ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Page 34 of 54 Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 44 ... 54  Next

Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 34 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Piglet 23/3/2024, 14:27

AssadNaPodmornici wrote:

Vjerojatno islamski teroristi
Užas.

Samo malo konteksta - Moskva je najveći muslimanski grad u Europi jer ima oko 2 milijuna muslimana. 

Premda Rusi rapidno gube stanovništvo (stavljali smo grafove, predviđanja Rosstata su barem pola miljuna Rusa manje svake godine iduća dva desetljeća), broj muslimana raste i trenutno je iznad 10% u cijeloj Rusiji, a za deset godina će se njihov udio udvostručiti. 

Putin je vjerojatno samo ubrzao tijek događaja svojim 4D šahom i specijalnim operacijama, a ne dao Bog da dođe do većih gospodarskih problema u Rusiji, to bi bila seperatistička pobuna za pobunom. Vidjeli smo kako su uspjeli kupiti Čečene parama i socijalnim mirom, ali ako samo malo zastane s isplatama, eto njih natrag džihadu.

Piglet

Posts : 1445
2016-02-24


Šandor Winnetou and AssadNaPodmornici like this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 34 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by RayMabus 23/3/2024, 14:36

Njihov problem. Uostalom imaju slobodnih kapaciteta u sibirskim zatvorima pa ako im se tko učini sumnjivim neka ga lijepo pošalju tamo na preodgoj.

---

Vkasti ruske regije Krasnojarsk planiraju ove godine zatvoriti nekoliko zatvora zbog pada broja zatvorenika nastalog zbog njihove mobilizacije u rat protiv Ukrajine, pišu novine Kommersant.

Ruski medij poziva se na Marka Denisova, povjerenika za ljudska prava Krasnojarska, koji je rekao regionalnim vlastima da će se zatvoriti najmanje dva zatvora zbog "velikog jednokratnog smanjenja broja zatvorenika u kontekstu specijalne vojne operacije".

Rusija zatvara sibirske zatvore
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 34 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Piglet 23/3/2024, 15:04

Zasad se spekulira da je to odmazda zbog ruske mobilizacije iz 2022. godine kad su većinom regrutirali u najsiromašnijim ruskim regijama i to prvenstveno nacionalne manjine. 

Lokalne vlasti su tada brutalno razbijale demonstracije protiv mobilizacije (imate snimke iz Dagestana i drugdje na Kavkazu) što je dodatno pogoršalo situaciju.
Piglet
Piglet

Posts : 1445
2016-02-24


Šandor Winnetou and AssadNaPodmornici like this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 34 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by RayMabus 23/3/2024, 15:16

Ne želim se baviti s tom njihovom problematikom trpačine mujaga iz siromašnih dijelova svijeta jer oligarsima fali jeftinih robova.

To nije problem koji sam im ja stvorio pa prema tome ne pada mi na pamet da im ga ja i rješavam. Neka ga sami riješe.

Meni je najbitnije da je njima granica hermetički zatvorena i daleko im kuća itd itd itd ( bodljikava žica, jarak, krokodili itd itd itd ).

...

Zahtjevi za vizu za državljane Rusije

Od 19. rujna 2022. ruskim državljanima zabranjen je ulazak u Estoniju,, Litvu, Latviju i Poljsku u turističke, poslovne, sportske ili kulturne svrhe.

Od 30. rujna 2022. ruskim državljanima zabranjen je ulazak u Finsku radi turizma.

Od 25. listopada 2022. ruskim državljanima zabranjen je ulazak u Češku u turističke, poslovne, sportske ili kulturne svrhe.

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 34 800px-Visa_requirements_for_Russian_citizens.svg
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 34 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 23/3/2024, 18:09



Longi je objasnio. Piglet objasnio 
Rusija je zbog "bilance", uvezla hrpu muslimana bez kontrole (kao i Zapad) i sada im se ovi osvećuju za Ruske ratove.

Imali su doslovno javno upozorenje od Amera čak su im Ameri i na razini obavještajnih službi javili da se sprema napad.
I opet ovi debili idu optužiti Ukraince. 
Kakvi debili. 
Putinu i njegovim debilima bi bilo najbolje da se ubiju svi skupa jer vode državu u propast. I ovi low Iq debili što podržavaju Rusiju. 
Kako rekoh sve je to jedan te isti skup debila. Biden, Macron, Putin, Angela Merkel itd. Nepodobnih debila. I još većih idiota koji se klanjaju takvim debilima

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21826
2018-06-14


kic, immortal, IL Risorto, Piglet and Šandor Winnetou like this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 34 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 24/3/2024, 00:12

Ua udara po Krimu. Onoga ti Boga. 
Sve mi se čini da UA igra do kraja pokušati će raspad Rusije. Na kraju dobro je debo rekao još će Ameri spašavati Ruse 

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21826
2018-06-14


immortal and Šandor Winnetou like this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 34 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by immortal 24/3/2024, 01:24

AssadNaPodmornici wrote:Ua udara po Krimu. Onoga ti Boga. 
Sve mi se čini da UA igra do kraja pokušati će raspad Rusije. Na kraju dobro je debo rekao još će Ameri spašavati Ruse 
kakve to jesu rakete ili što
koliko razarajuće
ova se skoro oduzela na snimci
poslušala x puta
jebeno kad zagusti
bitno da im je putin prošao za vođu
pljuc, a vječno se domaći putinovci nama Hrvatima porugivali

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23274
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 34 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Hartmann 24/3/2024, 02:42

AssadNaPodmornici wrote:Ua udara po Krimu. Onoga ti Boga. 
Sve mi se čini da UA igra do kraja pokušati će raspad Rusije. Na kraju dobro je debo rekao još će Ameri spašavati Ruse 
Majke ti,gdje ti zivis..Evo Rusija se raspada,trgaju cipove iz ves masina,ocajnicki tamane ukrajince i u svjesnosti gubitka rata,napreduju naprijed..ooo...bog je stvarn odigo ruke od Balkana.. lol! lol! lol!

_________________
Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 34 2cc4e01132374b4662c3b46684b86272
avatar
Hartmann

Posts : 1999
2021-01-04


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 34 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Hartmann 24/3/2024, 02:44

immortal wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Ua udara po Krimu. Onoga ti Boga. 
Sve mi se čini da UA igra do kraja pokušati će raspad Rusije. Na kraju dobro je debo rekao još će Ameri spašavati Ruse 
kakve to jesu rakete ili što
koliko razarajuće
ova se skoro oduzela na snimci
poslušala x puta
jebeno kad zagusti
bitno da im je putin prošao za vođu
pljuc, a vječno se domaći putinovci nama Hrvatima porugivali
Pa jebotemhocete li vi napisati koji realan argument,osim glumiti uzvisenost zrtve..

ovako to su Shadov krstarece..dvije prosle ostalie oborene..

_________________
Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 34 2cc4e01132374b4662c3b46684b86272
avatar
Hartmann

Posts : 1999
2021-01-04


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 34 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 24/3/2024, 09:08

immortal wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Ua udara po Krimu. Onoga ti Boga. 
Sve mi se čini da UA igra do kraja pokušati će raspad Rusije. Na kraju dobro je debo rekao još će Ameri spašavati Ruse 
kakve to jesu rakete ili što
koliko razarajuće
ova se skoro oduzela na snimci
poslušala x puta
jebeno kad zagusti
bitno da im je putin prošao za vođu
pljuc, a vječno se domaći putinovci nama Hrvatima porugivali
Britansko FR rakete StormShadow

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21826
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 34 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Piglet 24/3/2024, 09:26

Da im zapad dozvoli da gruvaju sjenkama oluje po Rusiji, već bi odavno bili pregovori o primirju. Ako Ukrajinci dronovima razbucaju po Rusiji, što bi tek radili njemački Taurusi ili američki ATACMSi. 

Vidimo da Rusija nema nikakva skladišta krstarećih raketa nego ih proizvodi u hodu. Da nije tako, ne bi čekali kraj zime da gruvaju po ukrajinskim elektranama, a zbog manje potrošnje Ukrajinci su već  osposobili opskrbu u napadnutim regijama. Sad će opet biti par tjedana zatišja, kao i svaki put dosad.
Piglet
Piglet

Posts : 1445
2016-02-24


Šandor Winnetou and AssadNaPodmornici like this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 34 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 24/3/2024, 09:58

Piglet wrote:Da im zapad dozvoli da gruvaju sjenkama oluje po Rusiji, već bi odavno bili pregovori o primirju. Ako Ukrajinci dronovima razbucaju po Rusiji, što bi tek radili njemački Taurusi ili američki ATACMSi. 

Vidimo da Rusija nema nikakva skladišta krstarećih raketa nego ih proizvodi u hodu. Da nije tako, ne bi čekali kraj zime da gruvaju po ukrajinskim elektranama, a zbog manje potrošnje Ukrajinci su već  osposobili opskrbu u napadnutim regijama. Sad će opet biti par tjedana zatišja, kao i svaki put dosad.

Plus zapad ima na tisuće/desetke tisuća avioraketa/bombi dometa od nekoliko desetaka do nekoliko stotina km koje se mogu lansirati s F16ki. 
Doslovno bi Ukrajinci u krugu 500km mogli ugasiti svaku rafineriju, svaku tvornicu koja proizvodi oružje , u krugu od 500km od svoje granice. 

A onda bi sa dronovima dosegli ove tvornice/rafinerije udaljene malo više. 

U roku par tjedana rat bi bio gotov, Rusi bi jedino mogli obrađivati naftu ili proizvoditi oružje istočno od Urala a to im ne bi bilo dovoljno za niti osvojiti išta, i morali bi na pregovore.

a ovako zapadne pičkice ne daju , prvo ne šalju niti dovoljno raketa, niti aviona, niti dozvoljavaju udare po tlu Ruske Federacije, samo po Krimu.  Pa Ukrajinci industrijske mete u Rusiji gađaju  dronovima.

Samo je fora da su UA razvili takvu preciznost dronova da pogađaju precizno pogone, ne zabiju se "random" u cijevi koje je lakše zamijeniti, ili tankove, nego doslovno gađaju pogone.  
Još 2-3 ovakva vala UA napada i smanjit će im proizvodnju nafte za 20%: 

Ruska ratna mašinerija, ekonomija, ali i "mir u državi" , sve se to financira naftnim prihodima. Čečenci, Dagenestanci, Tatari (a oni svako malo naprave pokolj) su "mirni" dok im Moskva isplaćuje milijarde $ i tako ih kupuje.. 

ako presuše te milijarde $ naftnih derivata, vidit ćemo koliko će Ahmat Sila biti lojalni Moskvi, a koliko će se okrenuti protiv Moskve. 
Čak sam i sa jednog Ruskog telegram čitao, da Kadirov osim što nije koristio čečence vs Ukrajinaca , da je lik uzimao i gomilao oružje i zalihe od RUske vojske, a proveo je mobilizaciju, a vojska Čečenska uči nedostatke vojske Ruske Federacije.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21826
2018-06-14


Piglet and Šandor Winnetou like this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 34 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by kic 24/3/2024, 10:36


vidio sam da se i Varg ruga Rusima da su postali soft i da to nisu to Rusi iz 80ih više..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Piglet likes this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 34 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Piglet 24/3/2024, 11:25

Piglet wrote:
AssadNaPodmornici wrote:inače avioni su u prosjeku najsigurnije letjelice na planeti, a vojni avioni bi trebali biti bolje održavani nego civilni.
rusima dosta padaju. ne bi me čudilo da su dvije stvari

1)nedostatak održavanja ili rezervnih dijelova zbog posljedica rata/sankcija
2)sabotaže.. u rusiji je to normalno, Putinov režim osim 2-3 milijuna ukrajinaca(u Rusiji) i drugih manjina, hrpa i Rusa ne voli. Tko zna koliko u Rusiji imaš doušnika, recimo možda nekih radikalnih desničara (poput ovih Ruskih partizana koji su realno gledajući radikalna desnica)
To je već dugo tako i s vremenom postaje sve gore, u početku su Rusi kanibalizirali stare avione i kupovali sve iz okolnih država s otpada, ali sad je to presušilo i imaju svaki dan preko 6 nesreća u civilnom zrakoplovstvu.


Najgore od svega je što 40% zrakoplova nisu ruski nego iznajmljeni i nakon isteka ugovora ih moraju vratiti zapadnim firmama. Rusi su u očaju podnjeli žalbu Međunarodnoj organizaciji civinlog zrakoplovstva jer sankcije navodno ugrožavaju ruske civile, a među državama na koje se žale je i RH  lol!


Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 34 Aviation
Nastavno na ovo:

Zbog ogromnog porasta avionskih nesreća, Međunarodna organizacija civilnog zrakoplovstva je označila Rusiju crvenom zastavom što je status upozorenja za putnike da je to jedna od 4 države u kojima je najopasnije na svijetu letjeti civilnim zrakoplovom - ostale su Butan, Liberija i Demokratska Republika Kongo.

Globalno je broj avionskih nesreća u padu i deset puta ih je manje nego početkom stoljeća, ali u Rusiji je obrnuti trend - unatoč tome što su srezali broj letova (25% manje letova nego prije korone), imaju više nesreća (tri do četiri puta više nesreća). 

Čak 95% civilnog avionskog prometa u Rusiji čine strani avioni za koje više nemaju rezervnih dijelova, ali ni osoblja jer piloti i inženjeri masovno bježe na zapad i u Aziju. Sve je manje onih koji su voljni riskirati glavu vožnjom u takvim krševima pa iranski inženjeri dolaze u Rusiju održavati zrakoplove. Istodobno su dozvolili popravke aviona off ili no-name brendovima i više puta su snižavali sigurnosne standare u avionskom prometu.

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 34 Aviation3


Rusi su imali planove do 2030. početi masovnu proizvodnju svojih civilnih zrakoplova, ali rokovi su više puta pomicani zbog neuspješnih testiranja i okupacije industrije proizvodnjom vojnih aviona. Iznajmljeni avioni su puno bolje održavani od ruskih pa je ovih dana Putin donio odluku o zapljeni svih stranih civilnih aviona koje bi morali vratiti zapadnim firmama i to je jedan od argumenata EU i SAD zašto će i oni početi koristiti rusku imovinu zamrznutu na zapadu.

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 34 Aviation2
Piglet
Piglet

Posts : 1445
2016-02-24


RayMabus, Šandor Winnetou and AssadNaPodmornici like this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 34 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 24/3/2024, 11:58

kic wrote:
vidio sam da se i Varg ruga Rusima da su postali soft i da to nisu to Rusi iz 80ih više..
Daj podijeli koji njegov tweet

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21826
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 34 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 24/3/2024, 11:59

Ugl napad sinoć na Krim, UA tvrde da su napravili značajnu štetu, Oryx ekipa je rekla da čekaju vizualne dolaze 

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21826
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 34 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 24/3/2024, 12:02

I Rusi su izveli raketni napad na Ukrajinu. 
Ima zadnja dva tri dana pun kurac snimki gubitaka sa obje strane.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21826
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 34 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by RayMabus 24/3/2024, 12:22

AssadNaPodmornici wrote:

U roku par tjedana rat bi bio gotov, Rusi bi jedino mogli obrađivati naftu ili proizvoditi oružje istočno od Urala a to im ne bi bilo dovoljno za niti osvojiti išta, i morali bi na pregovore.

Samo da te obavijestim jer taj podatak čuvam za poslije ( čuvam ga za poslije jer je bitno naložiti države koje graniče s Rusijom da se angažiraju da daju Ukrajini dronove da rokaju ruske rafinerije da ovi ne mogu krenit na Finsku, baltičke države, Poljsku itd dakle ove koje su kao prve njima na udaru kad je kopneni prostor u pitanju ).

Belarus

Mozyr Refinery (Slavneft) 95,000 bbl/d (15,100 m3/d)
Novopolotsk Refinery (Naftan)

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_oil_refineries#Europe
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 34 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by RayMabus 24/3/2024, 12:46

Rusija je navodno odgodila isporuku dva sustava protuzračne obrane S-400 Indiji, navodeći potrebu da ih koristi za zaštitu vlastitih gradova i strateških dobara od potencijalnih napada ukrajinskih bespilotnih letjelica. Ovo kašnjenje znači da će od pet sustava S-400 koje je Indija očekivala do kraja godine, samo dva biti isporučena do kolovoza 2026.

https://twitter.com/NOELreports/status/1771840284956950698

Nemaju dovoljno PZO sistema da zaštite rafinerije i drugo u ovom evropskom dijelu Rusije pa odgađaju isporuke oružja konkretno ovdje sad PZO sistema trećim državama.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Šandor Winnetou and AssadNaPodmornici like this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 34 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by RayMabus 24/3/2024, 13:45

Piglet wrote:
Zbog ogromnog porasta avionskih nesreća, Međunarodna organizacija civilnog zrakoplovstva je označila Rusiju crvenom zastavom što je status upozorenja za putnike da je to jedna od 4 države u kojima je najopasnije na svijetu letjeti civilnim zrakoplovom - ostale su Butan, Liberija i Demokratska Republika Kongo.

Globalno je broj avionskih nesreća u padu i deset puta ih je manje nego početkom stoljeća, ali u Rusiji je obrnuti trend - unatoč tome što su srezali broj letova (25% manje letova nego prije korone), imaju više nesreća (tri do četiri puta više nesreća). 

Čak 95% civilnog avionskog prometa u Rusiji čine strani avioni za koje više nemaju rezervnih dijelova, ali ni osoblja jer piloti i inženjeri masovno bježe na zapad i u Aziju. Sve je manje onih koji su voljni riskirati glavu vožnjom u takvim krševima pa iranski inženjeri dolaze u Rusiju održavati zrakoplove. Istodobno su dozvolili popravke aviona off ili no-name brendovima i više puta su snižavali sigurnosne standare u avionskom prometu.

Rusi su imali planove do 2030. početi masovnu proizvodnju svojih civilnih zrakoplova, ali rokovi su više puta pomicani zbog neuspješnih testiranja i okupacije industrije proizvodnjom vojnih aviona. Iznajmljeni avioni su puno bolje održavani od ruskih pa je ovih dana Putin donio odluku o zapljeni svih stranih civilnih aviona koje bi morali vratiti zapadnim firmama i to je jedan od argumenata EU i SAD zašto će i oni početi koristiti rusku imovinu zamrznutu na zapadu.

Nije mi bilo jasno šta ovaj pojam znači pa sam išao vidjeti ... dakle avio kompanija makne svoj logo ( natpis ) i to je avion koji nije ničiji i sad ako se želiš voziti u takvome ok a ako padne nitko ne snosi odgovornost jer ne pripada nikome i nema odgovornosti jer nema avio kompanije čiji je to zrakoplov pa samim time ni odštete u slučaju nesreće.

Lijepo Boga mi.

Što bi reko Bora Đorđević ( Riblja čorba ): U slučaju rata, vozite se avionima JAT-a.


Za one koji ne znaju JAT je bio jugoslavenski nacionalni avio prijevoznik i to je kratica od jugoslavenski aerotransport ( JAT ).

Sad je Air Serbia.

Prekinuo rad 26. listopada 2013. (postala Air Serbia )

https://en.wikipedia.org/wiki/Jat_Airways
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Piglet likes this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 34 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 24/3/2024, 13:50

https://t.me/c/1534945236/22401

Čekaj znam sinoć da su Ukrainci gađali rafineriju. 
Ona je prestala sa radom. 

Ali pazi ovo rafinerija je udaljena 1000km??
Čekaj Ukrajinci onesposobili Rusku rafineriju udaljenu 1000km?

Btw dosta zapadnih zemalja ulazi u "Ukrajinsku koaliciju za dronove".
U prijevodu to znači da će se količina ovih napada, kao i domet i preciznost samo povećavati. Očekujem da bi Rusija mogla ostati bez 30-40% nafte i goriva do kraja ove godine.
A onda bi u 2025 mogli ući sa 30-40% manje prihoda od goriva i nafte a većina sovjetskih skladišta će biti prazna.
Onda mogu zaboraviti na osvajanje teritorija onda bi inicijativa trebala preći u ruke Ukrainca pod uvjetom da se održi zapadna pomoć.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21826
2018-06-14


IL Risorto, Piglet and Šandor Winnetou like this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 34 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 34 of 54 Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 44 ... 54  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum