ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića - Page 2 Empty Re: Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića

Post by RayMabus 2/11/2023, 19:18

RayMabus wrote:Vojno sam lice u svemiru

Da sam nešto drugo zvao bi se Pepeljuga a ne general GF najvišeg ranga

Erdogan: Hamas su borci za slobodu

Ajde da vidim kako vi kažete kao država u Sarajevu da to jesu.


JA NISAM PEPELJUGA

JA SAM GF5

KUC KUC

TKO JE ?

VUK

:D

Prijestolja čine sedmi zbor nebeske hijerarhije. Oni personificiraju Božju pravdu i autoritet. Prema Denyju Aeropagitu, oni su potpuno gluhi za sve ljudske napasti i imaju privilegiju služiti kao sjedište Boga i temelj svijeta, otuda i njihov naziv. Oni provode božansku pravdu kako bi organizirali materijalni svijet i nadahnuli predstavnike reda u njemu. Izraz "pravda" ovdje ne treba shvatiti u smislu zakona , već u smislu dosljednosti između stvarnosti i božanskog plana: radi se više o pravednosti nego o pravdi u uobičajenom smislu riječi.

RayMabus

Posts : 181989
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića - Page 2 Empty Re: Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića

Post by RayMabus 2/11/2023, 19:27

Netko tko provodi božju pravdu očito s istim pije pivcu.

Zato sam vam na onoj drugoj temi rekao da upravo s njime pijem pivcu i objasnio da samo ja pijem jer je to ipak metaforistički jer se on ne može inkarnirat na fizičku ravan i zato ima mene.

KUC KUC



PS: Ne zamarajte se s mojim odnosom s Bogom.

Ja sam njegov general.

On zna da ja ne reagiram bezveze.

Je i u pravu si ti Nova Duša ( To sam ja ), taj Zlatko Lagumđija je teško đubre.

pa pa Zlatko


RayMabus
RayMabus

Posts : 181989
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića - Page 2 Empty Re: Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića

Post by RayMabus 2/11/2023, 19:28

PA PA ZLATKO

PA PA
RayMabus
RayMabus

Posts : 181989
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića - Page 2 Empty Re: Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića

Post by RayMabus 2/11/2023, 19:34

ČETIRI PUTA ME BEZOBRAZNO PREGLASAŠ I ONDA IMAŠ OBRAZA PRED CIJELIM SVIJETOM REČ HRVATSKOJ DA JE TO NJEN ČLAN BIH I DA ŠTA ONA OĆE JER KAŽE DA NIJE TAKO

ŽELIŠ GOVORITI U MOJE IME ZLATKO NAKON ŠTA SI ME ČETIRI PUTA PREGLASAO I REČI DA JE TO MOJ GLAS U UN ?

SINE

SAD ĆU TI SATRAT GLAVU

STIŽE

VUK



Lijep pozdrav od Nove Duše šta je moje stvarno ime na duhovnom planu koji je kreirao Bog dakle i mene samog kao takvog

PA PA SINE
RayMabus
RayMabus

Posts : 181989
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića - Page 2 Empty Re: Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića

Post by RayMabus 2/11/2023, 19:41

Njima su dani odbrojani

DOŠO VUK

Stvaramo novi svijet.

Moja ime je i kao inkarnirani i kao duša Nova duša a to znači dolazi promjena i anđeo sam Znanja a to su Prijestolnici a njihova je zadaća pomagati inkarniranim dušama na njihovom duhovnom putu.

Tri puta me preglasaš i onda me praviš budalom i misliš da ja tako truli nakaradni sistem neću uništit tj da ću to ostavit tako na ovoj planeti tj njenoj površini.

AJTE BOG.

---


Ja san van lipo reka prije godinu dana davno prije nego šta je ovo počelo da ako vidim još jednom Komšića na toj poziciji da će cijela Europa plivati u moru krvi i onda postavio uvjet ili izborni zakon ili ograničenje mandata na dva ko u Americi i onda se Komšić ne bi mogao kandidirati.

Amerikancima puna usta borba protiv korupcije a šta je vijećni mandat nego upravo to al eto njima ne odgovara jer neće doć onda njihov pa onda ništa i tko te jebe.

Lipo san vam se potpisa dole ispod tog posta od prije godinu dana i rekao ne bio ja to ako to ne bude tako.

General GF s pet zvjezdica, pripadnik Aštar komande i pripadnik anđeoske hijerarhije Znanja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181989
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića - Page 2 Empty Re: Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića

Post by RayMabus 2/11/2023, 19:42

RayMabus wrote:Netko tko provodi božju pravdu očito s istim pije pivcu.

Zato sam vam na onoj drugoj temi rekao da upravo s njime pijem pivcu i objasnio da samo ja pijem jer je to ipak metaforistički jer se on ne može inkarnirat na fizičku ravan i zato ima mene.

KUC KUC



PS: Ne zamarajte se s mojim odnosom s Bogom.

Ja sam njegov general.

On zna da ja ne reagiram bezveze.

Je i u pravu si ti Nova Duša ( To sam ja ), taj Zlatko Lagumđija je teško đubre.

pa pa Zlatko


DOŠO VUK




Lijep pozdrav od Nove duše ( to sam ja ).

:D
RayMabus
RayMabus

Posts : 181989
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića - Page 2 Empty Re: Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića

Post by RayMabus 2/11/2023, 19:43

Stvaramo novi svijet.

Moja ime je i kao inkarnirani i kao duša Nova duša a to znači dolazi promjena i anđeo sam Znanja a to su Prijestolnici a njihova je zadaća pomagati inkarniranim dušama na njihovom duhovnom putu.

Tri puta me preglasaš i onda me praviš budalom i misliš da ja tako truli nakaradni sistem neću uništit tj da ću to ostavit tako na ovoj planeti tj njenoj površini.

AJTE BOG.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181989
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića - Page 2 Empty Re: Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića

Post by RayMabus 2/11/2023, 19:44

PA PA ZLATKO LAGUMĐIJA

BY BY
RayMabus
RayMabus

Posts : 181989
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića - Page 2 Empty Re: Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića

Post by RayMabus 2/11/2023, 19:48

PA PA ZLATANE

AKO KAO DRŽAVA NE PROGLASITE HAMAS TERORISTIMA NEGO SU VAM ONI BORCI ZA SLOBODU KAKO KAŽE ERDOGAN

PA PA ZLAĆO
RayMabus
RayMabus

Posts : 181989
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića - Page 2 Empty Re: Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića

Post by RayMabus 2/11/2023, 19:51

BOG JE PRAVEDAN

ON ZNA DA BI TI JA UHVATIO RUČICE I ONDA MALJEM STUKAO PRSTE I DA BIH JA UŽIVAO U TOME

AL ON MENE ZAUSTAVLJA I KAŽE

DAJ IM ŠANSU

IMAJU SLOBODNU VOLJU

AKO NE PROGLASE HAMAS TERORISTIČKOM SKUPINOM

TI UVEDI PRAVDU

ZDRAVO ZLAČO
RayMabus
RayMabus

Posts : 181989
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića - Page 2 Empty Re: Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića

Post by RayMabus 2/11/2023, 19:52

IZBOR JE SAMO TVOJ

ODLUČI

GDJE ĆEŠ
RayMabus
RayMabus

Posts : 181989
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića - Page 2 Empty Re: Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića

Post by RayMabus 2/11/2023, 19:56

GOVNJARU

MISLIŠ DA MOŽEŠ ŠETAT PO POVRŠINI OVE PLANETE I ČETIRI PUTA PREGLAST HRVATE I ONDA IM U UN PRED CIJELIM SVIJETOM NAKON ŠTA HRVATSKA KAŽE DA TO NIJE NJEN ČLAN I NJENO MIŠLJENJE SOLIT PAMET KAKO JE I DA JE TO HRVATSKO STAJALIŠTE

GOVNO JEDNO

JA SAM ZADUŽEN ZA FIZIČKU RAVAN A NE BOG

BOGA NEMA

UZEO JE GODIŠNJI

POLOMIT ĆU TE

ĐUBRE OGAVNO

SVE ĆU TI KOSTI NA FIZIČKOJ RAVNI SLOMIT GOVNJARU USRANI
RayMabus
RayMabus

Posts : 181989
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića - Page 2 Empty Re: Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića

Post by RayMabus 2/11/2023, 20:08

ĐUBRADI USRANA

VRIJEME JE DA OTKRIJETE ISTINU

A ISTINA JE DA BOG IMA SVOJE AUTORITETE NA FIZIČKOJ RAVNI I AKO ONI PLANU VI

JEDETE

GOVNA
RayMabus
RayMabus

Posts : 181989
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića - Page 2 Empty Re: Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića

Post by RayMabus 2/11/2023, 20:13

Ja sam anđeo.

Od države BiH dakle vojno gledano moj meki trbuh želim da Hamas proglase terorističkom skupinom a ne ih držati ako nekakve borce za slobodu kako Erdogan kaže.

Pokušate li šta drukčije okružit ću vas Srbima, Hrvatima, Germanima koji su cionisti

Možete samo zamislit šta vas čeka

JA NISAM PEPELJUGA

JA SAM GF5

AJ BOG
RayMabus
RayMabus

Posts : 181989
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića - Page 2 Empty Re: Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića

Post by RayMabus 2/11/2023, 20:23

Ja sam anđeo.

Ja i Bog sjedimo i pijemo kavicu il pivicu, nebitno.

I ja mu kažem to i to a on meni sačekaj.

Ok čekam očete li vi kao država proglasiti Hamas terorističkom skupinom jer ako ne onda su oni za vas borci za slobodu.

Ja sam božji general.

On meni kaže Čekaj GF5

Ja stanem

To je njegova naredba

Ja sam sluga božji ( anđeo ).

No vrijeme vam curi jer istovremeno ja sam in gospodar fizičke ravni ( anđeo Prijestolnik ).

Kažem mu: Čekat ću

AL NE ZAUVIJEK

Ja imam slobodnu volju koju mi je taj isti Bog dao

Može me kontrolirati samo u domeni u kojoj ja to dopustim a pošto sam gospodar fizičke ravni onda neće sve bit kako drugi oće pa ni Bog ako ja kažem NE
RayMabus
RayMabus

Posts : 181989
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića - Page 2 Empty Re: Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića

Post by RayMabus 2/11/2023, 20:30

To šta je on Bog mene uopće ne dira na fizičkoj ravni.

Mogu poslušati i ne moram.

Jel mora sin poslušati oca ako mu nešto nije po volji ?

Ne.

Tako i i ja.

Samo moja dobra volja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181989
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića - Page 2 Empty Re: Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića

Post by RayMabus 2/11/2023, 20:33

On mi je otac.

Zato ću vam jer on to traži dati malo više vremena da taj Hamas proglasite u Bih terorističkom skupinom.

Al ima vrijeme.

NEĆU VAS VIJEČNO TRPITI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181989
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića - Page 2 Empty Re: Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića

Post by RayMabus 2/11/2023, 20:37

Nemojte pogriješiti.

Hamas su teroristi.

Dajte im pedalu i onda Fatah jedini postaje poltički čimbenik itd.

Ja nisam protiv Palestine i ljudi.

Pogriješite li

NAJEBALI STE
RayMabus
RayMabus

Posts : 181989
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića - Page 2 Empty Re: Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića

Post by RayMabus 2/11/2023, 20:42

Nemojte pogriješiti.

Terorizam se mora nazvti pravim imenom.

Tek kad Hamas označite teroristima možete preko Fataha kritizrat cionistički režim.

RayMabus
RayMabus

Posts : 181989
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića - Page 2 Empty Re: Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića

Post by T. 2/11/2023, 20:46

slučajno si isključio "caps lock"...
ako nisi primijetio reko da znaš...

_________________
Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića - Page 2 60810
T.
T.

Posts : 17408
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića - Page 2 Empty Re: Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića

Post by RayMabus 2/11/2023, 20:48

Bil sad netko u BiH želio da hrpa vojno naružanih muđahedina upadne u Srbiju i napravi pokolj 1400 civila itd ?

Nitko to normalan u Sarajevu ne želi.

E pa to vam je Hamas.

RayMabus
RayMabus

Posts : 181989
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića - Page 2 Empty Re: Hrvatski ambasador u Vijeću sigurnosti UN-a napao Komšića

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum