ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ukrajinci upali u Rusiju

Page 38 of 39 Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39  Next

Go down

Ukrajinci upali u Rusiju - Page 38 Empty Re: Ukrajinci upali u Rusiju

Post by RayMabus 14/9/2024, 21:00

Rusija nije Irak pa ćete prosut priču o kemijskom oružju kao izgovor za napad.

Putin vas je upozrio a to sam vam i ja rekao ( ja sam najviše rangirani general galaktičke konfederacije ) da dok ne vidim da je ta iranska balistička raketa pala na tlo Ukrajine ne vjerujem vam ništa.

Uostalom ako su im prodali rakete to ništa ne znači ako ih ne misle koristi u napadu na Ukrajinu jer možda su ih kupili za pričuvu a rakete imaju rok pa ako ih nikad ne upotrijebe to je samo pričuva.

Pazi šta radiš jer ako napadneš prije nego šta on da dokaz da će napast s tim iranskim raketama skupo će vas koštati.

RUSIJA NIJE SADAM HUSEIN.

RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinci upali u Rusiju - Page 38 Empty Re: Ukrajinci upali u Rusiju

Post by Serbinho-3 14/9/2024, 21:04

Gluperde.

Slali oruzje za odbranu, ovaj izvrsio agresiju sa istim.

Agresiju ne mogu vise ni da koriste kao termin.

Mogli su sa upadima manjih grupa da ih poremete,

ali bez ubijanja okolo.

Ako ubijas, odmah si izgubio.

Udjes, napravis scenu malo za medije i sklonis se,

pre nego sto dodju.

Sve glupo odradjeno.

Ovaj ih i ne juri.

Da ih je nagovarao, ne bi mu verovali.

Putler, sada ispada da je bio u pravu oko

napada na Ukrajinu, kada je tvrdio da zele

napasti Rusiju.











Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27341
2014-08-25

Lokacija: : Italy

RayMabus likes this post

Back to top Go down

Ukrajinci upali u Rusiju - Page 38 Empty Re: Ukrajinci upali u Rusiju

Post by Serbinho-3 14/9/2024, 21:06


Jedan covek KGB, vozi ih kompletno u krug oko Slavije.

Nije do sile, vec klikera u glavi.

Mudrost iznad sile.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27341
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Ukrajinci upali u Rusiju - Page 38 Empty Re: Ukrajinci upali u Rusiju

Post by Serbinho-3 14/9/2024, 21:07


Rusija proizvodi 125 tenkova mesecno.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27341
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Ukrajinci upali u Rusiju - Page 38 Empty Re: Ukrajinci upali u Rusiju

Post by RayMabus 14/9/2024, 21:10

Misle da je on Sadam Husein pa će priča o iranskim balističim raketama pa neki brod snimljen iz sateliteta a ništa se ne vidi pa kaoovo ono pa daj da mi s BRITANCIMA udaramo po Rusiji jer je Zelenski usrao motku.

Samo pokušaj ako ja ne vidim dokaz a dokaz je to šta je balistička raketa raketa zemlja zelja dakle Rusija Ukrajina pa će topast na tlo Ukrajine.

SAMO SE USUDI DA GA NAPADNEŠ A DA NEMA DOKAZA.

SLOMIT ĆU VAM PIČKU POKVARENU.

I ovi upis vam nije napisao Kremlj i Putin nego ja  a ja sam najviše rangirani general miroljubljivih svijetova u svemiru.

AJ ZDRAVO.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinci upali u Rusiju - Page 38 Empty Re: Ukrajinci upali u Rusiju

Post by RayMabus 14/9/2024, 21:22

Bivši britanski premijer Boris Johnson je pojačao pritisak na zapadne lidere, uključujući Keira Starmera i američkog predsjednika Joea Bidena, urgirajući ih da dopuste Ukrajini upotrebu raketa dugog dometa protiv Rusije. Johnson je, nakon sastanka s ukrajinskim predsjednikom Volodimirom Zelenskim u Kijevu, izjavio kako bi ograničenja na korištenje oružja trebala biti ukinuta što je prije moguće.


https://www.geopolitika.news/vijesti/rat-u-ukrajini/covjek-koji-je-zabranio-kijevu-da-potpise-mir-se-vratio-na-mjesto-zlocina-zeli-jos-rata/
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinci upali u Rusiju - Page 38 Empty Re: Ukrajinci upali u Rusiju

Post by RayMabus 14/9/2024, 21:27

Usudi se na to da te vidim dok ja a ja sam GF5 ne vidim dokaze.

Inače ovaj Jhonson je odletio odma kad je njegova ministrica vanjskim poslova tzv Liza Trus došla u Sarajevo polovinom 2022 godine pa rekla da ona podržava Komšića odnosno preglasavanje Hrvata odnosno meni islamski vilajet poviše glave pa ga je ona zamjenila pa ju je ekspresno škartalo pa su nakon toga popušili izbore na takav način da je to povijest i sad su politička prošlost.

AJDE USUDI SE DA TE VIDIM.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinci upali u Rusiju - Page 38 Empty Re: Ukrajinci upali u Rusiju

Post by RayMabus 14/9/2024, 21:43

Političar ( Boris Johnson ) koji više nije relevantan a niti će biti soli pamet drugima.

Vdii kako ti je završila Lisa Trust koja je došla kako tvoja ministrica vansjkih poslova u Sarajevo 2022 i podržala Komšića a nakon čega si ti odma odletio pa ona došla kao zamjena pa ju potiralo ako najgoru premijerku pa onda povijesno izgubili izbore kasnije.


Liz Trust kao ministrica vanjskih poslova Borisa JOHNSONA U SARAJEVU 2022 GODINE:

Na kraju, osvrnula se i na probleme vezane za izborni proces u BiH te je poručila kako se izbori moraju održati i da Velika Britanija tu ima jasan stav.

"Podržavamo izborni proces. Izbori se moraju održati i nećemo da se mijenjaju ta pravila. Što se tiče istrajnosti, Velika Britanija ulaže nova sredstva u BiH. To su čiste investicije, podržavamo NATO koji daje potporu Oružanim snagama BiH. Zanima me da svi saveznici rade isto, da osiguraju da snage koje podržavaju demokratiju u BiH nadjačaju sve drugo", zaključila je šefica britanske diplomatije Liz Truss.

Truss: Vidimo miješanje Rusije i u BiH, moramo osigurati da demokratske snage nadjačaju sve drugo




Britanija otvoreno protiv Hrvatske u BiH

Ukrajinci upali u Rusiju - Page 38 Lastpo10 by RayMabus Thu 26 May - 2022 godine

To ti je bila loša izjava ako se pita a pita se generala GF s pet zvjezdica.

Koštat će te jako.



---


Liz Truss je uspjela u nemogućem: Od premijerke do potpune anonimnosti na konjičkoj utrci

Ukrajinci upali u Rusiju - Page 38 B_240802191

Političari, a naročito oni na državničkim funkcijama, rijetko na ulici, prodavnicama ili određenim događajima mogu proći ispod radara. Ipak, nekadašnjoj premijerki Velike Britanije, poznatoj po vladavini koja je trajala 45 dana, to je uspjelo.


Naime, bivša britanska premijera prisustvovala je konjičkim utrkama na trkalištu Goodwood u Velikoj Britaniji, ali čini se kako je, sudeći prema reakciji TV voditelja, njenih pet minuta slave odavno prošlo.

Reporter ITV-a u publici je prepoznao škotskog naftnog direktora Jamesa Haya te se zadržao u njegovom društvu postavivši mu nekoliko pitanja o konjskim utrkama.

I dok je Hay obrazložio publici savjete koji se tiču konjskih utrka, pored njega je stajala Liz Truss.

Međutim, voditelj je nije prepoznao te je, nakon što je Hay završio svoj govor, nastavio dalje sa programom.

Ipak, komentator utrke Richard Hoiles zadržao se na ovom momentu te se našalio s kolegom u komentatorskoj kabini.

"To je bila Liz Truss, zar ne?"

"Bila je, oči me ne varaju", odgovorio je njegov kolega.




Inače, mandat Liz Truss završio je prilično neslavno, s obzirom na to da se na poziciji premijerke nalazila samo 45 dana.

:kickass
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinci upali u Rusiju - Page 38 Empty Re: Ukrajinci upali u Rusiju

Post by RayMabus 14/9/2024, 21:48

Ajde da te vidim kako ćeš ti priču iranske rakete Rusija ovo ono tj ponavljanje priče o Sadamu Huseinu s kemijskim oružjem

Pa češ ti kao napast Rusiju na temelju rekla kazala

AJDE

SAMO SE USUDITE

To ti ne kaže Putin i Kremlj nego ja a ja sam najviše rangirani general miroljubljivih svijetova u svemiru

AJDE POKUŠAJ IZVEST TU PRIČU
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinci upali u Rusiju - Page 38 Empty Re: Ukrajinci upali u Rusiju

Post by RayMabus 14/9/2024, 22:08

Malo su vam štabovi i vojna skladišta na okupiranom dijelu Ukrajine te Krimu pa ste sad smislili vojnu operaciju napada na Rusiju pa priču o iranskim blaističkim raketama kao ono sa Sadamom da ima kemijsko oružje i tako dalje za izgovor za napad na Irak pa sad treba te rakete ( Olujna sijenka )  kojih nema puno usmjeriti u napad na Rusiju a onda da mi to podržimo.

Samo se usudi ako ja ne vidim dokaz da će iste i upotrijebiti u Ukrajini dakle da su pale na njihovo tlo.

USUDI SE SAMO.

SAMO POKUŠAJ TU IGRU IZVEST.

NEČU SE ZAUSTAVITI DOK NE SPALLIM CIJELU EUROPU UKLJUČIVŠI I TU TVOJU BRITANIJU.

LP OD GF5
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinci upali u Rusiju - Page 38 Empty Re: Ukrajinci upali u Rusiju

Post by Serbinho-3 14/9/2024, 22:26

RayMabus wrote:Političar ( Boris Johnson ) koji više nije relevantan a niti će biti soli pamet drugima.

Vdii kako ti je završila Lisa Trust koja je došla kako tvoja ministrica vansjkih poslova u Sarajevo 2022 i podržala Komšića a nakon čega si ti odma odletio pa ona došla kao zamjena pa ju potiralo ako najgoru premijerku pa onda povijesno izgubili izbore kasnije.


Liz Trust kao ministrica vanjskih poslova Borisa JOHNSONA U SARAJEVU 2022 GODINE:

Na kraju, osvrnula se i na probleme vezane za izborni proces u BiH te je poručila kako se izbori moraju održati i da Velika Britanija tu ima jasan stav.

"Podržavamo izborni proces. Izbori se moraju održati i nećemo da se mijenjaju ta pravila. Što se tiče istrajnosti, Velika Britanija ulaže nova sredstva u BiH. To su čiste investicije, podržavamo NATO koji daje potporu Oružanim snagama BiH. Zanima me da svi saveznici rade isto, da osiguraju da snage koje podržavaju demokratiju u BiH nadjačaju sve drugo", zaključila je šefica britanske diplomatije Liz Truss.

Truss: Vidimo miješanje Rusije i u BiH, moramo osigurati da demokratske snage nadjačaju sve drugo




Britanija otvoreno protiv Hrvatske u BiH

Ukrajinci upali u Rusiju - Page 38 Lastpo10 by RayMabus Thu 26 May - 2022 godine

To ti je bila loša izjava ako se pita a pita se generala GF s pet zvjezdica.

Koštat će te jako.



---


Liz Truss je uspjela u nemogućem: Od premijerke do potpune anonimnosti na konjičkoj utrci

Ukrajinci upali u Rusiju - Page 38 B_240802191

Političari, a naročito oni na državničkim funkcijama, rijetko na ulici, prodavnicama ili određenim događajima mogu proći ispod radara. Ipak, nekadašnjoj premijerki Velike Britanije, poznatoj po vladavini koja je trajala 45 dana, to je uspjelo.


Naime, bivša britanska premijera prisustvovala je konjičkim utrkama na trkalištu Goodwood u Velikoj Britaniji, ali čini se kako je, sudeći prema reakciji TV voditelja, njenih pet minuta slave odavno prošlo.

Reporter ITV-a u publici je prepoznao škotskog naftnog direktora Jamesa Haya te se zadržao u njegovom društvu postavivši mu nekoliko pitanja o konjskim utrkama.

I dok je Hay obrazložio publici savjete koji se tiču konjskih utrka, pored njega je stajala Liz Truss.

Međutim, voditelj je nije prepoznao te je, nakon što je Hay završio svoj govor, nastavio dalje sa programom.

Ipak, komentator utrke Richard Hoiles zadržao se na ovom momentu te se našalio s kolegom u komentatorskoj kabini.

"To je bila Liz Truss, zar ne?"

"Bila je, oči me ne varaju", odgovorio je njegov kolega.




Inače, mandat Liz Truss završio je prilično neslavno, s obzirom na to da se na poziciji premijerke nalazila samo 45 dana.

:kickass




Neka odjebu oni iz Bosne.

Svako, ko podrzava jednu stranu, neka odjebe.

Imas 3 strane i svaka ima svoje pravo.

Ne znam kod Tita, kako je bilo.

Znaci, niti Sarajevo, niti Dodo, svako ima pravo.

Kasnije oni u celini, nastypaju kao Bosna.

Najbolje. 3 kantona.

Ovo sa dva kantona, Muslimani prcaju Hrvate i to

vec pokazuje da ne funkcionise a Zapad to podrzava.

To dovoljno govori o Zapadu.

Neka resava ona posla po Engleskoj.

Idi kod njih da radis isto, pa da vidis.

Zato je Zapad i popusio.

Prcaju 35 godina po bivsoj Jugoslaviji, prave se pametni i

onda im Putin uleteo u Ukrajinu.

Napravili 1000 drzava, 1000 jezika, 1000 lidera i

pametuju.

Najobicniji rasisti, koji sole pamet o ljudskim pravima.

TITO nije sisao veslo, zato nije bio ni Zapad a ni Istok.

Veliki politicar, ali narod priglup.

I pored tako glupog naroda, napravio je Zapad za Zapad od

drzave.

Maher u jednoj reci.



Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27341
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Ukrajinci upali u Rusiju - Page 38 Empty Re: Ukrajinci upali u Rusiju

Post by RayMabus 14/9/2024, 22:37

Nisu više politički relavantni.

Pročitaj šta sam im ja napisao 2022 godine kad je ona došla u Sarajevo i podržala Komšića tj preglasavanje Hrvata tj islamski vilajet meni poviše glave.

Ona je Liz Trust, ministrica vanjskih poslova ovog Johonsona koji je odma nakon toga odletio pa stavio nju kao zamjenu pa nju odma potiralo jer je najgora premijerka u povijest Britanije ( politička karijera završena ) i onda im je stranka ( Konzervativci ) doživjela povijesni potop na izborima.

Evo ti pa čitaj moj upis nakon šta je ona u Sarajevu rekla da je ona za preglasavanje Hrvata:


Liz Trust kao ministrica vanjskih poslova Borisa JOHNSONA U SARAJEVU 2022 GODINE:

Na kraju, osvrnula se i na probleme vezane za izborni proces u BiH te je poručila kako se izbori moraju održati i da Velika Britanija tu ima jasan stav.

"Podržavamo izborni proces. Izbori se moraju održati i nećemo da se mijenjaju ta pravila. Što se tiče istrajnosti, Velika Britanija ulaže nova sredstva u BiH. To su čiste investicije, podržavamo NATO koji daje potporu Oružanim snagama BiH. Zanima me da svi saveznici rade isto, da osiguraju da snage koje podržavaju demokratiju u BiH nadjačaju sve drugo", zaključila je šefica britanske diplomatije Liz Truss.

Truss: Vidimo miješanje Rusije i u BiH, moramo osigurati da demokratske snage nadjačaju sve drugo




Britanija otvoreno protiv Hrvatske u BiH

Ukrajinci upali u Rusiju - Page 38 Lastpo10 by RayMabus Thu 26 May - 2022 godine

To ti je bila loša izjava ako se pita a pita se generala GF s pet zvjezdica.

Koštat će te jako.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinci upali u Rusiju - Page 38 Empty Re: Ukrajinci upali u Rusiju

Post by Serbinho-3 14/9/2024, 22:45


Ne znam oko izbora, svako treba imati isti broj zastupnika

i bez preglasavanja.

Poenta je da niko nije ugrozen.

Ne radi se protiv Sarajeva, vec da svako ima svoje pravo,

kao u SFRJ.

Tada ce nestati tenzija u Bosni.

Ovi sto su priznavali Bosnu, tek vidis koliko su to mamlazi,

priznaju nesto a i 35 godina kasnije, isto ko na pocetku.


Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27341
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Ukrajinci upali u Rusiju - Page 38 Empty Re: Ukrajinci upali u Rusiju

Post by RayMabus 15/9/2024, 11:59

Uništen ruski BMD-2 u blizini sela Obuhovka u Kurskoj oblasti.


Lagano zračno desantno vozilo ( pripada zračno desantnim snagama ). Proizvedeno od 1985 do 1991.

https://en.wikipedia.org/wiki/BMD-2
Ukrajinci upali u Rusiju - Page 38 1280px-RehearsalTula02052017-03

Ovo vade iz skladišta. Fali im oklopa pa daj šta daš. Ovo je slabo oklopljeno i smanjeni BMP tako da uopće nije za izravne kopenene napade al kad nemaju dovoljno gusjeničara onda i ovo sad šalju masovno u napade.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinci upali u Rusiju - Page 38 Empty Re: Ukrajinci upali u Rusiju

Post by RayMabus 15/9/2024, 12:09

Video ruskog napada u regiji Kursk. Rusi su koristili 14 borbenih vozila. Tijekom napada uništeno je 5 BMD-a, 1 tenk i 1 BTR.

https://x.com/bayraktar_1love/status/1834931940798898619


Korištenje ovolikog broja BMD-ova ( uništeno pet komada ) znači da ovo nije zalutalo među obične kopnene jedinice nego su ovo zračnon desantne postrojbe koje iste i korisste tamo u Kursku di se ovo odvija. Zato toliko uništenih BMD-ova tamo jer je to zračno desantno vozilo tj koriste ga samo zračno desantne snage ( može zalutat po koje i među obične kopnene jedinice al ne baš u ovako velikom broju, pet uništenih ),
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinci upali u Rusiju - Page 38 Empty Re: Ukrajinci upali u Rusiju

Post by RayMabus 15/9/2024, 12:11

Zračni napad na ruske položaje u Vesoloeu, regija Kursk.

RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinci upali u Rusiju - Page 38 Empty Re: Ukrajinci upali u Rusiju

Post by RayMabus 15/9/2024, 13:52

Ukrajinski vojnici iz 95. zasebne desantno-jurišne brigade uništili su ruski BTR-82(?) u regiji Kursk.

RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinci upali u Rusiju - Page 38 Empty Re: Ukrajinci upali u Rusiju

Post by RayMabus 15/9/2024, 13:58


Zračni napad na ruske položaje u Vesoloeu, regija Kursk.

Ukrajinski zrakoplovi gliserskim bombama uništili su rusko improvizirano zapovjedno mjesto u selu Veseloe. Proruski kanali izvijestili su jučer da su selo već zauzele ukrajinske snage, što je vjerojatno zbog činjenice da su ukrajinske snage vidjele u selu Obuhovka južno od njega. Područje južno od Gluškova postaje sve teže za rusku vojsku. Dodao sam dvije karte za bolju orijentaciju.

https://x.com/Tendar/status/1835274883862847670

Ukrajinci upali u Rusiju - Page 38 GXg0tSgXgAAL15w?format=jpg&name=large

Ukrajinci upali u Rusiju - Page 38 GXg0tShXcAA-t8P?format=jpg&name=large
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Ukrajinci upali u Rusiju - Page 38 Empty Re: Ukrajinci upali u Rusiju

Post by RayMabus 15/9/2024, 20:30

Razvoj u području Glushkovo, regija Kursk, u Rusiji vrlo je intrigantan. Kako na operativnoj, tako i na strateškoj razini. Ruski kanali javljaju da su selo Veseloe zauzele ukrajinske snage, što je na temelju videa koje smo vidjeli vrlo vjerojatno. Dovodi ukrajinske snage u blizinu Gluškova i prijeti da će ovaj džep južno od rijeke Seym podijeliti na dva dijela. Štoviše, što je još gore za Ruse, to je napad na rusku pozadinu njihove protuofenzive koja je u tijeku, čiji su rezultati u najboljem slučaju mutni. Osim 3 sela i nekih neuspjelih napada dalje na istok, nismo vidjeli ništa što podupire ruske uspjehe u Kursku. Ni to ne bi bilo važno kada bi se razmišljalo o sljedećem. 

Natjerati Ruse da angažiraju resurse u Kursku sasvim je sigurno bila ideja ukrajinskog vrhovnog zapovjedništva. Događa se još nešto. Moguće je da su Ukrajinci samo čekali ovu rusku protuofenzivnu operaciju. To ne samo da prisiljava Ruse da konačno pošalju svoje trupe, uključujući svoje rezerve, u tom sektoru, nego također na vrhu otkriva svoje topničke položaje. Ukrajinci sada znaju koje su ruske taktičke namjere. Oni im se zauzvrat sada mogu učinkovito suprotstaviti. To je vrlo mobilan rat, daleko od rovovskih ratova u Donbasu. Prisiljava Ruse da vode rat u kojem potpuno ne uspijevaju. Na operativnoj razini, ovako bih postupio protiv ruske vojske.

Ukrajinske operacije južno od Gluškova samo potvrđuju ovu pretpostavku. Ukrajinska vojska se očito pripremila na taj gambit i sada se gura u još jednu slabu točku ruske obrane, dok Rusi bezumno jure na ukrajinske utvrde. Malo je reći da Rusi "nemaju dobre planove", kako u Kursku, tako i u regiji Donbas. Kao i uvijek, Rusi samo divlje sijeku i udaraju poput bezumnih robova u svoje neprijatelje, nadajući se da će ih nadjačati samo brojem, i pritom troše suludo velike resurse, a znatne količine njih bivaju uništene. To samo potvrđuje da je Ukrajina, strateški, još uvijek u obrambenom režimu, ali nikad ne propušta iskoristiti situaciju u kojoj može nanijeti bolnu štetu Rusima, gdje nisu pripremili ukrajinsku operaciju.
Ukrajinci upali u Rusiju - Page 38 GXiV8XpXwAAZl_l?format=jpg&name=medium
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinci upali u Rusiju - Page 38 Empty Re: Ukrajinci upali u Rusiju

Post by RayMabus 15/9/2024, 21:11

RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinci upali u Rusiju - Page 38 Empty Re: Ukrajinci upali u Rusiju

Post by RayMabus 16/9/2024, 17:34

Ovo je novo vozilo zračno desantnih snaga Rusije.

FPV bespilotne letjelice napadaju ruski BMD-4 sa desantnom snagom u Obuhivki, Kurska oblast.

Proizvedeno: ( 2004 prototipovi ) 2015 ( masovnija proizvodnja ) - danas

Rusija  - 200 BMD-4M od 2024

https://en.wikipedia.org/wiki/BMD-4
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinci upali u Rusiju - Page 38 Empty Re: Ukrajinci upali u Rusiju

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 38 of 39 Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum