ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pokušaj atentata na Trumpa

Page 16 of 17 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Next

Go down

Pokušaj atentata na Trumpa  - Page 16 Empty Re: Pokušaj atentata na Trumpa

Post by mentalitet Sat 20 Jul - 21:16

veber wrote:walter i glock kao i HS nemaju kočnicu
imaju dupli okidač

što znači da moraš biti jako pažliv kada rukuješ s njima

ovaj polutan zingaro bi se upucao da mu daš gun. bez obzira na ispaljenih tisuće metaka

Imao sam Beretu prije rata i to bez dozvole.Kada sam vidio tko sve ima oruzje prodao sam je jer znam da bi ubio nekog kretena.Za mene nije oruzje jer sam kratkog fitilja,priznajem.Jednom sam potegao na 5 janjevaca pistolj i uplasio se samog sebe.Da mi nije bilo frenda pobio bi ih ko miseve i unistio sebi i njima zivote zbog jedne obichne pichke koja mi se naturala.Mogu ovdje kupiti legalno sta hocu,samo dam osobnnu i to je to.Ali da vidim nekog na dvoristu ne bi mu govorio da digne ruke i pozvao policiju vec bi pucao zato shto svaki idiot ima ovdje oruzje.Amo sam zalijepio tablu na ogradu.Ovo je kaubojska zemljak "Prvo pucam onda onda zovem policiju".Ovdje je zakon kada stavis upozorenje imas pravo ubiti bilo koga na svojoj zemlji bez obzira da li je pismen ili nepismen ili ne zna engleski.Pa ti setaj tudjim posjedom.UNC sam skoro poginuo trazeci vrganje.Chovjek na skuteru 50 met.od mene viche FRIZ.Ja vidim pusku snajperku.Dignem ruke i okrenem mu ledja i pomislim ako me ubije s ledja barem ce odgovarati.Polucoravi idiot nije vidio tablu prije nego je usao na tudji posjed.Sreca moja da je covjek bio bivsi sherif koji mi je objasnio zashto me je tako tretirao jer kaze da je mnoge kriminalce strpao u zatvor pa se boji osvete.A ima ranch mamu mu jebem kilometrima sirok i dug.Bio sam zaljubljenik oruzja dok sam bio mladji i dok nisam ubio mlado od srne.Ranio ga sa sacmaricom i kad sam dosao do njega place ko dijete.Zaklao sam ga i nikada vise nisam pomislio da budem lovac jer sam zelio to biti zato shto mi je stari bio lovac.Oruzje je samo za bolesne i nesigurne idiote.

mentalitet

Posts : 5213
2020-07-05


Back to top Go down

Pokušaj atentata na Trumpa  - Page 16 Empty Re: Pokušaj atentata na Trumpa

Post by mentalitet Sat 20 Jul - 21:17

crvenkasti wrote:Veber ima mali pimpek, ali mu je gun velik.

Zato mu srbi jebu zenea koliko mi se cini i kerku ce jer ne pada iver daleko od panja.Srpska kara sve obara.::::)))Dosta foruma.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5213
2020-07-05


Back to top Go down

Pokušaj atentata na Trumpa  - Page 16 Empty Re: Pokušaj atentata na Trumpa

Post by RayMabus Sat 20 Jul - 21:54

Ocasio-Cortez upozorava na unutarstranački kaos ako Biden bude izbačen s liste za reizbor. Rekla je da mnogi donatori i elite koji guraju Bidena izvan utrke također ne žele da Harris bude nominirana. Upozorila je da bi konvencija u Chicagu, na kojoj bi izaslanici mogli podržati drugog kandidata, mogla dovesti do kaosa.


Demokrati su se u subotu našli u pat poziciji dok je Joe Biden nastavio dobivati pozive od ljudi visokog profila da prekine svoju kampanju za američke izbore.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181985
2014-04-11


Back to top Go down

Pokušaj atentata na Trumpa  - Page 16 Empty Re: Pokušaj atentata na Trumpa

Post by debotoijusto Sat 20 Jul - 22:01

mentalitet wrote:
marcellus wrote:veber gađao ga je tip koji nije uspio ući u srednješkolski streljački tim, imao je dvije lijeve ruke i pepeljarke
Pojma po obicaju nemas o necemu sto govoris.Jesi drzao ikada malokalibarski snajper u rukama?Da li si ga ikada upucavao?Da se Tram slucajno nije pomakao za 1 cm pogodio bi ga ravno u desno oko.Ja sam bio clan streljackog drustva (necu ime da kazem da me tajna ustaska sluzba ne bi otkrila) i na osnovu toga sam posjedovao malokalibarsku pusku sa snajperom koji sam sam nadogradio a imao sam samo 16 god.Ispucao sam tisuce metaka i cak obarao jabuke gadjajuci u peteljku a ne u jabuku.Kada si istreniran nije tesko sa onake razdaljine pogoditi chovjeka u glavu,posebno Trampovu.Njega je spasilo samo to shto je inache sklon gesikuliranju  jer ima jebenu energiju pa se non stop vrti i mrda glavom.
slusaj ti domagojev strijelce uvrijedio si promjer trumpove glave nesrico... cuj da on s 16g. pogodio peteljku od jabukena 600m s brzinom vjetra od 2 beauforta bruto
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31224
2014-04-12


Back to top Go down

Pokušaj atentata na Trumpa  - Page 16 Empty Re: Pokušaj atentata na Trumpa

Post by RayMabus Sat 20 Jul - 22:02

Upozorila je da bi konvencija u Chicagu, na kojoj bi izaslanici mogli podržati drugog kandidata, mogla dovesti do kaosa.


sunny
RayMabus
RayMabus

Posts : 181985
2014-04-11


Back to top Go down

Pokušaj atentata na Trumpa  - Page 16 Empty Re: Pokušaj atentata na Trumpa

Post by RayMabus Sat 20 Jul - 22:07

Kaos je samo red koji ljudi ne razumiju.

Naglasak na ljudi a to bi značilo da nešto šta je veći entitet od toga ga razumije.

Svak svakoga jebe a nitko nezna tko koga guzi.

Kad se susretnu red i haos, haos će uvijek pobijediti.

Vi živite u sistemu koji treba red kako bi ovi na vrhu mogli vladati. Dana vam je prividna sloboda al ste robovi novca i drugih mehanizama koje je ta elita na vrhu nametnula a ista želi vladati cijelom planetom i sad se sukobila s društvenim poretkom kojem je za pobjedu dovoljan i haos i srušila je taj prvi poredak nepovratno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181985
2014-04-11


Back to top Go down

Pokušaj atentata na Trumpa  - Page 16 Empty Re: Pokušaj atentata na Trumpa

Post by debotoijusto Sat 20 Jul - 22:08

RayMabus wrote:Upozorila je da bi konvencija u Chicagu, na kojoj bi izaslanici mogli podržati drugog kandidata, mogla dovesti do kaosa.


sunny
sta mislis oce li bit kamila uskoro kalif umjesto kalifa ?
nije li kasno za sve ?
moze li nam biologija pomoci svima ?
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31224
2014-04-12


Back to top Go down

Pokušaj atentata na Trumpa  - Page 16 Empty Re: Pokušaj atentata na Trumpa

Post by RayMabus Sat 20 Jul - 22:09

debotoijusto wrote:
RayMabus wrote:Upozorila je da bi konvencija u Chicagu, na kojoj bi izaslanici mogli podržati drugog kandidata, mogla dovesti do kaosa.


sunny
sta mislis oce li bit kamila uskoro kalif umjesto kalifa ?
nije li kasno za sve ?
moze li nam biologija pomoci svima ?
https://www.ex-iskon-pleme.com/t58195-mabus
RayMabus
RayMabus

Posts : 181985
2014-04-11


Back to top Go down

Pokušaj atentata na Trumpa  - Page 16 Empty Re: Pokušaj atentata na Trumpa

Post by RayMabus Sat 20 Jul - 22:24

Ljudi se okupljaju ispred Bijele kuće u nadi da će mirnim demonstracijama uvjeriti Joea Bidena da odstupi s mjesta predsjedničkog kandidata demokrata. Pokret naziva Pass the Torch tvrdi da ih u tajnosti podržavaju i politički čelnici poput bivše predsjednice Zastupničkog doma Nancy Pelosi i čelnika većine u Senatu Chucka Schumera. Osim toga, ista skupina jučer je platila televizijski oglas u jednoj od Bidenovih omiljenih emisija kako bi ga uvjerila da završi svoju predsjedničku kampanju.

Ljudi se okupili ispred Bijele kuće, pozivaju Bidena da odustane od kandidature
Pokušaj atentata na Trumpa  - Page 16 28cf7ac6-4544-4767-89e6-d0126418ff68
RayMabus
RayMabus

Posts : 181985
2014-04-11


Back to top Go down

Pokušaj atentata na Trumpa  - Page 16 Empty Re: Pokušaj atentata na Trumpa

Post by veber Sat 20 Jul - 23:48

debotoijusto wrote:
mentalitet wrote:
marcellus wrote:veber gađao ga je tip koji nije uspio ući u srednješkolski streljački tim, imao je dvije lijeve ruke i pepeljarke
Pojma po obicaju nemas o necemu sto govoris.Jesi drzao ikada malokalibarski snajper u rukama?Da li si ga ikada upucavao?Da se Tram slucajno nije pomakao za 1 cm pogodio bi ga ravno u desno oko.Ja sam bio clan streljackog drustva (necu ime da kazem da me tajna ustaska sluzba ne bi otkrila) i na osnovu toga sam posjedovao malokalibarsku pusku sa snajperom koji sam sam nadogradio a imao sam samo 16 god.Ispucao sam tisuce metaka i cak obarao jabuke gadjajuci u peteljku a ne u jabuku.Kada si istreniran nije tesko sa onake razdaljine pogoditi chovjeka u glavu,posebno Trampovu.Njega je spasilo samo to shto je inache sklon gesikuliranju  jer ima jebenu energiju pa se non stop vrti i mrda glavom.
slusaj ti domagojev strijelce uvrijedio si promjer trumpove glave nesrico... cuj da on s 16g. pogodio peteljku od jabukena 600m s brzinom vjetra od 2 beauforta bruto
ti zemi jednog beforta, ja bum drugog, a jaran će kao i svetoje na 800m pgodit muhu u letu.
snajperista na ovom forumu kao i kod marca.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Pokušaj atentata na Trumpa  - Page 16 Empty Re: Pokušaj atentata na Trumpa

Post by veber Sat 20 Jul - 23:52

mentalitet wrote:
crvenkasti wrote:Veber ima mali pimpek, ali mu je gun velik.

Zato mu srbi jebu zenea koliko mi se cini i kerku ce jer ne pada iver daleko od panja.Srpska kara sve obara.::::)))Dosta foruma.
ti si kao i jaran jadan.

zna se kućno pravilo.

nema mujaga, crnaca niti srba.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Pokušaj atentata na Trumpa  - Page 16 Empty Re: Pokušaj atentata na Trumpa

Post by veber Sun 21 Jul - 0:02

i ne znaš tko je jadniji.

ti polutan, mujaga. ili udbašev sin krmeljivi.

svi puni kompleksa.




u biti s ringom i svetojem iskompleksirana stoka.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Pokušaj atentata na Trumpa  - Page 16 Empty Re: Pokušaj atentata na Trumpa

Post by veber Sun 21 Jul - 0:06

mentalitet wrote:
veber wrote:walter i glock kao i HS nemaju kočnicu
imaju dupli okidač

što znači da moraš biti jako pažliv kada rukuješ s njima

ovaj polutan zingaro bi se upucao da mu daš gun. bez obzira na ispaljenih tisuće metaka

Imao sam Beretu prije rata i to bez dozvole.Kada sam vidio tko sve ima oruzje prodao sam je jer znam da bi ubio nekog kretena.Za mene nije oruzje jer sam kratkog fitilja,priznajem.Jednom sam potegao na 5 janjevaca pistolj i uplasio se samog sebe.Da mi nije bilo frenda pobio bi ih ko miseve i unistio sebi i njima zivote zbog jedne obichne pichke koja mi se naturala.Mogu ovdje kupiti legalno sta hocu,samo dam osobnnu i to je to.Ali da vidim nekog na dvoristu ne bi mu govorio da digne ruke i pozvao policiju vec bi pucao zato shto svaki idiot ima ovdje oruzje.Amo sam zalijepio tablu na ogradu.Ovo je kaubojska zemljak "Prvo pucam  onda onda zovem policiju".Ovdje je zakon kada stavis upozorenje imas pravo ubiti bilo koga na svojoj zemlji bez obzira da li je pismen ili nepismen ili ne zna engleski.Pa ti setaj tudjim posjedom.UNC sam skoro poginuo trazeci vrganje.Chovjek na skuteru 50 met.od mene viche FRIZ.Ja vidim pusku snajperku.Dignem ruke i okrenem mu ledja i pomislim ako me ubije s ledja barem ce odgovarati.Polucoravi idiot nije vidio tablu prije nego je usao na tudji posjed.Sreca moja da je covjek bio bivsi sherif koji mi je objasnio zashto me je tako tretirao jer kaze da je mnoge kriminalce strpao u zatvor pa se boji osvete.A ima ranch mamu mu jebem kilometrima sirok i dug.Bio sam zaljubljenik oruzja dok sam bio mladji i dok nisam ubio mlado od srne.Ranio ga sa sacmaricom i kad sam dosao do njega place ko dijete.Zaklao sam ga i nikada vise nisam pomislio da budem lovac jer sam zelio to biti zato shto mi je stari bio lovac.Oruzje je samo za bolesne i nesigurne idiote.
do je bilo dok si prijetio limunom? ili kasnije kada si ubio 159 ustaša?

vrganje si stavljao u sok od bazge.

daj polutane prestani lagat.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Pokušaj atentata na Trumpa  - Page 16 Empty Re: Pokušaj atentata na Trumpa

Post by Hoholo Mudovski Sun 21 Jul - 9:29

debotoijusto wrote:
RayMabus wrote:Upozorila je da bi konvencija u Chicagu, na kojoj bi izaslanici mogli podržati drugog kandidata, mogla dovesti do kaosa.


sunny
sta mislis oce li bit kamila uskoro kalif umjesto kalifa ?
nije li kasno za sve ?
moze li nam biologija pomoci svima ?
Kamala nije dovoljno izderala kolina za tu funkciju... 
Postoje glasine i bi će Killary izvaditi iz naftalina...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5940
2023-08-31


Back to top Go down

Pokušaj atentata na Trumpa  - Page 16 Empty Re: Pokušaj atentata na Trumpa

Post by Hoholo Mudovski Sun 21 Jul - 9:29


_________________
Pokušaj atentata na Trumpa  - Page 16 20240832
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5940
2023-08-31


Back to top Go down

Pokušaj atentata na Trumpa  - Page 16 Empty Re: Pokušaj atentata na Trumpa

Post by marcellus Sun 21 Jul - 11:41

debotoijusto wrote:
RayMabus wrote:Upozorila je da bi konvencija u Chicagu, na kojoj bi izaslanici mogli podržati drugog kandidata, mogla dovesti do kaosa.


sunny
sta mislis oce li bit kamila uskoro kalif umjesto kalifa ?
nije li kasno za sve ?
moze li nam biologija pomoci svima ?

kamala nema šansi jer je zločesta baba i popularna kolko i u hr njonjo

Pete Butigiega mogu jedino reklamirat kao prvog pedera na čelu SAD, drugih nekih bitnih kvaliteta nema

Gavin Newsom nula bodova, klasični korumpirani lažljivi i licemjerni političar

jedino dvoje demsa koji u ovom trenutku mogu pobijediti Trumpa su možda, ali veliko možda, Gretchen Whitmer i malo manje možda Josh Shapiro, potonji bi čak imao dosta dobre šanse


Kvaka je da se Gretchen sprema za 2028. a Shapiro je rekao da se ne kani kandidirat

_________________
Pokušaj atentata na Trumpa  - Page 16 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Pokušaj atentata na Trumpa  - Page 16 Empty Re: Pokušaj atentata na Trumpa

Post by marcellus Sun 21 Jul - 11:46

mentalitet wrote:
marcellus wrote:veber gađao ga je tip koji nije uspio ući u srednješkolski streljački tim, imao je dvije lijeve ruke i pepeljarke
Pojma po obicaju nemas o necemu sto govoris.Jesi drzao ikada malokalibarski snajper u rukama?Da li si ga ikada upucavao?Da se Tram slucajno nije pomakao za 1 cm pogodio bi ga ravno u desno oko.Ja sam bio clan streljackog drustva (necu ime da kazem da me tajna ustaska sluzba ne bi otkrila) i na osnovu toga sam posjedovao malokalibarsku pusku sa snajperom koji sam sam nadogradio a imao sam samo 16 god.Ispucao sam tisuce metaka i cak obarao jabuke gadjajuci u peteljku a ne u jabuku.Kada si istreniran nije tesko sa onake razdaljine pogoditi chovjeka u glavu,posebno Trampovu.Njega je spasilo samo to shto je inache sklon gesikuliranju  jer ima jebenu energiju pa se non stop vrti i mrda glavom.

da je babi kurac bila bi deda.

mali je ispucao 6 metaka i jedino što je pogodio su ljudi u publici iza trumpa. Sa 120 metara iz AR15 s optikom je fulao 6 puta i samo jedan metak je proletio kraj trumpove glave i pogodio ga u uho.

To je jebeno loš strijelac. Ja možda ne bi pogodio, nisam pušku držao u ruci od rata, i nikad nisam bio dobar strijelac, ali bilo tko tko se ikad bavio streljaštvom bi.

Trumpa je spasilo što mali nema pojma o gađanju. Jednostavno, da je netko ozbiljan htio trumpa mrtvog, bio bi mrtav.

_________________
Pokušaj atentata na Trumpa  - Page 16 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Pokušaj atentata na Trumpa  - Page 16 Empty Re: Pokušaj atentata na Trumpa

Post by veber Sun 21 Jul - 12:02

marcellus wrote:
mentalitet wrote:
marcellus wrote:veber gađao ga je tip koji nije uspio ući u srednješkolski streljački tim, imao je dvije lijeve ruke i pepeljarke
Pojma po obicaju nemas o necemu sto govoris.Jesi drzao ikada malokalibarski snajper u rukama?Da li si ga ikada upucavao?Da se Tram slucajno nije pomakao za 1 cm pogodio bi ga ravno u desno oko.Ja sam bio clan streljackog drustva (necu ime da kazem da me tajna ustaska sluzba ne bi otkrila) i na osnovu toga sam posjedovao malokalibarsku pusku sa snajperom koji sam sam nadogradio a imao sam samo 16 god.Ispucao sam tisuce metaka i cak obarao jabuke gadjajuci u peteljku a ne u jabuku.Kada si istreniran nije tesko sa onake razdaljine pogoditi chovjeka u glavu,posebno Trampovu.Njega je spasilo samo to shto je inache sklon gesikuliranju  jer ima jebenu energiju pa se non stop vrti i mrda glavom.

da je babi kurac bila bi deda.

mali je ispucao 6 metaka i jedino što je pogodio su ljudi u publici iza trumpa. Sa 120 metara iz AR15 s optikom je fulao 6 puta i samo jedan metak je proletio kraj trumpove glave i pogodio ga u uho.

To je jebeno loš strijelac. Ja možda ne bi pogodio, nisam pušku držao u ruci od rata, i nikad nisam bio dobar strijelac, ali bilo tko tko se ikad bavio streljaštvom bi.

Trumpa je spasilo što mali nema pojma o gađanju. Jednostavno, da je netko ozbiljan htio trumpa mrtvog, bio bi mrtav.
kaj sam ja napisao prije?
zanemarimo dzanga koji je sa 16 ispalio tisuće metaka (osim m48 niti jedna druga cijevi nemre više 10 000 metaka izdržat) ili svetoja snajperista koji s puškom koja ima domet 400m skine čovjeka na 800m.

da sam ja pucao danas bi bila komemoracija.

kalibar ne bi bio dječji već 0,5. prvo bi pucao u nekog od zaštite, a onda direktno u kuruznog.

sve je to fake

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Pokušaj atentata na Trumpa  - Page 16 Empty Re: Pokušaj atentata na Trumpa

Post by marcellus Sun 21 Jul - 14:23

veber wrote:
marcellus wrote:
mentalitet wrote:
marcellus wrote:veber gađao ga je tip koji nije uspio ući u srednješkolski streljački tim, imao je dvije lijeve ruke i pepeljarke
Pojma po obicaju nemas o necemu sto govoris.Jesi drzao ikada malokalibarski snajper u rukama?Da li si ga ikada upucavao?Da se Tram slucajno nije pomakao za 1 cm pogodio bi ga ravno u desno oko.Ja sam bio clan streljackog drustva (necu ime da kazem da me tajna ustaska sluzba ne bi otkrila) i na osnovu toga sam posjedovao malokalibarsku pusku sa snajperom koji sam sam nadogradio a imao sam samo 16 god.Ispucao sam tisuce metaka i cak obarao jabuke gadjajuci u peteljku a ne u jabuku.Kada si istreniran nije tesko sa onake razdaljine pogoditi chovjeka u glavu,posebno Trampovu.Njega je spasilo samo to shto je inache sklon gesikuliranju  jer ima jebenu energiju pa se non stop vrti i mrda glavom.

da je babi kurac bila bi deda.

mali je ispucao 6 metaka i jedino što je pogodio su ljudi u publici iza trumpa. Sa 120 metara iz AR15 s optikom je fulao 6 puta i samo jedan metak je proletio kraj trumpove glave i pogodio ga u uho.

To je jebeno loš strijelac. Ja možda ne bi pogodio, nisam pušku držao u ruci od rata, i nikad nisam bio dobar strijelac, ali bilo tko tko se ikad bavio streljaštvom bi.

Trumpa je spasilo što mali nema pojma o gađanju. Jednostavno, da je netko ozbiljan htio trumpa mrtvog, bio bi mrtav.
kaj sam ja napisao prije?
zanemarimo dzanga koji je sa 16 ispalio tisuće metaka (osim m48 niti jedna druga cijevi nemre više 10 000 metaka izdržat) ili svetoja snajperista koji s puškom koja ima domet 400m skine čovjeka na 800m.

da sam ja pucao danas bi bila komemoracija.

kalibar ne bi bio dječji već 0,5. prvo bi pucao u nekog od zaštite, a onda direktno u kuruznog.

sve je to fake

nikakav fake nego se mali kompleksaš htio proslavit time da je upucao trumpa

jer ga nitko nikad nigdje nije primjećivao

evo primijetio ga je snajperist i to je prva i zadnja osoba koja ga je u životu primijetila

_________________
Pokušaj atentata na Trumpa  - Page 16 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Pokušaj atentata na Trumpa  - Page 16 Empty Re: Pokušaj atentata na Trumpa

Post by veber Sun 21 Jul - 14:43

okolo hodam s puškom da me ekipa primjeti. a pištolj nosim da me dvostruko primjete.

čisti fake.

lik ubije nekog sa strane a kuruzni nosi zavoj jer je teško ranjen.

dvije su mogućnosti.

rusi ili neki jaran kojem je plaćeno da se igra.

ako je prvo treba zastaklit moskvu i trumpa stvarno sredit. bilo koji mirovinski sporazum s tatarima je na štetu nas.
ako je idiot onda nema štete.

rusi otvaraju više ratišta jer ne mogu više plaćat rat s ukrajinom.

sada vjetrovi idu na istok i treba moskvu izraketirat i zabetonirat kao černobil.

šteta kaj nijemci nisu kao rusi pa da se štasijeva baba popikne a grebalica padne niz štenge.

i ostere treba zatuć, pola su štasijevci.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Pokušaj atentata na Trumpa  - Page 16 Empty Re: Pokušaj atentata na Trumpa

Post by ljubo1212 Sun 21 Jul - 15:41

130 m, ići s kalibrom 5,56 nije neka sreća
to nakon 70 m s vjetrom već fula pola metra, tko je probao 223, a veber nije, zna o čemu pričam
ljubo1212
ljubo1212

Posts : 2050
2015-08-02


Back to top Go down

Pokušaj atentata na Trumpa  - Page 16 Empty Re: Pokušaj atentata na Trumpa

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 16 of 17 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum