ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Page 16 of 50 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 33 ... 50  Next

Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 16 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by veber 28/10/2023, 12:43

Oholo Mudovski wrote:
Što se tiče brojki pratim više izvora, teško je tu nać nešto to je to jer ako sad napišu nešto točno, sutra mogu zajebat.
5% bdp-@ nekada nije isto što i danas, jer je rast američkog gospodarstva konstantan u cijelom razdoblju do danas. 
Zato sam preveo u vrijednost dolara danas i nekada, a ti ćeš naravno onda o tonama.
Ok, ali tada je sve bilo željezo i barut, a danas su čipovi i plastika najskuplji... Ne mogu ni vjerovati da su stalne patrole, izviđanja uzduž istočne Evropske granice, satelitski nadzor, slanje ciljeva, obavještajni rad i sl. u iznosu pomoći, ali nemam dokaza ni da nije...
Vjerojatno kada rat završi netko će se ozbiljno uhvatiti ovog posla i izračunati, usporediti troškove rata.
opet srbenda bulazni.

polimeri su nikad jeftiniji, procesori isto.

tehnologija koju srblje, bosilje, putler i kinezi to je skupo i to nemaju.

dovoljno je pogledat bdp rusije i italije.

samo kaj vi sendvičari lupate i ostanete živi.

rusija je popušila ovaj rat čim je prešla granicu s ukrajinom.

pitanje je koliko će ju zapad tlačit slijedećih pola stoljeća.

platit ćete svaki poslani metak.

glupe srbende uvijek gube.

veber

Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 16 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Hoholo Mudovski 28/10/2023, 13:15

veber wrote:
Oholo Mudovski wrote:.

1.dovoljno je pogledat bdp rusije i italije.


2. glupe srbende uvijek gube.
1. Kad su na Yalti spomenuli Staljinu Papu i neku njegovu inicijativu. Staljin je na to; Papa? Tko je to? Koliko taj ima divizija?

2. Činjenica je da Srbi gube ratove kao i oni koji odluče preko Ukrajine osvojiti Rusiju...

_________________
Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 16 20240832
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5903
2023-08-31


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 16 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by veber 28/10/2023, 13:55

Oholo Mudovski wrote:
veber wrote:
Oholo Mudovski wrote:.

1.dovoljno je pogledat bdp rusije i italije.


2. glupe srbende uvijek gube

2. Činjenica je da Srbi gube ratove kao i oni koji odluče preko Ukrajine osvojiti Rusiju...

1. Kad su na Yalti spomenuli Staljinu Papu i neku njegovu inicijativu. Staljin je na to; Papa? Tko je to? Koliko taj ima divizija?

glupi srbi i rusi misle da papa ima vojsku. opet se vraćamo na 1000t dnevno pomoći od US

2. Činjenica je da Srbi gube ratove kao i oni koji odluče preko Ukrajine osvojiti Rusiju...

činjenica je da gubite ratove i da će rusija preko ukrajine dobiti po pički.

platiti ćete svaki metak, a standard će još više pasti.

US ne financira više rusiju, a još kada krene novo oružje bit će teški popičkitis.
uz odštete jebali ste ježa.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 16 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by veber 28/10/2023, 14:03

i da se slušalo pattona ne vi tipkali, niti bi patuljko ikad bio u njemačkoj.

i šteta kaj njemačka tajna služba ne hita političare kroz prozor.

ovako štasijeva ekipa uživa u mirovini, doduše u kućnom pritvoru, ali ih boli kiki.

samo se nadam da će patuljko otvoriti silose pa da postakle do urala.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 16 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by abraham 28/10/2023, 14:10

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 16 Putin-s-comically-huge-table-855251867

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14507
2014-04-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 16 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Hoholo Mudovski 28/10/2023, 14:16

veber wrote:
Oholo Mudovski wrote:
veber wrote:
Oholo Mudovski wrote:.

1.dovoljno je pogledat bdp rusije i italije.


2. glupe srbende uvijek gube

2. Činjenica je da Srbi gube ratove kao i oni koji odluče preko Ukrajine osvojiti Rusiju...

1. Kad su na Yalti spomenuli Staljinu Papu i neku njegovu inicijativu. Staljin je na to; Papa? Tko je to? Koliko taj ima divizija?

glupi srbi i rusi misle da papa ima vojsku. opet se vraćamo na 1000t dnevno pomoći od US

2. Činjenica je da Srbi gube ratove kao i oni koji odluče preko Ukrajine osvojiti Rusiju...

činjenica je da gubite ratove i da će rusija preko ukrajine dobiti po pički.

platiti ćete svaki metak, a standard će još više pasti.

US ne financira više rusiju, a još kada krene novo oružje bit će teški popičkitis.
uz odštete jebali ste ježa.
1.Naravno da kad staviš na vagu izviđački avion i dron da će pritegnit na stranu ww2. 
Aj preračunaj vrijednost dolara onda i danas ispada da je Ukrajina dobila veću vrijednost opreme. 
2.Rusija će izgubiti ovaj rat kao što ga je izgubila od Hitlera i Napoleona. To što ti to ne vidiš razumljivo je jer ke to od nacionalne traume, ipak su Rusi potamanili preko 80% Wermahta.
3.Kada je Putina pitao stanovnik Krima koji ke kupio auto na lizing da nema kome vraćati kamatu, ovaj mu je odgovorio samo ti vozi i me sekiraj se

_________________
Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 16 20240832
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5903
2023-08-31


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 16 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Hoholo Mudovski 28/10/2023, 14:26

veber wrote:i da se slušalo pattona ne vi tipkali, niti bi patuljko ikad bio u njemačkoj.

i šteta kaj njemačka tajna služba ne hita političare kroz prozor.

ovako štasijeva ekipa uživa u mirovini, doduše u kućnom pritvoru, ali ih boli kiki.

samo se nadam da će patuljko otvoriti silose pa da postakle do urala.
E stvarno, banda uzimala jefrine sirovine iz Rusije razvijala industriju i prodavala proizvode Rusima. Rusija je kupovala Njemačko.
Sad patrioti kupuju 3x skuplje, industrija propada i seli u Ameriku, a slijedi preorijentacija na turizam...
Sada ide napredak

_________________
Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 16 20240832
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5903
2023-08-31


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 16 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Eroo 28/10/2023, 14:37

Oholo Mudovski wrote:
3.Kada je Putina pitao stanovnik Krima koji ke kupio auto na lizing da nema kome vraćati kamatu, ovaj mu je odgovorio samo ti vozi i me sekiraj se

Sve izgrađeno na Krimu je ukrajinsko.
Pljačkaši misle da im je to od Boga plaća. Jebo vas sotona Kiril! geek

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78039
2016-07-22


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 16 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Hoholo Mudovski 28/10/2023, 14:47

Eroo wrote:
Oholo Mudovski wrote:
3.Kada je Putina pitao stanovnik Krima koji ke kupio auto na lizing da nema kome vraćati kamatu, ovaj mu je odgovorio samo ti vozi i me sekiraj se

Sve izgrađeno na Krimu je ukrajinsko.
Pljačkaši misle da im je to od Boga plaća. Jebo vas sotona Kiril! geek
Jel to znači da je sve što je izgrađeno na Golanu sirijsko ili je ovo samo još jedan napad licemjerja?

_________________
Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 16 20240832
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5903
2023-08-31


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 16 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 28/10/2023, 15:38

Nema me par sati i što ste mi to napravili od teme :/
Još neka Longi dođe pijan i krug je zatvoren

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21821
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 16 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Hoholo Mudovski 28/10/2023, 15:51

AssadNaPodmornici wrote:Nema me par sati i što ste mi to napravili od teme :/
Još neka Longi dođe pijan i krug je zatvoren
Teško se na ovakvim strasnim temama držati forme, a također i moderiranja sadržaja. 
Nemam ništa protiv brisanja svega čemu tu nije mjesto. 
Počni od mene prvog.
Milost ne tražim niti bi je dao  cheers

_________________
Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 16 20240832
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5903
2023-08-31


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 16 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Hoholo Mudovski 28/10/2023, 16:05

1. Novi sukob može iscrpiti potporu Ukrajine, ali također može spriječiti ruske dogovore s Iranom.

Sukob koji je u tijeku na Bliskom istoku skrenuo je pozornost s ukrajinske invazije, što je dovelo do smanjenog entuzijazma zapadnih zemalja u pogledu isporuke novog oružja Ukrajini.

S druge strane, to je također spriječilo ruske planove da uspostavi nove poslove s Iranom. Nakon vojnih sporazuma sa Sjevernom Korejom, Rusija je svoju pozornost usmjerila na osiguravanje značajnih poslova s ​​Iranom, a ministar obrane Shoigu tražio je iranske bespilotne letjelice, streljivo i projektile tijekom svog posjeta Teheranu.

Međutim, rekao bih da je sukob u Izraelu privremeno zaustavio te napore. Iranska industrija trenutno radi danonoćno na jačanju svojih oružanih sposobnosti kako bi obranila zemlju i podržala svoje saveznike u potencijalnom posredničkom ratu protiv Izraela.

Bez obzira na sve dogovore koje je Shoigu sklopio, oni su sada na čekanju dok izraelsko-palestinski sukob traje.
Kao što sam spomenuo u prethodnom izvješću, Ukrajina ove godine nije primila značajnije isporuke oružja. Prebacili su se s protuofenzive na obrambene položaje u pokušaju da zaustave tekuću rusku ofenzivu.

Ukrajinska vojska ojačala je svoje obrambene položaje duž crte fronte i postavila približno 500.000 protutenkovskih mina na sjeveru.
Unatoč uravnoteženoj prednjoj strani, srednjoročni i dugoročni izgledi i dalje su negativni za Ukrajinu, jer se suočava s brojnim izazovima uključujući nedostatak ljudstva, ograničeno streljivo, teška vozila i nedovoljno osobne opreme.

Rusi se susreću sa sličnim problemima, ali postoji ključna razlika: oni imaju aktivnu proizvodnu liniju, iako s nekim nedostacima, koja je još uvijek daleko bolja od situacije u Ukrajini.

Rusi nastavljaju razvijati nova oružja poput topništva i bespilotnih letjelica i čini se da planiraju dugoročni sukob. Dok su nedavni događaji u Ukrajini više usmjereni na ratnu propagandu kako bi se zadržala strana podrška.

_________________
Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 16 20240832
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5903
2023-08-31


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 16 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Hoholo Mudovski 28/10/2023, 16:06

2. Ukrajina se trenutačno suočava s tri glavna protivnika: tekućim sukobom na Bliskom istoku koji skreće pozornost, umorom saveznika od rata i stalno prisutnom ruskom prijetnjom.

Vjerojatno Izraelci dobivaju streljivo koje je prvotno bilo namijenjeno Ukrajini.

Ne mislim na Hamas, već na pripreme Izraela za mogućnost velikog sukoba u regiji. U međuvremenu, ukrajinska vojska i dalje posjeduje opremu, ali ona postupno propada.

Gubici iz protuofenzive i sadašnjih obrambenih položaja iznose preko 1000 vozila. Evidentno je da su Rusi imali sličan broj gubitaka. Međutim, ključni faktor u ovoj vrsti ratovanja je sposobnost održavanja opskrbnog lanca. Ukrajina mora osigurati nove isporuke što je prije moguće kako bi održala svoje vojne sposobnosti.

Svatko tko daje pozitivnu prognozu za Ukrajinu u ovoj fazi sukoba nije realan u pogledu prirode iscrpljujućeg rata, koji zahtijeva stalnu i aktivnu vojnu industriju za održavanje fronte. Nažalost, Ukrajini nedostaje ta podrška, a njezinu situaciju dodatno pogoršava tekući sukob na Bliskom istoku.

Istina je da se Ukrajina svakog tjedna sve više bori sama. Ako se situacija na Bliskom istoku pogorša, saveznici bi se mogli boriti da održe dva rata, a istovremeno zadrže snage u Aziji.

Geopolitički krajolik nije povoljan za zapadne zemlje i one su prisiljene dati prioritet svojim obvezama. Nažalost, žrtvovanje podrške ukrajinskoj fronti čini se vjerojatnim ishodom s obzirom na trenutne okolnosti.


https://x.com/pati_marins64/status/1718067599257
326056?s=20

_________________
Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 16 20240832
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5903
2023-08-31


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 16 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 28/10/2023, 17:33

Stoji taj komentar osim gubitaka gdje si napisao da je gubitak Ukr 1000 vozila kao i Rusa.
Gubici jedne i druge strane su oko 500 vozila tijekom ljetne kontre.
Iako je moguće da ostatak ljeta sve druge fontove plus ako s šta nije snimilo da je zaista 1000 vozila ali teško. Rekao bih max 700-800.
Međutim Rusi s kod Avdvejevke popušili 157 ozila vizualno potvrđeno u dva tjedna.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21821
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 16 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by RayMabus 28/10/2023, 18:54

Anglosasi trebaju poslat još kazetnih bombi.

Šojgu šalje previše zatvorenika ( koje ja zovem Štrumpfovi skupa s ostalim otpadom koje isti šalje na bojište u Ukrajinu ) tako da to treba potamanit da nemaju s čime vršiti pješačke napade i držat obranu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181909
2014-04-11


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 16 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 29/10/2023, 16:42

Bitka za Avdivjku još traje. 

Ruska kolona tehnike i ljudi "ležerno" stoji na cesti, ovako gledam po udaljenosti, ovo je ako sam dobro geolocira mapu svega 2km od UKR položaja.. po vremenu izgleda onako lagano 5ujutro, oni vojnici kao "aj popili smo kavu, amo napraviti tu lagano plan i napada i juriš". 

naravno snimio ih UKR dron i počela je tarapana. Artiljerija, kazetna municija, vjerojatno i FPV dronovi. Možda i koji javelin. vjerojatno je većina ovih Rusa "utekla" sa ceste i napad je propao prije nego je krenuo, ali nisu svi utekli, vidi se da gori nekoliko komada tehnike na videu. 
Inače nije ovo jedina snimka ima ovakvih još par snimki. 





Ukratko za sada se čini da je RU napad na Avdijevku propao- za sada. Zaista asevi su skupili ogromne količine resursa za napad u jednom smjeru, ispucali par tisuća granata i par stotina FAB bombi, i onda juriš preko minskih polja. 
Vizualno potvrđeni gubici(bez ovoga videa i još kojeg od danas) su 8 UKR komada tehnike vs 157 RU. 
Naravno ne znači da su i ljudski gubici takvi,  vjerujem da je nažalost UKR poginulo vojnika pri artiljerijskoj i avijacijskoj pripremi, ali Ukrajinci su zakopani ispod zemlje, vidjeli ste kako je Azovstalj bio bombardiran , pa je na kraju ispalo da su ovi ispod zemlje bili poprilično sigurni. 

Ovdje su isto tako Ukrajinci zakopani ispod zemlje, vjerojatno čak niti nuklearna bomba nebi očistila cijelo područje... Svakako Ukrajinci su imali ljudskih žrtava, paničarilo se i još se paničari ok Avdijevke ali vrlo lako mogućeda su se Rusi "ispuhali" sa gubicima i ne mogu dalje. 

Čak i ludi Deki Berić na youtubu govori kako ih Ukrajinci tu prže kazetnom municijom. 

Da, Rusi su osvojili onu radioaktivnu uzvisinu , ali čitao sam jedan UKR telegram. Kaže da su oni tu radioaktivnu uzvisnu čuvali sa vrlo malo vojnika, i jer doslovno ta prašina je radioaktivna i nagriza ti pluća i organe svaki put kada padne neka granata negdje daleko.. da tu nitko ne moze dugoročno biti u rovovima, .. da ako Rusi pokušaju se ugnjeziditi tamo, da će ih zasipati granatama i FPV dronovima, da je nemoguće je držati.. može se netko prišuljati po noći i to sa nekom odjećom koja sakriva toplinu da te ne vide termalne kamere na dronovima, i to je to.. ne moguće je na nju dovući recimo protutenkovske rakete i gađati ceste.. 

aj stavit cu i druge snimke propalih RU napada



a ovaj iskreno ne mogu 100% reći da je novi, sačekat ću negdje na potvrdu.. i Ukrajinci kao i Rusi imaju tedenciju da često iste gubitke koje su snimani sa više dronova, prikazuju iz drugih kuteva, tako da preuveličaju gubitke protivnika, ali netko tko intezivno prati rat to prepozna odmah

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21821
2018-06-14


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 16 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 29/10/2023, 18:52

pogledajte zadnji sekund ovoga videa.. isto nova snimka propalog Ruskog napada na Avidjevku




ovo je sličica sa te zadnje sekunde.. 


_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21821
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 16 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Šandor Winnetou 29/10/2023, 20:22

https://twitter.com/secretsqrl123/status/1718686562597109782?t=YBiqSKSrAJe3WhT4PXNeFA&s=19

_________________
Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 16 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 16 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Šandor Winnetou 29/10/2023, 23:20

Rublja i dalje tone sve u 16

https://twitter.com/SLugovskyy/status/1718704760881119703?t=GjjapFb_0H2vo_HhTLv8oA&s=19

_________________
Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 16 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


AssadNaPodmornici likes this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 16 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 30/10/2023, 09:36


Bio je atacams napad na Krim. Ruski izvori govore o nekoliko ranjenih i nešto manje materijalne štete

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21821
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 16 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 30/10/2023, 10:40

Obiša sam Ruske telegram kanale da prensem ima li šta vijesti ili videa od njih. 
Ukrajinci su prema njima pokušali "masovni napad morskim dronovima na Krim", govore o desecima, ima video jednog uništenog.  Nije vrijedno spomena da kačim ovdje. 
Vidio sam video gdje prikazuju nekoliko UKR zarobljenih vojnika na Kupjasnkom pravcu. Ti Ukrajinci tvrde da je njihovu skupinu napala brutalna artiljerijska baraža, gdje su ležali skriveni ispod zemlje, a onda je došla RU mehanizirana pješadija. Ovih nekoliko koji su se borili je poginulo, a njih nekoliko zarobljeno. 


 Prije 3-4 dana su tvrdili da su pogodili neku UKR zračnu bazu gdje je navodno bila dostavljena hrpa zapadnog streljiva čak i krstarećih raketa. Da su pratili kretanje željeznice danima, i kako se skuplja. Da je bilo dosta sekundarnih informacija da to tvrde Ukrajinci. Ja nisam vidio ništa da tako nešto tvrde Ukrajinci, nisam još vidio satelitske snimke, niti neke snimke eksplozije. Ne znači da nešto nije bilo, ali nemam nekih saznanja. Ako netko nađe da je neki pro-Ruski ili neutralni open source inteligence bloger prezentirao nešto -neka stavi.

U međuvremenu zadnjih tjedan dana pa nadalje, sam vidio neke pogotke lancetom. Na UKR jedan PZO sustav(to sam i naveo) , pogođen jedan Poljski Krab, nadam se da ih Poljaci proizvode dosta, jer to su vrhunske artiljerije, ali imali su Ukrajinci velike gubitke u tim sustavima najviše zbog Lancet dronova. Ali sve skupa slabo.

Zadnje veće gubitke na strani UKR sam vidio gdje su Ukrajinci pokušali dolje napad  u Zaporožju(dok je trajao Ruski napad na Avdivku)  tu su se pojavile snimke o uništena/oštećena/napuštena 3 ili 4 Njemačka Leo2  tenka, 2-3 T-64 tenka, vidio sam Američki Stryker koji je uništen, vidio sam Američki BradleyM2 koji je izvlačio Ukrajince(nije uništen).  To nisu realno mali gubici, to su gubici o koju stotinu milijuna kn tehnike u jednom manjem napadu.. (opet neusporedivo sa Ruskim gubicima kod Avdvijevke). 

To je to.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21821
2018-06-14


Piglet and Šandor Winnetou like this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 16 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 16 of 50 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 33 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum