ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Orešković je ljut, ponižen a zasigurno i uvrijeđen

Page 6 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Orešković je ljut, ponižen a zasigurno i uvrijeđen - Page 6 Empty Re: Orešković je ljut, ponižen a zasigurno i uvrijeđen

Post by Ero Mon 8 Feb - 15:46

provocator wrote:
Ero wrote:
Eva wrote:
dijagram wrote:Ako je Kolinda ovog prekrizila on je svakako gotov.
Moze se protiviti tko god hoce ali ne i koliko god hoce.
Uskoro ce morati dogovoriti osobu koja odgovara i predsjednici i vladi.
Mamić je super izbor.
Za izvor sam te molio, u kojem su dokazi da se uopće družila s Mamićem.
A krvi ti glistine... Pa Mamić joj je organizirao proslavu rođendana.
DNEVNO.HR o tome pisalo:

:^0

Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Orešković je ljut, ponižen a zasigurno i uvrijeđen - Page 6 Empty Re: Orešković je ljut, ponižen a zasigurno i uvrijeđen

Post by sitting_bull Mon 8 Feb - 15:48

Ero wrote:Relevantni svjetski političari žele (ne slučajno!) čuti njeno mišljenje o trenutnim globalnim problemima.
Je li ikad pitao izašto Milanovića? Josipovića i Mesića? Nikad.

a, je.

traže slobodan termin kako bi prilagodili svoje obveze.

zato i imaš 50 slika sa 50 različitih likova uslikanih u jedan sat...

najvažnijih 10 sekundi u njihovim životima...

_________________
država je 2009. godine hajduku oprostila 270 milijuna kuna duga.
danas je hajduk u dugu većem od 100 milijuna kuna.
drugovi tovari, čestitam! tako se upravlja klubom.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11154
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Orešković je ljut, ponižen a zasigurno i uvrijeđen - Page 6 Empty Re: Orešković je ljut, ponižen a zasigurno i uvrijeđen

Post by provocator Mon 8 Feb - 15:49

Marcellus! Evo čak te i ero ismijava. cheers

_________________
Orešković je ljut, ponižen a zasigurno i uvrijeđen - Page 6 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Orešković je ljut, ponižen a zasigurno i uvrijeđen - Page 6 Empty Re: Orešković je ljut, ponižen a zasigurno i uvrijeđen

Post by Ero Mon 8 Feb - 15:51

A je, pisalo je u novinama, reklo u dnevniku...hahahaaa... :^0

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Orešković je ljut, ponižen a zasigurno i uvrijeđen - Page 6 Empty Re: Orešković je ljut, ponižen a zasigurno i uvrijeđen

Post by provocator Mon 8 Feb - 15:56

Ero wrote:
Eva wrote:
Orešković je ljut, ponižen a zasigurno i uvrijeđen - Page 6 12593664_978396938893932_1884470888879215736_o


Srdačnost je evidentna.  :D
Kad su oatale na samo jesu si krnule žvalu? Priča se kako je Mrkelica pitala Kolindu bi li i ona mogla obući suknju? Kaže Kolinda:-Pa bi samo pazite na duljinu kako vam se jaja ne bi vidjela.

_________________
Orešković je ljut, ponižen a zasigurno i uvrijeđen - Page 6 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Orešković je ljut, ponižen a zasigurno i uvrijeđen - Page 6 Empty Re: Orešković je ljut, ponižen a zasigurno i uvrijeđen

Post by Ero Mon 8 Feb - 15:57

provocator wrote:
Ero wrote:
Eva wrote:
Orešković je ljut, ponižen a zasigurno i uvrijeđen - Page 6 12593664_978396938893932_1884470888879215736_o


Srdačnost je evidentna.  :D
Kad su oatale na samo jesu si krnule žvalu? Priča se kako je Mrkelica pitala Kolindu bi li i ona mogla obući suknju? Kaže Kolinda:-Pa bi samo pazite na duljinu kako vam se jaja ne bi vidjela.
Vau...šta ti je Radnička Fronta... :D

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Orešković je ljut, ponižen a zasigurno i uvrijeđen - Page 6 Empty Re: Orešković je ljut, ponižen a zasigurno i uvrijeđen

Post by provocator Mon 8 Feb - 15:59

Ero wrote:A je, pisalo je u novinama, reklo u dnevniku...hahahaaa... :^0
Kaj si ti normalan? Jesi ti uopće Hrvat? Sram te bilo! Ja redovno čitam dnevno.hr i gledam Bujicu. U dnevno.hr pišu eminetni hrvatski novinari popt npr. marcela holjevca. Trupino jedna!


Last edited by provocator on Mon 8 Feb - 15:59; edited 1 time in total (Reason for editing : marc)

_________________
Orešković je ljut, ponižen a zasigurno i uvrijeđen - Page 6 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Orešković je ljut, ponižen a zasigurno i uvrijeđen - Page 6 Empty Re: Orešković je ljut, ponižen a zasigurno i uvrijeđen

Post by Guest Mon 8 Feb - 16:02

Ma nevažno, važno je samo da se javnost upozna s razlozima smjene Lozančića. I to tko je bio prisluškivan? Jer, da bi netko bio prisluškivan, sud mora odobriti SOA-i takvu djelatnosti. To je jako važan detalj za utvrdit, jer ako je netko neovlašteno, bez naloga suda prisluškivan, e to je onda gadan problem. To bi mogao biti razlog za smjenu i kaznenu odgovornost.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Orešković je ljut, ponižen a zasigurno i uvrijeđen - Page 6 Empty Re: Orešković je ljut, ponižen a zasigurno i uvrijeđen

Post by Ero Mon 8 Feb - 16:05

Eva wrote:Ma nevažno, važno je samo da se javnost upozna s razlozima smjene Lozančića. I to tko je bio prisluškivan? Jer, da bi netko bio prisluškivan, sud mora odobriti SOA-i takvu djelatnosti. To je jako važan detalj za utvrdit, jer ako je netko neovlašteno, bez naloga suda prisluškivan, e to je onda gadan problem. To bi mogao biti razlog za smjenu i kaznenu odgovornost.
Već je upoznata.
Ostalo stoji.

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Orešković je ljut, ponižen a zasigurno i uvrijeđen - Page 6 Empty Re: Orešković je ljut, ponižen a zasigurno i uvrijeđen

Post by Guest Mon 8 Feb - 16:08

Nije, jer se ne zna tko je bio prisluškivan.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Orešković je ljut, ponižen a zasigurno i uvrijeđen - Page 6 Empty Re: Orešković je ljut, ponižen a zasigurno i uvrijeđen

Post by Guest Mon 8 Feb - 16:10

ZezaNaZrnuGraška wrote:Psihijatrijski konzilij na temi...uskoro cemo znati i kolin menstrualni period..sve...tako to biva kad se specijalisti angaziraju..moze i specijalci..8-)

Mislim da ona to više nema.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Orešković je ljut, ponižen a zasigurno i uvrijeđen - Page 6 Empty Re: Orešković je ljut, ponižen a zasigurno i uvrijeđen

Post by L'âme Mon 8 Feb - 16:15

deda na aparatima wrote:
ZezaNaZrnuGraška wrote:Psihijatrijski konzilij na temi...uskoro cemo znati i kolin menstrualni period..sve...tako to biva kad se specijalisti angaziraju..moze i specijalci..8-)

Mislim da ona to više nema.
Mislis ili znas? Jesi u timu ili nisi? :D

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Orešković je ljut, ponižen a zasigurno i uvrijeđen - Page 6 Empty Re: Orešković je ljut, ponižen a zasigurno i uvrijeđen

Post by Ero Mon 8 Feb - 16:32

Eva wrote:Nije, jer se ne zna tko je bio prisluškivan.
Je. Javnost je upozanta da je "izgubila povjerenje", ostalo je tajna, koja se ne smije iznositi u javnost.
Vjerujem da će o svemu upoznati Odbor za parlamentarni nadzor, kad bude oformljen.
Tak' se to radi...

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Orešković je ljut, ponižen a zasigurno i uvrijeđen - Page 6 Empty Re: Orešković je ljut, ponižen a zasigurno i uvrijeđen

Post by Guest Mon 8 Feb - 19:39

Eva wrote:
ostap.phender wrote:
Eva wrote:Kolinda je izgubila strpljenje i dozvolila je da ju ego nadvlada. To ni dobro za zdravlje, prije svega. A moguće i da ju Karamarko drži u šaci, ipak je on stari Udbaš, i da ju je požurivao da nasilno skine Lozančića kak bi on instaliral svog čovjeka. Tim je u svemu ovome, nevin u ludnici.
Ma jok, nije ona izgubila strpljenje, nego kaj da se zamara nekakvim državničkim dekorumom, kad Tihača ionako nitko ne zarezuje za suhu šljivu. To ti mi na Balkanu, precednik ili vodoinstalater, odmah dajemo do znanja kad mislimo da si nula nulisima :P
Znaš da mi ga je žal. Baš mi je simpatičan čovjek. Ali, kad sam vidjela sliku njegove žene, čini mi se da mu ni doma ne cvjetaju ruže. Gestapo Helga u najmanju ruku, usnice čvrsto stisnute u crtu, a u crkvi je 98 puta na dan.
Ne znam puno o njemu, ali liči mi kao da baca malo na Ašpergerov sindrom, no uopće mi nije antipatičan. To što kažeš, žena mu stvarno izgleda kao gestapo Helga. Ako se pokori karakondžuli Karakolindi, onda će zbilja ispasti bezmuda kujica i počet će ga šutirati svaki prosjak na cesti (takvi smo mi; čim netko pokaže imalo slabosti - cipelarenje), a ako ne, Karamarko ima da mu vadi mast. E jebat ga, sam si je svoje kašu zakuhao, sad neka je i pokusa.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Orešković je ljut, ponižen a zasigurno i uvrijeđen - Page 6 Empty Re: Orešković je ljut, ponižen a zasigurno i uvrijeđen

Post by Guest Mon 8 Feb - 19:41

dzango wrote:
Eva wrote:
Ero wrote:
Eva wrote:
Ero wrote:Orešković je ljut, ponižen a zasigurno i uvrijeđen - Page 6 12273648_978396942227265_7542714817873650025_o
Meho; Meraba, Koli, poslat ću ti malo svoji viškova Sirijaca i Afgana, afro
Koli; Mašalah, šalji šalji, imamo ministra po njihovom ćeifu, osunećen i klanja 887 puta na dan.
Relevantni svjetski političari žele (ne slučajno!) čuti njeno mišljenje o trenutnim globalnim problemima.
Je li ikad pitao izašto Milanovića? Josipovića i Mesića? Nikad.
Turčin relevantan? Možda za nabijanja na kolac.
Meni se čini da bi je Turčin mrknuo. Navodno vole plavuše. Smeši mu se brk.
A vole Turci i špekić. Možda ne smiju u tanjuru, ali onako kad se ženska lijepo rasceluliti, to je njima za prste polizat :P Osim toga, bili Turci ovdje stoljećima, tako da nikad ne znaš tko joj je neku od pra-šukun-prababa oplodio dok je nedužno okopavala kumpire pa joj je i to možda dodatni plus :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Orešković je ljut, ponižen a zasigurno i uvrijeđen - Page 6 Empty Re: Orešković je ljut, ponižen a zasigurno i uvrijeđen

Post by L'âme Mon 8 Feb - 19:48

Prosirili ste djelovanje specijalista..:D
K'o babe ste sve izogovarali..pa kazu da mi zene volimo tracat i iz(za)misljat..B-)

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Orešković je ljut, ponižen a zasigurno i uvrijeđen - Page 6 Empty Re: Orešković je ljut, ponižen a zasigurno i uvrijeđen

Post by Guest Mon 8 Feb - 21:50

ZezaNaZrnuGraška wrote:Prosirili ste djelovanje specijalista..:D
K'o babe ste sve izogovarali..pa kazu da mi zene volimo tracat i iz(za)misljat..B-)
Svi su muškarci najprije bili žene :P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Orešković je ljut, ponižen a zasigurno i uvrijeđen - Page 6 Empty Re: Orešković je ljut, ponižen a zasigurno i uvrijeđen

Post by vili40 Mon 8 Feb - 21:59

dzango wrote:Trojka...

Orešković je ljut, ponižen a zasigurno i uvrijeđen - Page 6 Berlin-vucic-merkel_660x330
Merkelica pita:Was ist das?
Zoki odgovara:Das ist ein klobas.
vili40
vili40

Male
Posts : 10991
2015-08-02


Back to top Go down

Orešković je ljut, ponižen a zasigurno i uvrijeđen - Page 6 Empty Re: Orešković je ljut, ponižen a zasigurno i uvrijeđen

Post by darth_vader Mon 8 Feb - 22:18

dzango wrote:Trojka...

Orešković je ljut, ponižen a zasigurno i uvrijeđen - Page 6 Berlin-vucic-merkel_660x330


Ovaj vaš baš djeluje kao nevinašce neko...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Orešković je ljut, ponižen a zasigurno i uvrijeđen - Page 6 Empty Re: Orešković je ljut, ponižen a zasigurno i uvrijeđen

Post by udba Mon 8 Feb - 22:50

vili40 wrote:
dzango wrote:Trojka...

Orešković je ljut, ponižen a zasigurno i uvrijeđen - Page 6 Berlin-vucic-merkel_660x330
Merkelica pita:Was ist das?
Zoki odgovara:Das ist ein klobas.

Nije, nego Mekrel pita, koliko milijardi kredita vam treba ove godine? Zoki: evo ja tu zapiso cvaj hundert milijoni
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Orešković je ljut, ponižen a zasigurno i uvrijeđen - Page 6 Empty Re: Orešković je ljut, ponižen a zasigurno i uvrijeđen

Post by L'âme Mon 8 Feb - 23:27

ostap.phender wrote:
ZezaNaZrnuGraška wrote:Prosirili ste djelovanje specijalista..:D
K'o babe ste sve izogovarali..pa kazu da mi zene volimo tracat i iz(za)misljat..B-)
Svi su muškarci najprije bili žene :P
znam,kao i da su neki ostali..:D

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Orešković je ljut, ponižen a zasigurno i uvrijeđen - Page 6 Empty Re: Orešković je ljut, ponižen a zasigurno i uvrijeđen

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum