ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fala kurcu više

Go down

Fala kurcu više Empty Fala kurcu više

Post by RayMabus 9/8/2024, 20:34

Iran je spreman isporučiti stotine balističkih projektila Fath-360 kratkog dometa Rusiji za korištenje u Ukrajini, a rusko vojno osoblje trenutno se obučava u Iranu za upravljanje sustavom. Fath-360 ima domet od 120 km i bojnu glavu od 150 kg.

https://x.com/NOELreports/status/1821974777340494022

Čim prva padne na tlo Ukrajine tj da dobijem dokaz odma idu žestoke EU sankcije Iranu i njegovim saveznicima po Bliskom istoku i šire.

Koliko vam je tribalo da to kupite pa to je čudo jedno.

Fala kurcu više B2538dffc6269a273817d980fbc076e4

Dodatak: Kome nisu jasna moja razmišljanja onda povežite Komšić ' islamski vilajet meni poviše glave plus alajtolah u Irano, islamofašizam režim itd plus Bisera Turković ( SDA ) mi se naslikava tamo po Iranu plus iranski ambasador u Sarajevu izjavljuje da će oni pomoći BiH u slučaju napada dakle doći ovamo itd.

Evo sad mene tamo kod vas.

Napad je najbolja obrana.

LP od GF5
RayMabus
RayMabus

Posts : 181965
2014-04-11


Back to top Go down

Fala kurcu više Empty Re: Fala kurcu više

Post by RayMabus 9/8/2024, 22:29

Nema ništa zabavnije od te iranske balističke rakete koja pada po Ukrajini a Estonka ministrica vanjsikh polsova EU a Estonija na granici s tom istom Rusijom i prva na udaru a zemljopisno mala tako da je mogu gađat s istima po cijeloj dužini i širini.

A kakve će to bit jebačke EU sankcije Iranu kad padne prva pa ja dobijem dokaz da je to korišteno u napadu na Ukrajinu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181965
2014-04-11


Back to top Go down

Fala kurcu više Empty Re: Fala kurcu više

Post by RayMabus 9/8/2024, 23:16

Prema zapadnim obavještajnim dužnosnicima, iranska vlada priprema isporuku nekoliko stotina taktičkih balističkih projektila kratkog dometa Fath-360 Rusiji za njihov rat u Ukrajini, s desecima ruskih vojnika i časnika koji trenutno treniraju na sustavu unutar Irana.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181965
2014-04-11


Back to top Go down

Fala kurcu više Empty Re: Fala kurcu više

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum