ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Feministička diktatura

Page 17 of 28 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 22 ... 28  Next

Go down

Feministička diktatura - Page 17 Empty Re: Feministička diktatura

Post by immortal 21/9/2023, 02:47

RayMabus wrote:
immortal wrote:
RayMabus wrote:
immortal wrote:
RayMabus wrote:Ne postoji razlog da se ja bavim tim budizmom jer to iz moje točke gledišta ovako izgleda: Neki moj prika iz GF je prije par tisuće godina se tu inkarnira i ovim debilima dole ostavija neke zapise.

Dakle ja mogu samo pročitat šta je on njima ostavija ako me nešto zanima tu i ništa više.

Dakle čisto informativno.
pitam se kakav ćeš ti zapis ostaviti
sigurno dolje emancipacija
Neću ostavit nikakv zapis jer svrha moje inkarnacije ovdje nije to nego da osobno dođem i izvidim stvari.

Ja sam general GF s pet zvjezdica.

To tu u prevodu znači da nakon mene tu dolazi moja flota.

Prvo dođem ja, znači inkanriram se osobno na neku planetu, osobno i pobliže izvidim stvari i onda nakon toga dolazi moja flota.
za par mil. godina ?
Za 50 godina.
a koja je njihova svrha, cilj

immortal

Posts : 23238
2014-04-16


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 17 Empty Re: Feministička diktatura

Post by immortal 21/9/2023, 02:50

ok ... prekasno je
ja sam do maloprije radila neke stvari
idem na spavanje 
noć

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23238
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 17 Empty Re: Feministička diktatura

Post by RayMabus 21/9/2023, 02:53

Njihova svrha i cilj ?

Pa ja vidim da ste vi u kurcu, da sami ne možete protiv negativnih vanzemaljaca koji su vam se uvukli u planetu i vladaju iz sjene a imate atomske i uskoro krećete u istraživanje svemira.

To vaše kretanje u istraživanje svemira s tim atomskama i negativnom vanzemaljskom vladom iz sjene koja s vama upravlja je problem za planete pod mojom juridiskcijom.

Zato dolazim.

Napad je najbolja obrana.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 17 Empty Re: Feministička diktatura

Post by RayMabus 21/9/2023, 02:58

Vidiš vi se na ovoj planeti šta se mene osobno tiče svi možete pobit između sebe i istrijebiti.

Međutim kad krenete u istraživanje svemira a imate atomske i tajnu vladu iz sjene s kojom upravljaju negativni vanzemaljci onda ste vi prijetnja.

Kome ste prijetnja ?

Pa planetama oko vas.

Šta sam ja ?

General GF5 dakle zaštitnik miroljubljivih svijetova a to postoji samo na fizičkom planu dakle ja sam inkarnirani anđeo Prijestolnik glavom i bradom ni više ni manje.

Ova inkarnacija mi je samo izviđanje di ja osobno procijenjujem stanje na terenu.

Nakon toga slijedi napad na VAS.

Moj zadatak je zaštiti miroljubljive svjetove ( galaktička konfederacija ) a vi ste im buduća prijetnja.

NAPAD JE NAJBOLJA OBRANA.

Za 50-ak godina ću vas vojno napast iz svemira.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 17 Empty Re: Feministička diktatura

Post by RayMabus 21/9/2023, 03:37

Vama nešto nije jasno a to je da se vi tehnološki razvijate i u pogledu putovanja kroz svemir. Za pedesetak godina bit ćete blizu toga da razvijete i takav način putovanja da brzo dođete i do susjednih planeta.

Kako ste pod vlašću negativnih vanzemaljaca a imate i atomsku nikome od nas ne pada na pamet da vam dopusti to da se vi takvi pojavite odjednom iznad naših glava ( susjedne planete ).

Zato ćemo mi napasti prvi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 17 Empty Re: Feministička diktatura

Post by RayMabus 21/9/2023, 04:51

Vjetar piri, feminizam se širi.

Kiša pada, natalitet propada.

Ne propada samo u Hrvatskoj nego i drugdje gdje je uvezena emanicpacija a to u prevodu znači i u cijeloj Europi.

https://en.wikipedia.org/wiki/Demographics_of_the_European_Union

Budete uskoro kmice uvozili da vam ima tko radit da održi taj vaš postojeći sistem a to je emanicpacija iznad vode.

Postat ćete Kmicoland.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 17 Empty Re: Feministička diktatura

Post by immortal 21/9/2023, 12:22

RayMabus wrote:Vidiš vi se na ovoj planeti šta se mene osobno tiče svi možete pobit između sebe i istrijebiti.

Međutim kad krenete u istraživanje svemira a imate atomske i tajnu vladu iz sjene s kojom upravljaju negativni vanzemaljci onda ste vi prijetnja.

Kome ste prijetnja ?

Pa planetama oko vas.

Šta sam ja ?

General GF5 dakle zaštitnik miroljubljivih svijetova a to postoji samo na fizičkom planu dakle ja sam inkarnirani anđeo Prijestolnik glavom i bradom ni više ni manje.

Ova inkarnacija mi je samo izviđanje di ja osobno procijenjujem stanje na terenu.

Nakon toga slijedi napad na VAS.

Moj zadatak je zaštiti miroljubljive svjetove ( galaktička konfederacija ) a vi ste im buduća prijetnja.

NAPAD JE NAJBOLJA OBRANA.

Za 50-ak godina ću vas vojno napast iz svemira.

ako se ne urazumiš pustiti ću čopor emancipiranih feministkinja na tebe

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23238
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 17 Empty Re: Feministička diktatura

Post by immortal 21/9/2023, 12:25

aj mi reci jel pišeš samo pod tim nickom ovdje na forumu ili na bar tri?
jer ako si ti samo na jednom znači ima vas dvojica ili trojica takvih ovisi jel taj drugi piše samo na jednom profilu
vanzemaljski raspoloženi

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23238
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 17 Empty Re: Feministička diktatura

Post by immortal 21/9/2023, 12:30

RayMabus wrote:Njihova svrha i cilj ?

Pa ja vidim da ste vi u kurcu, da sami ne možete protiv negativnih vanzemaljaca koji su vam se uvukli u planetu i vladaju iz sjene a imate atomske i uskoro krećete u istraživanje svemira.

To vaše kretanje u istraživanje svemira s tim atomskama i negativnom vanzemaljskom vladom iz sjene koja s vama upravlja je problem za planete pod mojom juridiskcijom.

Zato dolazim.

Napad je najbolja obrana.
pa većina ovih forumaša tvrdi isto za tebe
ja želim razotkriti koja to skupina ili narod nakupio u našoj državi a muški im nemaju muški spolni organ
jesu to možda tvoji vanzemaljci ili su zemaljskog porijekla
sotonisti, židovi ili tko


ta skupina je djelovala u ratu 91. Hrvatska
djeluje sad u ratu Ukrajina -Rusija 
nas su nadišli, pisala sam iako su mnogi uvjereni kako smo u stabilnoj situaciji


jesi li ti Hrvat
nisi mi odgovorio

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23238
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 17 Empty Re: Feministička diktatura

Post by RayMabus 21/9/2023, 16:37

Samo pod ovim imenom pišem. Hrvat sam.

Kakva su ti to sad pitanja ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 17 Empty Re: Feministička diktatura

Post by immortal 21/9/2023, 16:53

RayMabus wrote:Samo pod ovim imenom pišem. Hrvat sam.

Kakva su ti to sad pitanja ?
pa moram pitati kad volim znati s kim razgovaram

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23238
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 17 Empty Re: Feministička diktatura

Post by RayMabus 21/9/2023, 16:53

Pijen kavu i razmišljan kako je dobro šta nekoj nisan napravija dite jer kako se ponašaju i razmišljaju sad bi plaća alimentaciju jer s njima brak na duge staze nije održiv jer su se emanicipirale.

Mogu me povuć za kurac.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 17 Empty Re: Feministička diktatura

Post by RayMabus 21/9/2023, 17:06

Zamisli stvarno da san iša na to pa napravija dite i onda za par godina ne bi izdrža s njima takvima kakvima su i onda ideš na rastavu i onda imaš debilne roditelje koji bi za unuka sve napravili pa bi na kraju tebe izbacili a nju i unuka primili.

Ovako je stara izletila u svoj stan ća iz kuće kad je počela ucijenjivat da se oženim pa je dobila malo batina zbog takvih izjava a već me jednom mrtva ladna zajebala pa mislia da je to normalno ponašanje da ona to može pa izletila na glavačke iz kuće.

A o ženskima na koje san nalećiva da ni ne spominjem. Sve neke lude. Odma san prekida i biža ća čin bi vidija da ona ima svoj JA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 17 Empty Re: Feministička diktatura

Post by RayMabus 21/9/2023, 17:11

To je nešto bolesno u toj ženskoj psihi da se tako ponaša pa kad joj pustiš malo ona odma hop cijelu ruku. Sve njeno.

Onda doleti pleska i batine i kraj priče.

Zato bolje da nisan uša s nikojon u ništa a kamo li nekakvo dite iša pravit.

Ne kuže ove danas ni žene ni ove mlađe ženske da ne može silovat muškog i da će to tako ako jednom njoj prošlo bit opet.

Kad napravi opet odma batine i leti ća da te više ne vidin  tako smečarsku i neodgojenu.

Sve njihovo odma.

Postale su u kurcu čim su se emanicipirale. Misle da im nitko ništa ne može i da imaju pravo radit šta oće.

Zato toliko i rastava i neženja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 17 Empty Re: Feministička diktatura

Post by RayMabus 21/9/2023, 17:17

To je psiha bolesna u njih da će one tebe jebavat u zdrav mozak a da ćeš ti plesat kako one oće.

Nešto zacrta u tu svoju kutiju od mozga i onda to gura dok ne bude po njenome.

Jedan put pustiš i onda evo je opet.

Onda šaka u glavu i ajmo gotovo sve.

Ja ću raspravljat s nekim debilon koji ne zna kad mora stat i di je granica normalnog ponašanja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 17 Empty Re: Feministička diktatura

Post by immortal 21/9/2023, 19:24

RayMabus wrote:Pijen kavu i razmišljan kako je dobro šta nekoj nisan napravija dite jer kako se ponašaju i razmišljaju sad bi plaća alimentaciju jer s njima brak na duge staze nije održiv jer su se emanicipirale.

Mogu me povuć za kurac.
al neće   bom

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23238
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 17 Empty Re: Feministička diktatura

Post by immortal 21/9/2023, 19:29

RayMabus wrote:Zamisli stvarno da san iša na to pa napravija dite i onda za par godina ne bi izdrža s njima takvima kakvima su i onda ideš na rastavu i onda imaš debilne roditelje koji bi za unuka sve napravili pa bi na kraju tebe izbacili a nju i unuka primili.

Ovako je stara izletila u svoj stan ća iz kuće kad je počela ucijenjivat da se oženim pa je dobila malo batina zbog takvih izjava a već me jednom mrtva ladna zajebala pa mislia da je to normalno ponašanje da ona to može pa izletila na glavačke iz kuće.

A o ženskima na koje san nalećiva da ni ne spominjem. Sve neke lude. Odma san prekida i biža ća čin bi vidija da ona ima svoj JA.
imam i takav slučaj u blizini, ali sin našao ljubavnicu i otišao s njom

prije će ti neki striček prefrkati ženu ako nema svoje ja nego ako ima

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23238
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 17 Empty Re: Feministička diktatura

Post by immortal 21/9/2023, 20:02

RayMabus wrote:To je psiha bolesna u njih da će one tebe jebavat u zdrav mozak a da ćeš ti plesat kako one oće.

Nešto zacrta u tu svoju kutiju od mozga i onda to gura dok ne bude po njenome.

Jedan put pustiš i onda evo je opet.

Onda šaka u glavu i ajmo gotovo sve.

Ja ću raspravljat s nekim debilon koji ne zna kad mora stat i di je granica normalnog ponašanja.
zato si trebao naglasiti ili u samom startu ili čim si vidio da bi veza mogla biti ozbiljna da ne želiš da svojata tvoju imovinu kad si na to osjetljiv- meni logično 
imala sam sličan slučaj
na sudu se dijelilo moje a njegovo ostalo njemu, kao, stavio na sina da se osigura
sam tamo živi i raspolaže sa svim
sinu povremeno stigne ovrha
na sudu mene počeli nagovarati da prepišem na sina
da jesam konja se ni do sad ne bi riješila jer mali nije bio veći autoritet od njega da ga može istjerati odavde
to sve gamad teška (suci, advokati)
misle da imaju pravo raspolagati tuđom imovinom kad mu tamo završiš na sudu
da ti imaju pravo srati nad glavom
8 jebenih godina stoke razvlačile suđenje a zadnja presuda na žalbu da se sve krene od početka
sutkinja rekla da to u životu nije doživjela a sama vodila cjelokupan slučaj (ista koja mi sudila iza rata i nisam joj dopuštala da me voza svojim pitanjima i potpitanjima- namjeno razvukla sve da me muči) 
navlačili pare za sudske troškove


na kraju se nagodili bez suda
bivši imao pravo na besplatnog odvjetnika, povukao tužbu tako da ni sudski troškovi nisu bili plaćeni
ispočetka rekao da će napraviti sve samo da me uništi, nije mislio ni na sina od bjesova
stoka od njegovog odvjernika mi rekao prepiši na maloga i na miru proživi još to malo života što ti je ostalo
ja poludila 
lik stariji od mene bar 15 godina i ide meni takvo šta reći
ludio šupak jer sam i njega odbijala i kao osobu
on nije znao kako bi bahatije živio a druge bi pod tepih stavio
nije dugo iza toga bio živ
isijavala sam toliko negativne energije koliko su me zagadili s njom

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23238
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 17 Empty Re: Feministička diktatura

Post by immortal 21/9/2023, 20:14

immortal wrote:
RayMabus wrote:Zamisli stvarno da san iša na to pa napravija dite i onda za par godina ne bi izdrža s njima takvima kakvima su i onda ideš na rastavu i onda imaš debilne roditelje koji bi za unuka sve napravili pa bi na kraju tebe izbacili a nju i unuka primili.

Ovako je stara izletila u svoj stan ća iz kuće kad je počela ucijenjivat da se oženim pa je dobila malo batina zbog takvih izjava a već me jednom mrtva ladna zajebala pa mislia da je to normalno ponašanje da ona to može pa izletila na glavačke iz kuće.

A o ženskima na koje san nalećiva da ni ne spominjem. Sve neke lude. Odma san prekida i biža ća čin bi vidija da ona ima svoj JA.
imam i takav slučaj u blizini, ali sin našao ljubavnicu i otišao s njom

prije će ti neki striček prefrkati ženu ako nema svoje ja nego ako ima
masu puta se gamad nude, nasrću samo da naprave kvara ako vide da je imalo skladno u obitelji
posebno ako im netko iz obitelji nije podnošljiv, zavist i da naprave budalu od nekoga
da se oni izdignu kad druge izvrgnu sprdačini

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23238
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 17 Empty Re: Feministička diktatura

Post by RayMabus 21/9/2023, 20:40

Ma neću se ženit i gotovo.

Kad za desetak godina padne emanicipacija onda možda i ako al me nije brige. Oću samo svoj duhovni mir.

To je bilo davno kad se tako šta kod mene dešavalo da uđem u nekakve bračne vode pa vidija kakve su pa diga ručnu kočnicu i rampa i završena rasprava.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 17 Empty Re: Feministička diktatura

Post by RayMabus 21/9/2023, 20:50

Umoran san od tih priča.

Roditelji vuću svoje a one opet vuću svoje i na kraju ti koji bi triba upravljat s time i koga triba pitat šta ćemo toga se zaobilazi in radi mu se iza leđa jer su unuci roditeljima bitniji.

Evo sad baš tri sata proveja u kuhinji pa s materom priča. Jesmo se mi posvadili i ja s njome ne pričam al u osnovi opet možemo normalno pričat i po tri ure u komadu i smijat se i nema problema. Nije ona toliko loša, ok je sve al je u kurcu s takvim pristupima i nekakvim ucijenama nečega šta je već moje i uvlačenje drugih u nešto šta ne triba jer je bolesna u glavu da dobije unuka od mene.

I onda mi u zadnju dođe da će ona i otac dovodit turiste u kuću jer je dole sređeno ko restoran i da će oni to naplačivat. Popizdija odma i reka da ne može. Sad ću ja tu stat napet oće li ili neće doć tura turista u kuću. A tko će to čistit ? Opet moja stara a ja je ne želim u kući vidit. Ima svoje stanove pa nek živi u njima. Ima svoj stan kraj sestre i ima svoje nekretnine u Splitu i na otoku i onda opet dolazi vamo s nekim svojim šemama a potiran san je ća prije nekih 12 godina iz kuće jer mi je došla s malim nečakom i s pričom da ako se ja ne oženim da će on sve naslijedit. Pa je dobila batina kad je sestra pokupila maloga a mi ostali sami. Otada joj je ulaz zabranjen. Već me jednom zajebala i opet joj neki kurac ne da mira i ide mi solit pamet i ucijenjivat me s nečim šta je po naslijedstvu moje. I još malome puni glavu a reka san joj da sestrinu obitelj ne uključuje u naše svađe. Popizdija san taj dan na nju. To joj je bilo zadnje šta je izjavila i nakon toga naglavačke izletila iz kuće.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Feministička diktatura - Page 17 Empty Re: Feministička diktatura

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 17 of 28 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 22 ... 28  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum