ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića - Page 4 Empty Re: Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića

Post by RayMabus 2/11/2023, 21:52

Slomit će nokat ona kraljica Jordana ako pusti bebe iz Gaze u Jordan

Jao jao

Tragedija jebo te

RayMabus

Posts : 181990
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića - Page 4 Empty Re: Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića

Post by RayMabus 2/11/2023, 21:58

Jao jao

Ja sam kraljica Jordana i mi smo dobri s Britancima jer smo svi kraljevina

Evo suše mi se vikleri i moram urediti nokte al znate mi iako graničimo sa Zapadnom obalom mi nećemo ništa nego eto neka Iran preko Hezbolaha ratuje za te tamo neke Palestince jer smo mi u osnovi cionisti.

PA PA SMEČARKO
RayMabus
RayMabus

Posts : 181990
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića - Page 4 Empty Re: Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića

Post by RayMabus 2/11/2023, 22:00

Aj ti zdravo

GF5 će potamanit te tamo na Zapadnoj obali, sve poćerat u Jordan a onu đamiju na onom brdu srušit i poravnat.

AJ BOG
RayMabus
RayMabus

Posts : 181990
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića - Page 4 Empty Re: Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića

Post by RayMabus 2/11/2023, 22:01

RayMabus wrote:Aj ti zdravo

GF5 će potamanit te tamo na Zapadnoj obali, sve poćerat u Jordan a onu đamiju na onom brdu srušit i poravnat.

AJ BOG
Našla se gomila kretena na nekoj planeti igrat igrice s generalom galaksije najvišeg ranga

E stvarno svašta

Isto ko da se gomila seljačina u nekom selu došla na ideju igrat rata s nekim austrougarskim oficirom ili oficirom osmanske armije u to vrijeme

Jebeni smijeh ono
RayMabus
RayMabus

Posts : 181990
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića - Page 4 Empty Re: Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića

Post by RayMabus 2/11/2023, 22:07

Položite oružje

Dobronamjeran savjet

Ja sam GF5

Svaka bitka i svaki rat protiv mene je unaprijed izgubljen

Nitko ne pobjeđuje

Svi gube
RayMabus
RayMabus

Posts : 181990
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića - Page 4 Empty Re: Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića

Post by RayMabus 2/11/2023, 22:11

Ne možete živjeti u miru ako ratujete sa svojim najbližim susjedima na fizičkoj ravni.

Položite oružuje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181990
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića - Page 4 Empty Re: Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića

Post by RayMabus 2/11/2023, 22:15

RayMabus wrote:Ne možete živjeti u miru ako ratujete sa svojim najbližim susjedima na fizičkoj ravni.

Položite oružuje.

Ne slijede me toliki svijetovi ( galaktička konfederacija je savez miroljubljivih svijetova u svemiru ) bez razloga.

Ima razlog zašto sam njihov vojni general.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181990
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića - Page 4 Empty Re: Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića

Post by RayMabus 2/11/2023, 22:26

Ajme ja sam kraljica Jordana puka mi je nokat, jel izgledam ko dobra treba pred kamerama čekaj da sise namjestim

Znate meni je jako žao šta Palestinci pate eto moj muž kralj ko i Čarles pa ne možemo mi ništa pa eto neka Iran s Hezbolahom i Hutima u Jemenu nešto a mi ništa jer smo mi kraljevska kuća povezana s britanskom tajnom službom koja voli Komšića.

Šmrc šmrc šmrc jadni Palestinci reče kraljica Jordana
RayMabus
RayMabus

Posts : 181990
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića - Page 4 Empty Re: Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića

Post by RayMabus 2/11/2023, 22:29

RayMabus wrote:Ajme ja sam kraljica Jordana puka mi je nokat, jel izgledam ko dobra treba pred kamerama čekaj da sise namjestim

Znate meni je jako žao šta Palestinci pate eto moj muž kralj ko i Čarles pa ne možemo mi ništa pa eto neka Iran s Hezbolahom i Hutima u Jemenu nešto a mi ništa jer smo mi kraljevska kuća povezana s britanskom tajnom službom koja voli Komšića.

Šmrc šmrc šmrc jadni Palestinci reče kraljica Jordana

A znaš šta je baza ?

Doći će oni Ajatolah iz Irana pa reč: Čuj ti ( ja sam Nova duša ) imaš ti i pravo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181990
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića - Page 4 Empty Re: Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića

Post by RayMabus 2/11/2023, 22:33

Ajme puka mi je nokat.

Neka se Iran bori za te u Palestini a mi u Jordanu nećemo ništa jer smo mi kraljevina ko i Britanci.

Hmmmm

Ajatolah Irana :Šta je reka taj Nova duša upravo nama ?

Aha
RayMabus
RayMabus

Posts : 181990
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića - Page 4 Empty Re: Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića

Post by RayMabus 2/11/2023, 22:40

RayMabus wrote:Ajme puka mi je nokat.

Neka se Iran bori za te u Palestini a mi u Jordanu nećemo ništa jer smo mi kraljevina ko i Britanci.

Hmmmm

Ajatolah Irana :Šta je reka taj Nova duša upravo nama ?

Aha
Reka vam je da na Zapadnoj obali živi tri miljona Palestinaca pa ako se oni neće boriti za Gazu da onda bolje da Hezbolah i Jemenci ne ulaze u to dakle i sam Iran nego ih fino pusti niz vodu pa neka se Jordan i Egipat s time misle.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181990
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića - Page 4 Empty Re: Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića

Post by RayMabus 2/11/2023, 22:53

Lijepo je kad te boli kurac.

Ovo je nešto ko s Ukrajinom di im je rečeno da ako napadnu zapadni dio da će dobit po pički pa se čačkat na istoku s njima al da me za to nije brige.

Ovdje je razlika jer se ne kuži ništa osim da bager ide poravnat tu njihovu đamiju šta su zapišali u Jeruzalemu.

Mene boli kurac šta oni kmeče, ja vozim svoj bager prema točno određenom cilju.

Bespravno izgrađena nekretnina, rušenje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181990
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića - Page 4 Empty Re: Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića

Post by RayMabus 2/11/2023, 23:01

Kralj Salomon bio je, prema Bibliji, treći kralj Izraela i Židova, sin izraelskog kralja Davida i žene Urije Hetita, Bat-Šebe. Vladao je od 970. do 931. pr. Kr. Biblijska, ali i kasnija tradicija slavi ga zbog njegove legendarne mudrosti.

To je taj hram.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181990
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića - Page 4 Empty Re: Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića

Post by RayMabus 2/11/2023, 23:06

Vladao je od 970. do 931. pr. Kr.

Ovo je stvarno davno. Mislio sam da je ranije.

Nije to hram tj jest za ljude nego je to sletište za vanzemaljski brod ( dole temelji pa gore nadvišeno ).

Zato i jest na brdu izgrađeno ( brdo uzvisina ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 181990
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića - Page 4 Empty Re: Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića

Post by RayMabus 2/11/2023, 23:11

Sad je 2023 godina.

Dakle tri tisuće godina razlike i sad neki vjeruju ako sruše đamiju i naprave opet taj hram da će im sletiti vanzemaljski brod na to tj hram je pista ( uzvišenje sa stupovima ).

Fascinantno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181990
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića - Page 4 Empty Re: Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića

Post by RayMabus 2/11/2023, 23:17

Lijepo je kad ljudi vjeruju u nešto i nakon toliko godina.

A ništa, pali bagere, vozi na to brdo, srušit tu đamiju i napravit hram.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181990
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića - Page 4 Empty Re: Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića

Post by RayMabus 2/11/2023, 23:32

Uffff

970 godina prije Krista

Morat ću to malo proučit jer sa mislio da je ranije.

Jbga ja sam ipak galaktiči general a planeta vamo tamo jel.

Uglavnom Solomonov hram je postolje na koje slijeće vanzemaljski brod. To mu je SVRHA.

https://hr.wikipedia.org/wiki/Jeruzalemski_hram

Brigu o Hramu vodili su svećenici i leviti. Službe su im se odnosile na brigu oko čuvanja Kovčega saveza, službu pjevanja i sviranja u Hramu, spremanja posvećenih kruhova, klanja žrtvenih životinja.

Ovo je u osnovi frižider transporter.

https://hr.wikipedia.org/wiki/Kov%C4%8Deg_Saveza
RayMabus
RayMabus

Posts : 181990
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića - Page 4 Empty Re: Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića

Post by RayMabus 2/11/2023, 23:37

A ništa. Pali bagere i ruši tu đamiju. Mujage napravile da zapišaju teren da ispadne da je to islamsko a ne jervejsko.

Oću tu Mc Donald i da prodajem sendviće od svinjetine tu ( imati u vidu da ni Jerveji neće svinje pa u osnovi očito se rugam i njima kad to oću tu napraviti ).

To ti je totalni slom. To ti je general GF5. Razjebe sve.

Jerveji sruše đamiju onda ja napravim fast food i prodajem sendviće od svinjetine i kažem : Bitno je ono šta iz usta izlazi a ne šta ulazi ( šta jedeš ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 181990
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića - Page 4 Empty Re: Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića

Post by RayMabus 3/11/2023, 00:08

Jačanje kraljevstva Šaula i njegovih sinova na sjeveru prijetilo je trgovačkim putovima Egipćana i domaćih naroda na priobalju, zbog toga su se Egipćani i Filistejci borili protiv njih. Svi gradovi koje je Šaul osvojio, kako pokazuju arheološki nalazi, uništeni su u 10. st. pr. Kr.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181990
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića - Page 4 Empty Re: Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum