ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pokušaj atentata na Trumpa

Page 15 of 17 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Next

Go down

Pokušaj atentata na Trumpa  - Page 15 Empty Re: Pokušaj atentata na Trumpa

Post by veber 20/7/2024, 14:27

moja kći s optikom pogodi 400m metu. ja sam ostario pa na 200 otprilike.

veber

Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Pokušaj atentata na Trumpa  - Page 15 Empty Re: Pokušaj atentata na Trumpa

Post by marcellus 20/7/2024, 15:37

veber gađao ga je tip koji nije uspio ući u srednješkolski streljački tim, imao je dvije lijeve ruke i pepeljarke

_________________
Pokušaj atentata na Trumpa  - Page 15 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Pokušaj atentata na Trumpa  - Page 15 Empty Re: Pokušaj atentata na Trumpa

Post by crvenkasti 20/7/2024, 15:48

Trebao bi si stavit četničku kapu. Smrad srboljubivi.

Pokušaj atentata na Trumpa  - Page 15 EmEDEftXYAEE4Sc?format=jpg&name=small
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29501
2014-04-17


Back to top Go down

Pokušaj atentata na Trumpa  - Page 15 Empty Re: Pokušaj atentata na Trumpa

Post by crvenkasti 20/7/2024, 15:52

Pokušaj atentata na Trumpa  - Page 15 GS3wVznWgAE-lZF?format=jpg&name=900x900
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29501
2014-04-17


Back to top Go down

Pokušaj atentata na Trumpa  - Page 15 Empty Re: Pokušaj atentata na Trumpa

Post by veber 20/7/2024, 16:03

marcellus wrote:veber gađao ga je tip koji nije uspio ući u srednješkolski streljački tim, imao je dvije lijeve ruke i pepeljarke
ti nemreš pogodit goluba, ne znači da nemreš biti na krovu.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Pokušaj atentata na Trumpa  - Page 15 Empty Re: Pokušaj atentata na Trumpa

Post by veber 20/7/2024, 16:07

i kći kada puca skine naočale, zato služi optika.

trump fake

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Pokušaj atentata na Trumpa  - Page 15 Empty Re: Pokušaj atentata na Trumpa

Post by Hoholo Mudovski 20/7/2024, 16:11

Osvaldov kolega ameter koji je postigao nemoguć pogodak. 

Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5943
2023-08-31


Back to top Go down

Pokušaj atentata na Trumpa  - Page 15 Empty Re: Pokušaj atentata na Trumpa

Post by prckov 20/7/2024, 16:51

Pokušaj atentata na Trumpa  - Page 15 GSuWT6VWkAA_brz?format=png&name=900x900

_________________
It was always the women, and above all the young ones, who were the most bigotet adherents of the party, the swallowers of slogans, the amateur spies and nosers-out of unortodoxy.
Orwell 1984
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Pokušaj atentata na Trumpa  - Page 15 Empty Re: Pokušaj atentata na Trumpa

Post by marcellus 20/7/2024, 16:58

ma... islompkleksirani klinac bez cure i prijatelja kog su u školi udarali po ušima i koji je htio dokazat onima koji su ga izbacili iz stereljačkog tima da zna pucat, otprilike.

Da je neko ovo planirao, pogodili bi ga. Sa sto metara poluprofi ne može fulat s dobrom puškom. Jednostavno bi uzeli nekog ko zna pucat bar donekle. Mali ne bi pogodio vola u guzicu sa sto metara

_________________
Pokušaj atentata na Trumpa  - Page 15 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Pokušaj atentata na Trumpa  - Page 15 Empty Re: Pokušaj atentata na Trumpa

Post by marcellus 20/7/2024, 16:59

Ko i onaj koji je probo ubit Reagana da bi impresioniorao filmsku zvijedzu koju je stalkao (jodie foster). Na kraju je završio u ludari, nedavno su ga pustili.

_________________
Pokušaj atentata na Trumpa  - Page 15 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Pokušaj atentata na Trumpa  - Page 15 Empty Re: Pokušaj atentata na Trumpa

Post by Hoholo Mudovski 20/7/2024, 18:26

marcellus wrote:ma... islompkleksirani klinac bez cure i prijatelja kog su u školi udarali po ušima i koji je htio dokazat onima koji su ga izbacili iz stereljačkog tima da zna pucat, otprilike.

Da je neko ovo planirao, pogodili bi ga. Sa sto metara poluprofi ne može fulat s dobrom puškom. Jednostavno bi uzeli nekog ko zna pucat bar donekle. Mali ne bi pogodio vola u guzicu sa sto metara
Ukratko, kao i u slučaju Kennedija, radi se o usamljenom pojedincu...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5943
2023-08-31


Back to top Go down

Pokušaj atentata na Trumpa  - Page 15 Empty Re: Pokušaj atentata na Trumpa

Post by veber 20/7/2024, 20:07

sve oružar do oružara.
cal 0,22 15m
Pokušaj atentata na Trumpa  - Page 15 _2210

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Pokušaj atentata na Trumpa  - Page 15 Empty Re: Pokušaj atentata na Trumpa

Post by veber 20/7/2024, 20:24

ovo je cal 9
ubojit na streljani do 25m
pričate pizdarije
Pokušaj atentata na Trumpa  - Page 15 P9910

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Pokušaj atentata na Trumpa  - Page 15 Empty Re: Pokušaj atentata na Trumpa

Post by RayMabus 20/7/2024, 20:33

Nikad se u povijesti washingtonske močvare nije dogodilo da se vladajuća stranka na ovaj način, i to u ključnoj fazi kampanje, prepire pred očima čitave nacije. Središnjica, DNC, za to vrijeme očajnički pokušava preuzeti kontrolu nad pomahnitalim narativom, zbog čega gura ideju da se Biden potvrdi kao predsjednički kandidat Demokratske stranke virtualnim putem već krajem srpnja, gotovo mjesec dana prije konvencije u Chicagu, kako bi zacementirali nominaciju i konačno ušutkali špekulacije o promjeni izbornog tandema.


Ovo se nije dogodilo nikad u povijesti: Ogorčeni Biden diže ruke od svega, najviše ga boli potez Baracka Obame!?
RayMabus
RayMabus

Posts : 181994
2014-04-11


Back to top Go down

Pokušaj atentata na Trumpa  - Page 15 Empty Re: Pokušaj atentata na Trumpa

Post by veber 20/7/2024, 20:39

dvoručan je mala nezgodancija je izbacivanje čahure na desnu stranu, za ljevake.
okvir izbaciš bez pol frke
i staviš novi
ja sam kupio potpuno crni.
cijev je brunirana, olakšan plastičnim rukohvatom

garancija 10 000 zatvaranja.

crvenim markerom na guzici znaš da je metak u cijevi. nema kočnice, samo blokadu navlake ali kada staviš novi okvir sam se deblokira.

uz malu preinaku napraviš od njega automatski. samo ona moraš nabavit dugi okvir s 30 metaka.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Pokušaj atentata na Trumpa  - Page 15 Empty Re: Pokušaj atentata na Trumpa

Post by mentalitet 20/7/2024, 20:40

marcellus wrote:veber gađao ga je tip koji nije uspio ući u srednješkolski streljački tim, imao je dvije lijeve ruke i pepeljarke
Pojma po obicaju nemas o necemu sto govoris.Jesi drzao ikada malokalibarski snajper u rukama?Da li si ga ikada upucavao?Da se Tram slucajno nije pomakao za 1 cm pogodio bi ga ravno u desno oko.Ja sam bio clan streljackog drustva (necu ime da kazem da me tajna ustaska sluzba ne bi otkrila) i na osnovu toga sam posjedovao malokalibarsku pusku sa snajperom koji sam sam nadogradio a imao sam samo 16 god.Ispucao sam tisuce metaka i cak obarao jabuke gadjajuci u peteljku a ne u jabuku.Kada si istreniran nije tesko sa onake razdaljine pogoditi chovjeka u glavu,posebno Trampovu.Njega je spasilo samo to shto je inache sklon gesikuliranju jer ima jebenu energiju pa se non stop vrti i mrda glavom.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5213
2020-07-05


Back to top Go down

Pokušaj atentata na Trumpa  - Page 15 Empty Re: Pokušaj atentata na Trumpa

Post by veber 20/7/2024, 20:46

mentalitet wrote:
marcellus wrote:veber gađao ga je tip koji nije uspio ući u srednješkolski streljački tim, imao je dvije lijeve ruke i pepeljarke
Pojma po obicaju nemas o necemu sto govoris.Jesi drzao ikada malokalibarski snajper u rukama?Da li si ga ikada upucavao?Da se Tram slucajno nije pomakao za 1 cm pogodio bi ga ravno u desno oko.Ja sam bio clan streljackog drustva (necu ime da kazem da me tajna ustaska sluzba ne bi otkrila) i na osnovu toga sam posjedovao malokalibarsku pusku sa snajperom koji sam sam nadogradio a imao sam samo 16 god.Ispucao sam tisuce metaka i cak obarao jabuke gadjajuci u peteljku a ne u jabuku.Kada si istreniran nije tesko sa onake razdaljine pogoditi chovjeka u glavu,posebno Trampovu.Njega je spasilo samo to shto je inache sklon gesikuliranju  jer ima jebenu energiju pa se non stop vrti i mrda glavom.
ti si jarane ko i jaran ero. daj piši kaj nisi bio.

ja sam član streljačkog kluba medveščak. 

daj odjajaj, zamoran si svojim lažima. u 40g nisam ispalio više od 500 metaka

jarane ne laži stalno.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Pokušaj atentata na Trumpa  - Page 15 Empty Re: Pokušaj atentata na Trumpa

Post by mentalitet 20/7/2024, 20:46

Hoholo Mudovski wrote:
marcellus wrote:ma... islompkleksirani klinac bez cure i prijatelja kog su u školi udarali po ušima i koji je htio dokazat onima koji su ga izbacili iz stereljačkog tima da zna pucat, otprilike.

Da je neko ovo planirao, pogodili bi ga. Sa sto metara poluprofi ne može fulat s dobrom puškom. Jednostavno bi uzeli nekog ko zna pucat bar donekle. Mali ne bi pogodio vola u guzicu sa sto metara
Ukratko, kao i u slučaju Kennedija, radi se o usamljenom pojedincu...

Iza kojega stoje americki cifuti zato ih i ubiju da slucajno ne bi pricali.Elem,ovo nije uspjelo,zato eno Blinken prije par sati kaze da Iran samo sto nije napravio Atomsku bombu,Izraelski Hitler u SAD.Znaci krece napad na Iran,izbora nece biti a cijeli svijet moze reci Laku noc ljudi.Nemate pojma koje zlo vlada Amerikom.Zato sam sve vishe uvjeren da samo gradjanski rat moze spasiti Ameriku i ostatak svijeta.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5213
2020-07-05


Back to top Go down

Pokušaj atentata na Trumpa  - Page 15 Empty Re: Pokušaj atentata na Trumpa

Post by veber 20/7/2024, 20:53

walter i glock kao i HS nemaju kočnicu
imaju dupli okidač

što znači da moraš biti jako pažliv kada rukuješ s njima

ovaj polutan zingaro bi se upucao da mu daš gun. bez obzira na ispaljenih tisuće metaka

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Pokušaj atentata na Trumpa  - Page 15 Empty Re: Pokušaj atentata na Trumpa

Post by crvenkasti 20/7/2024, 21:03

Veber ima mali pimpek, ali mu je gun velik.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29501
2014-04-17


Back to top Go down

Pokušaj atentata na Trumpa  - Page 15 Empty Re: Pokušaj atentata na Trumpa

Post by mentalitet 20/7/2024, 21:16

veber wrote:walter i glock kao i HS nemaju kočnicu
imaju dupli okidač

što znači da moraš biti jako pažliv kada rukuješ s njima

ovaj polutan zingaro bi se upucao da mu daš gun. bez obzira na ispaljenih tisuće metaka

Imao sam Beretu prije rata i to bez dozvole.Kada sam vidio tko sve ima oruzje prodao sam je jer znam da bi ubio nekog kretena.Za mene nije oruzje jer sam kratkog fitilja,priznajem.Jednom sam potegao na 5 janjevaca pistolj i uplasio se samog sebe.Da mi nije bilo frenda pobio bi ih ko miseve i unistio sebi i njima zivote zbog jedne obichne pichke koja mi se naturala.Mogu ovdje kupiti legalno sta hocu,samo dam osobnnu i to je to.Ali da vidim nekog na dvoristu ne bi mu govorio da digne ruke i pozvao policiju vec bi pucao zato shto svaki idiot ima ovdje oruzje.Amo sam zalijepio tablu na ogradu.Ovo je kaubojska zemljak "Prvo pucam onda onda zovem policiju".Ovdje je zakon kada stavis upozorenje imas pravo ubiti bilo koga na svojoj zemlji bez obzira da li je pismen ili nepismen ili ne zna engleski.Pa ti setaj tudjim posjedom.UNC sam skoro poginuo trazeci vrganje.Chovjek na skuteru 50 met.od mene viche FRIZ.Ja vidim pusku snajperku.Dignem ruke i okrenem mu ledja i pomislim ako me ubije s ledja barem ce odgovarati.Polucoravi idiot nije vidio tablu prije nego je usao na tudji posjed.Sreca moja da je covjek bio bivsi sherif koji mi je objasnio zashto me je tako tretirao jer kaze da je mnoge kriminalce strpao u zatvor pa se boji osvete.A ima ranch mamu mu jebem kilometrima sirok i dug.Bio sam zaljubljenik oruzja dok sam bio mladji i dok nisam ubio mlado od srne.Ranio ga sa sacmaricom i kad sam dosao do njega place ko dijete.Zaklao sam ga i nikada vise nisam pomislio da budem lovac jer sam zelio to biti zato shto mi je stari bio lovac.Oruzje je samo za bolesne i nesigurne idiote.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5213
2020-07-05


Back to top Go down

Pokušaj atentata na Trumpa  - Page 15 Empty Re: Pokušaj atentata na Trumpa

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 15 of 17 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum