ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mesić kaže špotao sam Milanovića jer nije na Komšićevoj liniji a treba biti kao ja.

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Mesić kaže špotao sam Milanovića jer nije na Komšićevoj liniji a treba biti kao ja.  - Page 2 Empty Re: Mesić kaže špotao sam Milanovića jer nije na Komšićevoj liniji a treba biti kao ja.

Post by Sora 24/5/2024, 19:12

Ringo10 wrote:Ja ne priznam genocid u Srebrenici Jer Neću da gladim jaja Mujagama

ne moraš nisi peder a nisu ni oni

Sora

Posts : 23795
2014-04-29


Back to top Go down

Mesić kaže špotao sam Milanovića jer nije na Komšićevoj liniji a treba biti kao ja.  - Page 2 Empty Re: Mesić kaže špotao sam Milanovića jer nije na Komšićevoj liniji a treba biti kao ja.

Post by Sora 24/5/2024, 19:14

Joža wrote:
Sora wrote:Hrvatska i Bosna su prirodni saveznici ali onda to ne ide tako da hrvatska politika podržava separaciju i međeda iz Banja Luke 
jeb vas plitkoumni bog, već ste jednom popušili tu politiku podijeljenu Bosnu u 2.ratu 
i jopet i jopet

Sore, u drugom svitskom ratu jedan dil Hrvata, koje s pravom nazivam 'usraše', popušili su da su muslimani 'rvačko cvieće'. Evo danas vidimo kako su ti isti 'pozdravili' potporu Hrvatskoj rezoluciji.

Posrali nam se po glavi unatoč zbrinjavanju njihovih izbiglica i naoružavanju za vrijeme rata.

U Riki su se obučavali i naoružali ''krajišnike'' koji su poslije samo par miseci nakon završetka obuke tekbirili napadajući Hrvate Lašvanske doline. 

Tko je spričio 'Srebrenicu drugi dil' u Bihaću?


I opet ne valjamo.

Luda kuća.


saka ti je rečenica upitna i netočna faktički 
no dosadilo mi  isto pisati već godinama

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23795
2014-04-29


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum