ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju?

Page 4 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju? - Page 4 Empty Re: Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju?

Post by Guest 16/3/2016, 12:14

nedic, nema sanse !
on, spasio ovog i onog
pa i ustase su tako isto
normalno, ndh i ustase, to je bilo gore od  najgoreg
ono sto je hitler bio za jevreje to je ndh bila 
za srbe.

Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju? - Page 4 Empty Re: Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju?

Post by Guest 16/3/2016, 12:16

Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju? - Page 4 _showimage
dom draze u londonu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju? - Page 4 Empty Re: Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju?

Post by Guest 16/3/2016, 12:17

kofein wrote:
pizzon wrote:zato je draza i rehabilitovan
to je stav zapada, da nije,
ne bismo to ni naprvili
ali, zato ante i ustase ne mogu
oni su nacisti

Stanojku se obraćam, on je pravi Srbin, a ti nešto ko Vučić.... pa si odbojan

ma jasno, ja sam  " pogresan " srbin
ja nisam srbin
vama su " dragi " srbi a la seselj i s.m
srbi koji sahranjaju srbiju
od kada nisu na vlasti nama sve bolje ide
ja se sebi obracam a ne tebi
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju? - Page 4 Empty Re: Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju?

Post by Guest 16/3/2016, 12:20

dzango wrote:
kofein wrote:
Stanojko wrote:Boli me patka za engleze i njihove "princeve"... Vecih neprijatelja od njih Srbija - NEMA!


A  Dražina bista u Londonu, to se ne broji a....?
Koja bista?

Greška. Zajeb.  Ali vidiš kako tu "činjenicu" tvoj pobratim Pizzon uzima zdravo za gotovo i gradi priču. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju? - Page 4 Empty Re: Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju?

Post by Guest 16/3/2016, 12:20

i dom u ime draze  jeste  spomenik
Овај спомен Дом ђенерала Драже у Лондону представља најлепше српско имање у Европи изван наше поробљене Отаџбине. Он ће служити српским борцима као ослонац и упориште у њиховој даљој борби за слободу и уједињење Српства 
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju? - Page 4 Empty Re: Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju?

Post by Guest 16/3/2016, 12:21

Pa kak sad to? Zakaj ide i u Srbiju? Jel to neki link na region? Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju? - Page 4 1f600 Naš ausminister bu ponorel
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju? - Page 4 Empty Re: Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju?

Post by Guest 16/3/2016, 12:24

pizzon wrote:i dom u ime draze  jeste  spomenik
Овај спомен Дом ђенерала Драже у Лондону представља најлепше српско имање у Европи изван наше поробљене Отаџбине. Он ће служити српским борцима као ослонац и упориште у њиховој даљој борби за слободу и уједињење Српства 


U to ime, jebo te "đeneral" u usta škrbava.  :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju? - Page 4 Empty Re: Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju?

Post by Guest 16/3/2016, 12:26

hahahahah, nisam bezub, naprativ, :)):)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju? - Page 4 Empty Re: Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju?

Post by Guest 16/3/2016, 12:27

Eva wrote:Pa kak sad to? Zakaj ide i u Srbiju? Jel to neki link na region? Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju? - Page 4 1f600 Naš ausminister bu ponorel

govorice u saveznoj :)):)  skupstini u beogradu, da se obrati regionu,
dabome, to, srpskoj skupstini :))
htv mozda pusti izvestaj ??
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju? - Page 4 Empty Re: Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju?

Post by Guest 16/3/2016, 12:30

bio bih, bedno, da dodje u srbiju,
a regionu se obrati iz zagreba, hm, nije ok.
ko onaj Han, iz  Brisela, dosao u  beograd
milanovicu porucio da ne kenja vise oko granice :)):)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju? - Page 4 Empty Re: Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju?

Post by max123 16/3/2016, 12:31

pizzon wrote:

ma jasno, ja sam  " pogresan " srbin
ja nisam srbin
vama su " dragi " srbi a la seselj i s.m
srbi koji sahranjaju srbiju
od kada nisu na vlasti nama sve bolje ide
ja se sebi obracam a ne tebi
nedaj se pizdune.jebi im mater cetnicku...
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju? - Page 4 Empty Re: Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju?

Post by Guest 16/3/2016, 12:32

morate malo da trpite  zezanje,
  :aw
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju? - Page 4 Empty Re: Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju?

Post by Guest 16/3/2016, 12:37

Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju? - Page 4 5cff940f77c9f3717422a8b315be93b1
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju? - Page 4 Empty Re: Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju?

Post by Guest 16/3/2016, 12:38

Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju? - Page 4 0903988835d61d1d77c2f28fc5a1defa
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju? - Page 4 Empty Re: Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju?

Post by Guest 16/3/2016, 12:38

11.58 - Gardisti na Novom Groblju
Na Novom groblju gardisti Vojske Srbije čekaju dolazak princa Čarlsa i Kamile. Njih dvoje će položiti venac kod Spomen-skripte branilaca Beograda.
Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju? - Page 4 31eed42a847d1683649028c824ed2108
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju? - Page 4 Empty Re: Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju?

Post by Guest 16/3/2016, 12:40

Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju? - Page 4 Nikolic-Carls
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju? - Page 4 Empty Re: Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju?

Post by Guest 16/3/2016, 12:40

Kak je taj Charles ružan, majko mila. Da je 8 puta princ ja ga ne bih ni pogledala.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju? - Page 4 Empty Re: Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju?

Post by Guest 16/3/2016, 12:45

Eva wrote:Kak je taj Charles ružan, majko mila. Da je 8 puta princ ja ga ne bih ni pogledala.

iz kog dela hr. si ti ? ako nije tajna, ne znam zasto bi bila ??
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju? - Page 4 Empty Re: Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju?

Post by max123 16/3/2016, 12:46

pizzon wrote:Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju? - Page 4 Nikolic-Carls
buraz,daj drukaj malo te tvoje da sashiju ovim jadnicima prave odore/uniforme.izgledaju kao vatrogasci iz moslavine(jedan deo Ustasije.preciznije,zapadna srpska krajina)...
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju? - Page 4 Empty Re: Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju?

Post by Serbinho-3 16/3/2016, 12:46

Eva wrote:Kak je taj Charles ružan, majko mila. Da je 8 puta princ ja ga ne bih ni pogledala.

Tako svaka kaze...
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27345
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju? - Page 4 Empty Re: Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju?

Post by Guest 16/3/2016, 12:48

to, malo tito, malo nesto ne znam, malo niko ne zna i tako
tacno, ima tu dosta prostroa za rekonstrukciju tih paradnih :))uniformi !
radne :)) obicne, trupne,  su ok !
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju? - Page 4 Empty Re: Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum