ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju?

Page 2 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju? - Page 2 Empty Re: Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju?

Post by Guest 15/3/2016, 21:22

Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju? - Page 2 Milan-strljic-foto-prva-tv-aleksandad-krstovic-1457995462-864105

[size=38]MILAN ŠTRLJIĆ: U Beogradu su me izbrisali kao glumca
POP KULTURA07:29, 15.03.2016.855[/size]


[url=https://twitter.com/share?url=http://www.kurir.rs/zabava/pop-kultura/milan-strljic-u-beogradu-su-me-izbrisali-kao-glumca-clanak-2173767&text=MILAN %C5%A0TRLJI%C4%86: U Beogradu su me izbrisali kao glumca][/url]


Nikad me niko nije zvao da igram nešto i snimam, a često vidim da se repriziraju moji stari filmovi i serija „Bolji život“, poručuje glumac

Milan Štrljić, jedna od velikih zvezda bivše Jugoslavije, trenutno se druži s publikom u Srbiji u novoj seriji „Kud puklo da puklo“, koja se emituje na Prvoj televiziji. Glumac nerado daje intervjue, ali nije mogao da nas odbije jer smo zbog njega došli iz Beograda čak u Zagreb.

- Na snimanju sapunice stvari funkcionišu veoma brzo. Morate biti tačni i uvek spremni. Imamo seriju koja je već dve godine najgledanija, a što mnogo radimo nekako ide u opis posla - objašnjava Štrljić.

Milan tumači lik Mila Gavrana, koji je pomalo komičan i nije svojstven njegovom opusu.
- Iznenadio me je poziv reditelja Gorana Rukavine. Nisam igrao komedije. Prepoznao je u meni neku zaigranost koja izuzetno paše uz Mila. On je lik koga ljudi sreću svakog dana na ulici. Gluma je zanimljiva jer prepoznaš nešto u sebi što nisi ni znao da imaš. U poslu sam prošao situacije koje u životu ne bih ni doživeo - smatra veliki glumac.

On otkriva da su ostale još tri nedelje do kraja snimanja i da sigurno neće biti treće sezone.
- Ne bih hteo da budem deo ove ekipe kad stvari krenu nizbrdo. Kvalitet ove serije leži u tome što smo uspeli u trci da ispoštujemo i pravila struke. Kolege su uigrane i pomalo blesave. Bolje je da ostanemo u dobrom pamćenju nego da upropastimo stvari - smatra Štljić.

Starija publika najviše ga pamti po seriji „Bolji život“, a iako je proveo u Srbiji skoro 20 godina, ne očekuje da ovde nešto ponovo snima.
- Nikad me niko nije zvao iz Beograda. Teško da ćete me videti. Zvao me je jednom davno samo Ljubiša Samardžić, ali tada sam bio upravnik pozorišta. Često vidim na Klasiku TV neki svoj stari film. Mnogo sam stvari napravio, pogledajte samo „Bolji život“ koliko se reprizira - kroz osmeh će Milan.

Štrljić je, pored rada na seriji, radio i kao profesor glume u Splitu, a kaže da će mali broj studenata moći da se bavi poslom za koji su se školovali.
- Umetnost je rizik. Izloženi smo tržištu, a sad smo i deo EU. Tržište će svemu presuditi, pa i nama umetnicima. Znam da ovo zvuči surovo. Međutim, pozorišta ovako organizovana neće još dugo trajati. Ne budemo li našli prostor na tržištu, polako ćemo nestati. Optimista sam. Za glumu čak ne trebaju ni dve daske ni tekst. S glumom se može dobro živeti. Dok god ima strasti, ima i smisla. Ima sjajnih mladih glumaca. Oni sve znaju. Naći će sebi prostor. Lošiji će morati, kao u Americi, da rade kao konobari - zaključuje glumac.


O naslednici Ivi Štrljić
TEŠKO DA ĆEMO SNIMATI ZAJEDNO

Milan Štrljić podržava svoju ćerku Ivu u odluci da se, pored glumce, bavi i spisateljskim radom.
- Iva je odmalena imala sklonosti ka pisanju. Drago mi je što je prepoznala svoj talenat. Ona je nasledila moju umetničku crtu. Teško da ću igrati nekad s njom. Deli nas tolika udaljenost - požalio nam se Milan.


O Draganu Nikoliću
GAGA MI JE JOŠ U GLAVI

Milana je veoma potresla vest da je otišao Dragan Nikolić.
- Gaga mi je još uvek u glavi. Mileni sam poslao telegram. Srpsko glumište je ostalo bez velikog deteta i glumca - rekao je Štrljić.

Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju? - Page 2 Empty Re: Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju?

Post by Guest 15/3/2016, 21:24

Enlarge this image
Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju? - Page 2 Milan-strljic-foto-prva-tv-aleksandad-krstovic-1457995462-864105

ovaj štrljic, nesto nije u ok.  otisao je iz beograda bez veze, bezvezan je :))
imao je sve i sve bacio. i šta sad, sad smo ga mi obrisali .):)
koliko znam cerka zivi u bg apsolutno normalno, radi i nema problema.
ona je nase dete, rodjena u beogradu, i neka tu ostane, zauvek.
a ovaj, nemoj sad da plače.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju? - Page 2 Empty Re: Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju?

Post by marcellus 15/3/2016, 21:41

eh pižone vama su englezi prijatelji, a uz takve prijatelje vam ne treba neprijatelj...

_________________
Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju? - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju? - Page 2 Empty Re: Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju?

Post by Guest 15/3/2016, 21:44

nisu oni nam prijatelji, samo nam povremeno daju laznu nadu.
mi zivote oni  ostalo, ako ima za nas :)
licno mislim da su njima turci & šiptari glavni favoriti. kao pogodni da ginu,
vs rusa i sl.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju? - Page 2 Empty Re: Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju?

Post by Guest 15/3/2016, 21:47

marcellus wrote:eh pižone vama su englezi prijatelji, a uz takve prijatelje vam ne treba neprijatelj...

Srbija, Crna Gora pa Kosovo... nekako uglavili CG između Srbije i Kosmeta ili sam samo paranoičan?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju? - Page 2 Empty Re: Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju?

Post by Piglet 15/3/2016, 22:05

Englezi im izrokali zemlju, porušili ono malo jada i infrastrukture što su je imali, a sad im Blair savjetnik vlade, a princu daju poklone i klanjaju se. To samo Srbi mogu, ostali narodi imaju barem malo ponosa.
Piglet
Piglet

Posts : 1449
2016-02-24


Back to top Go down

Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju? - Page 2 Empty Re: Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju?

Post by Guest 15/3/2016, 22:15

Piglet wrote:Englezi im izrokali zemlju, porušili ono malo jada i infrastrukture što su je imali, a sad im Blair savjetnik vlade, a princu daju poklone i klanjaju se. To samo Srbi mogu, ostali narodi imaju barem malo ponosa.
Nismo mi ni ništa bolji, napravili sranja Hrvatskoj, rade ga i danas, a postavljamo im crveni tepih i klanjamo im se... Britanci su uopće napravili jugoistočnoj i srednjoj Europi nepopravljive štete kroz povijest.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju? - Page 2 Empty Re: Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju?

Post by Piglet 15/3/2016, 22:23

Starhemberg wrote:
Piglet wrote:Englezi im izrokali zemlju, porušili ono malo jada i infrastrukture što su je imali, a sad im Blair savjetnik vlade, a princu daju poklone i klanjaju se. To samo Srbi mogu, ostali narodi imaju barem malo ponosa.
Nismo mi ni ništa bolji, napravili sranja Hrvatskoj, rade ga i danas, a postavljamo im crveni tepih i klanjamo im se... Britanci su uopće napravili jugoistočnoj i srednjoj Europi nepopravljive štete kroz povijest.
Nemamo mi bivšeg britanskog premijera koji je bio najveći zagovornik bombardiranja za savjetnika vlade kojem isplaćujemo veliku paru. Prema tome, razlika je potpuna, od konteksta pa do dosega.
Piglet
Piglet

Posts : 1449
2016-02-24


Back to top Go down

Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju? - Page 2 Empty Re: Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju?

Post by Guest 15/3/2016, 22:27

Piglet wrote:
Starhemberg wrote:
Piglet wrote:Englezi im izrokali zemlju, porušili ono malo jada i infrastrukture što su je imali, a sad im Blair savjetnik vlade, a princu daju poklone i klanjaju se. To samo Srbi mogu, ostali narodi imaju barem malo ponosa.
Nismo mi ni ništa bolji, napravili sranja Hrvatskoj, rade ga i danas, a postavljamo im crveni tepih i klanjamo im se... Britanci su uopće napravili jugoistočnoj i srednjoj Europi nepopravljive štete kroz povijest.
Nemamo mi bivšeg britanskog premijera koji je bio najveći zagovornik bombardiranja za savjetnika vlade kojem isplaćujemo veliku paru. Prema tome, razlika je potpuna, od konteksta pa do dosega.
Klanjanje je klanjanje, samo iz drugih razloga. Kraljevska obitelj? Ne, posjeta bogatog turista koji nije čak ni državnik...Charles drugog zanimanja osim princ nikada nije ni imao.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju? - Page 2 Empty Re: Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju?

Post by BB-8 15/3/2016, 22:47

sveisto je svaka šuša odjurila na pantovčak da se tamo uslikava s klempom...

_________________
Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju? - Page 2 Attach13 Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju? - Page 2 Ban10
BB-8
BB-8

Posts : 3678
2016-01-25


Back to top Go down

Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju? - Page 2 Empty Re: Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju?

Post by Serbinho-3 15/3/2016, 22:49

pizzon wrote:Enlarge this image
Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju? - Page 2 Milan-strljic-foto-prva-tv-aleksandad-krstovic-1457995462-864105

ovaj štrljic, nesto nije u ok.  otisao je iz beograda bez veze, bezvezan je :))
imao je sve i sve bacio. i šta sad, sad smo ga mi obrisali .):)
koliko znam cerka zivi u bg apsolutno normalno, radi i nema problema.
ona je nase dete, rodjena u beogradu, i neka tu ostane, zauvek.
a ovaj, nemoj sad da plače.

Dok je bio u BGD, licio je na nesto a kako mu je u HR, dovoljno je pogledati njegov izgled.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27345
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju? - Page 2 Empty Re: Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju?

Post by RayMabus 15/3/2016, 23:17

Wi ste Srbi čudni. NIsu nas ti izbombardirali.

NIje naš problem šta ni wi sami ne znate gdje ćete.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju? - Page 2 Empty Re: Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju?

Post by RayMabus 15/3/2016, 23:34

Lepo se ponašajte pred swojim nowim gospodarima ....nas su unajmili da was dresiramo ........štaš ne zna Englez taj srpski. lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju? - Page 2 Empty Re: Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju?

Post by prckov 15/3/2016, 23:35

Mozda dolazi da malo srkne peska

_________________
It was always the women, and above all the young ones, who were the most bigotet adherents of the party, the swallowers of slogans, the amateur spies and nosers-out of unortodoxy.
Orwell 1984
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju? - Page 2 Empty Re: Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju?

Post by Guest 16/3/2016, 00:01

Serbinho-3 wrote:
pizzon wrote:Enlarge this image
Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju? - Page 2 Milan-strljic-foto-prva-tv-aleksandad-krstovic-1457995462-864105

ovaj štrljic, nesto nije u ok.  otisao je iz beograda bez veze, bezvezan je :))
imao je sve i sve bacio. i šta sad, sad smo ga mi obrisali .):)
koliko znam cerka zivi u bg apsolutno normalno, radi i nema problema.
ona je nase dete, rodjena u beogradu, i neka tu ostane, zauvek.
a ovaj, nemoj sad da plače.

Dok je bio u BGD, licio je na nesto a kako mu je u HR, dovoljno je pogledati njegov izgled.

toliko im je ok da je cerku vratio u beograd. odnosno ona je sama to predlozila
a on jedva docekao.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju? - Page 2 Empty Re: Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju?

Post by Guest 16/3/2016, 00:10

bilo je mega popularan, i to mu nije bilo dovoljno.
bio je jednak draganu nikolicu, po popularnosti, 
nesto mladji, u nekom drugacijem fazonu.
 sam je odlucio da ode i  sam neka se kaje.
licno sam bio, pa zbunjen, kad sam ukapirao
da je otisao, zasto ??
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju? - Page 2 Empty Re: Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju?

Post by Serbinho-3 16/3/2016, 00:34

Nisam ni znao da je Hrvat, secam se tog lika iz Boljeg Zivota sa onom Lidijom minival, mada nisam znao za ime i prezime.
Sta ces, tada je tamo krenula ta neka euforija, histerija, poleteli, mislili bice Svajcarska, Eldorado,  vise levicara nije ni bilo, ako uzmes procenat desnicarskog HDZ na izborima.
Kasnije ih realnost spustila na zemlju i ovaj, sto je izgledao kao gospodin od milion dolara u BGD, evo kako sada izgleda kao rezultat te euforije, lep primer situacije.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27345
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju? - Page 2 Empty Re: Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju?

Post by Guest 16/3/2016, 00:38

25 godina je prošlo, kako bi izgledao sa 60 i kusur?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju? - Page 2 Empty Re: Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju?

Post by Serbinho-3 16/3/2016, 00:42

Proslo je i Lidiji Vukicevic, pa se nije puno promenila, dok je ovaj realan prikaz HR realnosti 1990-2015.

Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju? - Page 2 Lidija-vukicevic-bikini-kupaci-kostim-foto-instagram-1437649212-706457
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27345
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju? - Page 2 Empty Re: Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju?

Post by Guest 16/3/2016, 00:44

Lidija je od Štrljića mlađa više od 10 godina.
  A ovo je Srbija 2016.

Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju? - Page 2 Djubre-prljavstina-otpad-2-670x447

Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju? - Page 2 Scandal-naslovnica
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju? - Page 2 Empty Re: Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju?

Post by Serbinho-3 16/3/2016, 00:49

Nema veze, zenske se dosta ranije raspadnu.
Znam neke sa 25 da im je lice kao u Sar Peja.
Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju? - Page 2 Lidija_vukicevic_instagram_03
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27345
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju? - Page 2 Empty Re: Zašto baš sada princ Čarls dolazi u Srbiju?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum