nije ni on neki vjernik pa ga nije briga , prezime ti je isto po ocu ....tako da .....20 tisuca sisatih Ukrajinki riješava sav problem.


Last edited by RayMabus on Sun 29 May - 16:29; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 181943
2014-04-11


Back to top Go down

 Šterc u Nedjeljom u 2: Natalitet možemo poboljšati useljavanjem Ukrajinaca Empty Re: Šterc u Nedjeljom u 2: Natalitet možemo poboljšati useljavanjem Ukrajinaca

Post by melkior Sun 29 May - 16:29

kic wrote:i dodju one s tri dojke iz Cernobila xD

moras specifirati uvjete.
Slobodan ulaz Ukrajinkama s dvije jednako velike sise, broj košarica 3 + pig
avatar
melkior

Posts : 17244
2015-08-09


Back to top Go down

 Šterc u Nedjeljom u 2: Natalitet možemo poboljšati useljavanjem Ukrajinaca Empty Re: Šterc u Nedjeljom u 2: Natalitet možemo poboljšati useljavanjem Ukrajinaca

Post by kic Sun 29 May - 16:31

melkior wrote:
kic wrote:i dodju one s tri dojke iz Cernobila xD

moras specifirati uvjete.
Slobodan ulaz Ukrajinkama s dvije jednako velike sise, broj košarica 3 + pig
dogodi se i da nisu obje u istim proporcijama, nije razlog za odbiti

joj o cemu mi pricamo xD
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

 Šterc u Nedjeljom u 2: Natalitet možemo poboljšati useljavanjem Ukrajinaca Empty Re: Šterc u Nedjeljom u 2: Natalitet možemo poboljšati useljavanjem Ukrajinaca

Post by gargamel0101 Sun 29 May - 16:31

Ukropi + Hrvati = nova super rasa. cheers
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

 Šterc u Nedjeljom u 2: Natalitet možemo poboljšati useljavanjem Ukrajinaca Empty Re: Šterc u Nedjeljom u 2: Natalitet možemo poboljšati useljavanjem Ukrajinaca

Post by kaya Sun 29 May - 16:32

RayMabus wrote:
prckov wrote:eto ih longi
trazi neku sisatu :D
Pa jesan vam ja lipo rekao da cemo doc na to. Sad ce ti bit šema koliko imamo starih neženja , zašto se oni ne žene itd itd itd ....pa nece ove emanicpirane ...pa šta cemo sad ?

E.
Alo.. Rekao da je treba naseljavati Ukrajince a ne ukrajinke :). Dakle jos jedan problem imaš, bojim se da ti vise nećeš moći ni emancipirane. 
Usput, nadam se da svi izgledaju kao ona dva brata boksača. A kad dolaze?:)
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

 Šterc u Nedjeljom u 2: Natalitet možemo poboljšati useljavanjem Ukrajinaca Empty Re: Šterc u Nedjeljom u 2: Natalitet možemo poboljšati useljavanjem Ukrajinaca

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 17 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum