ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Orešković je ljut, ponižen a zasigurno i uvrijeđen

Page 7 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Orešković je ljut, ponižen a zasigurno i uvrijeđen - Page 7 Empty Re: Orešković je ljut, ponižen a zasigurno i uvrijeđen

Post by L'âme 8/2/2016, 23:27

ostap.phender wrote:
ZezaNaZrnuGraška wrote:Prosirili ste djelovanje specijalista..:D
K'o babe ste sve izogovarali..pa kazu da mi zene volimo tracat i iz(za)misljat..B-)
Svi su muškarci najprije bili žene :P
znam,kao i da su neki ostali..:D

L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Orešković je ljut, ponižen a zasigurno i uvrijeđen - Page 7 Empty Re: Orešković je ljut, ponižen a zasigurno i uvrijeđen

Post by Guest 9/2/2016, 00:17

ZezaNaZrnuGraška wrote:
ostap.phender wrote:
ZezaNaZrnuGraška wrote:Prosirili ste djelovanje specijalista..:D
K'o babe ste sve izogovarali..pa kazu da mi zene volimo tracat i iz(za)misljat..B-)
Svi su muškarci najprije bili žene :P
znam,kao i da su neki ostali..:D
Stvorio Bog muškarca pa kaže: - Kako si mi samo lijep! Odlično si mi ispao. Zadovoljan sam.
Stvori on ženu: - Hmmm..., ti ćeš morat malo nosit make up...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Orešković je ljut, ponižen a zasigurno i uvrijeđen - Page 7 Empty Re: Orešković je ljut, ponižen a zasigurno i uvrijeđen

Post by Kermit 9/2/2016, 06:53

Eva wrote:Kolinda je izgubila strpljenje i dozvolila je da ju ego nadvlada. To ni dobro za zdravlje, prije svega. A moguće i da ju Karamarko drži u šaci, ipak je on stari Udbaš, i da ju je požurivao da nasilno skine Lozančića kak bi on instaliral svog čovjeka. Tim je u svemu ovome, nevin u ludnici.
Ma mafija i organizirani kriminalitet je izgubio srtpljenje i želi da se prekine svaka istraga u vezi Mamića i to sad kad su njihovi puleni dobili izbore, ono vrlo jednostavno, pa Bože moj predsjednica RH-a slavi rođendan sa šefom nogometne mafije koji je oprao mild. eura tokom ovih godina, pa nije prao samo za sebe nego...
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Orešković je ljut, ponižen a zasigurno i uvrijeđen - Page 7 Empty Re: Orešković je ljut, ponižen a zasigurno i uvrijeđen

Post by kaya 9/2/2016, 07:12

Ima li ona ovlasti smjenjivati ljude koji joj ne odgovaraju, misli da joj nisu odani, misli da rade za opoziciju a protiv nje ? Ima. I tu kokodakanje završava.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Orešković je ljut, ponižen a zasigurno i uvrijeđen - Page 7 Empty Re: Orešković je ljut, ponižen a zasigurno i uvrijeđen

Post by Guest 9/2/2016, 09:37

kaja_333 wrote:Ima li ona ovlasti smjenjivati ljude koji joj ne odgovaraju, misli da joj nisu odani, misli da rade za opoziciju a protiv nje ? Ima. I tu kokodakanje završava.
to je tvoje mišljenje ili imaš uporište u zakonu?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Orešković je ljut, ponižen a zasigurno i uvrijeđen - Page 7 Empty Re: Orešković je ljut, ponižen a zasigurno i uvrijeđen

Post by L'âme 9/2/2016, 09:38

ostap.phender wrote:
ZezaNaZrnuGraška wrote:
ostap.phender wrote:
ZezaNaZrnuGraška wrote:Prosirili ste djelovanje specijalista..:D
K'o babe ste sve izogovarali..pa kazu da mi zene volimo tracat i iz(za)misljat..B-)
Svi su muškarci najprije bili žene :P
znam,kao i da su neki ostali..:D
Stvorio Bog muškarca pa kaže: - Kako si mi samo lijep! Odlično si mi ispao. Zadovoljan sam.
Stvori on ženu: - Hmmm..., ti ćeš morat malo nosit make up...
Da, vjerojatno je računao na vašu indijansku 'dubinu'..šljašteće,ljašteće..inače se vrsta ne bi nikad produžila--- Basketball

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Orešković je ljut, ponižen a zasigurno i uvrijeđen - Page 7 Empty Re: Orešković je ljut, ponižen a zasigurno i uvrijeđen

Post by Guest 9/2/2016, 09:49

kaja_333 wrote:Ima li ona ovlasti smjenjivati ljude koji joj ne odgovaraju, misli da joj nisu odani, misli da rade za opoziciju a protiv nje ? Ima. I tu kokodakanje završava.
Ja mislim da ona radi za američke interese i trilateralu. Imam pravo tražiti njen opoziv.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Orešković je ljut, ponižen a zasigurno i uvrijeđen - Page 7 Empty Re: Orešković je ljut, ponižen a zasigurno i uvrijeđen

Post by Guest 9/2/2016, 09:50

asilovski wrote:
Eva wrote:Kolinda je izgubila strpljenje i dozvolila je da ju ego nadvlada. To ni dobro za zdravlje, prije svega. A moguće i da ju Karamarko drži u šaci, ipak je on stari Udbaš, i da ju je požurivao da nasilno skine Lozančića kak bi on instaliral svog čovjeka. Tim je u svemu ovome, nevin u ludnici.
Ma mafija i organizirani kriminalitet je izgubio srtpljenje i želi da se prekine svaka istraga u vezi Mamića i to sad kad su njihovi puleni dobili izbore, ono vrlo jednostavno, pa Bože moj predsjednica RH-a slavi rođendan sa šefom nogometne mafije koji je oprao mild. eura tokom ovih godina, pa nije prao samo za sebe nego...
Treba samo Mamiću malo pritisak pojačat, pa bu pukel ko kokica. A onda bu se i Remetinec napunil. Ode Predsjednica umjesto u Visoku u Nisku na Remetincu lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Orešković je ljut, ponižen a zasigurno i uvrijeđen - Page 7 Empty Re: Orešković je ljut, ponižen a zasigurno i uvrijeđen

Post by provocator 9/2/2016, 14:28

Orešković kao premijer ima dužnost upozoriti predsjednicu da funkcija šefa države nije samo beskonačna parada. Da ponekad valja izaći pred građane i preuzeti odgovornost, možda i za nepopularne poruke i odluke. Mirno i bez riječi predsjednica gleda, ili žmiri na, marš rulje koja izvodi perfomans s kartonskim lutkama, šajkačama, titovkama i arlauče kako je za dom spremna pa k tome otvoreno poziva na izgon iz države one, i onih, koji se ne slažu s tih nekoliko tisuća "za dom zdravlja spremnih". Zašto se nije oglasila i pozvala na stišavanje uzavrelih ideoloških strasti? To bi joj kao predsjednici bila zadaća. Uzjebala se tek onda kada je dobila po nosu jerbo se družila s mutikašama, krimosima i polusvijetom. Usta su joj bila puna poziva na zajedništvo a sad  na loženje lomače za spaljivanje nekih novih vještica ne reagira i ignorantski to prešućuje.


Last edited by provocator on 9/2/2016, 14:29; edited 1 time in total (Reason for editing : kolinda)

_________________
Orešković je ljut, ponižen a zasigurno i uvrijeđen - Page 7 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Orešković je ljut, ponižen a zasigurno i uvrijeđen - Page 7 Empty Re: Orešković je ljut, ponižen a zasigurno i uvrijeđen

Post by Guest 9/2/2016, 15:02

Njen izostanak lupanja šakom od stola, koji je tako rado koristila, i korektiv vladi, kojim se ponosila, naglo je prestao čim je Milanović prestal biti premijer. Ona zaista mislim da su Hrvati idioti niske inteligencije.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Orešković je ljut, ponižen a zasigurno i uvrijeđen - Page 7 Empty Re: Orešković je ljut, ponižen a zasigurno i uvrijeđen

Post by Ero 9/2/2016, 15:16

provocator wrote:Orešković kao premijer ima dužnost upozoriti predsjednicu da funkcija šefa države nije samo beskonačna parada. Da ponekad valja izaći pred građane i preuzeti odgovornost, možda i za nepopularne poruke i odluke. Mirno i bez riječi predsjednica gleda, ili žmiri na, marš rulje koja izvodi perfomans s kartonskim lutkama, šajkačama, titovkama i arlauče kako je za dom spremna pa k tome otvoreno poziva na izgon iz države one, i onih, koji se ne slažu s tih nekoliko tisuća "za dom zdravlja spremnih". Zašto se nije oglasila i pozvala na stišavanje uzavrelih ideoloških strasti? To bi joj kao predsjednici bila zadaća. Uzjebala se tek onda kada je dobila po nosu jerbo se družila s mutikašama, krimosima i polusvijetom. Usta su joj bila puna poziva na zajedništvo a sad  na loženje lomače za spaljivanje nekih novih vještica ne reagira i ignorantski to prešućuje.
Najprije poštujte demokratsku proceduru i u miru napustite vlast. Obećavanje  "pakla" nije ostalo neprimjećeno.
Od tada ste izgubili  pravo na riječ. Kužiš? Trupino... jocolor

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Orešković je ljut, ponižen a zasigurno i uvrijeđen - Page 7 Empty Re: Orešković je ljut, ponižen a zasigurno i uvrijeđen

Post by Ero 9/2/2016, 15:20

Eva wrote:Njen izostanak lupanja šakom od stola, koji je tako rado koristila, i korektiv vladi, kojim se ponosila, naglo je prestao čim je Milanović prestal biti premijer. Ona zaista mislim da su Hrvati idioti niske inteligencije.
Ne pripusuj Milanovićeve greške predsjednici.
Milanović je imao lošu komunikaciju i sa Josipovićem.
Ako ga SDP iznova izabere, ne nadajte se dobrom...

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Orešković je ljut, ponižen a zasigurno i uvrijeđen - Page 7 Empty Re: Orešković je ljut, ponižen a zasigurno i uvrijeđen

Post by Guest 9/2/2016, 15:25

Ero wrote:
Eva wrote:Njen izostanak lupanja šakom od stola, koji je tako rado koristila, i korektiv vladi, kojim se ponosila, naglo je prestao čim je Milanović prestal biti premijer. Ona zaista mislim da su Hrvati idioti niske inteligencije.
Ne pripusuj Milanovićeve greške predsjednici.
Milanović je imao lošu komunikaciju i sa Josipovićem.
Ako ga SDP iznova izabere, ne nadajte se dobrom...
Milanović je oporba i kao takav nebitan trenutno. Ono kaj je cirkus je pokušaj smjene šefa SOA-e bez obavljenog stručnog nadzora, od strane predsjednice. Jer ako nekoga razrješuješ zbog kršenja zakona, onda je prije toga to kršenje zakona potrebno utvrditi. Koliko je poznato, nije proveden stručni nadzor. Također, parlamentarni nadzor nije moguće provesti upravo zbog razloga što HDZ odbija konstituiranje Odbora za unutarnju politiku i nacionalnu sigurnost. Predsjedica i HDZ pokušavaju zaštiti svog donatora od istrage. Stvar je jasna i čista. MOST to kuži, a i premijer je dobro shvatio prljave namjere.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Orešković je ljut, ponižen a zasigurno i uvrijeđen - Page 7 Empty Re: Orešković je ljut, ponižen a zasigurno i uvrijeđen

Post by Guest 9/2/2016, 15:30

Predsjednica u SOA slučaju, po inteligenciji i izvedbi svoje odluke, neodoljivo podsjeća na ex ministra Crnoju. Mogu što hoću i kako hoću. No, postoji u cijeloj bahatoj priči i bitan faktor, koji oni zanemaruju, a to je vrijeme. Možeš sve, ali ne dokle ti hoćeš.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Orešković je ljut, ponižen a zasigurno i uvrijeđen - Page 7 Empty Re: Orešković je ljut, ponižen a zasigurno i uvrijeđen

Post by Guest 9/2/2016, 15:35

Eva wrote:Predsjednica u SOA slučaju, po inteligenciji i izvedbi svoje odluke, neodoljivo podsjeća na ex ministra Crnoju. Mogu što hoću i kako hoću. No, postoji u cijeloj bahatoj priči i bitan faktor, koji oni zanemaruju, a to je vrijeme. Možeš sve, ali ne dokle ti hoćeš.

jedva čekam da se strmopizdi do kraja
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Orešković je ljut, ponižen a zasigurno i uvrijeđen - Page 7 Empty Re: Orešković je ljut, ponižen a zasigurno i uvrijeđen

Post by Ero 9/2/2016, 15:39

Eva wrote:
Ero wrote:
Eva wrote:Njen izostanak lupanja šakom od stola, koji je tako rado koristila, i korektiv vladi, kojim se ponosila, naglo je prestao čim je Milanović prestal biti premijer. Ona zaista mislim da su Hrvati idioti niske inteligencije.
Ne pripusuj Milanovićeve greške predsjednici.
Milanović je imao lošu komunikaciju i sa Josipovićem.
Ako ga SDP iznova izabere, ne nadajte se dobrom...
Milanović je oporba i kao takav nebitan trenutno. Ono kaj je cirkus je pokušaj smjene šefa SOA-e bez obavljenog stručnog nadzora, od strane predsjednice. Jer ako nekoga razrješuješ zbog kršenja zakona, onda je prije toga to kršenje zakona potrebno utvrditi. Koliko je poznato, nije proveden stručni nadzor. Također, parlamentarni nadzor nije moguće provesti upravo zbog razloga što HDZ odbija konstituiranje Odbora za unutarnju politiku i nacionalnu sigurnost. Predsjedica i HDZ pokušavaju zaštiti svog donatora od istrage. Stvar je jasna i čista. MOST to kuži, a i premijer je dobro shvatio prljave namjere.

Nije Milanović nebitan, a bogami je i glavni krivac za sav cirkus koji imate.
Tajne službe su u domeni predsjednice i premijera, prepustite to da oni riješe.
Ne može svaka šuša o tome meritorno raspravljati. Pa još i neargumentirano.
Kao, svi sve znaju...moš mislit.
Koga god sam od meritornih slušao svi odreda kažu da ne znaju o čemu se radi
i da ne mogu komentirati.
Uostalom, nova vlast = novi šefi državnih službi.
Tako je to svuda u demokratskim zemljama.
Još malo pa će biti sređena i Radmanovizija...Samo prati koliko će biti buke oko toga.
A, pazi, HRT vam je neviđeno smeće. Na njih sam se već davno prestao referirati.

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Orešković je ljut, ponižen a zasigurno i uvrijeđen - Page 7 Empty Re: Orešković je ljut, ponižen a zasigurno i uvrijeđen

Post by Ero 9/2/2016, 15:42

Eva wrote:Predsjednica u SOA slučaju, po inteligenciji i izvedbi svoje odluke, neodoljivo podsjeća na ex ministra Crnoju. Mogu što hoću i kako hoću. No, postoji u cijeloj bahatoj priči i bitan faktor, koji oni zanemaruju, a to je vrijeme. Možeš sve, ali ne dokle ti hoćeš.
Budi uvjerena da će biti svo đubre počišćeno.
Veći dio već u prvoj fazi, a ostatak u drugoj.
Sve je pod kontrolom, vjeruj mi...

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Orešković je ljut, ponižen a zasigurno i uvrijeđen - Page 7 Empty Re: Orešković je ljut, ponižen a zasigurno i uvrijeđen

Post by Guest 9/2/2016, 15:42

Noor wrote:
Eva wrote:Predsjednica u SOA slučaju, po inteligenciji i izvedbi svoje odluke, neodoljivo podsjeća na ex ministra Crnoju. Mogu što hoću i kako hoću. No, postoji u cijeloj bahatoj priči i bitan faktor, koji oni zanemaruju, a to je vrijeme. Možeš sve, ali ne dokle ti hoćeš.

jedva čekam da se strmopizdi do kraja
Nadam se da je s Mamićem prešla Rubikon :clown Taj ak krene tonut, povut će sve sa sobom na dno, ni Titanic im ne bu ravan po broju utopljenika. Nije da se ne veselim. Jer, onda će se stvoriti i šansa da HR izađe iz ralja mafije i bandita.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Orešković je ljut, ponižen a zasigurno i uvrijeđen - Page 7 Empty Re: Orešković je ljut, ponižen a zasigurno i uvrijeđen

Post by Guest 9/2/2016, 15:43

Ero wrote:
Eva wrote:Predsjednica u SOA slučaju, po inteligenciji i izvedbi svoje odluke, neodoljivo podsjeća na ex ministra Crnoju. Mogu što hoću i kako hoću. No, postoji u cijeloj bahatoj priči i bitan faktor, koji oni zanemaruju, a to je vrijeme. Možeš sve, ali ne dokle ti hoćeš.
Budi uvjerena da će biti svo đubre počišćeno.
Veći dio već u prvoj fazi, a ostatak u drugoj.
Sve je pod kontrolom, vjeruj mi...
Pa predsjednica gadno zaudara.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Orešković je ljut, ponižen a zasigurno i uvrijeđen - Page 7 Empty Re: Orešković je ljut, ponižen a zasigurno i uvrijeđen

Post by Ero 9/2/2016, 15:44

Noor wrote:
Eva wrote:Predsjednica u SOA slučaju, po inteligenciji i izvedbi svoje odluke, neodoljivo podsjeća na ex ministra Crnoju. Mogu što hoću i kako hoću. No, postoji u cijeloj bahatoj priči i bitan faktor, koji oni zanemaruju, a to je vrijeme. Možeš sve, ali ne dokle ti hoćeš.

jedva čekam da se strmopizdi do kraja
Ti samo možeš poljubiti ili napustiti prostor ako ti se ne sviđa.
Imaš tu slobodu i Bogu zahvali na njoj.

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Orešković je ljut, ponižen a zasigurno i uvrijeđen - Page 7 Empty Re: Orešković je ljut, ponižen a zasigurno i uvrijeđen

Post by Guest 9/2/2016, 15:45

Ero wrote:
Eva wrote:
Ero wrote:
Eva wrote:Njen izostanak lupanja šakom od stola, koji je tako rado koristila, i korektiv vladi, kojim se ponosila, naglo je prestao čim je Milanović prestal biti premijer. Ona zaista mislim da su Hrvati idioti niske inteligencije.
Ne pripusuj Milanovićeve greške predsjednici.
Milanović je imao lošu komunikaciju i sa Josipovićem.
Ako ga SDP iznova izabere, ne nadajte se dobrom...
Milanović je oporba i kao takav nebitan trenutno. Ono kaj je cirkus je pokušaj smjene šefa SOA-e bez obavljenog stručnog nadzora, od strane predsjednice. Jer ako nekoga razrješuješ zbog kršenja zakona, onda je prije toga to kršenje zakona potrebno utvrditi. Koliko je poznato, nije proveden stručni nadzor. Također, parlamentarni nadzor nije moguće provesti upravo zbog razloga što HDZ odbija konstituiranje Odbora za unutarnju politiku i nacionalnu sigurnost. Predsjedica i HDZ pokušavaju zaštiti svog donatora od istrage. Stvar je jasna i čista. MOST to kuži, a i premijer je dobro shvatio prljave namjere.

Nije Milanović nebitan, a bogami je i glavni krivac za sav cirkus koji imate.

Tajne službe su u domeni predsjednice i premijera, prepustite to da oni riješe.
Ne može svaka šuša o tome meritorno raspravljati. Pa još i neargumentirano.
Kao, svi sve znaju...moš mislit.
Koga god sam od meritornih slušao svi odreda kažu da ne znaju o čemu se radi
i da ne mogu komentirati.
Uostalom, nova vlast = novi šefi državnih službi.
Tako je to svuda u demokratskim zemljama.
Još malo pa će biti sređena i Radmanovizija...Samo prati koliko će biti buke oko toga.
A, pazi, HRT vam je neviđeno smeće. Na njih sam se već davno prestao referirati.
Nije ju Milanovć gurao Mamiću u naručje. Odrasla je žena i trebala je pažljvije si birat društvo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Orešković je ljut, ponižen a zasigurno i uvrijeđen - Page 7 Empty Re: Orešković je ljut, ponižen a zasigurno i uvrijeđen

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum