ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ponižavanje Hrvatica (blagajnica) u režiji moćnog Todorića

Page 2 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Ponižavanje Hrvatica (blagajnica) u režiji moćnog Todorića - Page 2 Empty Re: Ponižavanje Hrvatica (blagajnica) u režiji moćnog Todorića

Post by RayMabus Wed 20 Apr - 15:33

Clone Stormtrooper wrote:
RayMabus wrote:Koji jadni tekst.

Pa ovo nema veze sa nikakvim kapitalističkim iskorištavanjem radnika.

Ovo je baš dno dna crvene bande.
 ovi slucajevi i nemaju veze sa konzumom i todorovicem , marxizmom itd. ovde je stvar samo mrznje prema Hrvatskoj drzavi , od strane srba i srbofila
I Jugoslavena.

Isti se nebi bunili da ovi nose petokrake na majicama ....to bi onda bilo ok i ne bi bilo iskorištavanje nego dika i ponos bratstva i jedinstva.

MA JEBEN VAM MATER ETO.

RayMabus

Posts : 182001
2014-04-11


Back to top Go down

Ponižavanje Hrvatica (blagajnica) u režiji moćnog Todorića - Page 2 Empty Re: Ponižavanje Hrvatica (blagajnica) u režiji moćnog Todorića

Post by Guest Wed 20 Apr - 15:34

Clone Stormtrooper wrote:
RayMabus wrote:Koji jadni tekst.

Pa ovo nema veze sa nikakvim kapitalističkim iskorištavanjem radnika.

Ovo je baš dno dna crvene bande.
 ovi slucajevi i nemaju veze sa konzumom i todorovicem , marxizmom itd. ovde je stvar samo mrznje prema Hrvatskoj drzavi , od strane srba i srbofila

Naravno. Sveopšta antirvacka urota. A brižni vi rvatine svi su vam krivi...paranoidni šizofreničari eto što ste.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ponižavanje Hrvatica (blagajnica) u režiji moćnog Todorića - Page 2 Empty Re: Ponižavanje Hrvatica (blagajnica) u režiji moćnog Todorića

Post by RayMabus Wed 20 Apr - 15:35

Inaće paradija je da su snimli časnu sestru za blagajnom kako kupuje ....kao ono baš slućajno jel a KC je prva koja se zalaže za slobodan vikend i neradnu nedijelju.

MA JEBA VAM BOG MATER GOVNA CRVENA BEZOBRAZNA I KOGA VI LAŽNO PREDSTAVLJATE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182001
2014-04-11


Back to top Go down

Ponižavanje Hrvatica (blagajnica) u režiji moćnog Todorića - Page 2 Empty Re: Ponižavanje Hrvatica (blagajnica) u režiji moćnog Todorića

Post by RayMabus Wed 20 Apr - 15:37

u Kompendiju socijalnog nauka Crkve čitamo:
286 Javne vlasti imaju obvezu bdjeti kako se građanima ne bi uskraćivalo, zbog ekonomske produktivnosti, vrijeme određeno za odmor i za bogoštovlje. Poslodavci imaju sličnu obvezu prema svojim zaposlenicima. Kršćani se moraju truditi, u poštovanju vjerske slobode i općega dobra sviju, kako bi zakoni priznali nedjelje i ostale liturgijske blagdane kao blagdanski počinak: Oni treba da svima javno pruže primjer molitve, poštovanja i radosti, i da svoje predaje brane kao dragocjen prilog duhovnom životu ljudskog društva. Svaki će kršćanin morati izbjegavati da drugima, bez nužde, nameće ono što bi im priječilo da obdržavaju dan Gospodnji.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182001
2014-04-11


Back to top Go down

Ponižavanje Hrvatica (blagajnica) u režiji moćnog Todorića - Page 2 Empty Re: Ponižavanje Hrvatica (blagajnica) u režiji moćnog Todorića

Post by prckov Wed 20 Apr - 15:40

provocator wrote:Na otvaranje ove teme ponukao me korisnik regoč koji pljuje po blagajnicama. To odmah želim naglasiti.

POSLJEDNI ČIN EKSPLOATACIJE RODA I TIJELA, SLIKA PONIŽENJA U KOJOJ, PORED SVEGA, ONA MORA GINUTI ZA VATRENE, IZNAJMITI GAZDI SVOJE GRUDI I TRBUH, SVOJA RAMENA I LEĐA DA NA NJIH NAPIŠE KAKO JE PONOSAN SPONZOR, I TIME PODRŽATI SAV TAJ BOLESNO BOGATI NOGOMETNO-TAJKUNSKI MEHANIZAM.


A onda pogledam dalje i vidim da su sve u nizu odjevene tako, i tako će valjda biti čitav mjesec. I sad se postavlja pitanje, do koje granice, a pitanje je možda u našoj zemlji i u ovoj situaciji zapravo retoričko, vlasnik ima pravo eksploatirati ne samo vrijeme i energiju radnice, nego i njezino tijelo koristiti kao reklami plakat. Otkud mu pravo da pomisli kako ona nema svoju svijest, kako će na sebe navući sve što on naredi, samo zato da bi zadržala posao.

kapitalističko smeće
 cuj trupine  affraid

_________________
It was always the women, and above all the young ones, who were the most bigotet adherents of the party, the swallowers of slogans, the amateur spies and nosers-out of unortodoxy.
Orwell 1984
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Ponižavanje Hrvatica (blagajnica) u režiji moćnog Todorića - Page 2 Empty Re: Ponižavanje Hrvatica (blagajnica) u režiji moćnog Todorića

Post by RayMabus Wed 20 Apr - 15:43

To je dno dna tekst koji ujedno pokazuje koliko je taj crveni ološ ekonomski i zakonski nepismen te koliko mrzi i Hrvatsku i KC i pokušava nešto šta nema veze sa time sublimarno prikazati kao da ima.

Samo se otkrivaju.

KOji ološ od ljudi ....banda crvena.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182001
2014-04-11


Back to top Go down

Ponižavanje Hrvatica (blagajnica) u režiji moćnog Todorića - Page 2 Empty Re: Ponižavanje Hrvatica (blagajnica) u režiji moćnog Todorića

Post by n_razbojnik Wed 20 Apr - 15:46

Razočaran sma u druga provocatora, ovo nije naš antifašistički tekst ni antifašistički autor, molio bih da obrati pažnju idući puta kad se skupa sa redakcijom Indexa krene sprdati oko radnica u Konzumu...to nam nije naša borba dala druže!

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11441
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Ponižavanje Hrvatica (blagajnica) u režiji moćnog Todorića - Page 2 Empty Re: Ponižavanje Hrvatica (blagajnica) u režiji moćnog Todorića

Post by RayMabus Wed 20 Apr - 15:47

Index je smeće.

Sad ću ga skiniti sa svog bookmarksa isto ka šta sam i JUtarnji.

ĆAO BAO.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182001
2014-04-11


Back to top Go down

Ponižavanje Hrvatica (blagajnica) u režiji moćnog Todorića - Page 2 Empty Re: Ponižavanje Hrvatica (blagajnica) u režiji moćnog Todorića

Post by RayMabus Wed 20 Apr - 15:53

A inaće šta se tiće lijevice ja sam prvi koji ne bi imao ništa protiv da se u Hr pojavi neka moderna lijevica al ono ta bi očito znala šta je iskorištavanje i povreda radničkih prava a šta ne.

A ovo Indeks i sva ta ekipa oko toga ....to nije lijevica , TO JE CRVENI OLOŠ I TO ONAJ OD DNA DNA.

Ineks je dobio kaput od mene kao internet stranica za sve vrijeme vijekova.

AMEN.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182001
2014-04-11


Back to top Go down

Ponižavanje Hrvatica (blagajnica) u režiji moćnog Todorića - Page 2 Empty Re: Ponižavanje Hrvatica (blagajnica) u režiji moćnog Todorića

Post by kaya Wed 20 Apr - 15:59

Komično, sto je najbolje Hrvati a ni blagajnice nemaju ništa protiv osim ovih sto SRP i čekić na majicu. I to Todorić zna i iskoristio je za marketing.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Ponižavanje Hrvatica (blagajnica) u režiji moćnog Todorića - Page 2 Empty Re: Ponižavanje Hrvatica (blagajnica) u režiji moćnog Todorića

Post by vuksadinare Wed 20 Apr - 16:02

Pa realno kad gledas niti u drzavnim firmama nista bolje place nisu dobrom dijelu ljudi a isto rintas....no moramo se naucit da nema vise polugodisnjih bolovanja bez poltica i dva mjeseca godisnjih i zivot na visak...nis ne radim a ide placa...tako se zaduzila juga a danas hrvatska i drzave ex yu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99846
2015-09-08


Back to top Go down

Ponižavanje Hrvatica (blagajnica) u režiji moćnog Todorića - Page 2 Empty Re: Ponižavanje Hrvatica (blagajnica) u režiji moćnog Todorića

Post by kaya Wed 20 Apr - 16:10

RayMabus wrote:Inaće paradija je da su snimli časnu sestru za blagajnom kako kupuje ....kao ono baš slućajno jel a KC je prva koja se zalaže za slobodan vikend i neradnu nedijelju.

MA JEBA VAM BOG MATER GOVNA CRVENA BEZOBRAZNA I KOGA VI LAŽNO PREDSTAVLJATE.
A čuj, moraju leb kupit i onda i časna i kockice, pa brate previše je to za njih. Na poleđini su Tuđmana trebali staviti da ih srce udari.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Ponižavanje Hrvatica (blagajnica) u režiji moćnog Todorića - Page 2 Empty Re: Ponižavanje Hrvatica (blagajnica) u režiji moćnog Todorića

Post by Guest Wed 20 Apr - 16:11

kaja_333 wrote:Komično, sto je najbolje Hrvati a ni blagajnice nemaju ništa protiv osim ovih sto SRP i čekić na majicu. I to Todorić zna i iskoristio je za marketing.

A ti si glasnogovornik svih hrvata i blagajnica? Ti ZNAŠ?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ponižavanje Hrvatica (blagajnica) u režiji moćnog Todorića - Page 2 Empty Re: Ponižavanje Hrvatica (blagajnica) u režiji moćnog Todorića

Post by RayMabus Wed 20 Apr - 16:12

Kako god bilo za mene je Indeks kaput. Izbrisao sam ga s bookmarksa i to je kod mene završena priča. Isto ko i s Jutarnjim.

Šta se iče Hrvatske i lijevice očito joj je potrebna neka nova snaga tu evropskog smjera koja će se oštro distancirati od ove komunističke lijevice i njihovog ideološkg programa koji šta više tone to postaje sve veće i očitije dno dna.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182001
2014-04-11


Back to top Go down

Ponižavanje Hrvatica (blagajnica) u režiji moćnog Todorića - Page 2 Empty Re: Ponižavanje Hrvatica (blagajnica) u režiji moćnog Todorića

Post by kaya Wed 20 Apr - 16:23

Usne Stjepana Gnječa wrote:
kaja_333 wrote:Komično, sto je najbolje Hrvati a ni blagajnice nemaju ništa protiv osim ovih sto SRP i čekić na majicu. I to Todorić zna i iskoristio je za marketing.

A ti si glasnogovornik svih hrvata i blagajnica? Ti ZNAŠ?
Pa znam. Znam kako ljudi oko mene razmišljaju. Naprosto znam. Nije komplicirano. I ti znaš.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Ponižavanje Hrvatica (blagajnica) u režiji moćnog Todorića - Page 2 Empty Re: Ponižavanje Hrvatica (blagajnica) u režiji moćnog Todorića

Post by Yehudi Wed 20 Apr - 16:25

marcellus wrote:ne shvaćam o čemu je ovaj tekst i u čemu je ivanin problem.

  Inače po meni, u vezi ovoga, probljema nema ( osim šta autor teksta mora pisati o nečemu pa eto odabrao tu temu )

 Radnice su ovako-onako uniformirane tj. imaju tute ili one pregače i sl.  Ne fali dresu ništa a mogle su i gore proći 

da im je recimo naredio da i po licu iscrtaju kockice  :^0 Pa lito je, vragu brige. 

  Bilo bi zgodno da je svakom uposleniku dodao po 100-200 Kn misečno ali to mu očito ne pada na pamet.

 Novac uplaćen za sponzorstvo, u dobrotvorne svrhe i sl. se odbija od poreza pa njemu opet dobro a kad bi

njima dao onda bi bo na gubitku. 

  Ma triba gaziti stoku sinozubu, dokle god šute i ne bune se, samo gazi ( kad su pizde ) B-)
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Ponižavanje Hrvatica (blagajnica) u režiji moćnog Todorića - Page 2 Empty Re: Ponižavanje Hrvatica (blagajnica) u režiji moćnog Todorića

Post by Guest Wed 20 Apr - 16:52

kaja_333 wrote:
Usne Stjepana Gnječa wrote:
kaja_333 wrote:Komično, sto je najbolje Hrvati a ni blagajnice nemaju ništa protiv osim ovih sto SRP i čekić na majicu. I to Todorić zna i iskoristio je za marketing.

A ti si glasnogovornik svih hrvata i blagajnica? Ti ZNAŠ?
Pa znam. Znam kako ljudi oko mene razmišljaju. Naprosto znam. Nije komplicirano. I ti znaš.

Ne ja neznam jer nisam u mogućnosti odjednom pričati sa 3 milijuna hrvata. Prema tome niti nemogu znati imaju li svi protiv ili nemaju.

To što ti ovdje izvodiš zove se argumentum ad populum a perfidno se koristi u političkoj propagandi.

Argumentum ad populum vrste je logičke pogrješke. Budući da je namjerne vrste, spada u sofizme.

Ovim se sofizmom želi izvesti prividan dokaz, koji se ne oslanja na stvarne činjenice i razloge, nego na (ne)utemeljenu tvrdnju da je neko mnoštvo za ili protiv nekog stava.

Čak i da jest neko mnoštvo za ili protiv tog stava, to samo po sebi nije argument. (dugo je u ljudskoj povijesti bilo među većinom pučanstva rašireno vjerovanje da je Zemlja ravna, ali pokazalo se da to nije argument da je to točno) Teza nije racionalna, nego je objašnjenje "svi kažu", "svi se slažu oko toga", "većina je za to", "svi to znaju", "nema među nama takvog koji ne bi vjerovao da...", "opće je poznato" i sl.

Ovaj se oblik argumenta često primjenjuje u propagandi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ponižavanje Hrvatica (blagajnica) u režiji moćnog Todorića - Page 2 Empty Re: Ponižavanje Hrvatica (blagajnica) u režiji moćnog Todorića

Post by Guest Wed 20 Apr - 17:01

Yehudi wrote:
marcellus wrote:ne shvaćam o čemu je ovaj tekst i u čemu je ivanin problem.

  Inače po meni, u vezi ovoga, probljema nema ( osim šta autor teksta mora pisati o nečemu pa eto odabrao tu temu )

 Radnice su ovako-onako uniformirane tj. imaju tute ili one pregače i sl.  Ne fali dresu ništa a mogle su i gore proći 

da im je recimo naredio da i po licu iscrtaju kockice  :^0 Pa lito je, vragu brige. 

  Bilo bi zgodno da je svakom uposleniku dodao po 100-200 Kn misečno ali to mu očito ne pada na pamet.

 Novac uplaćen za sponzorstvo, u dobrotvorne svrhe i sl. se odbija od poreza pa njemu opet dobro a kad bi

njima dao onda bi bo na gubitku. 

  Ma triba gaziti stoku sinozubu, dokle god šute i ne bune se, samo gazi ( kad su pizde ) B-)

Stvar je u tome da tijelo radnika NIJE vlasništvo firme niti je reklamni panel na koje će kurbin sin zločinac Todorić lijepiti reklame koje mu proizvođdjači iste masno plaćaju.

Ako si u sportu oblijepi si tutu sa tisuću naljepnica što sponzora što plaćenih reklama ali pare idu tebi kao sportašu, a radnicama Konzuma ne sve ide KURBINOM SINU ZLOČINCU RATNO PROFITERU KRIMINALCU TODORIĆU.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ponižavanje Hrvatica (blagajnica) u režiji moćnog Todorića - Page 2 Empty Re: Ponižavanje Hrvatica (blagajnica) u režiji moćnog Todorića

Post by kaya Wed 20 Apr - 17:03

Usne Stjepana Gnječa wrote:
kaja_333 wrote:
Usne Stjepana Gnječa wrote:
kaja_333 wrote:Komično, sto je najbolje Hrvati a ni blagajnice nemaju ništa protiv osim ovih sto SRP i čekić na majicu. I to Todorić zna i iskoristio je za marketing.

A ti si glasnogovornik svih hrvata i blagajnica? Ti ZNAŠ?
Pa znam. Znam kako ljudi oko mene razmišljaju. Naprosto znam. Nije komplicirano. I ti znaš.

Ne ja neznam jer nisam u mogućnosti odjednom pričati sa 3 milijuna hrvata. Prema tome niti nemogu znati imaju li svi protiv ili nemaju.

To što ti ovdje izvodiš zove se argumentum ad populum a perfidno se koristi u političkoj propagandi.

Argumentum ad populum vrste je logičke pogrješke. Budući da je namjerne vrste, spada u sofizme.

Ovim se sofizmom želi izvesti prividan dokaz, koji se ne oslanja na stvarne činjenice i razloge, nego na (ne)utemeljenu tvrdnju da je neko mnoštvo za ili protiv nekog stava.

Čak i da jest neko mnoštvo za ili protiv tog stava, to samo po sebi nije argument. (dugo je u ljudskoj povijesti bilo među većinom pučanstva rašireno vjerovanje da je Zemlja ravna, ali pokazalo se da to nije argument da je to točno) Teza nije racionalna, nego je objašnjenje "svi kažu", "svi se slažu oko toga", "većina je za to", "svi to znaju", "nema među nama takvog koji ne bi vjerovao da...", "opće je poznato" i sl.

Ovaj se oblik argumenta često primjenjuje u propagandi.
Evo pitaj ih tu po forumu ako " ne znaš". Od njih 10 , 9 nema ništa protiv. Neka ti to bude uzorak.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Ponižavanje Hrvatica (blagajnica) u režiji moćnog Todorića - Page 2 Empty Re: Ponižavanje Hrvatica (blagajnica) u režiji moćnog Todorića

Post by frakcija Wed 20 Apr - 17:06

Kud joj baš pored svega smeta šahovnica na uniformi?
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

Ponižavanje Hrvatica (blagajnica) u režiji moćnog Todorića - Page 2 Empty Re: Ponižavanje Hrvatica (blagajnica) u režiji moćnog Todorića

Post by marcellus Wed 20 Apr - 17:06

Usne Stjepana Gnječa wrote:Da se mene pita, niti jedan Todorić danas ne bi bio živ. Niti jedan.



Ponižavanje Hrvatica (blagajnica) u režiji moćnog Todorića - Page 2 ?m=02&d=20160220&t=2&i=1118878267&w=644&fh=&fw=&ll=&pl=&sq=&r=LYNXNPEC1J00D

_________________
Ponižavanje Hrvatica (blagajnica) u režiji moćnog Todorića - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Ponižavanje Hrvatica (blagajnica) u režiji moćnog Todorića - Page 2 Empty Re: Ponižavanje Hrvatica (blagajnica) u režiji moćnog Todorića

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum