ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako je hostesa Kolinda dočekala islamofašističkog manijaka

Page 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Go down

Kako je hostesa Kolinda dočekala islamofašističkog manijaka - Page 8 Empty Re: Kako je hostesa Kolinda dočekala islamofašističkog manijaka

Post by sitting_bull Fri 29 Apr - 18:45

Ero wrote:Moje dijete ja za neposlušnost mogu i po guzi plesnuti, ali to si nikad ne bi smio netko drugi dozvoliti.
Ak'  raz'meš kaj sem štel povedati.

jasno k'o dan.

"want to spank" plavušu...

sitting_bull

Posts : 11154
2015-09-28


Back to top Go down

Kako je hostesa Kolinda dočekala islamofašističkog manijaka - Page 8 Empty Re: Kako je hostesa Kolinda dočekala islamofašističkog manijaka

Post by Ero Fri 29 Apr - 18:49

Starhemberg wrote:Javni forum, pa svi imaju pravo pisati o svemu u granicama pristojne komunikacije.
Ako smo to riješili, a vjerujem da jesmo, možemo dalje ;)
Ako je dozvoljeno vrijeđati predsjednika države, ito izmišljenim lažima, onda ne vidim
razloga zašto se ne bi mogli i međusobno vrijeđati?
Ovaj prostor bi trebao služiti za razmjenu mišljenja (ma kakva god da bila), a ne za razmjenu vrijeđanja.
Da se to ograničiti. Vrijeđanje i nespodobno izražavanje, mislim.

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Kako je hostesa Kolinda dočekala islamofašističkog manijaka - Page 8 Empty Re: Kako je hostesa Kolinda dočekala islamofašističkog manijaka

Post by kic Fri 29 Apr - 18:53

nonstop se roka po politicarima, bili na vlasti ili ne..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Kako je hostesa Kolinda dočekala islamofašističkog manijaka - Page 8 Empty Re: Kako je hostesa Kolinda dočekala islamofašističkog manijaka

Post by sitting_bull Fri 29 Apr - 19:21

Ero wrote:
Starhemberg wrote:Javni forum, pa svi imaju pravo pisati o svemu u granicama pristojne komunikacije.
Ako smo to riješili, a vjerujem da jesmo, možemo dalje ;)
Ako je dozvoljeno vrijeđati predsjednika države, ito izmišljenim lažima, onda ne vidim
razloga zašto se ne bi mogli i međusobno vrijeđati?
Ovaj prostor bi trebao služiti za razmjenu mišljenja (ma kakva god da bila), a ne za razmjenu vrijeđanja.
Da se to ograničiti. Vrijeđanje i nespodobno izražavanje, mislim.

ne moraliziraj, ero.

koliko si ti prijetnji, što otvorenih što prikrivenih, uputio sugovornicima na forumu praveći se kao zaštitnik lika i djela određenih političara???

predsjednik države i svaki drugi političar nije ništa vrijedniji od ikojeg drugog građanina ove zemlje (po tvojem osobnom iskazu ti čak niti to nisi!) i ako ti zagovaraš kaste i staleže ne znači da svi na to pristaju.
ono što to nazivaš vrijeđanjem predsjednika većinom su reakcije na uvrede koje predsjednik izravno i neizravno upućuje dijelu građana.
kad netko, makar bio i predsjednik, sustavno potcjenjuje zdrav razum dijala građana, ignorira dio poruka građana, tumači ustav kako mu odgovara i kako on misli što u ustavu piše i kad to ima za posljedicu izazivanje uznemirenosti među građanima, izaziva konfuziju i smanjenje sigurnosnog i protuobavještajnog djelovanja službi zbog apstraktnog gubitka povjerenja (i to u čovjeka koji je bio uzvanik na svadbi) i kad se nonšalantno i bez obrazloženja izmiče obvezi iznošenja stvarnih razloga za svoje postupanje onda reakcija na takvo ponašanje nije i ne može biti veća uvreda od onoga što je tu reakciju izazvalo sukladno pretpostavljenoj odgovornosti koju funkcija nosi.

tvoj agitprop i lizanje nogu baš u ovom slučaju prelazi sve mjere dobrog ukusa i postaje određeni forumski mobing.

da ne govorim o tome kako svako malo tužakanjem adminima za određene termine tražiš kaznu. konkretno si za mene tražio kaznu za uporabu riječi kmet pa sam koristio drugu riječ, tužio si me za riješ podgana što znači štakor pa si isposlovao kaznu, a za tvoje brojne epitete koji su bili nemjerljivo uvredljiviji osobno nisam nikada niti ću tražiti ikada kaznu za tebe jer me tvoje pisanje nikada ne može uvrijediti i to zahvaljujući onoj da prvo pogledam tko govori, a onda ono što govori smještim prema onome "tko".
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11154
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Kako je hostesa Kolinda dočekala islamofašističkog manijaka - Page 8 Empty Re: Kako je hostesa Kolinda dočekala islamofašističkog manijaka

Post by Guest Fri 29 Apr - 20:44

dawson wrote:Srećom po naše bilateralne odnose, Hrvati su danas puno pitomiji nego prije par stoljeća i na spomen „velike nacije“ refleksno poginju glavu, pa su ovo osmanlijsko zapišavanje teritorija podnijeli šutke. Nekolicina prosvjednika i transparent s porukom „EU, prodala si dušu vragu!“, samo su iznimka koja potvrđuje pravilo. Valjda se „vrag“ nije uvrijedio.

Pa šta si Index dopušta, zar nezna da Ero radi tani popis islamomrzaca koji će proslijediti britanskim tajnim službama jocolor 


http://www.index.hr/vijesti/clanak/sumrak-pameti-kako-je-hostesa-kolinda-docekala-islamofasistickog-manijaka/890129.aspx
hahahahaha..svaka ti dala..Sto se ere tice,pa sve je za prodaju,sto se hercegovaca tice.. lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kako je hostesa Kolinda dočekala islamofašističkog manijaka - Page 8 Empty Re: Kako je hostesa Kolinda dočekala islamofašističkog manijaka

Post by Guest Fri 29 Apr - 20:46

Ero wrote:
Starhemberg wrote:Javni forum, pa svi imaju pravo pisati o svemu u granicama pristojne komunikacije.
Ako smo to riješili, a vjerujem da jesmo, možemo dalje ;)
Ako je dozvoljeno vrijeđati predsjednika države, ito izmišljenim lažima, onda ne vidim
razloga zašto se ne bi mogli i međusobno vrijeđati?
Ovaj prostor bi trebao služiti za razmjenu mišljenja (ma kakva god da bila), a ne za razmjenu vrijeđanja.
Da se to ograničiti. Vrijeđanje i nespodobno izražavanje, mislim.
Prvo boldano: Jeste,cak i Putin nije imun na te stvari.,,jesi sad miran?? lol!

drugo boldano...Ne budi Licemjer..nema gorih pakiraca lazi,nego onih koje ti podrzavas..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kako je hostesa Kolinda dočekala islamofašističkog manijaka - Page 8 Empty Re: Kako je hostesa Kolinda dočekala islamofašističkog manijaka

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum