ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića - Page 3 Empty Re: Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića

Post by RayMabus Thu 2 Nov - 20:48

Bil sad netko u BiH želio da hrpa vojno naružanih muđahedina upadne u Srbiju i napravi pokolj 1400 civila itd ?

Nitko to normalan u Sarajevu ne želi.

E pa to vam je Hamas.


RayMabus

Posts : 181989
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića - Page 3 Empty Re: Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića

Post by RayMabus Thu 2 Nov - 20:49

T. wrote:slučajno si isključio "caps lock"...
ako nisi primijetio reko da znaš...
Nije slučajno.

Namjerno pišem velikim slovima.

OZBILJAN SAM.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181989
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića - Page 3 Empty Re: Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića

Post by RayMabus Thu 2 Nov - 20:53

Ozbiljan sam.

Moraš shvatit da sam ja netko tko ako kaže da bi čekićem od deset kilograma Zlatku Lagumđiju s guštom uništio obje šake na obje ruke i to snimio na kamere i smijao se i vikao u kameru evo ti đubre sad pa piši protesne note...

da je to baš tako.

Ne znate vi šta sam ja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181989
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića - Page 3 Empty Re: Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića

Post by RayMabus Thu 2 Nov - 20:55

RayMabus wrote:Ozbiljan sam.

Moraš shvatit da sam ja netko tko ako kaže da bi čekićem od deset kilograma Zlatku Lagumđiju s guštom uništio obje šake na obje ruke i to snimio na kamere i smijao se i vikao u kameru evo ti đubre sad pa piši protesne note...

da je to baš tako.

Ne znate vi šta sam ja.
Njegovi prsti to su moji prsti.

Ja sam gospodar fizičke ravni.

Zato je to moje i ja ću radit s tim organima i s njihovom tijelima  šta god ja hoću.



Rekoh vam: NE ZNATE VI ŠTA SAM JA
RayMabus
RayMabus

Posts : 181989
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića - Page 3 Empty Re: Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića

Post by RayMabus Thu 2 Nov - 20:59

Vidi kako lijepe prstiće imaš.

Al ti si anđeo, nećeš mi ništa.

Al sam i gospodar fizičke ravni a tvoji prsti su dio fizičkog svemira.

To su MOJI PRSTI.

JA SAM VLASNIK ISTIH.

RayMabus
RayMabus

Posts : 181989
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića - Page 3 Empty Re: Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića

Post by mentalitet Thu 2 Nov - 21:01

RayMabus wrote:
T. wrote:jel to onaj isti koji je glasovao protiv humanitarnog primirja u gazi...
On je obični balija ( pokazao sam njegove slike s hađža u Meki ) koji Hrvatskoj u UN-u ide objašnjavat kako je Komšić hrvatski član predsjedništva tj govori u naše ime.

Bezobrazluk samo takvi.

Hrvatska bi mu da je ozbiljna država trebala zabranit dozvolu ulaska.


Pitao te "Je l' onaj isti koji je glasovao protiv humanitarnog primirja u Gazi"? Ali kurac palac,od alkohola ni razmishljat ne mozesh .Evo da ti ja prevedem da ti je lakse.T. misli da su to ista ljudska smeca a bogami i ja ih tako dozivljavam.Pa jarane,nemresh se jebati a da ti ne udje :::))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5213
2020-07-05


Back to top Go down

Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića - Page 3 Empty Re: Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića

Post by RayMabus Thu 2 Nov - 21:04

mentalitet wrote:
RayMabus wrote:
T. wrote:jel to onaj isti koji je glasovao protiv humanitarnog primirja u gazi...
On je obični balija ( pokazao sam njegove slike s hađža u Meki ) koji Hrvatskoj u UN-u ide objašnjavat kako je Komšić hrvatski član predsjedništva tj govori u naše ime.

Bezobrazluk samo takvi.

Hrvatska bi mu da je ozbiljna država trebala zabranit dozvolu ulaska.


Pitao te "Je l' onaj isti koji je glasovao  protiv humanitarnog primirja u Gazi"? Ali kurac palac,od alkohola ni razmishljat ne mozesh .Evo da ti ja prevedem da ti je lakse.T. misli da su to ista ljudska smeca a bogami i ja ih tako dozivljavam.Pa jarane,nemresh se jebati a da ti ne udje :::))
Treba ih pobit sve tamo.

Ako sami Arapi neće da ih brane a šta bi tamo neka Hrvatska il Island ?

Pošteno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181989
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića - Page 3 Empty Re: Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića

Post by RayMabus Thu 2 Nov - 21:05

Mentalitet dragi ako će Jordan il Egipat stat uz njih budi siguran da ja kao anđeo neću imat ništa protiv

KRAJ RASPRAVE
RayMabus
RayMabus

Posts : 181989
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića - Page 3 Empty Re: Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića

Post by RayMabus Thu 2 Nov - 21:10

Nije anđeo zapovijednik fizičke ravni kriv šta oni koji trebaju reagirat neće nego čekaju druge da to naprave umjesto njih


Vidi kako lijepi prstići

KOLJI DALJE

RayMabus
RayMabus

Posts : 181989
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića - Page 3 Empty Re: Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića

Post by RayMabus Thu 2 Nov - 21:13

Šta ti misliš da sam ja ?

Idiot neki.

Ovi Arapi šta su im susjedi ne trzaju a onda ćeš meni pričat kako ja ne a pored njih koji graniče s njima ( Egipat i Jordan ).

Ma e.

Pa ja sam anđeo Znanja.

Ne možeš mene pravit kretenom.

AJ BOG
RayMabus
RayMabus

Posts : 181989
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića - Page 3 Empty Re: Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića

Post by RayMabus Thu 2 Nov - 21:16

Mala djeca ginu

KMEEEEE

Pa otvorite im granice

A to nećemo neka mala djeca ginu

KMEEEEEEEEE

M daj

PUŠITE KURAC
RayMabus
RayMabus

Posts : 181989
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića - Page 3 Empty Re: Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića

Post by RayMabus Thu 2 Nov - 21:18

JA NISAM PEPLJUGA GOVNJARI NEGO GF5

JORDAN I EGIPAT KORISTE GAZU I ZAPADNU OBALU KAO SATELITE DA SE CIONISTIČKA DRŽAVA NE PRIBLIŽI NJIMA


PA PA
RayMabus
RayMabus

Posts : 181989
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića - Page 3 Empty Re: Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića

Post by RayMabus Thu 2 Nov - 21:22

DA NE BI SLUČAJNO KRALJICA JORDANA SLOMILA NOKAT ŠTA SE PRENEMAŽE RADI ŽRTAVA TAMO

KRALJICA JE INAČE ŽENA OD KRALJA KOJI JE DOBAR S BRITANSKIM TAJNIM SLUŽBAMA

JEBO TI JA MAJKU TEBI I NJEMU I KRALJU ČARLSU

PUŠITE KURAC GOVNJARI
RayMabus
RayMabus

Posts : 181989
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića - Page 3 Empty Re: Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića

Post by RayMabus Thu 2 Nov - 21:24

JA NISAM PEPLJUGA

JA SAM GENERAL GALAKTIČKE KONFEDERACIJE NAJVIŠEG RANGA

JEBO VAM JA SVIMA MAJKU ILUMINATSKU U ŠUPAK




JA NISAM PEPELJUGA




STOKO
RayMabus
RayMabus

Posts : 181989
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića - Page 3 Empty Re: Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića

Post by RayMabus Thu 2 Nov - 21:29

RayMabus wrote:JA NISAM PEPLJUGA

JA SAM GENERAL GALAKTIČKE KONFEDERACIJE NAJVIŠEG RANGA

JEBO VAM JA SVIMA MAJKU ILUMINATSKU U ŠUPAK




JA NISAM PEPELJUGA




STOKO
Čin s pet zvjezdica je najviši vojni čin u mnogim zemljama. Čin pripada najvišim operativnim vojnim zapovjednicima, a unutar NATO-ove standardne ljestvice činova označen je šifrom OF-10. Nemaju sve oružane snage takav čin, au onima koje imaju stvarne oznake činova s ​​pet zvjezdica možda neće sadržavati pet zvjezdica.

Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića - Page 3 WF7JyRUIRlGowAAAABJRU5ErkJggg==


PUŠITE KURAC BRITANSKU.

Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića - Page 3 2Q==
RayMabus
RayMabus

Posts : 181989
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića - Page 3 Empty Re: Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića

Post by RayMabus Thu 2 Nov - 21:30

RayMabus wrote:DA NE BI SLUČAJNO KRALJICA JORDANA SLOMILA NOKAT ŠTA SE PRENEMAŽE RADI ŽRTAVA TAMO

KRALJICA JE INAČE ŽENA OD KRALJA KOJI JE DOBAR S BRITANSKIM TAJNIM SLUŽBAMA

JEBO TI JA MAJKU TEBI I NJEMU I KRALJU ČARLSU

PUŠITE KURAC GOVNJARI
Čin s pet zvjezdica je najviši vojni čin u mnogim zemljama. Čin pripada najvišim operativnim vojnim zapovjednicima, a unutar NATO-ove standardne ljestvice činova označen je šifrom OF-10. Nemaju sve oružane snage takav čin, au onima koje imaju stvarne oznake činova s ​​pet zvjezdica možda neće sadržavati pet zvjezdica.

Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića - Page 3 WF7JyRUIRlGowAAAABJRU5ErkJggg==


PUŠITE KURAC BRITANSKU.

Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića - Page 3 2Q==
RayMabus
RayMabus

Posts : 181989
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića - Page 3 Empty Re: Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića

Post by RayMabus Thu 2 Nov - 21:37

Lijepo je ubijati bebe po Gazi i Zapadnoj obali

Treba im čekičem od 20 kg stuć facu i to snimat kamerom tako da raja u Jordanu i Egiptu to vide

Baš ćemo fin đenoasajd napravit a Amerika i London to podržavaju

Uživajmo
RayMabus
RayMabus

Posts : 181989
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića - Page 3 Empty Re: Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića

Post by RayMabus Thu 2 Nov - 21:43

Dat ću vam dobronamjeran savjet koji vi nećete posušati jer mislite da ste pametniji

Ne igrajte se s GF5

Izgubit ćete

Eto sad Jordan kraljevina ko i Britatnija kmeeee a graniče s njima

SVAŠTA STVARNO
RayMabus
RayMabus

Posts : 181989
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića - Page 3 Empty Re: Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića

Post by RayMabus Thu 2 Nov - 21:45

KMEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
RayMabus
RayMabus

Posts : 181989
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića - Page 3 Empty Re: Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića

Post by RayMabus Thu 2 Nov - 21:49

Našla se gomila kretena na nekoj planeti igrat igrice s generalom galaksije najvišeg ranga

E stvarno svašta

Isto ko da se gomila seljačina u nekom selu došla na ideju igrat rata s nekim austrougarskim oficirom ili oficirom osmanske armije u to vrijeme

Jebeni smijeh ono
RayMabus
RayMabus

Posts : 181989
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića - Page 3 Empty Re: Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića

Post by RayMabus Thu 2 Nov - 21:52

Slomit će nokat ona kraljica Jordana ako pusti bebe iz Gaze u Jordan

Jao jao

Tragedija jebo te
RayMabus
RayMabus

Posts : 181989
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića - Page 3 Empty Re: Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum